Środa, 29 czerwca 2022 r.   Imieniny: Piotra, Pawła, Benity
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 35

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Jak klienci oceniają wizytę w urzędzie skarbowym – wyniki badania Jak klienci oceniają w...
W ramach programu „Klient w centrum uwagi KAS" od kwietnia 2021 r. prowadzimy internetowe badanie ankietowe wśród osó... »Groźna susza – apelujemy o rozsądne korzystanie z zasobów wody Groźna susza – a...
W całym kraju mamy upały, temperatury przekraczają średnią wieloletnią, a opadów deszczu wciąż brakuje. Instytut Meteorologii i Gospodarki... »ANDRÉ RIEU. Niech znów nastaną szczęśliwe dni! / napisy. Seans z Cyklu Helios na Scenie ANDRÉ RIEU. Niech znów...
Koncert odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 16:00 Czas trwania: 180 min. Od lat: 13 Produkcja: Holandia [2022] Premiera: 19.08.2022... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (01.07 – 07.07.2022) Repertuar Kina Muza w ...
1.07 Piątek 12:45, 14:30, 16:15, 18:00 > Minionki: Wejście Gru – premiera > USA / ds 14:00, 16:45, 19:30 > Elvis > USA / sk ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Dialog Arena – stadion klubu Zagłębie Lubin. Pojemność stadionu wynosi 16 300 miejsc

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa 2012 spośród 20288 artykułów.

Dotacja na ochronę zabytków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Dotacja na ochronę zabytków300 tysięcy złotych przeznaczy łącznie Gmina Rudna na prace przy zabytkach. Radni gminy zdecydowali o wsparciu prac przy obiektach na terenie naszej gminy wpisanych do rejestru zabytków prowadzonego przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu oraz wpisanych do Gminnej Ewidencji Zabytków Gminy Ru... »


ZUS największym e-urzędem w Polsce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

ZUS największym e-urzędem w PolscePonad 10 milionów osób założyło swoje indywidualne konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Dzięki temu ZUS jest dzisiaj jednym z największych i najbardziej zaawansowanych elektronicznych urzędów w Polsce. Platforma wystartowała blisko 10 lat temu, w czerwcu 2012 roku. - Obecnie to jeden z największych i najbardziej za... »


10 najlepszych światowych filmów sportowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

10 najlepszych światowych filmów sportowychNajlepsze filmy o tematyce sportowej wszechczasów! Sport istnieje od bardzo, bardzo dawna, podobnie jak filmy. Powstało wiele wspaniałych produkcji z różnych gatunków, a filmy sportowe odniosły wielki sukces, ponieważ łączą w sobie wiele elementów, których ciężko szukać w innych, niezwiązanych ze sportem tytułach... »


Stacja Circle K w Lubinie w nowej odsłonie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Stacja Circle K w Lubinie w nowej odsłonieW związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Lubinie przy ul. Piłsudskiego 1, już dziś na klientów czekają specjalne atrakcje, w tym 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty EXTRA, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Stacja została poddana procesowi modernizacji, została wypo... »


Masy ziemne, gruz budowlany – kiedy można wykorzystać gospodarczo?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Masy ziemne, gruz budowlany – kiedy można wykorzystać gospodarczo?W związku z pojawiającymi się przypadkami wywozu mas ziemnych oraz gruzu budowlanego na teren nieruchomości w celu niwelacji terenu, jego wyrównania lub podniesienia poziomu gruntu, przedstawiamy obowiązujące w tym zakresie przepisy prawne. Zgodnie z § 2 pkt 17 rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalog... »


Służby mundurowe ćwiczyły na S3 w okolicy Polkowic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 listopada 2021 — komentarze: brak komentarzy

Służby mundurowe ćwiczyły na S3 w okolicy PolkowicSprawne działanie w sytuacji zagrożenia życia wymaga odpowiedniego przygotowania. 4 listopada, na nieoddanym jeszcze do ruchu odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy Polkowicami a Lubinem, odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych „Karambol 2021”. W wydarzeniu udział wzięły wszystkie służby, które w codziennej pracy mają do c... »


Finał Miss Polski 2021 już w piątek! 4 Dolnoślązaczki w finale!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Finał Miss Polski 2021 już w piątek! 4 Dolnoślązaczki w finale!Już 20 sierpnia po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana nowa Miss Polski. Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki stanie aż 24 pań ze wszystkich regionów naszego kraju. W tym gronie są aż 4 piękne Dolnoślązaczki! Finał Miss Polski odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.   Finalistki Miss Polski 2... »


ZOO Lubin - Wakacje w ZOO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

ZOO Lubin - Wakacje w ZOOZOO Lubin - Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na zajęcia przyrodniczo-plastyczne. Zajęcia odbywać się będą „pod chmurką” w dwóch blokach: przedpołudniowym i popołudniowym. Harmonogram: 26.07.2021r.:11:00-12:00 - o zwierzętach wodnych16:00-17:00 - o paleontologii 27.07.2021r.:11:00-12:0... »


Rekordowe raportowane wyniki: KGHM Polska Miedź S.A. przedstawiła podsumowanie za pierwszy kwartał 2021 roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2021 — komentarze: brak komentarzy

Rekordowe raportowane wyniki: KGHM Polska Miedź S.A. przedstawiła podsumowanie za pierwszy kwartał 2021 rokuNajlepsze wyniki operacyjne i finansowe od niemal dekady, znaczące zmniejszenie zadłużenia, rekomendacja wypłaty dywidendy i nowa koncesja, a także mistrzostwo w światowych rankingach w produkcji srebra: KGHM przedstawił podsumowanie pracy miedziowej Spółki w pierwszym kwartale 2021 roku. Firma publikuje jednocześnie Zintegrowany Raport KGHM... »


Badania naukowców potwierdzają, że w walce z wirusami skuteczne są ekstrakty roślinne.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2021 — komentarze: brak komentarzy

Badania naukowców potwierdzają, że w walce z wirusami skuteczne są ekstrakty roślinne.Z analiz naukowych wynika, że koronawirus SARS-CoV-2, tak jak inne wirusy, wnika do organizmu przez otwarte śluzówki, głównie w nosie i ustach. Stąd powszechny nakaz zasłaniania ich maseczkami w miejscach publicznych. Zwłaszcza nos, którym oddychamy, stanowi podstawową barierę dla wnikania wirus&oa... »


Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.362 sek.Lubin 1.0