Wtorek, 25 lipca 2017 r.   Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 75

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Przemysł i elektronika - jak to się uzupełnia? Przemysł i elektronika...
Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o elektronikę, to właśnie w przemyśle jest ona wykorzystywana zdecydowanie bardzo mocno. Przede wszystkim dziej... »Pies w rozgrzanym samochodzie a właścicielka na zakupach Pies w rozgrzanym samo...
Lubińscy policjanci kolejny raz musieli wybić szybę w aucie, w którym przebywał mały piesek. Właścicielka jak się okazało poszła na za... »Modernizacja dróg powiatowych w Składowicach, Księginicach i Niemstowie Modernizacja dróg powi...
To inwestycje, na które mieszkańcy czekali od wielu lat. W kosztach modernizacji dróg partycypuje Gmina Lubin. Stan dróg po... »Szklary Górne bez wody Szklary Górne bez wody...
We wtorek w godzinach od 9.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie bieżącej wody dla mieszkańców Szklar Górnych. Jak informuje Gmi... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1-8.09.1996 Obchody pierwszych DNI LUBINA

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa A4 spośród 13490 artykułów.

Wrocław: dwa wypadki na A4, trasa zablokowana
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wrocław: dwa wypadki na A4, trasa zablokowanaNa węźle Wrocław Bielany na autostradzie A4 około godziny ósmej doszło do wypadku. Jak informuje „Gazeta Wrocławska” zablokowany jest pas w kierunku w Opola. Około godziny 12 doszło do kolejnego wypadku na autostradzie. W pierwszym wypadku zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Kierowcy obu pojazdó... »


Sesja Rady miejskiej. Sesja absolutoryjna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Sesja Rady miejskiej. Sesja absolutoryjnaNa dzień  13 czerwca  2017r. o godz. 14.00 zwołana została  XXIX sesja  Rady Miejskiej w Lubinie w Sali Konferencyjnej  Nr 126 Urzędu Miejskiego w Lubinie, przy  ul. Kilińskiego 10. Porządek posiedzenia: Informacje Przewodniczącego Rady. Uchwała w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finan... »


Kulinarne dziedzictwo w Rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kulinarne dziedzictwo w RynkuJuż w najbliższą sobotę (13.05) kolejna edycja Konkursu Kulinarnego na Najlepszą Potrawę Regionalną i Wypieki Ciast. Tym razem wyjątkowa, bo odbędzie się w polkowickim Rynku pod hasłem „Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Smaki Regionów”.   Konkurs na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń w naszej gminie. Prze... »


Lubin. Pierwsza w Polsce pasieka harcerska!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Pierwsza w Polsce pasieka harcerska!Harcerze z 14 Drużyny Harcerskiej „Tam i z powrotem” zauważyli niemały problem: „Wiele dzieci, jak i starszych osób nie potrafi odróżnić pszczół od os! Najwyższy czas to zmienić!” – powiedział drużynowy: druh Maciej Rapa. Postanowili, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Bartnikó... »


Lampy gazowe ocalić od zapomnienia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2016 — komentarze: brak komentarzy

Lampy gazowe ocalić od zapomnieniaOd zawsze jednym z istotnych problemów włodarzy każdego miasta było bezpieczeństwo jego mieszkańców. Również w Lubinie było to przez wieki priorytetem. Najtrudniej było w nocy, kiedy w ciasno zabudowanych uliczkach zapadały „egipskie" ciemności, sprzyjające niestety działalności rozmaitych rzezimieszków.... »


Zmiany kadrowe w lubińskiej policji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 października 2016 — komentarze: brak komentarzy

Zmiany kadrowe w lubińskiej policjiW Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie odbyła się dzisiaj uroczysta odprawa kadry kierowniczej. W jej trakcie Komendant Powiatowy Policji w Lubinie insp. Tomasz Gołaski wprowadził nowego Zastępcę, którym został kom. Andrzej Barna. Zmian w kadrze kierowniczej jest jednak więcej. Wysoka ocena profesjonalizmu, doświadczenia... »


Praca. List motywacyjmy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Praca. List motywacyjmy Coraz mniej pracodawców wymaga ich od przyszłych pracowników. Dlaczego? Bo przyszli pracodawcy nie chcą uzależniać swoich decyzji od treści listów. Jeśli jednak firma, oczekuje od Ciebie takiego dokumentu – warto się postarać, aby ciekawa oferta nie przeszła Ci koło nosa. List motywacyjny powinien być przejrzysty,... »


KOMUNIKAT o poszukiwaniu świadków wypadku drogowego na autostradzie A4 w okolicach Legnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

KOMUNIKAT o poszukiwaniu świadków wypadku drogowego na autostradzie A4 w okolicach LegnicyProkuratura Rejonowa w Legnicy poszukuje świadków wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym na autostradzie A4, jaki wydarzył się w piątek 10 czerwca br. około godziny 11:00 na wysokości 94 kilometra drogi w okolicach Legnickiego Pola. W zdarzeniu tym, którego skutkiem był karambol, w którym brało udział w sumie 7 samo... »


Miały powstać na Euro 2012. Nie skończą przed Euro 2016?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Miały powstać na Euro 2012. Nie skończą przed Euro 2016?Już o blisko 1500 dni spóźnia się kilkanaście polskich inwestycji, które miały być gotowe na Euro 2012. Z części dróg lokalnych czy tras szybkiego ruchu kibice nie skorzystają nawet w drodze do Francji na Euro 2016 – wynika z wyliczeń money.pl i autorów programu Statistica. W cztery lata po Mistrzostwach ... »


Leszczyna zaprasza Lubin na XVII Dymarki Kaczawskie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Leszczyna zaprasza Lubin na XVII Dymarki Kaczawskie25 i 26 czerwca w Leszczynie po raz siedemnasty odbędą się Dymarki Kaczawskie. Będzie wystrzałowe otwarcie, buchnie ogniem replika średniowiecznego pieca hutniczego, popłynie gorąca miedź. Będzie można postrzelać z kuszy, buszować wśród stoisk ze zdrową żywnością, przyjrzeć się pracy rzemieślników. Leszczyna to klimatyczna mi... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.779 sek.Lubin 1.0