Sobota, 21 kwietnia 2018 r.   Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 60

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Targi Wnętrz + Festiwal Ogrodów Targi Wnętrz + Festiwa...
W dniach 25 – 27 maja 2018r. zapraszamy do uczestnictwa w targach HOME INTERIORS, które odbęda się w Hali Widowiskowo... »Miedziowi przegrali z liderem Miedziowi przegrali z ...
W rozegranym w piątkowy wieczór meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin ulegli Lechowi Poznań. Jedyną bramkę... »Lubin. Dzisiaj Bieg Papieski – garść informacji… Lubin. Dzisiaj Bieg Pa...
V Bieg Papieski już dziś, dlatego przyszedł czas na garść niezbędnych informacji.   Zapisy internetowe do biegu są już zamknięte... »Grupa KGHM wspiera rozwój startupów Grupa KGHM wspiera roz...
KGHM Polska Miedź S.A., KGHM CUPRUM sp. z o.o. – CBR oraz MIT Enterprise Forum Poland ukończyły realizację pilotażowej edycji projektu Scal... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.09.1999 Po trwającej 2 lata modernizacji oddano do użytku jeden z najnowocześniejszych obiektów kultury w Polsce - II część Centrum Kultury Muza

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa A4 spośród 14580 artykułów.

Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dzień otwarty w Urzędzie SkarbowymW najbliższą sobotę 14 kwietnia dolnośląskie Urzędy Skarbowe, w tym urząd w Lubinie, zapraszają na tzw. Dzień Otwarty.  Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć deklarację podatkową lub wysłać ją droga elektroniczną, mogą odwiedzić  urząd w godzinach od 9.00 do 13.00. Zbliża się szybkimi krokami ostateczny termin rocznego ... »


Konkursy dla seniorów i młodych poetów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Konkursy dla seniorów i młodych poetówDla młodych wiekiem i duchem konkurs na wiersz, dla seniorów powyżej 50-tego roku życia konkurs na wspomnienia – to nowe przedsięwzięcia ogłoszone przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną. Zachęcamy do udziału w konkursach, do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe i książkowe. „Patriotyzm w dziejach mojej rodziny : opowieści dol... »


S-3 przed finiszem – rozmowa z Piotrem Borconiem, kierownikiem budowy S-3 Nowa Sól – Legnica firmy Budimex
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

S-3 przed finiszem – rozmowa z Piotrem Borconiem, kierownikiem budowy S-3 Nowa Sól – Legnica firmy BudimexJak przebiega budowa drogi S-3, dlaczego mieszkańcy Raszówki, Karczowisk i Gorzelina mają olbrzymie problemy z komunikacją zbiorową, kiedy otwarta zostanie budowana droga alternatywna i ile pozostało do zakończenia tej długi oczekiwanej inwestycji? Na te i inne pytania odpowiada Piotr Borcoń, kierownik budowy S-3 Nowa – Sól Legn... »


Zrozumieć Himalaistę.Taka wyprawa to ciągła walka o życie…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zrozumieć Himalaistę.Taka wyprawa to ciągła walka o życie…Pierwszy kurs wspinaczkowy zrobił w roku 1999. Początkowo wspinał się po polskich górach. Zaczynał od Karkonoszy, potem były Tatry, Alpy, szczyty Europy w Szwajcarii, Austrii, Rosji, Andy i wyższe. Pomału wspinaczka stała się jego pasją, choć żona mówi, że to już uzależnienie, nie potrafi siedzieć w domu, tylko patrzy jak uciec w g&oa... »


Ukradł drogie perfumy. Trafiła się okazja okradł kuriera
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ukradł drogie perfumy. Trafiła się okazja okradł kuriera Dobrze znany lubińskim policjantom 19 latek odpowie za dwie kradzieże. Jego łupem padły drogie perfumy oraz zegarek. W pierwszym przypadku sprawca wykorzystał nieuwagę personelu sklepu w drugim kuriera. Straty to 3 tysiące złotych. Do lubińskiej policji wpłynęły dwa zgłoszenia o kradzieży. W pierwszym przypadku ni... »


Policja przeciwko jeździe na tzw. podwójnym gazie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policja przeciwko jeździe na tzw. podwójnym gazie Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie podczas działań pn. Alkohol i Narkotyki rozdawali jednorazowe alkotesty. 08 stycznia 2018 roku o godzinie 6 rano rozpoczęły się działania krajowe pn.  Alkohol i Narkotyki, które trwały przez całą dobę. Działania miały na celu ... »


Liczymy ptaki zimujące i szukamy różowych czapeczek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Liczymy ptaki zimujące i szukamy różowych czapeczekWszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać ptaki zimujące obok nas zapraszamy na spacer ornitologiczny w ramach Zimowego Ptakoliczenia. Spotykamy się w sobotę 27 stycznia w Parku Wrocławskim. W czasie spaceru nie tylko nauczymy się rozpoznawać ptaki, ale także dowiemy się, gdzie najłatwiej je obserwować oraz jak mądrze pomagać im z... »


ZUS. Pierwsze wpłaty na jedno konto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

ZUS. Pierwsze wpłaty na jedno kontoPrawie 3 tysiące wpłat od dolnośląskich przedsiębiorców zostało zaksięgowanych na indywidualnych rachunkach bankowych już 2 stycznia. We Wrocławiu 1553 właścicieli firm zdecydowało się na przelew do ZUS już w pierwszym roboczym dniu roku, w Wałbrzychu 775 a Legnicy 548. Na całym Dolnym Śląsku wpłynęło na nowe konta 5 652 472 zł.Jed... »


KGHM w listopadzie 2017 zapłacił 169,404 mln zł podatku od kopalin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM w listopadzie 2017 zapłacił 169,404 mln zł podatku od kopalinKGHM w listopadzie 2017 r. zapłacił 169,404 mln zł podatku od wydobycia niektórych kopalin – poinformowało Ministerstwo Finansów. Ministerstwo Finansów podało w sprawozdaniu operatywnym z wykonania budżetu państwa, że dochody z podatku od wydobycia niektórych kopalin wyniosły na koniec listopada 1.628,32... »


Na widok policjantów zawrócił przejeżdżając pas zieleni. Był poszukiwany 3 listami gończymi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Na widok policjantów zawrócił przejeżdżając pas zieleni. Był poszukiwany 3 listami gończymi Widząc patrol policji przejechał pas zieleni, chodnik i ścieżkę rowerową. Takie nietypowe zachowanie kierowcy nie mogło umknąć uwadze funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego. Po sprawdzeniu mężczyzny kierującego volkswagenem okazało się, że był poszukiwany 3 listami gończymi przez sąd w Oławie. –Godzina 2... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.143 sek.Lubin 1.0