Wtorek, 26 września 2017 r.   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 96

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Ukradła milion złotych pracodawcy Ukradła milion złotych...
39-letnia kobieta, jako specjalistka ds. finansowych, przez kilka lat okradała swojego pracodawcę wykorzystując swoją pozycję i posiadan... »KGHM. Zajęcia nauki pływania dla dzieci w ramach EKO – Zdrowia KGHM. Zajęcia nauki pł...
KGHM zaprasza na jesienny cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ramach programu społecznej odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Dzieci... »Zagłębie Lubin – Sandecja 1-0 w 10. kolejce Ekstraklasy Zagłębie Lubin –...
Zagłębie Lubin pokonało 1-0 (0-0) Sandecję w pierwszym niedzielnym spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Komplet punktów „Mie... »Judyt Wojująca Judyt Wojująca
Jestem osobą o wielkim sercu, twardym tyłku i chcę z Wami podzielić się moimi przemyśleniami. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...3.11.1998 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Dariusz Milka a wiceprezydentami Mariusz Duży i Zdzisław Kozicki.

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Bieg spośród 13707 artykułów.

Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kobiety (i mężczyźni także) w trudnych związkachOczywiście nie chodzi tylko o kobiety, chociaż praktycznie w większości to one częściej i dłużej w takich właśnie związkach trwają. Taką sytuację wzmacniają jednocześnie ich potrzeby (a także deficyty emocjonalne dotyczące relacji i bliskości), naciski społeczne i kulturowe dotyczące ich roli w związku, odpowiedzialności za jego kształt, ... »


Jakie korzyści dla pracodawcy wynikają z zatrudniania pracowników po 50 roku życia?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jakie korzyści dla pracodawcy wynikają z zatrudniania pracowników po 50 roku życia?Dla pracodawców, którzy coraz częściej zaczynają doceniać doświadczonych i dojrzałych pracowników, państwo przygotowało wiele udogodnień wynikających z zatrudnienia osób, które ukończyły 50 rok życia. Jeszcze nie tak dawno temu ukończenie 50 lat oznaczało schyłek kariery zawodowej. Dziś przekroczenie 50 rok... »


Lubińskie trasy rowerowe. Pętla zachodnia Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. Pętla zachodnia LubinaStartujemy ze skrzyżowania ulic Hutniczej i Stary Lubin. Jedziemy ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Stary Lubin. Przeskakujemy przez ulicę Chocianowską i dalej obok kościoła Narodzenia Najświętszej Marii Panny. 100 metrów za kościołem skręcamy w prawo,na południe, w ulicę Przemysłową. Obecnie, w związku z wybudowaniem obwodnicy południowe... »


Historia Obory
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Historia OboryWieś położona niespełna 4 km, w kierunku północno – zachodnim, od Lubina. W jej bezpośrednim sąsiedztwie zachowało się ciałopalne cmentarzysko kultury łużyckiej z epoki brązu, które było w latach 1964 i 1968 przedmiotem prac badawczo-ratowniczych. Ponadto na terenie wsi rozpoznano pozostałości osad z okresu wpływó... »


Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: 1 komentarz

Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy?Wyjazd za granicę to bardzo ważne przedsięwzięcie, w którym udział może być prawdziwą przyjemnością i doskonałą zabawą. Jednak w pewnych okolicznościach może się nieszczęśliwie zmienić w prawdziwy koszmar. Jeżeli dojdzie na przykład do wypadku w czasie pobytu za granicą i konieczne będzie podjęcie leczenia może się okazać, że to leczen... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 września 2017 roku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W DZIALE EKSPORTU (ROSJA)- 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów ekonomicznych, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, bardzo dobra... »


Ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendium
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendiumTo ostatni tydzień dla zdolnych sportowców, by ubiegać się o stypendium od mistrzyni paraolimpijskiej Natalii Partyki i sieci Biedronka. Fundusz wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych ce... »


Zacznijmy dzień z dobrą energią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zacznijmy dzień z dobrą energią„Spóźnisz się do szkoły" - w ten sposób aż 47% mam budzi swoje dzieci do szkoły lub przedszkola. Lepiej zadbać o to, by poranek był przyjemnym wspomnieniem i nie zawierał negatywnych komunikatów. W opinii eksperta pozytywne emocje przynoszą zdecydowanie lepsze rezultaty oraz pozwalają najmłodszym łatwiej zmierzyć się z ... »


Polkowiczanka Natalia Czajkowska mistrzynią fitness bikini
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Polkowiczanka Natalia Czajkowska mistrzynią fitness bikiniNatalia Czajkowska, uczennica III klasy Technikum Logistycznego Zespołu Szkół w Chocianowie zajęła I miejsce w kategorii Bikini Fitness do 163cm, wygrywając również kategorię OPEN całych zawodów Fitness Bikini.Sportowcy i fani fitness pojawili się w ubiegły weekend na targach FIWE, podczas których zorganizowano l... »


Lubiński III Bieg Rugbysty. Najlepszy wygrywa!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubiński III Bieg Rugbysty. Najlepszy wygrywa!III Bieg Rugbysty jest organizowany przez lokalny Klub Rugby Miedziowi Lubin dnia 30 września 2017r. Jest to bieg przełajowy o dystansie ok. 2,5 km (jedno okrążenie). Na trasie biegu znajdą się przeszkody m.in. bieg rzeczką, kontenery z wodą, czołganie się. Z racji tego, że jest to teren „ górzysty" będzie sporo podbiegów i z... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.120 sek.Lubin 1.0