Czwartek, 20 lipca 2017 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie Wielkie Otwarcie Lidla...
20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przeci... »Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować się na...
Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotowa... »Dodatki w pracy Dodatki w pracy
Za pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadli... »7 oznak wypalenia w pracy 7 oznak wypalenia w pr...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że potrze... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Bieg spośród 13475 artykułów.

Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną?Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotować się do rozmowy z rekruterem. Dowiedz się, jak to zrobić!1.    Naucz się panować nad stresemWpatrywanie się w podłogę, kurczowe ściskanie długopisu, jąkanie się – stres objawia się na... »


627 nietrzeźwych kierowców wyeliminowanych z ruchu od początku wakacji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

627 nietrzeźwych kierowców wyeliminowanych z ruchu od początku wakacjiZa nami zaledwie trzy tygodnie wakacji, a już niestety padają rekordy, ale nie temperatury. Zatrważająca jest liczba kierowców, którzy pomimo wielokrotnych apeli, zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów będąc pod wpływem alkoholu. Od 23 czerwca 2017 r. dolnośląscy policjanci ujawnili i zatrzymali już 627 nie... »


Buldożerowanko w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Buldożerowanko w LubinieCzas na Lubin- mówi Sylwia. O co chodzi? O pierwsze spotkanie lubińskich buldożków francuskich. Bulwy pobiegają, będą miały zapewnioną aktywność fizyczną, poznają inne buldożki i nauczą się bawić w grupie. – Rodzice buldożków będą mogli w tym czasie wymienić doświadczenia.  Zachęcam Was do zabierania ps&oa... »


Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnychDo 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. To już kolejny w tym roku nab&oacut... »


Lubińskie trasy rowerowe. Gogołowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. GogołowiceGogołowice to malownicza wieś położona na skraju gminy Lubin, w powiecie lubińskim, przy drodze nr 3 Wrocław- Lubin. Proponujemy dwie trasy do Gogołowic,  jedną można dojechać do wsi, a drugą wrócić. Trasa do Gogołowic nr 1 Rozpoczynamy przy przejściu dla pieszych przez drogę do Wrocławia, tuż za Castoramą. Uwaga – duży ruch ... »


Rehabilitacja po zwolnieniu lekarskim
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Rehabilitacja po zwolnieniu lekarskimW ubiegłym roku ponad sześć tysięcy dolnoślązaków skorzystało ze świadczenia rehabilitacyjnego. Jeśli pół roku zwolnienia nie wystarczy na zakończenie leczenia i pełen powrót do zdrowia warto zapytać lekarza czy możemy kontynuować terapię w ramach tego świadczenia. Warunek jest jeden – stan naszego zdrowia musi ... »


Nowa droga w Chróstniku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nowa droga w ChróstnikuOdbiór techniczny przeszła dziś przebudowana droga w Chróstnika. Asfaltowa nawierzchnia położona została na odcinku ponad trzystu metrów. Inwestycja kosztowała prawie 422 tys. zł. To pierwszy etap zadania w tej części Chróstnika. Droga wewnętrzna przebudowana została od posesji 82/A do zjazdu na dz. 332/16, bi... »


Lubin. Najnowsze oferty pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Najnowsze oferty pracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 7 lipca 2017 roku. POMOC KUCHENNA –  2 wolne miejsca, praca w Lubinie KASJERKA –  5 wolnych miejsc, podstawy języka angielskiego KUCHARZ – 8 wolnych miejsc MALARZ BUDOWLANY –  1 wolne miejs... »


Lubiński funkcjonariusz Lary na podium
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubiński funkcjonariusz Lary na podiumPolicyjny pies Lary stanął na podium wojewódzkich eliminacji do XVII Kynologicznych Mistrzostw Policji. Lary wyspecjalizowany w wyszukiwaniu narkotyków i okazało się, że nie ma sobie równych. Lubiński funkcjonariusz wrócił z zawodów z podniesionym nosem, tak jak jego opiekun st.asp. Paweł Skrzypek, mimo, ż... »


Parkrun Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Parkrun LubinParkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala ... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.645 sek.Lubin 1.0