Środa, 15 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 71

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
17 - latek ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych 17 - latek ukradł towa...
Lubińscy policjanci zatrzymali 17- latka z Lubina. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe, włamania do piwnic i kradzie... »Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni pies Kultura Dostępna z fil...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Znęcał się nad żoną Znęcał się nad żoną
Lubińscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad sw... »„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu lubińskiego „Kaskadowy pomia...
Lubińscy policjanci włączyli się dzisiaj w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02-08.09.1999 Podpisanie z miastami Böblingen, Hof, powiatem Rhain-Lahn listów intencyjnych dotyczących przyszłego partnerstwa

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Bieg spośród 15012 artykułów.

Znęcał się nad żoną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Znęcał się nad żoną Lubińscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Podczas interwencji mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Został przewieziony do jednostki policji i trafił do aresztu.  -Oficer dyżurny lubińskiej policji, chw... »


Pomógł uciekinierowi w ukrywaniu się przed policją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pomógł uciekinierowi w ukrywaniu się przed policją Lubińscy policjanci zatrzymali 27-latka, podejrzanego o ukrywanie mężczyzny, który był poszukiwany listem gończym. Został już przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzuty. Za utrudnianie lub udaremnianie postępowania karnego pomagając sprawcy przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej, może mu grozić do 5 lat pozbawienia woln... »


Kolejne, nowe drogi wewnętrzne w Gorzycy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne, nowe drogi wewnętrzne w GorzycyTrwa odbiór techniczny nowych dróg w Gorzycy. Ich budowa trwała 3 miesiące. Powstała nowa jezdnia, zjazdy do prywatnych posesji, odwodnienie i nowy plac manewrowy do autobusów. Inwestycja kosztowała ponad 523 tysiące złotych. Nowe drogi wewnętrzne biegną śladem działek nr 245/2, 184/34, 184/1, 184/12,184/26 w miejscowości Gorz... »


Przemoc… Dlaczego tak trudno odejść?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przemoc… Dlaczego tak trudno odejść?Przemoc fizyczna i psychiczna wobec kobiet jest zjawiskiem niezwykle złożonym. Bita czy poniżana partnerka latami stara się ratować związek, usprawiedliwia zachowania mężczyzny, nawet przed samą sobą. Niekiedy zachodzimy w głowę i pytamy: „Dlaczego ona go nie zostawi? Powinna dawno temu od niego odejść, sama jest sobie winna”. Jednak w... »


Uciekł w kajdankach, po drodze gubiąc buty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uciekł w kajdankach, po drodze gubiąc butyPrzestępca dał nogę, gdy przewożono go radiowozem z budynku prokuratury w Lubinie na komendę powiatową policji przy ulicy Traugutta. Dobrze znany policji 27-latek miał tym razem odpowiadać za wymuszenia rozbójnicze i kradzież. Nie wiadomo, jak daleko udało mu się zbiec. Uciekł w kajdankach, po drodze gubiąc buty. Trwają poszukiwania zbiega.... »


Zapłonęła łemkowska watra
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zapłonęła łemkowska watraZłożeniem wieńców pod pomnikiem „Pamięci Rusinów/Łemków Ofiar Akcji Wisła 1947 roku” zainaugurowano tegoroczną Łemkowską Watrę na Obczyźnie  w Michałowie.  Później, zgodnie z tradycją najstarszy mieszkaniec rozpalił ognisko, czyli tytułową watrę.  Przez dwa dni Łemkowie z różnych rejon&o... »


Najbardziej tragiczny weekend od początku roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najbardziej tragiczny weekend od początku rokuZa nami najbardziej tragiczny weekend nad wodą od początku roku. Od piątku w całym kraju życie straciło 30 osób. Według najnowszych danych Rządowego Centrum Bezpieczeństwa tylko w niedzielę życie straciło 10 osób. Od początku czerwca utonęło w Polsce 179 osób. Życie straciły przede wszystkim na niestrzeżonych, dzikich kąpielis... »


Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkoły
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oświadczenie NSP SMS w sprawie braku rozpoczęcia działalności szkołyBlisko 60 uczniów rozpoczęło w ubiegłym roku naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego, która działała  przy Zespole Szkół Sportowych w Lubinie. Teraz Klub wydaje oświadczenie odnośnie braku działalności szkoły w  roku szkolnym 2018/2019. "W imieniu klubu sportowego MKS Zagłębie Lubin pragniemy poinformować, że „Ni... »


Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez Bieniowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez BieniowicePętla z Lubina do Legnicy przez Gorzelin, a powrót przez Bieniowice, Miłogostowice, Miłoradzice i Osiek. Długość trasy – 47 km. Najwyższy punkt 165 m n.p.m., najniższy punkt 108 m n.p.m. Rozpoczynamy ze skrzyżowania ulicy Gajowej z Wrzosową. Przejeżdżamy przez Park Leśny i podążamy na południe z lekkim odchyleniem zachodnim ... »


Najpiękniejszy wieniec dożynkowy 2018
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najpiękniejszy wieniec dożynkowy 2018Ośrodek Kultury Gminy Lubin ogłosił konkurs skierowany do wszystkich sołectw na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy 2018”. Wszystkie zgłoszone do konkursu wieńce będzie można zobaczyć na boisku w Gorzycy w sobotę 25 sierpnia. Nasz najpiękniejszy wieniec będzie reprezentował Gminę Lubin na konkursie powiatowym, który odbędzie się dz... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.259 sek.Lubin 1.0