Środa, 21 luty 2018 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 74

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dzień otwarty dla kandydatów do pracy w szeregach POLICJI Dzień otwarty dla kand...
21 lutego 2018 roku w godzinach 8.00-15.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kad... »8. Wiosenny Obóz Przelotowy LUBIN 2018 8. Wiosenny Obóz Przel...
Ruszyły zapisy do udziału w 8. Wiosennym Obozie Przelotowym LUBIN 2018 Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Celem 8. WOP Lubin 2018 jest: doskonaleni... »Absolutorium dla zarządu OSP w Raszówce Absolutorium dla zarzą...
W 13 akcjach ratowniczych – ośmiu pożarach oraz 13 likwidacjach miejscowych zagrożeń uczestniczyli w 2017 roku strażacy z Raszówki. ... »KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rok KGHM: „dobre por...
Po negocjacjach płacowych uzgodniono, że „tabela z kategoriami osobistego zaszeregowania ulegnie zmianie i płaca zasadnicza każdego pracown... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2-4.09.1995 Obchody 700-lecia Lubina

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Bieg spośród 14331 artykułów.

KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rokPo negocjacjach płacowych uzgodniono, że „tabela z kategoriami osobistego zaszeregowania ulegnie zmianie i płaca zasadnicza każdego pracownika wzrośnie o 6,1 proc. z wyrównaniem od pierwszego stycznia” - tyle oficjalna informacja. Przedstawiciele spółki i organizacji związkowych, uzgodnili porozumienie w sprawie wzrostu w... »


Ruszyły zapisy do V Biegu Papieskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ruszyły zapisy do V Biegu PapieskiegoZ dniem 13 lutego 2018 r. o godz. 12:00 ruszyły zapisy do V Biegu Papieskiego, który tym razem odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. Poniżej prezentujemy najistotniejsze informacje nt. piątej edycji tej imprezy biegowej. Część rzeczy pozostała bez zmian, jest także kilka zmian. Start Biegu Papieskiego umiejsco... »


S-3 przed finiszem – rozmowa z Piotrem Borconiem, kierownikiem budowy S-3 Nowa Sól – Legnica firmy Budimex
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

S-3 przed finiszem – rozmowa z Piotrem Borconiem, kierownikiem budowy S-3 Nowa Sól – Legnica firmy BudimexJak przebiega budowa drogi S-3, dlaczego mieszkańcy Raszówki, Karczowisk i Gorzelina mają olbrzymie problemy z komunikacją zbiorową, kiedy otwarta zostanie budowana droga alternatywna i ile pozostało do zakończenia tej długi oczekiwanej inwestycji? Na te i inne pytania odpowiada Piotr Borcoń, kierownik budowy S-3 Nowa – Sól Legn... »


Sportowy weekend- siatkówka, szachy i piłka nożna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Sportowy weekend- siatkówka, szachy i piłka nożnaW najbliższy weekend mieszkańców Gminy Lubin czeka wiele sportowych emocji. Zachęcamy do udziału w rozgrywkach, jeśli nie w roli zawodników, to na pewno warto wcielić się w kibiców i dopingować nasze drużyny. W sobotę  ruszają rozgrywki w piłce nożnej RCS Cup, natomiast w niedzielę królować będzie siatkówka i... »


Czy mógłbyś pracować zdalnie? Sprawdź, czy home office jest dla ciebie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Czy mógłbyś pracować zdalnie? Sprawdź, czy home office jest dla ciebie!„Home office to nie tylko wymarzona formuła pracy, jak oceniają ją młodzi z pokolenia Z. To także wyzwanie i umiejętność pokonywania barier” – mówi Aleksandra Pocheć z serwisu pracy MonsterPolska.pl. Oto z czym trzeba się zmierzyć, pracując większość czasu w domu. Okiełznanie czasu Jeśli uważamy, że „na ws... »


Niespodzianka w derbach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Niespodzianka w derbachNie od dziś wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami. Tak było dzisiaj. Waleczna drużyna KPR-u Kobierzyce, która napsuła w obecnym sezonie sporo krwi niejednemu faworytowi w końcu dopięła swego. KPR pokonał w Lubinie Metraco Zagłębie 25:18. Do przerwy był remis 9:9. Pierwsze dwie bramki dla miedziowych zdobyła Karolina Semeniuk. Rozgrywa... »


W marcu wzrośnie waloryzacja rent i emerytur
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

W marcu wzrośnie waloryzacja rent i emeryturWięcej pieniędzy na swoim koncie zobaczą emeryci już w marcu. Jak co roku właśnie w tym miesiącu zostaną zwaloryzowane kwoty wypłacanych przez ZUS świadczeń. W tym roku wzrosną o całe 2,98 proc. Tak wysoka podwyżka wynika tego, że wzrost wynagrodzeń był wyższy niż można było się spodziewać po pierwszych trzech kwartałach 2017 r. W rezultacie najn... »


BIEGAMY POMAGAMY. I CHARYTATYWNY BIEG POLKOWICKI dla Lubinianki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

BIEGAMY POMAGAMY. I CHARYTATYWNY BIEG POLKOWICKI dla Lubinianki„Nazywam się Karolina, mam 21 lat. Moja historia to ciągła walka z chorobą. Chce żyć normalnie i być całkowicie sprawna. Niestety mam wroga, który od 10 lat krzyżuje moje plany – ZANIK MIĘŚNI. Kiedy 10 lat temu ja i moja rodzina usłyszeliśmy diagnozę, dystrofia mięśniowa obręczowo- kończynowa, potocznie zwana zanikiem mięśni oraz... »


Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkole
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkoleMłodzież ze szkół podstawowych z powiatu lubińskiego debatowała o dyskryminacji, na podstawie filmu ,, Cudowny chłopak”. Spotkanie zorganizowane było przez dyrekcję kina ” Helios” w Lubinie. Do działań w zakresie profilaktyki włączyła się lubińska policja. 08 lutego 2018 r. w kinie „Helios” w Lubinie odbyło się... »


Pjongczang 2018: 9. miejsce Natalii Czerwonki na 1500 m
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pjongczang 2018: 9. miejsce Natalii Czerwonki na 1500 mLubinianka Natalia Czerwonka zajęła dziewiąte miejsce w olimpijskim wyścigu łyżwiarskim na 1500 m w Pjongczangu. Na 13. miejscu rywalizację ukończyła czasem 1.58,51 Katarzyna Bachleda-Curuś, a 17. była Luiza Złotkowska – 1.58,99.Czerwonka miała wynik 1.57,85 i do zwyciężczyni straciła 3,5 s. Celem numer jeden dla polskic... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.140 sek.Lubin 1.0