Czwartek, 24 maja 2018 r.   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 74

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka Dawid Kwiatkowski i V ...
W dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubiński... »Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy Zapisy na III Gminny R...
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17... »KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych KGHM planuje przeznacz...
KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 &nd... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1964 Otwarcie szpitala górniczego

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Bieg spośród 14694 artykułów.

Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zapisy na III Gminny Rajd RowerowyZachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17 czerwca, zapisy przyjmują do 4 czerwca sołtysi. W tym roku , w czasie rajdu po raz pierwszy organizowany będzie konkurs na najciekawszy lub najbardziej egzotyczny rower. – Gminny rajd to nie tylko ... »


Daniele Capriotti ponownie trenerem Cuprum Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Daniele Capriotti ponownie trenerem Cuprum LubinDaniele Capriotti będzie od nowego sezonu trenerem Cuprum Lubin. Włoski szkoleniowiec wraca do PlusLigi po dwóch latach. Wcześniej był w Lubinie asystentem Gheorghe Cretu. Capriotti jest doskonale znany kibicom i władzom klubu z Lubina. Wraz z Gheorghe Cretu tworzył duet trenerski w sezonie 2015/2016. Były to drugie rozgrywki lubinian po aw... »


Absolutorium dla Wójta Gminy Rudna udzielone jednogłośnie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Absolutorium dla Wójta Gminy Rudna udzielone jednogłośnieW piątek, 18 maja, odbyła się 29. sesja rady gminy Rudna, podczas której podjęto szereg istotnych uchwał. Jedną z nich była decyzja w sprawie absolutorium wójta gminy Rudna. Po zapoznaniu się i rozpatrzeniu sprawozdania z wykonania budżetu za 2017 r. sprawozdania finansowego, opinii Regionalnej Izby Rachunkowej, informacji o stanie m... »


Opóźnienie na budowie drogi S3 między Polkowicami i Lubinem. Termin czerwcowy nierealny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Opóźnienie na budowie drogi S3 między Polkowicami i Lubinem. Termin czerwcowy nierealnyKierowcy na odcinek drogi S3 między Polkowicami i Lubinem poczekają dłużej, niż początkowo planowano. Okazuje się, że termin oddania tego odcinka z końcem czerwca jest nierealny. Wszystko wskazuje na, że z powodu sporów z podwykonawcami, budowa potrwa jeszcze kilka miesięcy. Zaczęło się od problemu z płatnością dla podwykonawców. Sz... »


Bezpłatne konsultacje w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne konsultacje w LubinieDolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) po raz kolejny zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej. W maju 2018  podczas dyżurów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych pracownicy PIFE udzielają informacji w wybranych miejscowościach Dolnego... »


Super Anioły przyznane!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Super Anioły przyznane!19 zgłoszeń wpłynęło do tegorocznej edycji plebiscytu ANIOŁY KULTURY GMINY LUBIN, nagrody przyznawanej za twórczość artystyczną, wyjątkowy wkład w rozwój kultury naszej gminy w ramach Dni Kultury Gminnej. Rada Artystyczna powołana przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin po raz kolejny stanęła przed niełatwym wyborem i wyłoni laureat&oacut... »


Czy jesteśmy świadkami eksplozji autyzmu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Czy jesteśmy świadkami eksplozji autyzmu?Częściej niż kilka dekad temu stawia się dziś diagnozę: „zaburzenia ze spektrum autyzmu”. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardziej skomplikowana, niż się powszechnie sądzi. Jeszcze w latach 80. uważano autyzm za rzadką chorobę. Szacowano wtedy, że zapada na nią zaledwie jedna na 2,5 tys. osób. Obecnie szacuje się, że zabu... »


Nowy Park Handlowy w Legnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nowy Park Handlowy w LegnicyRuszyły prace nad nową inwestycją w Legnicy. Grupa Saller z Wrocławia rozpoczęła budowę Parku Handlowego u zbiegu ulic Piłsudskiego i Sudeckiej w Legnicy. Głównym najemcą w nowo budowanym parku będzie operator spożywczy Biedronka. Równolegle prowadzone są rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi obiektem najemcami. Grupa Saller sukcesyw... »


Bezpłatne konsultacje w ZUS-ach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne konsultacje w ZUS-achJeśli chcesz się starać o fundusze z Unii Europejskiej, ale nie wiesz jak się do tego zabrać skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w ZUS. W placówkach legnickiego ZUS posłuchasz o europejskich funduszach. - Tylko w maju w naszych salach obsługi klientów na zainteresowanych pieniędzmi z unii czekają specjalni konsultanci. Zachęcam do ... »


Ludzie pomogli. Ola Janiszewska będzie miała operację
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ludzie pomogli. Ola Janiszewska będzie miała operację"Kochani! - pisze mama Oli Janiszewskiej, dziewczynki z połową serduszka, która pilnie potrzebuje operacji za granicą - Dzięki Waszej Pomocy i Ogromnych Serduszkach chcielibyśmy poinformować, że kwota potrzebna na operację Naszego Słoneczka Oluni została osiągnięta. Dzięki Wam Ola zostanie zoperowana w Klinice w Munster. Jesteśmy ogromnie w... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.168 sek.Lubin 1.0