Sobota, 20 stycznia 2018 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 129

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pies i koty czekają na dom Pies i koty czekają na...
Siedem kotów z terenu gminy Rudna oraz pies wyłapany w Chełmie, szukają swojego właściciela lub nowego domu. Koty są przebadane przez leka... »Wykazy nieruchomości do sprzedaży Wykazy nieruchomości d...
Urząd Gminy Lubin publikuje dwa wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.   Wykazy obej... »Wyborco – sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców! Wyborco – sprawd...
Wyborco przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania alb... »Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Niedopałkiem papierosa...
Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na te... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.10.1998 Na stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej wybrano Romana Jasińskiego

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Chobienia spośród 14179 artykułów.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą zakończony w Chobieni -Film
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policyjny pościg za pijanym kierowcą zakończony w Chobieni -FilmNoworoczna noc nie była spokojna dla głogowskich policjantów. Około godziny 4 nad ranem policjanci podjęli próbę zatrzymania do kontroli kierującego mercedesem. Kierowca podjął ucieczkę, która zakończyła się w miejscowości Chobienia.   –Pościg rozpoczął się o godzinie 4 nad ranem na jednej z ulic miasta. Patrol ruc... »


Wybudują przystań kajakową w Chobieni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wybudują przystań kajakową w ChobieniWójt gminy Rudna Władysław Bigus zawarł umowę z firmą NAVIGA-STAL Sp. z o. o. na Budowę przystani kajakowej w m. Chobienia . W związku z tym już możemy odliczać dni do otwarcia przystani. Firma NAVIGA-STAL Sp. z o. o.  powstała 2001 roku w wyniku przekształceń Przedsiębiorstwa Dostaw Inwestycyjnych i Eksportowych „Naviga” .... »


Okrasa łamał przepisy w Chobieni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Okrasa łamał przepisy w ChobieniW kolejnym sezonie autorskiego programu Karola Okrasy „Okrasa łamie przepisy" zobaczymy odcinek, który w całości został nakręcony w Chobieni. Właśnie w środę 13 września, była okazja i przyjemność podglądać jak powstaje jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów kulinarnych w Polsce.Tym razem Karol Okrasa łamał przepisy łem... »


Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyW  dniach 21-23 lipca 2017 Chobieński Ośrodek Kultury zaprasza na Zamczysko 2017 i Zlot Motocykli w Chobieni . Czeka Was dobra zabawa i niezapomniane wrażenia. 21 lipca zagrają dla Was: Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp i Jokiel & Juszczyk (Darkcel) A 22 lipca na scenie wystąpią: The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt, Karola... »


Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyOrganizatorzy zapraszają na Zamczysko Chobienia 21-23 lipca 2017 Chobienia woj.dolnośląskie powiat Lubin Zagrają dla Was: 21 lipca Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp, Jokiel & Juszczyk (Darkcel) 22 lipca The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt Karolat on Fire Teatr Ognia Kat & Roman Kostrzewski Pokazy sztucznych ogni Centrum Chobieni c... »


Sfotografują Chobienię
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Sfotografują ChobienięNarodowy Instytut Dziedzictwa Oddział Terenowy we Wrocławiu realizuje Krajowy Program Ochrony Zbytków i Opieki nad Zabytkami na lata 2014-2017. W ramach tego programu podejmuje m.in. zadania mające na celu wsparcie samorządu terytorialnego przy tworzeniu dokumentów planistycznych poprzez opracowanie studiów ochrony wart... »


W chobieńskiej szkole strażacy uczyli jak udzielić pierwszej pomocy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

W chobieńskiej szkole strażacy uczyli jak udzielić pierwszej pomocyStrażacy z OSP Chobienia i OSP Orsk odwiedzili dziś Zespół Szkół w Chobieni, aby spotkać się z uczniami klas 1-3. Zorganizowali dla nich pokazy resuscytacji krążeniowo – oddechowej i pomocy przy złamaniach.   Dzieci zobaczyły jak wygląda zawartość torby ratowniczej, dowiedziały jak zrobić opatrunki, ja... »


RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!W sobotę 11 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się turniej finałowy halowej piłki nożnej RCS Cup 2017. Udział w nim wzięło 8 najlepszych drużyn, które zakwalifikowały się z eliminacji. Przed rozpoczęciem turniejowej rywalizacji zgromadzone w hali drużyny oraz kibice minutą ciszy uczciły pamięć Mieczysława Lodzińskiego, dzia... »


Szkolne Kluby Sportowe bezpłatnie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Szkolne Kluby Sportowe bezpłatnieUczniowie szkół podstawowych z Gminy Rudna chętnie uczęszczają na treningi w ramach SKS. Bezpłatne zajęcia odbywają się w Zespołach Szkół w Rudnej i w Chobieni. Program SKS adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Zachęca do aktywności fizycznej zarówno sportowej i rekreacyjnej, a wszystko to pod ok... »


Przybędą ułani
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2016 — komentarze: brak komentarzy

Przybędą ułani11 listopada na zamku w Chobieni odbędą się uroczyste gminne obchody Święta Niepodległości. W programie organizatorzy przewidzieli m.in. pokazy kawaleryjskie, defiladę ułanów, spektakl teatralny, zwiedzanie zamku i pokazy ognia. Uroczyste obchody Święta Niepodległości rozpocznie msza święta, o godzinie 11.00 w kościele pw. Świętych ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.125 sek.Lubin 1.0