Wtorek, 25 lipca 2017 r.   Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Przemysł i elektronika - jak to się uzupełnia? Przemysł i elektronika...
Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o elektronikę, to właśnie w przemyśle jest ona wykorzystywana zdecydowanie bardzo mocno. Przede wszystkim dziej... »Pies w rozgrzanym samochodzie a właścicielka na zakupach Pies w rozgrzanym samo...
Lubińscy policjanci kolejny raz musieli wybić szybę w aucie, w którym przebywał mały piesek. Właścicielka jak się okazało poszła na za... »Modernizacja dróg powiatowych w Składowicach, Księginicach i Niemstowie Modernizacja dróg powi...
To inwestycje, na które mieszkańcy czekali od wielu lat. W kosztach modernizacji dróg partycypuje Gmina Lubin. Stan dróg po... »Szklary Górne bez wody Szklary Górne bez wody...
We wtorek w godzinach od 9.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie bieżącej wody dla mieszkańców Szklar Górnych. Jak informuje Gmi... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2.12.1999 Utworzono Unię Miast Miedziowych. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz miast unijnych: Prezydenci Lubina Dariusz Milka i Głogowa Zbigniew Rybka oraz burmistrz Polkowic Emilian Stańczyszyn

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Chobienia spośród 13490 artykułów.

Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyW  dniach 21-23 lipca 2017 Chobieński Ośrodek Kultury zaprasza na Zamczysko 2017 i Zlot Motocykli w Chobieni . Czeka Was dobra zabawa i niezapomniane wrażenia. 21 lipca zagrają dla Was: Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp i Jokiel & Juszczyk (Darkcel) A 22 lipca na scenie wystąpią: The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt, Karola... »


Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyOrganizatorzy zapraszają na Zamczysko Chobienia 21-23 lipca 2017 Chobienia woj.dolnośląskie powiat Lubin Zagrają dla Was: 21 lipca Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp, Jokiel & Juszczyk (Darkcel) 22 lipca The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt Karolat on Fire Teatr Ognia Kat & Roman Kostrzewski Pokazy sztucznych ogni Centrum Chobieni c... »


Sfotografują Chobienię
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Sfotografują ChobienięNarodowy Instytut Dziedzictwa Oddział Terenowy we Wrocławiu realizuje Krajowy Program Ochrony Zbytków i Opieki nad Zabytkami na lata 2014-2017. W ramach tego programu podejmuje m.in. zadania mające na celu wsparcie samorządu terytorialnego przy tworzeniu dokumentów planistycznych poprzez opracowanie studiów ochrony wart... »


W chobieńskiej szkole strażacy uczyli jak udzielić pierwszej pomocy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

W chobieńskiej szkole strażacy uczyli jak udzielić pierwszej pomocyStrażacy z OSP Chobienia i OSP Orsk odwiedzili dziś Zespół Szkół w Chobieni, aby spotkać się z uczniami klas 1-3. Zorganizowali dla nich pokazy resuscytacji krążeniowo – oddechowej i pomocy przy złamaniach.   Dzieci zobaczyły jak wygląda zawartość torby ratowniczej, dowiedziały jak zrobić opatrunki, ja... »


RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!W sobotę 11 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się turniej finałowy halowej piłki nożnej RCS Cup 2017. Udział w nim wzięło 8 najlepszych drużyn, które zakwalifikowały się z eliminacji. Przed rozpoczęciem turniejowej rywalizacji zgromadzone w hali drużyny oraz kibice minutą ciszy uczciły pamięć Mieczysława Lodzińskiego, dzia... »


Szkolne Kluby Sportowe bezpłatnie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Szkolne Kluby Sportowe bezpłatnieUczniowie szkół podstawowych z Gminy Rudna chętnie uczęszczają na treningi w ramach SKS. Bezpłatne zajęcia odbywają się w Zespołach Szkół w Rudnej i w Chobieni. Program SKS adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Zachęca do aktywności fizycznej zarówno sportowej i rekreacyjnej, a wszystko to pod ok... »


Przybędą ułani
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2016 — komentarze: brak komentarzy

Przybędą ułani11 listopada na zamku w Chobieni odbędą się uroczyste gminne obchody Święta Niepodległości. W programie organizatorzy przewidzieli m.in. pokazy kawaleryjskie, defiladę ułanów, spektakl teatralny, zwiedzanie zamku i pokazy ognia. Uroczyste obchody Święta Niepodległości rozpocznie msza święta, o godzinie 11.00 w kościele pw. Świętych ... »


Zapisy na zajęcia w ChOK
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Zapisy na zajęcia w ChOKNauka języka angielskiego, warsztaty rękodzieła, ceramiki i malarstwa oraz taniec i sport. Do końca września można się zapisać na zajęcia prowadzone w ChOK. Wszystkie lekcje i warsztaty w ChOK-u ruszają od początku października i będą częściowo odpłatne. – Naukę języka angielskiego będziemy prowadzić dwa razy w tygodniu w niewielkic... »


Zabiorą elektroodpady i zużyte opony
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Zabiorą elektroodpady i zużyte oponyZa darmo będzie można oddać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny oraz opony do utylizacji. Za miesiąc rusza zbiórka w/w odpadów na terenie gminy Rudna. Zbiórka rozpocznie się 12 października w Ciechłowicach, Naroczycach, Radoszycach, Chełmie, Orsku, Studzionkach, Brodowie, Nieszczycach, Kębłowie, Miłogoszczy, G&oa... »


Górzyn najlepszy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Górzyn najlepszyDrużyna OSP Górzyn zdobyła w tym roku Puchar Przechodni w Zawodach Sportowo-Pożarniczych Gminy Rudna. Drugiej miejsce zajęła Chobienia, a trzecią lokatę Gwizdanów. Orsk uplasował się na czwartej pozycji. Otwierając zawody, Władysław Bigus, Wójt Gminy Rudna, podziękował Ochotniczym Strażom Pożarnym za gotowość do codzi... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.999 sek.Lubin 1.0