Sobota, 21 kwietnia 2018 r.   Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 61

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Targi Wnętrz + Festiwal Ogrodów Targi Wnętrz + Festiwa...
W dniach 25 – 27 maja 2018r. zapraszamy do uczestnictwa w targach HOME INTERIORS, które odbęda się w Hali Widowiskowo... »Miedziowi przegrali z liderem Miedziowi przegrali z ...
W rozegranym w piątkowy wieczór meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin ulegli Lechowi Poznań. Jedyną bramkę... »Lubin. Dzisiaj Bieg Papieski – garść informacji… Lubin. Dzisiaj Bieg Pa...
V Bieg Papieski już dziś, dlatego przyszedł czas na garść niezbędnych informacji.   Zapisy internetowe do biegu są już zamknięte... »Grupa KGHM wspiera rozwój startupów Grupa KGHM wspiera roz...
KGHM Polska Miedź S.A., KGHM CUPRUM sp. z o.o. – CBR oraz MIT Enterprise Forum Poland ukończyły realizację pilotażowej edycji projektu Scal... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Chobienia spośród 14580 artykułów.

Przywrócenie żeglowności na Odrze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przywrócenie żeglowności na Odrze4 kwietnia w Ścinawie odbył się Konwent Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Miast Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Tematem wiodącym Konwentu było przywrócenie pełnej żeglowności drugiej co do długości rzeki w Polsce oraz szanse i kierunki rozwoju samorządów leżących wzdłuż jej biegu w obszarze rozwoj... »


Policyjny pościg za pijanym kierowcą zakończony w Chobieni -Film
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policyjny pościg za pijanym kierowcą zakończony w Chobieni -FilmNoworoczna noc nie była spokojna dla głogowskich policjantów. Około godziny 4 nad ranem policjanci podjęli próbę zatrzymania do kontroli kierującego mercedesem. Kierowca podjął ucieczkę, która zakończyła się w miejscowości Chobienia.   –Pościg rozpoczął się o godzinie 4 nad ranem na jednej z ulic miasta. Patrol ruc... »


Wybudują przystań kajakową w Chobieni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wybudują przystań kajakową w ChobieniWójt gminy Rudna Władysław Bigus zawarł umowę z firmą NAVIGA-STAL Sp. z o. o. na Budowę przystani kajakowej w m. Chobienia . W związku z tym już możemy odliczać dni do otwarcia przystani. Firma NAVIGA-STAL Sp. z o. o.  powstała 2001 roku w wyniku przekształceń Przedsiębiorstwa Dostaw Inwestycyjnych i Eksportowych „Naviga” .... »


Okrasa łamał przepisy w Chobieni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Okrasa łamał przepisy w ChobieniW kolejnym sezonie autorskiego programu Karola Okrasy „Okrasa łamie przepisy" zobaczymy odcinek, który w całości został nakręcony w Chobieni. Właśnie w środę 13 września, była okazja i przyjemność podglądać jak powstaje jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów kulinarnych w Polsce.Tym razem Karol Okrasa łamał przepisy łem... »


Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyW  dniach 21-23 lipca 2017 Chobieński Ośrodek Kultury zaprasza na Zamczysko 2017 i Zlot Motocykli w Chobieni . Czeka Was dobra zabawa i niezapomniane wrażenia. 21 lipca zagrają dla Was: Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp i Jokiel & Juszczyk (Darkcel) A 22 lipca na scenie wystąpią: The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt, Karola... »


Zamczysko Chobienia i Zlot Motocyklowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zamczysko Chobienia i Zlot MotocyklowyOrganizatorzy zapraszają na Zamczysko Chobienia 21-23 lipca 2017 Chobienia woj.dolnośląskie powiat Lubin Zagrają dla Was: 21 lipca Maciej Krystkowiak , Morning Hookers, Tamp, Jokiel & Juszczyk (Darkcel) 22 lipca The Pozyt, Why, Air Strike, 230Volt Karolat on Fire Teatr Ognia Kat & Roman Kostrzewski Pokazy sztucznych ogni Centrum Chobieni c... »


Sfotografują Chobienię
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Sfotografują ChobienięNarodowy Instytut Dziedzictwa Oddział Terenowy we Wrocławiu realizuje Krajowy Program Ochrony Zbytków i Opieki nad Zabytkami na lata 2014-2017. W ramach tego programu podejmuje m.in. zadania mające na celu wsparcie samorządu terytorialnego przy tworzeniu dokumentów planistycznych poprzez opracowanie studiów ochrony wart... »


W chobieńskiej szkole strażacy uczyli jak udzielić pierwszej pomocy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

W chobieńskiej szkole strażacy uczyli jak udzielić pierwszej pomocyStrażacy z OSP Chobienia i OSP Orsk odwiedzili dziś Zespół Szkół w Chobieni, aby spotkać się z uczniami klas 1-3. Zorganizowali dla nich pokazy resuscytacji krążeniowo – oddechowej i pomocy przy złamaniach.   Dzieci zobaczyły jak wygląda zawartość torby ratowniczej, dowiedziały jak zrobić opatrunki, ja... »


RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!W sobotę 11 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się turniej finałowy halowej piłki nożnej RCS Cup 2017. Udział w nim wzięło 8 najlepszych drużyn, które zakwalifikowały się z eliminacji. Przed rozpoczęciem turniejowej rywalizacji zgromadzone w hali drużyny oraz kibice minutą ciszy uczciły pamięć Mieczysława Lodzińskiego, dzia... »


Szkolne Kluby Sportowe bezpłatnie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Szkolne Kluby Sportowe bezpłatnieUczniowie szkół podstawowych z Gminy Rudna chętnie uczęszczają na treningi w ramach SKS. Bezpłatne zajęcia odbywają się w Zespołach Szkół w Rudnej i w Chobieni. Program SKS adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Zachęca do aktywności fizycznej zarówno sportowej i rekreacyjnej, a wszystko to pod ok... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.269 sek.Lubin 1.0