Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.   Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 16

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KAS zatrzymała podejrzanych o oszustwa podatkowe KAS zatrzymała podejrz...
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą, która dopuszczała się oszustw podatkowych oraz... »Biegi na orientację – Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej Biegi na orientację &#...
W dniach 16-18 kwietnia w Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) w Biegu na Orientację. Na starcie zameldowało... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Największy akademik UPWr otwarty po remoncie - europejski standard kwaterowanie studentów Największy akademik UP...
Po trwającym trzy lata kompleksowym remoncie, UPWr otwiera swój największy Dom Studencki „Arkę”. Na studentów czekają p... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1992 Uroczyste odsłonięcie pomnika ku czci ofiar demonstracji Solidarności w dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa DHL spośród 22281 artykułów.

Paczek na święta nie będzie? Kurierzy DHL zastrajkowali
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 grudnia 2017 — komentarze: 1 komentarz

Paczek na święta nie będzie? Kurierzy DHL zastrajkowaliW piątek rano kurierzy DHL odmówili wyjazdu w trasę. Klienci, którzy udali się do warszawskiej palcówki firmy byli odsyłani z kwitkiem. Rzeczniczka DHL ok. godz. 12.30 poinformowała Wirtualną Polskę, że udało się osiągnąć porozumienie.   Jak dowiedział się reporter Wirtualnej Polski, pracownicy firmy DHL nie wy... »


Jak wysłać paczkę do Holandii tanio i bez umowy z firmą kurierska?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jak wysłać paczkę do Holandii tanio i bez umowy z firmą kurierska?DHL Parcel wprowadził ofertę międzynarodową dla klientów indywidualnych, którzy chcą bez umowy nadawać paczki do 28 krajów Europy, w tym do Holandii. Przesyłki do państw Starego Kontynentu można wysyłać w punktach partnerskich DHL w Polsce. Holandia słynie z tulipanów i wiatraków. Polacy podróżują do... »


Lipsk oferuje pracę dla Polaków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Lipsk oferuje pracę dla PolakówPracy w Polsce nie ma, chociaż statystyki mówią, że bezrobocie spada. Jest za to praca za zachodnią granicą, a niemieccy pracodawcy garściami wyłuskują polskich specjalistów. Na przykład Lipsk oferuje miejsca pracy dla wykwalifikowanych pracowników z Polski. Największymi pracodawcami w regionie Lipska są Porsche, BMW, DHL, a t... »


Akcja promocyjna Miasta Lipsk oferująca miejsca pracy dla wykwalifikowanych pracowników w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 czerwca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Akcja promocyjna Miasta Lipsk oferująca miejsca pracy dla wykwalifikowanych pracowników w Lubinie Z dniem 11 czerwca po raz drugi startuje objazdowa akcja promująca oferty pracy w regionie miasta Lipsk dla wykwalifikowanych pracowników.   Organizatorem jest Invest Region Leipzig GmbH – firma zarządzana przez Miasto Lipsk, a dokładnie przez Izbę Przemysłowo-Handlową i władze dzielnicy północnej Saksonii i... »


Lubina zabraknie w II etapie Olimpiady
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2009 — komentarze: brak komentarzy

Lubina zabraknie w II etapie OlimpiadyPonad 500 uczniów z 99 szkół z całej Polski zakwalifikowało się do etapu okręgowego II Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wśród nich nie znalazł się niestety nikt z Lubina. Szansę na walkę o wielki finał, uczniowie będą mieli znów w przyszłym roku, kiedy ruszy III edycja Olimpiady. 10 grudnia mogą za to kibic... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.364 sek.Lubin 1.0