Środa, 18 maja 2022 r.   Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 55

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Punktuj sercemWiadomości z Lubina
Przyszli emeryci zyskają ponad 9 proc. na koncie Przyszli emeryci zyska...
Już w czerwcu zwiększy się kapitał, który każdy pracujący gromadzi na swoim kocie w ZUS. W 2022 roku składki wysłane do Zakładu Ubezpiecze... »Pomoc nadeszła na czas. Policjanci przekonali lubinianina, że warto żyć. Pomoc nadeszła na czas...
Oficer dyżurny lubińskiej komendy otrzymał informację od mężczyzny, który zgłosił, że jego kolega wysłał mu wiadomość, z której wyn... »Groził młotkiem własnej matce. Najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Groził młotkiem własne...
Interwencja lubińskich policjantów zakończyła się tymczasowym aresztowaniem 28-latka, który znęcał się nad swoją matką. Jak wynikał... »Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązak Gala Laureatów Dolnośl...
W dniu 17 maja 2022r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślą... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Ireny spośród 20135 artykułów.

Życiorys przeplatany wojną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Życiorys przeplatany wojnąAtak na Wieluń, rozpoczynający II wojnę światową rozegrał się niemal na jej oczach. Od sceny tego dramatu dzieliło ją zaledwie siedem kilometrów. Mimo, że minęło 80 lat pani Irena Włodarczyk z Obory do dziś pamięta te chwile, jakby wydarzyły się zupełne niedawno… Miała wówczas zaledwie 10 lat. W tym roku obchodzi swoje 90. urod... »


W Ścinawie wygrywa Krystian Kosztyła
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

W Ścinawie wygrywa Krystian KosztyłaWybory w gminie Ścinawa w pierwszej turze wygrał Krystian Kosztyła z poparciem 72,43 procent oddanych głosów. Krystian Kosztyła będzie burmistrzem Gminy Ścinawa już drugą kadencję.   Burmistrz Krystian Kosztyła będzie miał większość w Radzie Gminy, Z KWW Krystian Kosztyła mandaty uzyskało 1... »


(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIATo tytuł wystawy i prezentacji książek przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Raszówce oraz tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek. Jest ono również nawiązaniem do setnej rocznicy obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości.   Przez słowo „dowolność” należy rozumieć nieograniczony dostęp do książ... »


PEGAZIK, czyli gminne eliminacje konkursu recytatorskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

PEGAZIK, czyli gminne eliminacje konkursu recytatorskiegoWyłoniono już tegorocznych laureatów  konkursu recytatorskiego, którzy będą reprezentować Gminę Lubin na XXIV Regionalnym, 63. Dolnośląskim oraz XXIII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim PEGAZIK. Jury miało bardzo trudne zadanie, bowiem poziom był bardzo wysoki.   Od wielu lat reprezentanci naszej gminy biorą udział w kon... »


Zapraszamy na koncert noworoczny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zapraszamy na koncert noworocznyGminna Biblioteka Publiczna w Raszówce Filia w Niemstowie, sołtys, rada sołecka i radny Niemstowa zapraszają na koncert poetycko-muzyczny pt. „Na skrzydłach marzeń”. W utworach Violetty Villas, Anny Jantar, Edith Piaf, Zarah Leander, Ireny Santor oraz kolędach wystąpią: Mateusz Kowalczyk –Matoshi (wokal), Krzysztof Garcza... »


Jak to było…wspomnienia Pawła Niewodniczańskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Jak to było…wspomnienia Pawła NiewodniczańskiegoCzuję potrzebę opublikowania wspomnień mojej Mamy. Może to nawet obowiązek…? Oto te wspomnienia. Mama urodziła się 6 grudnia 1922 roku, a zmarła 31 grudnia 1987 roku. Ze wspomnień Zofii z Klemczyńskich Niewodniczańskiej Miałam 17 lat, gdy wybuchła Druga Wojna Światowa. Mieszkaliśmy wówczas w Koninie, gdzie mój Ojciec (Edward ... »


Złoże węgla brunatnego „Legnica” skreślone?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 lipca 2015 — komentarze: 1 komentarz

Złoże węgla brunatnego „Legnica” skreślone?PGE, Polska Grupa Energetyczna S.A. spółka z większościowym udziałem Skarbu Państwa zrezygnowała z planów zagospodarowania i wydobycia węgla brunatnego ze złoża „Legnica" - poinformował „Puls Biznesu". Koncern PGE nie ujął w swoich planach inwestycji w zaplecze surowcowe do 2020 r. złoża węgla brunatnego „Legnica". ... »


Większość nowych radnych przeciw likwidacji gminy Lubin !
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 listopada 2014 — komentarze: 12 komentarzy

Większość nowych  radnych przeciw likwidacji gminy Lubin !Dziewięciu nowych radnych z piętnastoosobowej Rady Gminy Lubin zadeklarowało, że są za utrzymaniem jedności i integralności gminy Lubin jako samodzielnej jednostki samorządu terytorialnego.Uznają, że ich najważniejszym zadaniem jest utrzymanie jej dalszego istnienia. Apelują o poparcie dla Ireny Rogowskiej w II turze wyborów na wó... »


Kielan przegrał. Postanowienie Sądu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2014 — komentarze: 9 komentarzy

Kielan przegrał. Postanowienie SąduZgodnie z obietnicą publikujemy w całości Postanowienie Sądu Okręgowego w Legnicy w sprawie z powództwa pełnomocnika KW Tadeusza Kielana, który zażądał od KW Ireny Rogowskiej przeprosin za opisywanie go jako likwidatora gminy wiejskiej Lubin. Sąd uznał, że program łączenia gminy wiejskiej z miejską, przedstawiany przez Kielana w kamp... »


Sąd oddalił pozew Tadeusza Kielana w sprawie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 listopada 2014 — komentarze: 12 komentarzy

Sąd oddalił pozew Tadeusza Kielana w sprawieSąd w całości oddalił pozew Tadeusza Kilena przeciwko wójt Irenie Rogowskiej. W oczach Sądu połączenie gmin to faktyczna likwidacja. Komitet Wyborczy Tadeusza Kielana podał do sądu Irenę Rogowską w trybie wyborczym. O co poszło? O użycie słowa likwidator wobec byłego starosty powiatu lubińskiego w kampanii wyborczej. Na plakatach i banera... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.380 sek.Lubin 1.0