Środa, 21 marca 2018 r.   Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 62

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Projekt Kodeksu pracy z elastycznością zatrudnienia nie ma nic wspólnego Projekt Kodeksu pracy ...
Nowy Kodeks pracy będzie dopuszczał możliwość dorabiania bez umowy o pracę, ale tylko przez 32 godziny miesięcznie. Do takich ustaleń dotarł mone... »Metraco Zagłębie Lubin – SPR Pogoń Szczecin Metraco Zagłębie Lubin...
Kolejne spotkanie PGNiG Superligi Kobiet  zostanie rozegrane 28 marca o godz. 18:00. Mecz 24. kolejki odbędzie się na Hali Widowiskowo ... »Teatr obrazkowy w przedszkolu w Raszówce Teatr obrazkowy w prze...
Kamishibai to japońskie słowo składające się z dwóch członów, kami – oznacza papier, shibai – to teatr, przedstawienie.... »21 marca – Światowy Dzień Zespołu Downa 21 marca – Świat...
Hej Człowieku nabierz wiary! Włóż skarpetki nie do pary. Solidarnie zawalcz z nami, bądźmy dobra nośnikami! Nie dręcz myśli negatywni... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.08.2000 Sekretarzem Miasta zostaje Pani Jadwiga Ignatowska-Zając.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa KGHM spośród 14458 artykułów.

Ciąg dalszy roszad personalnych w grupie KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ciąg dalszy roszad personalnych w grupie KGHMMariusz Bober nowym prezesem KGHM Zanam.  Zmiany nie ominęły tez JRG-H w Sobinie. Uchwałę o zmianach w składzie zarządu spółki podjęło na piątkowym posiedzeniu Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie KGHM Zanam.  – Prezesem zarządu został Mariusz Bober. Z funkcji prezesa odwołany został Łukasz Hołubowski. W zarządzie pozostali nato... »


Wyniki finansowe KGHM Polska Miedź S.A. i Grupy Kapitałowej w 2017 r.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wyniki finansowe KGHM Polska Miedź S.A. i Grupy Kapitałowej w 2017 r.Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź w 2017 roku przekroczyła 20 mld PLN przychodów osiągając wzrost skorygowanej EBITDA o ponad 1 mld PLN i zysk netto w wysokości 1,5 mld PLN. – Rok 2017 był okresem znaczącego usprawnienia działalności operacyjnej w kraju i zagranicą, przy utrzymaniu stabilnego poziom kosztów podstawowej dz... »


Zostań prezesem KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zostań prezesem KGHMW dniu 10 marca 2018 r. Rada Nadzorcza KGHM Polska Miedź S.A. z siedzibą w Lubinie podjęła decyzję o rozpoczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu. RADA NADZORCZA  KGHM Polska Miedź S.A. z siedzibą w Lubinie rozpoczyna postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko: PREZES ZARZĄDU Zasady przeprowadzenia konkursu: I. ... »


Radosław Domagalski-Łabędzki odwołany z funkcji prezesa KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Radosław Domagalski-Łabędzki odwołany z funkcji prezesa KGHMPrezes KGHM Radosław Domagalski-Łabędzki został odwołany z funkcji prezesa. Stanowisko stracił też wiceprezes Michał Jezioro. Tymczasowo funkcję prezesa będzie pełnić dotychczasowy wiceprezes Rafał Pawełczak. Rada Nadzorcza KGHM Polska Miedź dokonała w sobotę 10 marca ważnych zmian w zarządzie spółki. Pawełczak odpowiadał za rozwój... »


Nowy kontrakt KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nowy kontrakt KGHMKGHM  podpisał nowy kontrakt – pogłębi szyby na terenie parku narodowego w Wielkiej Brytanii. Wkrótce spółka ma także podjąć decyzję co dalej z projektem Ajax w Kolumbii Brytyjskiej, prowincji Kanady. Jak poinformował KGHM – jego dwie spółki zależne DMC Mining Services (UK) Ltd. oraz DMC Mining Services Ltd. z... »


Zagłębie Lubin zremisowało 0-0 z Lechią Gdańsk
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zagłębie Lubin zremisowało 0-0 z Lechią GdańskZagłębie Lubin zremisowało 0-0 z Lechią Gdańsk w meczu 26. kolejki Ekstraklasy. Po słabiutkim meczu drużyny sprawiedliwie podzieliły się punktami, bowiem żadna z nich nie zasłużyła na zwycięstwo. To już ósmy kolejny mecz Lechii bez wygranej. KGHM Zagłębie Lubin 0-0 Lechia Gdańsk  KGHM Zagłębie: 30. Dominik Hładun &... »


Tłusty Czwartek z wolontariatem KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Tłusty Czwartek z wolontariatem KGHMPonad 16 tysięcy pączków zjedzonych w Tłusty Czwartek przez pracowników KGHM nie tylko przysporzyło przyjemności jedzącym, ale przede wszystkim pomogło rodzinom z zagłębia miedziowego, które zmagają się z ciężkimi chorobami swoich Bliskich. Efekt akcji przeszedł oczekiwania wolontariuszy i tych, którzy czekali na jej wyn... »


KGHM Zagłębie Lubin remisuje z Arką
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Zagłębie Lubin remisuje z ArkąW meczu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębie Lubin bezbramkowo zremisowali z Arką Gdynia. Obie drużyny na wiosnę jeszcze nie wygrały, choć bliżej było dziś Zagłębie. „Miedziowi” zdobyli nawet gola, nieuznanego przez interwencje systemu VAR. Trenerzy po meczu: Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia Lub... »


Przetasowania w KGHM. Nowy prezes w KGHM ZANAM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przetasowania w KGHM. Nowy prezes w KGHM ZANAMOd 20 lutego br. prezesem zarządu KGHM ZANAM jest Łukasz Hołubowski. Uchwałę o zmianach w zarządzie firmy podjęło obradujące tego dnia Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki. Z funkcji prezesa odwołany został Bohdan Pecuszok. Zarząd rozszerzono do trzech osób, w jego skład wszedł – jako wiceprezes – Artur Pa... »


KGHM podejmie decyzje w sprawie przyszłości aktywów zagranicznych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM podejmie decyzje w sprawie przyszłości aktywów zagranicznychDomagalski-Łabędzki, prezes spółki, zaznacza, że projekt miedziowo-złotowy Ajax w Kolumbii Brytyjskiej może być „trwale zamrożony”. Zwiększyć ma się za to produkcja w chilijskim Sierra Gorde. Zarząd obecnie pracuje nad różnymi wariantami rozwoju projektu Victoria, który jest najbardziej obiecującym projektem w Amer... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.159 sek.Lubin 1.0