Poniedzialek, 18 czerwca 2018 r.   Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 64

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
DOPALACZE – Apel Policji do rodziców i opiekunów DOPALACZE – Apel...
Okres letni, w tym głównie wakacje, i związana z tym duża ilość czasu wolnego sprzyja eksperymentowaniu przez dzieci i młodzież z ró... »Za włamania i kradzieże na 2 lata do więzienia Za włamania i kradzież...
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 17-letniego mieszkańca Lubina, który na terenie całego miasta od grudnia do czerwca ... »KGHM będzie stosować tzw. split payment KGHM będzie stosować t...
KGHM będzie dokonywać płatności na rzecz dostawców przy zastosowaniu mechanizmu podzielonej płatności od 1 lipca – poinformowała ost... »Dwa odcinki z trzech dolnośląskiej trasy S3 na finiszu Dwa odcinki z trzech d...
Zgodnie z kontraktem prace budowlane przy budowie trasy S3 na 2 z 3 dolnośląskich odcinkach zakończyły się zgodnie z założonym harmonogramem. Są ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.02.2000 Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Europejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubinie. Otwarcia dokonali: Prezydent Miasta Lubina Dariusz Milka oraz Wicewojewoda Dolnośląski Andrzej Tatuśko.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa KGHM spośród 14790 artykułów.

KGHM będzie stosować tzw. split payment
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM będzie stosować tzw. split paymentKGHM będzie dokonywać płatności na rzecz dostawców przy zastosowaniu mechanizmu podzielonej płatności od 1 lipca – poinformowała ostatnio spółka na swojej stronie. Kilka dni wcześniej taki krok zapowiedziały Lotos, a także Tauron. Kilka dużych spółek giełdowych zadeklarowało, że od lipca będą stosować mechanizm podzielon... »


Blisko 30 lat w służbie dla dobra i bezpieczeństwa ludzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Blisko 30 lat w służbie dla dobra i bezpieczeństwa ludzi Po 9 latach służby jako Komendant Powiatowy Policji w Lubinie, a w sumie po 29 latach pracy w szeregach Policji, na zasłużoną emeryturę przeszedł Inspektor Tomasz Gołaski. Komendant podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za wiele lat wspólnej służby i pracy, często ciężkiej ale za to bardzo owocnej. Z dniem 8 czerwca, szef lu... »


IV Konkurs CuBR otwarty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

IV Konkurs CuBR otwartyKGHM Polska Miedź S.A. oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiły kolejny, już IV konkurs w ramach wspólnego Przedsięwzięcia CuBR. Zainteresowane konsorcja naukowo – badawcze mogą pozyskać łącznie 46 mln złotych na realizację projektów w obszarze Gospodarki w Obiegu Zamkniętym (GOZ). Nabór wniosków potrwa do 27... »


Kandydaci do Rady Nadzorczej KGHM Polska Miedź SA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kandydaci do Rady Nadzorczej KGHM Polska Miedź SAPierwszy etap kampanii w wyborach członków Rady Nadzorczej KGHM Polska Miedź S.A. wybieranych przez Pracowników Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. dobiegł do końca. Krajowa Sekcja Górnictwa Rud Miedzi NSZZ „Soldiarność” wystawiła jako kandydatów NSZZ „Solidarność” do Rady Nadzorczej KGHM Po... »


Sierra Gorda z nowym szefem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Sierra Gorda z nowym szefemRada Właścicieli kopalni Sierra Gorda podjęła decyzje kluczowe dla dalszego rozwoju chilijskiego aktywa. Powołano nowego Dyrektora Zarządzającego kopalnią. Stanowisko to obejmie Mirosław Kidoń z dniem 1 lipca 2018 roku. Wdrażany program „usuwania wąskich gardeł” przynosi oczekiwane efekty. W dniach 28-29 maja 2018 roku na terenie kopa... »


Michał Żewłakow dyrektorem sportowym Zagłębia Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Michał Żewłakow dyrektorem sportowym Zagłębia LubinDecyzją zarządu Zagłębia Lubin S.A. nowym dyrektorem sportowym klubu został Michał Żewłakow. 42-letni były piłkarz między innymi Anderlechtu Bruksela, Olympiakosu Pireus i Legii Warszawa na stanowisku zastąpił Dariusza Motałę - podaje klub na swojej stronie. Michał Żewłakow to były reprezentant Polski. W swojej piłkarskiej karierze z orzełkiem na ... »


Są chętni na prezesa Zagłębia Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Są chętni na prezesa Zagłębia LubinW tym tygodniu minął termin składania aplikacji i odbyły się przesłuchania kandydatów. W większości dokumenty złożyli ludzie dobrze znani fanom miedziowej drużyny. Zgłosiło się sześciu kandydatów na prezesa Zagłębia. KGHM najpóźniej do końca czerwca ma podjąć decyzję w sprawie obsady funkcji prezesa lubińskiego klubu. Do ogło... »


KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowychKGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 – 2022. Łączne nakłady inwestycyjne i kapitałowe nie przekroczą budżetu przewidzianego na wykonanie założeń strategii biznesowej KGHM, dzięki niższym inwestycjom kapitałowym w aktywa zagraniczne. Jest t... »


Wypadek w kopalni Polkowice – Sieroszowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wypadek w kopalni Polkowice – SieroszowiceKGHM. W kopalni Polkowice – Sieroszowice na szybie SW-1 w Kazimierzowie, doszło do zdarzenia z udziałem maszyny oraz pracownika oddziału mechanicznego. Ratownicy przekazali załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 13 z Wrocławia. poszkodowanego. Poszkodowany z ciężkim złamaniem kończyny trafił do specjalistycznej placówk... »


Pracownicze Programy Emerytalne w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pracownicze Programy Emerytalne w KGHMZarząd KGHM Polska Miedź S.A. podjął decyzję o wdrożeniu w Grupie Kapitałowej Pracowniczych Programów Emerytalnych. Pracownicy KGHM Polska Miedź S.A. od wielu lat uczestniczą w programie. Teraz PPE obejmie również spółki zależne. PPE jest grupowym programem inwestycyjnym organizowanym w zakładzie pracy dla pracowników, ... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.160 sek.Lubin 1.0