Czwartek, 21 marca 2019 r.   Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
30 groszy co miesiąc tyle wynosi najniższa emerytura na Dolnym Śląsku 30 groszy co miesiąc t...
30 groszy, co miesiąc wpływa na konto wrocławianki, która w swoim życiu przepracowała zaledwie cztery miesiące i uzbierała niespełna 80 zł... »„Wolność bez nałogu” – czyli profilaktyka antynarkotykowa dla rodziców i młodzieży. „Wolność bez nał...
Policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej wspólnie z terapeutkami z Sekcji Profilaktyki Uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomo... »Wkrótce otwarcie niecodziennej konstrukcji w Ścinawie Wkrótce otwarcie nieco...
Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. z Wrocławia zakończyło prace budowlane przy parkingu-statku w bezpośrednim sąsiedztwie ścinaws... »Filmowy Poranek - Strażak Sam Filmowy Poranek - Stra...
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 11. W niedzielę 24 m... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Poseł z Lubina uczestniczył w rozmowach z delegacją z Szanghaju, która odwiedziła nasz kraj, czy poseł zna chiński?

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa KGHM spośród 15839 artykułów.

Pracownicy KGHM testują samochód elektryczny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pracownicy KGHM testują samochód elektrycznyKGHM testuje samochód elektryczny. – Odkąd pojawił się w naszej flocie samochodowej, stała po niego kolejka. Koledzy go uwielbiają, bo jest zwinny, szybki i cichy. Każdy chce nim jechać – śmieje się Grzegorz Baniecki, który koordynuje przydziałem samochodów i sam często z tego auta korzysta. Samochód elektry... »


DYNAMICZNI I SKUTECZNI | PAWŁOWSKI VS. ZARANDIA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

DYNAMICZNI I SKUTECZNI | PAWŁOWSKI VS. ZARANDIADzisiaj o godzinie 15:30 „Miedziowi” zagrają na Stadionie Zagłębia z Arką Gdynia. W tym meczu naprzeciw siebie staną dwaj zawodnicy – Bartłomiej Pawłowski (KGHM Zagłębie) i Luka Zarandia (Arka Gdynia). Przyjrzeliśmy się sylwetkom tych dwóch dynamicznych skrzydłowych.   BARTŁOMIEJ PAWŁOWSKI 26-letni pomocnik urodził ... »


Zniesienie podatku miedziowego do końca roku?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zniesienie podatku miedziowego do końca roku?– Razem z Ministerstwem Finansów pracujemy od roku nad zniesieniem podatku miedziowego przyjętego za poprzednich rządów. Myślę, że uda się to realizować w tym roku – powiedział w Sejmie wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski. – Jest przygotowywany materiał i analizy. Prace nad zniesieniem podatku trwają od roku i... »


KGHM. Informacja o wynikach przeprowadzonych testów na utratę wartości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Informacja o wynikach przeprowadzonych testów na utratę wartości"Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. (...) informuje, iż zakończone zostały zasadnicze prace związane z weryfikacją wartości odzyskiwalnej zagranicznych aktywów należących do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. oraz stanowiących wspólne przedsięwzięcie inwestycyjne, tj. Sierra Gorda SCM" - czytamy w komunikacie. Przeprowadzone testy w... »


„Jeden, jeden, dwa- bezpieczeństwo da - wizyta lubińskich policjantek w przedszkolu.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

„Jeden, jeden, dwa- bezpieczeństwo da - wizyta lubińskich policjantek w przedszkolu. Policjanci wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, spotykają się z dziećmi w przedszkolu, aby już od najmłodszych lat, poznawały zasady bezpieczeństwa. Tym razem funkcjonariuszki z lubińskiej komendy odwiedziły maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubinie. Oprócz bardzo ważnej wiedzy, dzieci otrzymały kamizelki odblaskowe... »


„Ustawiał przetargi w KGHM”. Prokuratura odmówiła śledztwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

„Ustawiał przetargi w KGHM”. Prokuratura odmówiła śledztwaLegniccy śledczy prowadzili czynności sprawdzające w sprawie działalności dyrektora ds. technicznych w Centralnym Ośrodku Przetwarzania Informacji KGHM. Jak informowały media, dyrektor ds. technicznych,  został przyłapany na ingerencji w trzy przetargi na łączną kwotę 3,2 mln zł. Chodziło o Karola Kosa, który jest chrześniakiem posła ... »


Pierwszy pociąg KD wjechał do Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pierwszy pociąg KD wjechał do LubinaHistoryczna chwila dla Lubina! Dokładnie w środę, 27 lutego 2019 roku (o godz. 21.19) pasażerski pociąg Kolei Dolnośląskich wjechał na stację w Lubinie. W pierwszych dniach czerwca tego roku uruchomione zostaną regularne przewozy pasażerskie na linii 289 z Legnicy do Lubina.   Kolej wraca do stolicy Zagłębia Miedziowego po wielu latach. Zaaw... »


BGK udzielił kredytu KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lutego 2019 — komentarze: brak komentarzy

BGK udzielił kredytu KGHMKGHM podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na uruchomienie kredytu do kwoty 450 mln USD. Kredyt przeznaczony jest na finansowanie ogólnych celów korporacyjnych. Umowa niezabezpieczonego kredytu udzielonego przez BGK została podpisana na 7 lat, w formie odnawialnej linii kredytowej w kwocie 450 mln USD na 5 lat. Po 5 latach ... »


Z Raszowej na światowe TOP 100
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2019 — komentarze: brak komentarzy

Z Raszowej na światowe TOP 100Specjalistka z KGHM Polska  S.A. i mieszkanka naszej gminy laureatką międzynarodowego plebiscytu „Women in Mining”.Kamilla Słowikowska z Departamentu Hutnictwa w KGHM Polska Miedź S.A. trafiła na prestiżową listę Top 100 Global Inspirational Women in Mining. Międzynarodowy ranking prezentuje kobiety, które wnoszą istotny wkł... »


Górniczy sojusz po nowoczesność
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2019 — komentarze: brak komentarzy

Górniczy sojusz po nowoczesnośćJastrzębska Spółka Węglowa, KGHM Polska Miedź oraz LW Bogdanka nawiązały współpracę. 26 lutego w Krakowie, podczas XXVIII Szkoły Eksploatacji Podziemnej, firmy podpisały list intencyjny, który zakłada ich współpracę przy wprowadzaniu do procesu produkcji najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i informatycznych. To p... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.152 sek.Lubin 1.0