Poniedzialek, 06 luty 2023 r.   Imieniny: Bohdana, Doroty, Pawła
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 40

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Bezpłatne szkolenia dla otwierających firmy: 9 i 15 lutego 2023 Bezpłatne szkolenia dl...
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia poświęcone obowiązkom przedsiębiorcy wobec ZUS. Szkolenia odbędą się zarówno stacjonarne jak i online ... »O mało nie straciła życia, przebiegając przez przejazd kolejowy O mało nie straciła ży...
Policjanci ukarali wysokim mandatem dwie osoby, które przebiegały przez przejazd kolejowy, mimo że zapory były opuszczone. Na oczach funkc... »Państwowa Straż Pożarna w Lubinie otrzyma sztandar Państwowa Straż Pożarn...
Powstał Społeczny Komitet Fundacji Sztandaru, który podjął już pierwsze działania zmierzające do zakupu sztandaru dla Komendy Powiatowej P... »Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM Oferty pracy – R...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Poseł z Lubina uczestniczył w rozmowach z delegacją z Szanghaju, która odwiedziła nasz kraj, czy poseł zna chiński?

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa KGHM spośród 20960 artykułów.

Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lutego 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy – Rekrutacja – KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


KGHM zaprasza na Rodzinne Sportowe Soboty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 lutego 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zaprasza na Rodzinne Sportowe SobotyMiedziowa spółka nie zwalnia tempa i kontynuuje działania na rzecz rodzin Zagłębia Miedziowego. Od lutego wracają „Rodzinne Sportowe Soboty” - co miesiąc mieszkańcy regionu mogą aktywnie spędzić czas i spróbować różnych dyscyplin, m.in.: piłki nożnej, sportów walki, siatkówki c... »


Chłodząca kamizelka dla pracowników KGHM – prototypowe rozwiązanie będzie testowane w oddziałach miedziowej spółki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lutego 2023 — komentarze: brak komentarzy

Chłodząca kamizelka dla pracowników KGHM – prototypowe rozwiązanie będzie testowane w oddziałach miedziowej spółkiNaukowcy przygotowali prototyp, KGHM rozważa wprowadzenie chłodzących kamizelek dla pracowników kopalń – odzież ochronna z funkcją aktywnego chłodzenia wykorzystująca zjawisko termoelektryczne to projekt prowadzony ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.   Prototyp kamizelki to efekt współpracy Centralnego I... »


Znamy miedziowych gigantów kodowania – zakończył się hackathon KGHM CuValley Hack
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Znamy miedziowych gigantów kodowania – zakończył się hackathon KGHM CuValley HackRekordowa liczba uczestników i wyjątkowe rozwiązania maratonu programowania - zakończyła się trzecia edycja hackathonu CuValley Hack! Swój udział w nim zgłosiło ponad 370 osób. Wydarzenie zorganizowane zostało przez KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki sp. z o.o. Hackathon CuValley Hack 2023 trwał od 27 do 29 styc... »


Startuje organizowany przez KGHM maraton programowania CuValley Hac 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Startuje organizowany przez KGHM maraton programowania CuValley Hac 2023Zaczynamy – dziś startuje organizowany przez KGHM maraton programowania CuValley Hac 2023 Ponad 330 uczestników, ciekawe tematy i atrakcyjne nagrody – dziś startuje organizowany przez KGHM największy hackathonu przemysłowy w Polsce - CuValley Hack 2023. Łączna suma nagród pieniężnych dla programistów to blisko 128 ... »


Negocjacje płacowe w KGHM zakończone – pensje pracowników wzrosną o 13,2 proc.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Negocjacje płacowe w KGHM zakończone – pensje pracowników wzrosną o 13,2 proc.Dwa spotkania i porozumienie – przedstawiciele zarządu KGHM Polska Miedź S.A. zakończyli negocjacje ze związkami zawodowymi w sprawie m.in. wzrostu płac.  – Bardzo dziękuję za sprawny przebieg negocjacji w tych trudnych makroekonomicznie czasach. Obie strony porozumienia działały przede wszystkim w interesie pracowników KGH... »


Kopalnia KGHM na zielono – Sierra Gorda zasilana energią elektryczną z OZE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kopalnia KGHM na zielono – Sierra Gorda zasilana energią elektryczną z OZEGórnictwo przyszłości w oparciu o słońce, wodę i wiatr – należąca do KGHM chilijska kopalnia Sierra Gorda działa wyłącznie na bazie energii elektrycznej pochodzącej z Odnawialnych Źródeł Energii. Do kopalni dostarczana jest energia pochodząca z powstającej elektrowni fotowoltaicznej, zlokalizowanej w rejonie Antofagasta. &ndash... »


Krok bliżej do atomu w KGHM. Projekt NuScale Power z certyfikatem w USA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Krok bliżej do atomu w KGHM. Projekt NuScale Power z certyfikatem w USAKGHM w lutym ubiegłego roku podpisał umowę z amerykańską firmą NuScale Power w sprawie rozpoczęcia prac nad wdrożeniem małych reaktorów modułowych (SMR) w Polsce. Teraz technologia oferowana przez Nuscale Power uzyskała certyfikat Komisji Dozoru Jądrowego USA, stając się tym samym pierwszym projektem SMR dopuszczonym do użytku w Stanach Zjed... »


Oferty pracy – Rekrutacja – KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy – Rekrutacja – KGHMKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


Miedź filarem nowoczesnej gospodarki – KGHM na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Miedź filarem nowoczesnej gospodarki – KGHM na Światowym Forum Ekonomicznym w DavosPanele dyskusyjne, spotkania biznesowe i promocja polskiej gospodarki - delegacja KGHM bierze udział w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego roku, Światowym Forum Ekonomicznym w szwajcarskim Davos. Wśród tematów poruszanych podczas spotkań znalazły się zagadnienia dotyczące transformacji energetycznej oraz bezpieczeństwo cyf... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.257 sek.Lubin 1.0