Czwartek, 14 listopada 2019 r.   Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 57

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Kolejny wyeliminowany pijany kierowca. Miał w swoim organizmie blisko 3 promile. Kolejny wyeliminowany ...
Policjanci z lubińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel. Podczas kontroli funk... »Policjanci w ramach programu „Świadomy Junior” rozmawiali z młodzieżą o cyberprzemocy i odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Policjanci w ramach pr...
Cyberprzemoc jest coraz częściej występującą formą przestępstwa, której ofiarami jest nie tylko młodzież szkolna ale także osoby d... »Lubin. Radny pod wpływem? Lubin. Radny pod wpływ...
W poniedziałek (11.11) lubińska policja zatrzymała na terenie Gminy Lubin 44-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o jazdę pod wpływem alkoholu.... »MCZ w Lubinie bezpiecznym szpitalem przyszłości MCZ w Lubinie bezpiecz...
Miedziowe Centrum Zdrowia w 2017 roku zajęło 8 miejsce w rankingu ogólnokrajowym oraz drugie miejsce w woj. dolnośląskim. Placówkę&... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.09.1999 Podpisanie POROZUMIENIA pomiędzy Gminą Miejską Lubin a Mostostalem Warszawa Spółka Akcyjna

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl


silesianseo.pll

Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa KGHM spośród 16723 artykułów.

Praca KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Praca KGHMKGHM ZANAM S.A.Specjalista ds. Zakupów - praca w Polkowicach KGHM ZANAM S.A.Specjalista Konstruktor - praca w Legnicy KGHM ZANAM S.A.Starszy Specjalista Konstruktor ds. Urządzeń Szybowych MERCUS Logistyka sp. z o.o.Mechanik KGHM ZANAM S.A.Ślusarz - praca w Polkowicach (IR/RR) KGHM ZANAM S.A.Spawacz-Ślusarz - praca w Polkowicach KGHM ZA... »


PODZIAŁ PUNKTÓW Z RAKOWEM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

PODZIAŁ PUNKTÓW Z RAKOWEMW meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin zremisowali z Rakowem Częstochowa 2:2. Bramki dla "Miedziowych" w tym spotkaniu zdobywali Damjan Bohar i debiutujący w pierwszej drużynie - Bartosz Białek. Mecz 15. kolejki PKO Ekstraklasy rozpoczął się o nietypowej porze, bo o 12:30. Mimo to, od samego początku ... »


KGHM i samorządowcy wspólnie o projektach na rzecz Zagłębia Miedziowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM i samorządowcy wspólnie o projektach na rzecz Zagłębia MiedziowegoO tym jak postępujące zmiany demograficzne i społeczne wymuszają nowe podejście w projektach realizowanych na rzecz mieszkańców Zagłębia Miedziowego rozmawiali w czwartek w Lubinie samorządowcy oraz przedstawiciele KGHM Polska Miedź S.A. Zainicjowane przez KGHM spotkania z lokalnymi władzami mają pomóc w jak najskuteczniejszym prowadz... »


Pracownicy ZUS w kopalni – wspólny projekt ZUS i KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pracownicy ZUS w kopalni – wspólny projekt ZUS i KGHMO tym jak wygląda praca górników przekonali się na własne oczy pracownicy ZUS, którzy zjechali do jednej z miedziowych kopalń. Dyrektor legnickiego oddziału ZUS oraz dyrektor naczelny kopalni Rudna podpisali list intencyjny o współpracy w sprawie monitorowania i efektywnego zarządzania absencją załogi miedziowej sp&oacut... »


Cztery spółki z Grupy KGHM wśród 800 największych firm przemysłowych w Polsce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Cztery spółki z Grupy KGHM wśród 800 największych firm przemysłowych w PolsceOrlen i Lotos, PGNiG, PGE oraz KGHM otwierają listę 800 największych firmy przemysłowych w Polsce.  Zestawienie największych firm reprezentujących główne gałęzie polskiego przemysłu. W wykazie uwzględniono spółki zajmujące się bezpośrednio produkcją i wydobyciem surowców oraz te, które świadczą usługi dla przemysłu... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMCBJ sp. z o.o.Próbobiorca/ Próbobiorca pod ziemią CBJ sp. z o.o.Kontroler Jakości KGHM ZANAM S.A.Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Przeciwdziałania Stratom MERCUS Logistyka sp. z o.o.Magazynier- Kierowca MERCUS Logistyka sp. z o.o.Magazynier KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Polkowice-Sieroszowice"Ślusarz mechanik maszyn i urządzeń ... »


Zmiana rozkładu jazdy linii nr 112
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 112Od 4 listopada 2019 r. zmianie ulegną godziny odjazdów linii nr 112 w dni robocze (szkolne i feryjno-wakacyjne). Linia 112 zatrzymuje się na przystankach na terenie Gminy Lubin w Siedlcach i drodze DK 36 z przystankiem w  Księginicach 55. Kurs relacji Lubin KGHM – Ścinawa ul. Wołowska zostanie przyspieszony z godz.6:25 na godz. 6... »


PRZEGRYWAMY W KIELCACH
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

PRZEGRYWAMY W KIELCACHW spotkaniu 14. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przegrywają w Kielcach z Koroną 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Michal Papadopulos. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy od pierwszych minut byli drużyną aktywniejszą, częściej posiadającą futbolówkę. KGHM Zagłębie starało się przyjmow... »


Psy - ratownicy w kopalniach KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 października 2019 — komentarze: brak komentarzy

Psy - ratownicy w kopalniach KGHMW KGHM rozpoczęto testowanie możliwości wykorzystania psów w akcjach ratowniczych pod ziemią. To kolejny niekonwencjonalny sposób w jaki spółka próbuje wspomagać swoje zespoły ratownicze. Ostatnio pod tym samym kątem testowano drony, których dotąd jeszcze nigdy nie stosowano w ratownictwie podziemnym. Nowy projek... »


#KGHM testuje elektryczne auto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 października 2019 — komentarze: brak komentarzy

#KGHM testuje elektryczne autoWprowadzenie aut elektrycznych do kopalń i stopniowe zastąpienie nimi samochodów spalinowych rozważa zarząd KGHM Polska Miedź S.A. Długość podziemnych wyrobisk wraz z siecią dróg we wszystkich kopalniach KGHM to około 2 tys. kilometrów. Przemierza je 300 samochodów terenowych. Każdy pokonuje średnio 130 km na dobę. Zmian... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.174 sek.Lubin 1.0