Sobota, 02 grudnia 2023 r.   Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 42

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubinianin stracił oszczędności na inwestycji w akcje koncernu paliwowego i gazowego Lubinianin stracił osz...
70-latek chcąc zainwestować pieniądze w akcje koncernu paliwowego i gazowego stracił 130 tysięcy złotych. Reklama szybkiego zysku dostępna była n... »Uroczyste ślubowanie w zimowej aurze. Uroczyste ślubowanie w...
Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, mieszkańcy Lubania będą świadkami ostatniej w tym roku przysięgi wojskowej żołnierzy 16 Dolnoślą... »Barbórka 2023 w KGHM Barbórka 2023 w KGHM
Akademia wręczania odznaczeń najbardziej zasłużonym pracownikom rozpoczęła tegoroczne obchody Barbórki w KGHM. Podczas centralnej uroczyst... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 listopada 2023   Kategoria: pozostałe ruchomości 1. Garaż metalowy wolnostojący, lokalizacja: PRZE... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1-8.09.1996 Obchody pierwszych DNI LUBINA

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa KGHM spośród 21912 artykułów.

Barbórka 2023 w KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Barbórka 2023 w KGHMAkademia wręczania odznaczeń najbardziej zasłużonym pracownikom rozpoczęła tegoroczne obchody Barbórki w KGHM. Podczas centralnej uroczystości wyróżniono 60 osób. Odznaczenia państwowe: Medal Złoty za Długoletnią Służbę oraz Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymało 20 pracowników. 30 górnikom wręczono Honorow... »


Więcej uczestników, więcej projektów, jeszcze więcej aktywności – Akademia KGHM podsumowuje skokowy wzrost działań CSR w 2023 roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

Więcej uczestników, więcej projektów, jeszcze więcej aktywności – Akademia KGHM podsumowuje skokowy wzrost działań CSR w 2023 rokuKilkadziesiąt miejscowości, tysiące uczestników warsztatów i zrealizowanych zajęć – działania miedziowego giganta w ramach Akademii KGHM podbiją serca mieszkańców Dolnego Śląska i województwa lubuskiego. Inicjatywa ma na celu promocję prospołecznych programów oraz szkoleń dla mieszkańców, organizacji ... »


KGHM z tytułem Spółki Świadomej Klimatycznie 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM z tytułem Spółki Świadomej Klimatycznie 2023KGHM wyróżniony tytułem Spółki Świadomej Klimatycznie 2023 w prestiżowym badaniu Świadomości Klimatycznej Spółek, prowadzonym m.in. przez Fundację Standardów Raportowania, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz Bureau Veritas. Ranking powstaje na podstawie danych z raportów rocznych przedsiębiorstwa. Uzys... »


KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM – Oferty pracy – RekrutacjaKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


Miedziowy Gigant Partnerem Tytularnym 48. KGHM Biegu Piastów – Festiwalu Narciarstwa Biegowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

Miedziowy Gigant Partnerem Tytularnym 48. KGHM Biegu Piastów – Festiwalu Narciarstwa BiegowegoKGHM, który od wielu lat wspiera najważniejszą imprezę narciarstwa biegowego w Polsce, po raz pierwszy został partnerem tytularnym 48. KGHM Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej. Umowa dotyczy współpracy przy trzech biegach: 9. Rowerowym Biegu Piastów, który już jest za nami, 48. KGHM Biegu Piastów – ... »


KGHM zaprasza do świętowania Barbórki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zaprasza do świętowania BarbórkiTradycyjny pochód Lisa Majora, ceremonia skoku przez skórę, odznaczenia dla górników – KGHM zapowiada główne uroczystości barbórkowe i zaprasza do wspólnego świętowania. Centralne obchody górniczego święta w tym roku odbędą się 1 i 4 grudnia. W piątek 1 grudnia o godz. 13:30 w CK Muza w... »


Śladami Jana Wyżykowskiego – wolontariusze KGHM z edukacyjnym programem dla przedszkolaków i uczniów z Zagłębia Miedziowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

Śladami Jana Wyżykowskiego – wolontariusze KGHM z edukacyjnym programem dla przedszkolaków i uczniów z Zagłębia MiedziowegoWolontariusze z KGHM uczą najmłodszych mieszkańców Zagłębia Miedziowego historii i przypominają postać wybitnego inżyniera i odkrywcy złóż miedzi – Jana Wyżykowskiego. Dzięki środkom miedziowego giganta sfinansowany został autorski program edukacyjny realizowany w przedszkolach i szkołach w regionie. Okazją do inauguracji proje... »


KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM – Oferty pracy – RekrutacjaKGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wyzwań w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów z branży wydobycia i przetwórstwa metali. Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy pracownikiem inne... »


KGHM przedłuża kontrakt z China Minmetals. Wartość umowy może sięgać do 4,882 mld dolarów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM przedłuża kontrakt z China Minmetals. Wartość umowy może sięgać do 4,882 mld dolarówKGHM w latach 2024-2028 sprzeda China Minmetals łącznie od 250 tysięcy do 600 tys. ton miedzi. Warunki handlowe na dany rok będą uszczegóławiane na bieżąco w kontraktach rocznych zawieranych w ramach przedmiotowej umowy ramowej. Szacowana wartość umowy pięcioletniej według notowań z dnia podpisania wynosi od 2,034 mld dolarów do 4,882... »


Stabilne wyniki produkcyjne i finansowe – KGHM przedstawia wyniki za 9 miesięcy 2023 roku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 listopada 2023 — komentarze: brak komentarzy

Stabilne wyniki produkcyjne i finansowe – KGHM przedstawia wyniki za 9 miesięcy 2023 rokuProdukcja miedzi i srebra w Grupie Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. została zrealizowana na poziomie i powyżej danych zakładanych w budżecie na 2023 rok. Miedziowy gigant opublikował wyniki produkcyjne, operacyjne i finansowe za 3 kwartały tego roku. Wyniki operacyjne i finansowe KGHM, ale też pozostałych podmiotów sektora wydobywczego są... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.281 sek.Lubin 1.0