Środa, 03 czerwca 2020 r.   Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 27

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Od 1 czerwca więcej osób może podróżować autobusami Od 1 czerwca więcej os...
W najnowszym rozporządzeniu, które wprowadziło tzw. IV etap „odmrażania” gospodarki i życia społecznego, rząd poluzował limity... »Repertuar kina Repertuar kina "Muza" ...
6.06 Sobota 15:00, 17:00 > SONIC. Szybki jak błyskawica > USA / sk 15:15, 17:15 > Naprzód > USA / ds 19:15 > Dżentelmeni... »Zakup maseczek pod lupą prokuratury Zakup maseczek pod lup...
Nie tylko 120 tys. masek nabytych przez Ministerstwo Zdrowia od instruktora narciarskiego stało się przedmiotem zainteresowania prokuratury. Wars... »Poszukiwany zatrzymany przez policjantów Poszukiwany zatrzymany...
Lubińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym marki Audi. Mężczyzn... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce ręczej kobiet i mężczyzn zdobyło Mistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007?

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa KGHM spośród 17431 artykułów.

Zakup maseczek pod lupą prokuratury
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Zakup maseczek pod lupą prokuraturyNie tylko 120 tys. masek nabytych przez Ministerstwo Zdrowia od instruktora narciarskiego stało się przedmiotem zainteresowania prokuratury. Warszawski urząd prowadzi śledztwo w sprawie wyłudzenia również na szkodę KGHM i WOŚP. - Śledczy z Warszawy rozszerzyli postępowanie również pod kątem podejrzenia oszustwa wielkich rozmiar&oacut... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 czerwca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMINOVA Spółka z o.o.Elektromonter pod ziemią PeBeKa S.A.Specjalista ds. ofertowania robót sanitarnych na powierzchni PeBeKa S.A.Elektromonter pod ziemią PeBeKa S.A.Specjalista ds. harmonogramowania na powierzchni PeBeKa S.A.Mechanik pod ziemią KGHM ZANAM S.A.Specjalista Technolog (TG/GA) KGHM ZANAM S.A.Specjalista ds. Księgowości... »


Z Dolnego Śląska na Górny Śląsk - KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Z Dolnego Śląska na Górny Śląsk - KGHM Ponad 6 tys. litrów płynu dezynfekującego Nitrosept trafi do 12 kopalń na Śląsku. KGHM Polska Miedź S.A. włącza się w pomoc górnikom. Specjalny transport z płynem biobójczym zasili zapasy w kopalniach węgla JSW, Węglokoksu i PGG. Do szpitala w Jastrzębiu Zdroju trafi też respirator przekazany przez Fundację KGHM. - Pomo... »


Pracownicy KGHM - Ludzie z pasją. Dziś pan Zdzisław Bortnik i jego historia perfekcji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Pracownicy KGHM - Ludzie z pasją. Dziś pan Zdzisław Bortnik i jego historia perfekcjiWracamy do serii: pracownicy KGHM ludzie z pasją. Dziś pan Zdzisław Bortnik i jego historia perfekcji. Zdzisław Bortnik – specjalista od automatyki, od 43 lat w Hucie Miedzi "Cedynia" w Orsku. Kierownik Wydziału Miedzi Beztlenowej. Od 1977 roku obserwuje, jak Oddział i jego pracownicy wprowadzają nowe technologie i adaptują się do dynam... »


Dobra passa eksportowa KGHM ZANAM trwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dobra passa eksportowa KGHM ZANAM trwaKolejne 10 maszyn KGHM ZANAM S.A. już wkrótce rozpocznie pracę w Kopalni PAO GAISKI GOK (Uralski Kombinat Górniczo – Hutniczy) - największego producenta miedzi i cynku w Rosji. Kontrakt na dostawę 6 ładowarek ŁK-1M oraz 4 wozów transportowych SWT-3K podpisano w zeszłym tygodniu. Wcześniej w kwietniu Spółka podp... »


Oferty pracy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy KGHMKGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna"ślusarz na powierzchni -MM KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna"ślusarz-spawacz na powierzchni - GC KGHM ZANAM S.A.Ślusarz - mechanik pod ziemią (TS) KGHM ZANAM S.A.Specjalista Konstruktor Automatyk - praca w Legnicy (ZR/RU) KGHM ZANAM S.A.Formierz - praca w Legnicy (TP/PO) KGHM ZANAM S.A.Oczyszczacz odlew&oacu... »


KGHM. Zarząd rekomenduje przekazanie zysku za 2019 rok na kapitał zapasowy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Zarząd rekomenduje przekazanie zysku za 2019 rok na kapitał zapasowyZarząd KGHM rekomenduje przekazanie zysku za 2019 rok, w kwocie 1.263,9 mln zł, na kapitał zapasowy - poinformowała spółka w komunikacie. Rekomendacja - jak podano - jest wynikiem analizy aktualnych możliwości finansowych spółki, w kontekście realizowanego programu inwestycyjnego oraz przewidywanej sytuacji na rynku metali. Wniosek ... »


KGHM. Niedostateczna jakość partii masek sprowadzonych przez Spółkę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Niedostateczna jakość partii masek sprowadzonych przez SpółkęW związku z komunikatami, które pojawiły się w mediach 15 maja 2020 roku, Spółka KGHM Polska Miedź S.A. informuje, że uzyskała raport z badania, które wskazuje na niedostateczną jakość partii masek sprowadzonych przez Spółkę - informuje KGHM. Niezwłocznie zawiadomiliśmy odbiorcę. Jednocześnie zwróciliśmy się do d... »


Dwie godziny dla Rodziny w Grupie Kapitałowej KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dwie godziny dla Rodziny w Grupie Kapitałowej KGHMRodzina, współdziałanie, komunikacja - KGHM Polska Miedź S.A. po raz drugi przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Dwie godziny dla Rodziny”, zachęcającej organizacje i firmy do działań na rzecz harmonijnego łączenia ról w życiu zawodowym i prywatnym. Oprócz Oddziałów KGHM swój udział w akcji zadek... »


KGHM. Bardzo dobry zysk w turbulentnych czasach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Bardzo dobry zysk w turbulentnych czasachWysoki zysk netto, na poziomie 690 mln zł, wypracowała w pierwszym kwartale bieżącego roku Grupa Kapitałowa KGHM, przy niekorzystnej sytuacji towarzyszącej pandemii koronawirusa w kraju i na świecie. Utrzymanie produkcji, dobrego poziomu sprzedaży i EBITDA to kolejne osiągnięcia miedziowego giganta w pierwszym kwartale tego roku. W tym czasie udało... »


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.294 sek.Lubin 1.0