Środa, 29 czerwca 2022 r.   Imieniny: Piotra, Pawła, Benity
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 28

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Jak klienci oceniają wizytę w urzędzie skarbowym – wyniki badania Jak klienci oceniają w...
W ramach programu „Klient w centrum uwagi KAS" od kwietnia 2021 r. prowadzimy internetowe badanie ankietowe wśród osó... »Groźna susza – apelujemy o rozsądne korzystanie z zasobów wody Groźna susza – a...
W całym kraju mamy upały, temperatury przekraczają średnią wieloletnią, a opadów deszczu wciąż brakuje. Instytut Meteorologii i Gospodarki... »ANDRÉ RIEU. Niech znów nastaną szczęśliwe dni! / napisy. Seans z Cyklu Helios na Scenie ANDRÉ RIEU. Niech znów...
Koncert odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 16:00 Czas trwania: 180 min. Od lat: 13 Produkcja: Holandia [2022] Premiera: 19.08.2022... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (01.07 – 07.07.2022) Repertuar Kina Muza w ...
1.07 Piątek 12:45, 14:30, 16:15, 18:00 > Minionki: Wejście Gru – premiera > USA / ds 14:00, 16:45, 19:30 > Elvis > USA / sk ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Kalendarz spośród 20288 artykułów.

Nie tylko mama z dzieckiem na urlopie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Nie tylko mama z dzieckiem na urlopieDzisiaj nikogo nie dziwi fakt, że to tata zostaje z dzieckiem w domu a mama pracuje. Od kilku lat urlopy tacierzyński i dzielenie wychowawczego z mamą są wśród ojców coraz bardziej popularne. W pierwszych czterech miesiącach tego roku ZUS na Dolnym Śląsku wypłacił 26 tys. zasiłków macierzyńskich, z czego 4,6 tys. mężczyznom, kt... »


Osoby na przedemerytalnym muszą rozliczyć się z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Osoby na przedemerytalnym muszą rozliczyć się z ZUSJak co roku tylko do końca maja czas osoby dorabiające do zasiłku lub świadczenia przedemerytalnego na powiadomienie ZUS o dodatkowych przychodach osiągniętych od 1 marca 2021 r. do 28 lutego 2022 r.  – Dodatkowo pracować oczywiście można, ale trzeba uważać na graniczne kwoty przychodu. Ich przekroczenie może spowodować, że ZUS zmniejs... »


Staropolska Wielkanoc: Jak ucztowano w szlacheckim dworze?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Staropolska Wielkanoc: Jak ucztowano w szlacheckim dworze?Należąca do grona najbardziej radosnych dni w roku Wielkanoc łączy w sobie zarówno przepełniony nadzieją aspekt religijny, jak i optymizm związany z początkiem wiosny. Biorąc pod uwagę charakterystyczne dla tego dnia wystawne biesiadowanie, warto przyjrzeć się bliżej zwyczajom polskiej szlachty, którzy sztukę biesiady doprowadzili do ... »


Pierwszy raz na koncie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Pierwszy raz na koncie1 kwietnia 2022 r. 158,8 tys. płatników składek po raz pierwszy dostało na swoje konto na PUE ZUS elektroniczne zawiadomienia o wysokości stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe na rok składkowy 2022/2023.   - My ustaliliśmy wysokość stopy procentowej tylko tym płatnikom, którzy w ciągu ostatnich trzech lat wysyłal... »


Na 37. sesji obradowali radni gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Na 37. sesji obradowali radni gminy LubinNa pierwszej w tym roku kalendarzowym sesji spotkali się radni gminy Lubin. Przyjęto wiele ważnych uchwał zarówno o charakterze organizacyjnym, jak i finansowym. W porządku obrad znalazło się ponad dwadzieścia punktów. Radni podjęli decyzję w sprawie oceny aktualności studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przes... »


Informacja o pracy w szczególnych warunkach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Informacja o pracy w szczególnych warunkachPrzedsiębiorcy powinni pamiętać o złożeniu ZUS ZSWA. 31 marca 2022 r. upływa termin na złożenie dokumentu, który jest zgłoszeniem lub korektą danych o pracy w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze za 2021 rok. Taki dokument muszą złożyć ci płatnicy, którzy mają obowiązek opłacać składki na Fundusz Emerytur... »


KULTURA DOSTĘPNA – marcowe seanse w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

KULTURA DOSTĘPNA – marcowe seanse w kinach Helios!w sieci kin Helios przyniesie widzom miłą niespodziankę związaną z ilością filmów prezentowanych w ramach cyklu Kultura Dostępna. Marcowy kalendarz wskazuje bowiem na pięć czwartkowych spotkań kinomanów z polskimi filmami.       Bohaterką, która jako pierwsza (3 marca) przywita się z widzami będzie Joann... »


Świadczenie ratownicze dla strażaków ratowników OSP
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Świadczenie ratownicze dla strażaków ratowników OSPEmerytowani  druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych mogą się ubiegać  o nowe świadczenie ratownicze  z tytułu wysługi lat w OSP. Jego wysokość to 200 złotych miesięcznie do emerytury. Należy jednak udokumentować określony w ustawie okres służby oraz wyjazdy na akcje. Świadczenie przysługuje od stycznia bieżącego roku, ale  jest ... »


Nowe limity dorabiania. Zmiany w rozliczaniu rent socjalnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Nowe limity dorabiania. Zmiany w rozliczaniu rent socjalnychOd marca emeryci i renciści mogą dorobić więcej. Zwiększają się limity, do których ci, którzy nie mają jeszcze wieku emerytalnego mogą dorabiać bez zmniejszenia lub zawieszenia wypłaty przez ZUS. Należy pamiętać, że limity te dotyczą tyko wcześniejszych emerytów. Te osoby, które mają już za sobą 60 (kobiety) i 65 (mężczy... »


Ogłoszono nabór wniosków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ogłoszono nabór wniosków z Krajowego Funduszu SzkoleniowegoPowiatowy Urząd Pracy w Lubinie informuje, że ma do dyspozycji 700 tysięcy złotych w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy. W przyszłym tygodniu można będzie już składać wnioski o te środki, muszą być jednak one zgodnie z siedmioma priorytetami ustalonymi przez PUP.    Ogłoszony... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.141 sek.Lubin 1.0