Czwartek, 21 marca 2019 r.   Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 88

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
30 groszy co miesiąc tyle wynosi najniższa emerytura na Dolnym Śląsku 30 groszy co miesiąc t...
30 groszy, co miesiąc wpływa na konto wrocławianki, która w swoim życiu przepracowała zaledwie cztery miesiące i uzbierała niespełna 80 zł... »„Wolność bez nałogu” – czyli profilaktyka antynarkotykowa dla rodziców i młodzieży. „Wolność bez nał...
Policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej wspólnie z terapeutkami z Sekcji Profilaktyki Uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomo... »Wkrótce otwarcie niecodziennej konstrukcji w Ścinawie Wkrótce otwarcie nieco...
Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. z Wrocławia zakończyło prace budowlane przy parkingu-statku w bezpośrednim sąsiedztwie ścinaws... »Filmowy Poranek - Strażak Sam Filmowy Poranek - Stra...
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 11. W niedzielę 24 m... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...26.09.1945 Zaczęła funkcjonować szkoła podstawowa przy ul. Odrodzenia 32, nauczanie prowadziły trzy nauczycielki. Czynna była również parafia rzymskokatolicka.

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Midnight spośród 15839 artykułów.

Midnight Blues i Przyjaciele – X-lecie zespołu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Midnight Blues i Przyjaciele – X-lecie zespołu16 III : Midnight Blues i Przyjaciele – X-lecie zespołu Midnight Blues to formacja blues’owa, założona w Lubinie w grudniu 2007 r.(obecny skład skrystalizował się w 2015 r.). Muzyka zespołu to szeroko rozumiany blues z elementami rocka i fusion. Zespół tworzą doświadczeni muzycy często grający w otwartej formie. A to oznacza, ż... »


Jubileuszowy ścinawski Blues Nad Odrą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jubileuszowy ścinawski Blues Nad OdrąTej imprezy nie trzeba nikomu przedstawiać – wielkimi krokami nadchodzi X edycja festiwalu Blues nad Odrą. Będzie konkurs amatorskich zespołów bluesowych, a na portowej scenie zagrają m.in. Dżem, Midnight Blues czy Obstawa Prezydenta. O niezwykłą oprawę zadbają motocykliści, który w tym samym czasie także zjadą na blues ... »


III Spotkanie Miłośników Jednośladów w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 maja 2016 — komentarze: brak komentarzy

III Spotkanie Miłośników Jednośladów w Lubinie4 i 5 września w Lubinie, na terenach zielonych Małomic, obok starego basenu odbędzie się trzeci zlot miłośników jednośladów. Namiotowe miasteczko, parada motocyklistów ulicami Lubina, konkurs na najpiękniejszą maszynę, a przede wszystkim wspaniała zabawa w doborowym towarzystwie przy dobrym jedzeniu i muzyce. Na tą mot... »


Polski Dzień Bluesa – VIII Edycja
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 września 2015 — komentarze: brak komentarzy

Polski Dzień Bluesa – VIII Edycja18 września o godz. 19:00 w ramach Polskiego dnia Bluesa w CK Muza w Lubinie wystąpią trzy zespoły. Midnight Blues powstał w 2007 roku (obecny skład skrystalizował się w 2015 roku). Muzyka zespołu to szeroko rozumiany blues z elementami rocka i fusion. Grupa startowała w wielu przeglądach bluesowych zajmując wysokie miejsca, najczęściej pierwsze. O... »


Piątkowe Granie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2014 — komentarze: brak komentarzy

Piątkowe GranieOśrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe" oraz Gospoda Zamkowa zapraszają serdecznie na 4. edycję cyklu „Piątkowe Granie - Wakacyjnej Sceny Prezentacji Muzycznych".Założeniem cyklu jest promocja lokalnych zespołów, solistów oraz instrumentalistów prezentujących wysoki poziom muzyczny. Poza popularyzowaniem zdolnych... »


II Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin oraz II Lubiński Festiwal Piwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 kwietnia 2014 — komentarze: 9 komentarzy

II Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin oraz II Lubiński Festiwal PiwaWszystkich miłośników pięknych kwiatów, pasjonatów ogrodnictwa oraz wielbicieli złotego trunku serdecznie zaprasza organizator imprezy OK Wzgorze Zamkowe na drugą edycję Lubińskiego Festiwalu Kwiatów Roślin oraz Lubińskiego Festiwalu Piwa w Lubinie. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji: niezliczone ilości p... »


Ścinawa - stolicą bluesa i motocykli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lipca 2013 — komentarze: 1 komentarz

Ścinawa - stolicą bluesa i motocykliW piątek i sobotę Ścinawa zamieniła się w stolicę bluesa. Była to już szósta edycja Ścinawskiego Bluesa nad Odrą. Festiwal powstał z pomysłu i inicjatywy bluesmana Dariusza Łacha i z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem i zainteresowaniem. Niewątpliwą atrakcją bluesowego festiwalu jest Zlot Motocyklowy, który w tym roku ... »


Gitarowy rekord Lubina – krótka historia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 kwietnia 2013 — komentarze: 1 komentarz

Gitarowy rekord Lubina – krótka historiaZbliża się czas kolejnej próby ustanowienia gitarowego rekordu Lubina w jednoczesnym wykonaniu utworu Jimi Hendrixa Hey Joe w hali. Od trzech lat Warsztaty Gitarowe/Gitarowy Rekord Lubina były kolejnym projektem muzyczno-edukacyjnym, realizowanym w Lubinie i zdominowanym przez uczestników zajęć gitarowych/muzycznych prowadz... »


Niechciana muzyka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 marca 2012 — komentarze: 15 komentarzy

Niechciana muzykaLubińskie zespoły muzyczne mają nielada problem. Najpierw straciły możliwość grania w CK Muza, w Klubie Pod Muzami, a teraz muszą się wyprowadzić z piwnic MDK. Po przejęciu budynku MDK przez miasto, urząd miejski postanowił sprawdzić stan MDK-owskich piwnic. Kontrola BHP wykazała, że miejsce to nie spełnia wymaganych norm i powoduje duże zagrożeni... »


Polski Dzień Bluesa w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 września 2011 — komentarze: 1 komentarz

Polski Dzień Bluesa w LubinieCiekawie zapowiada się Polski Dzień Bluesa w Lubinie. 16 września o godzinie 18:30 w Klubie „Pod Muzami"  zagrają mocne składy bluesowe. O bluesie porozmawiamy sobie z Kubą Chomiakiem założycielem grupy i gitarzystą The Mohers Band. Red. - Twierdzi się, że blues jest niepopularny, a jednak festiwale bluesowe cieszą się sporym ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.211 sek.Lubin 1.0