Piątek, 18 stycznia 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 108

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
FEN 23: Bonusy za galę w Lubinie FEN 23: Bonusy za galę...
Federacja Fight Exclusive Night przyznała bonus za swoją 23. galę, która 12 stycznia odbyła się w Lubinie. Standardowo wybrano trzy katego... »Bezpłatne badania w kierunku tętniaka aorty brzusznej Bezpłatne badania w ki...
W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza Radeckiego we Wrocławiu pacjenci mogą zbadać się pod kątem tętniaka aorty brzusznej. Bad... »Milionowe straty KGHM. 6 zatrzymanych Milionowe straty KGHM....
Ponad 4 mln zł strat spółki z Grupy KGHM na dostawach fałszowanego złomu miedzi. Zatrzymani biznesmeni i pracownicy miedziowej spół... »Co należy wiedzieć przed założeniem konta na LVbet? Co należy wiedzieć prz...
Po ścisłych regulacjach rynku bukmacherskiego w Polsce, znalezienie operatora, który będzie legalnie działał na terenie Polski, nie jest t... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.1999 W ramach obchodów międzynarodowego roku Seniora zorganizowano "Dni Seniora" pod hasłem: "By jesień życia była pogodna"

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Most spośród 15606 artykułów.

Policyjna akcja „Bezpieczne Ferie 2019”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policyjna akcja „Bezpieczne Ferie 2019” Ferie zimowe 2019 niebawem rozpoczną się w pierwszych województwach. Podobnie jak w latach ubiegłych, Policja podejmuje działania zmierzające do zapewnienia dzieciom i ich rodzicom bezpiecznego wypoczynku. Funkcjonariusze będą prowadzić działania profilaktyczno - kontrolne. Ich głównym celem będzie zapewnienie bezpiecznego spę... »


Łatwiejsza sukcesja firmy i nowe ulgi podatkowe. Przedsiębiorstwa w 2019 roku czeka szereg zmian w przepisach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Łatwiejsza sukcesja firmy i nowe ulgi podatkowe. Przedsiębiorstwa w 2019 roku czeka szereg zmian w przepisachUstawa o sukcesji firm rodzinnych i ulga podatkowa, tzw. Innovation Box – to jedne z najważniejszych zmian w przepisach, jakie czekają przedsiębiorstwa w nowym roku. Pierwsza pozwoli płynnie kontynuować jednoosobową działalność gospodarczą po śmierci przedsiębiorcy. Druga zapewni korzyści podatkowe wszy... »


Przy węźle Lubin Zachód powstaje Obwód Utrzymania Drogi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przy węźle Lubin Zachód powstaje Obwód Utrzymania DrogiPrzy węźle Lubin Zachód powstaje Obwód Utrzymania Drogi, który wykonuje niezależny wykonawca. Termin zakończenia prac na obiekcie to II kw. 2019 r.   Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie drogi należy o nią dbać. Na utrzymanie drogi składa się cały szereg czynności wykonywanych przez cały rok. W zimie drogę tr... »


Jednorazowe podwyższenie najniższych rent i emerytur w 2019 r.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Jednorazowe podwyższenie najniższych rent i emerytur w 2019 r.Rząd planuje jednorazowe podwyższenie najniższych rent i emerytur w 2019 roku - podano w wykazie prac legislacyjnych rządu. Rząd rozważa wprowadzenie nowego mechanizmu waloryzacji emerytur i rent. Jest już gotowy projekt ustawy. - Podwyżka w przyszłym roku wyniesie minimum 70 zł - deklaruje w rozmowie z "DGP" jeden z ministrów. Ale nie wszy... »


Gdzie znajdziemy grzyby?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Gdzie znajdziemy grzyby?Pogoda w tym roku niezbyt dopisuje grzybiarzom. Trzeba wykorzystać każdy moment, kiedy są do tego warunki. Koniec października jest mokry i zapowiada się ciepło, więc warto wybrać się na grzybobranie.  Są także sprawdzone miejsca, gdzie niemal co roku można nazbierać grzybów. Nie szukając daleko Lubina można udać się do lasu przy trasi... »


Trasy rowerowe: L-02 Z Lubina do Głuchowic i Kochlic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Trasy rowerowe: L-02 Z Lubina do Głuchowic i KochlicTrasę rozpoczynamy na skrzyżowaniu ulic Bolesławieckiej i Jana Pawła II. Pierwsza część wycieczki, aż do Kochlic, wiedzie niebieskim szlakiem pieszym. Jedziemy do ulicy Stary Lubina, gdzie w pobliżu kościoła Narodzenia Najświętszej Marii Panny skręcamy w ulicę Przemysłową w prawo (na południe). Dojeżdżamy do rozwidlenia tej ulicy. Kierujemy się ale... »


Średniowieczne Mury Obronne Lubina doczekają się remontu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Średniowieczne Mury Obronne Lubina doczekają się remontu?27 kwietnia br.Gmina Miejska Lubin – Urząd Miejski w Lubinie ogłosił zamówienie publiczne opracowanie dokumentacji projektowej remontu zabytkowych murów obronnych Starego Miasta w Lubinie oraz koncepcji zagospodarowania terenu dwóch przyległych obszarów wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę. P... »


Trasy rowerowe: L-17 Z Lubina do Ścinawy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Trasy rowerowe: L-17 Z Lubina do ŚcinawyWycieczkę rozpoczynamy przy moście nad drogą nr 3 przy ulicy Szkolnej. Kierujemy się na ścieżkę rowerową biegnącą wzdłuż dwupasmówki. W ten sposób docieramy do ulicy Paderewskiego, którą kierujemy się w prawo w kierunku ulicy Ścinawskiej. Tą podążamy do obwodnicy i przekraczamy na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Podążam... »


Monitorują stan środowiska naturalnego i jego wpływ na zdrowie mieszkańców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Monitorują stan środowiska naturalnego i jego wpływ na zdrowie mieszkańcówNa Obiekcie Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych (w skrócie OUOW) Żelazny Most, którego eksploatacja trwa nieprzerwanie od 40 lat, a także na terenach przyległych do zbiornika, nieustannie prowadzone są różnego rodzaju badania. czytamy na stronie Rudnej. Gromadzone i analizowane są między innymi liczne specjalistyczne... »


Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez Bieniowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez BieniowicePętla z Lubina do Legnicy przez Gorzelin, a powrót przez Bieniowice, Miłogostowice, Miłoradzice i Osiek. Długość trasy – 47 km. Najwyższy punkt 165 m n.p.m., najniższy punkt 108 m n.p.m. Rozpoczynamy ze skrzyżowania ulicy Gajowej z Wrzosową. Przejeżdżamy przez Park Leśny i podążamy na południe z lekkim odchyleniem zachodnim ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.366 sek.Lubin 1.0