Czwartek, 16 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 88

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie w otwarcie MediaMarkt Lubinie Wielkie w otwarcie Med...
MediaMarkt zawitał do Lubina. Sklep tej popularnej sieci pojawił się w galerii handlowej Cuprum Arena. Z okazji otwarcia, od 17 sierpnia klienci ... »Z wizytą w dostojnego Jubilata w Miłoradzicach Z wizytą w dostojnego ...
Otoczony opieką i miłością najbliższych 95. urodziny obchodzi w tym roku pan Władysław Frydel z Miłoradzic. Szczęśliwy, bo ten wyjątkowy jubileus... »Kolejne monografie w Gminie Lubin Kolejne monografie w G...
Ukazały się już drukiem, opracowane przez Henryka Rusewicza, dwie nowe monografie  miejscowości Gminy Lubin. Są to Zimna Woda i Osiek. W opr... »21 października wybierzemy nowe władze samorządowe 21 października wybier...
- Podpisałem rozporządzenie o terminie wyborów samorządowych. 21.10.2018 Polacy zdecydują, kto będzie rządził w samorządach. Niech rozpocz... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Oddanie sztucznego lodowiska i toru jazdy szybkiej - OSiR

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Most spośród 15017 artykułów.

Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez Bieniowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez BieniowicePętla z Lubina do Legnicy przez Gorzelin, a powrót przez Bieniowice, Miłogostowice, Miłoradzice i Osiek. Długość trasy – 47 km. Najwyższy punkt 165 m n.p.m., najniższy punkt 108 m n.p.m. Rozpoczynamy ze skrzyżowania ulicy Gajowej z Wrzosową. Przejeżdżamy przez Park Leśny i podążamy na południe z lekkim odchyleniem zachodnim ... »


Niewybuchy w zabytkowej fosie w Raszowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Niewybuchy w zabytkowej fosie w RaszowejO tę inwestycję mieszkańcy Raszowej zabiegali od wielu lat. Położona w zabytkowym parku fosa, nie tylko straszyła swoim wyglądem, ale także stanowiła zagrożenie dla mieszkańców. Ci najstarsi ostrzegali, że w zbiorniku mogą znajdować się niewybuchy z okresu II wojny światowej i jak się okazało nie mylili się. Podczas rozpoczęcia prac restaur... »


Kyczera i Nadija w Liścu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 czerwca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Kyczera i Nadija w LiścuW najbliższą sobotę do Liśca zawita XXI Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Świat pod Kyczerą”. Wybrzmienie ostatnich akordów muzyki z najodleglejszych zakątków świata tym razem nie zakończy imprezy. Gościem specjalnym tegorocznej gminnej edycji festiwalu – będzie koncert łemkowskiego zespołu Najdija – fen... »


Nie bój się bać
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nie bój się baćMasz napady lęku bez wyraźnej przyczyny? Budzi cię kołatanie serca i znowu lęk? Przy tym wzdęcie i ucisk za mostkiem? Otóż, jest wysoce prawdopodobne, że cierpisz na nerwicę lękową. Sama ją mam to wiem. To znaczy już nie mam, bo wyleczyłam. I nie ma się tu czego wstydzić, tylko gonić czym prędzej do psychiatry. Owszem. Właśnie tam. Psychol... »


IV Konkurs CuBR otwarty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

IV Konkurs CuBR otwartyKGHM Polska Miedź S.A. oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiły kolejny, już IV konkurs w ramach wspólnego Przedsięwzięcia CuBR. Zainteresowane konsorcja naukowo – badawcze mogą pozyskać łącznie 46 mln złotych na realizację projektów w obszarze Gospodarki w Obiegu Zamkniętym (GOZ). Nabór wniosków potrwa do 27... »


Lubińskie trasy rowerowe. Trzy propozycje z Przylesia na lotnisko
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. Trzy propozycje z Przylesia na lotniskoWielu turystów rowerowych pyta w jaki sposób bezpiecznie i przyjemnie przejechać z Przylesia na lubińskie lotnisko. Można wyznaczyć wiele tras łączących te dwa punkty naszego miasta. Najprostsza, ale chyba najmniej interesująca trasa, to przejazd ścieżkami rowerowymi przez centrum miasta do wiaduktu biegnącego nad „dwupasm&oacu... »


Firmy nadal mają długi w ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Firmy nadal mają długi w ZUSSwoje długi wobec ZUS powoli regulują mali przedsiębiorcy, u których zadłużenie na koncie powoduje wypadnięcie z ubezpieczenia a co za tym idzie utratę prawa do bezpłatnego leczenia. To wcale nie oznacza, że wszystkie firmy pozbyły się długów. We Wrocławiu największym dłużnikiem jest firma, której dług wobec ZUS wynosi 23 196 2... »


Aż 90 proc. dolnośląskich przedsiębiorców regularnie płaci do ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Aż 90 proc. dolnośląskich przedsiębiorców regularnie płaci do ZUSDolnośląscy przedsiębiorcy chwalą sobie indywidualne konta bankowe, na które od stycznia wpłacają pieniądze do ZUS. Pół roku funkcjonowania indywidualnych kont pokazuje, jak mocno poprawiła się regularność wpłacanych do ZUS składek. Na Dolnym Śląsku tylko w marcu 176 724 firm bez opóźnień przelało pieniądze na zabezpieczen... »


KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowychKGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 – 2022. Łączne nakłady inwestycyjne i kapitałowe nie przekroczą budżetu przewidzianego na wykonanie założeń strategii biznesowej KGHM, dzięki niższym inwestycjom kapitałowym w aktywa zagraniczne. Jest t... »


Lubińskie trasy rowerowe: S3 Obora – Legnica – przepusty przez drogę, gdzie?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe: S3 Obora – Legnica – przepusty przez drogę, gdzie?Już niedługo droga S3, jak rzeka, oddzieli obszar pomiędzy Legnicą a Lubinem i Polkowicami na dwie części. By przedostać się rowerem czy pieszo na drugą stronę, potrzebna będzie wiedza, gdzie to jest możliwe. Zamieszczona mapka to ułatwi.   Po zakończeniu budowy tego odcinka drogi, S3 wiele tras tutaj zaprezentowanych będzie musiało być zmie... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.317 sek.Lubin 1.0