Wtorek, 23 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 60

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Najlepszy z najlepszych – Raport KGHM Najlepszy z najlepszyc...
Instytut Rachunkowości i Podatków ogłosił wyniki konkursu "The Best Annual Report" na najlepszy raport roczny. KGHM po raz szósty z... »17-latek kradł co popadnie. Usłyszał już zarzuty 17-latek kradł co popa...
Lubińscy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 17-letniego mężczyznę, podejrzanego o szereg kradzieży w sklepach na terenie Lubina, a takż... »Lubin. Oficjalny skład Rady Miejskiej i statystyki Lubin. Oficjalny skład...
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej Lubina. Zmiany w radzie są duże w porównaniu do poprze... »Władysław Bigus wygrał w Gminie Rudna Władysław Bigus wygrał...
Wybory w gminie Rudna w pierwszej turze wygrał Władysław Bigus  z poparciem 60,48 procent oddanych głosów.  Waldemar Latos z wy... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...15.09.1999 VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego pn. "Logo na wesoło dla miasta Lubina"

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Most spośród 15288 artykułów.

Trasy rowerowe: L-02 Z Lubina do Głuchowic i Kochlic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Trasy rowerowe: L-02 Z Lubina do Głuchowic i KochlicTrasę rozpoczynamy na skrzyżowaniu ulic Bolesławieckiej i Jana Pawła II. Pierwsza część wycieczki, aż do Kochlic, wiedzie niebieskim szlakiem pieszym. Jedziemy do ulicy Stary Lubina, gdzie w pobliżu kościoła Narodzenia Najświętszej Marii Panny skręcamy w ulicę Przemysłową w prawo (na południe). Dojeżdżamy do rozwidlenia tej ulicy. Kierujemy się ale... »


Średniowieczne Mury Obronne Lubina doczekają się remontu?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Średniowieczne Mury Obronne Lubina doczekają się remontu?27 kwietnia br.Gmina Miejska Lubin – Urząd Miejski w Lubinie ogłosił zamówienie publiczne opracowanie dokumentacji projektowej remontu zabytkowych murów obronnych Starego Miasta w Lubinie oraz koncepcji zagospodarowania terenu dwóch przyległych obszarów wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę. P... »


Trasy rowerowe: L-17 Z Lubina do Ścinawy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Trasy rowerowe: L-17 Z Lubina do ŚcinawyWycieczkę rozpoczynamy przy moście nad drogą nr 3 przy ulicy Szkolnej. Kierujemy się na ścieżkę rowerową biegnącą wzdłuż dwupasmówki. W ten sposób docieramy do ulicy Paderewskiego, którą kierujemy się w prawo w kierunku ulicy Ścinawskiej. Tą podążamy do obwodnicy i przekraczamy na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Podążam... »


Monitorują stan środowiska naturalnego i jego wpływ na zdrowie mieszkańców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Monitorują stan środowiska naturalnego i jego wpływ na zdrowie mieszkańcówNa Obiekcie Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych (w skrócie OUOW) Żelazny Most, którego eksploatacja trwa nieprzerwanie od 40 lat, a także na terenach przyległych do zbiornika, nieustannie prowadzone są różnego rodzaju badania. czytamy na stronie Rudnej. Gromadzone i analizowane są między innymi liczne specjalistyczne... »


Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez Bieniowice
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe: Z Lubina do Legnicy przez Gorzelin; powrót przez BieniowicePętla z Lubina do Legnicy przez Gorzelin, a powrót przez Bieniowice, Miłogostowice, Miłoradzice i Osiek. Długość trasy – 47 km. Najwyższy punkt 165 m n.p.m., najniższy punkt 108 m n.p.m. Rozpoczynamy ze skrzyżowania ulicy Gajowej z Wrzosową. Przejeżdżamy przez Park Leśny i podążamy na południe z lekkim odchyleniem zachodnim ... »


Niewybuchy w zabytkowej fosie w Raszowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Niewybuchy w zabytkowej fosie w RaszowejO tę inwestycję mieszkańcy Raszowej zabiegali od wielu lat. Położona w zabytkowym parku fosa, nie tylko straszyła swoim wyglądem, ale także stanowiła zagrożenie dla mieszkańców. Ci najstarsi ostrzegali, że w zbiorniku mogą znajdować się niewybuchy z okresu II wojny światowej i jak się okazało nie mylili się. Podczas rozpoczęcia prac restaur... »


Kyczera i Nadija w Liścu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 czerwca 2018 — komentarze: 1 komentarz

Kyczera i Nadija w LiścuW najbliższą sobotę do Liśca zawita XXI Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Świat pod Kyczerą”. Wybrzmienie ostatnich akordów muzyki z najodleglejszych zakątków świata tym razem nie zakończy imprezy. Gościem specjalnym tegorocznej gminnej edycji festiwalu – będzie koncert łemkowskiego zespołu Najdija – fen... »


Nie bój się bać
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nie bój się baćMasz napady lęku bez wyraźnej przyczyny? Budzi cię kołatanie serca i znowu lęk? Przy tym wzdęcie i ucisk za mostkiem? Otóż, jest wysoce prawdopodobne, że cierpisz na nerwicę lękową. Sama ją mam to wiem. To znaczy już nie mam, bo wyleczyłam. I nie ma się tu czego wstydzić, tylko gonić czym prędzej do psychiatry. Owszem. Właśnie tam. Psychol... »


IV Konkurs CuBR otwarty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

IV Konkurs CuBR otwartyKGHM Polska Miedź S.A. oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiły kolejny, już IV konkurs w ramach wspólnego Przedsięwzięcia CuBR. Zainteresowane konsorcja naukowo – badawcze mogą pozyskać łącznie 46 mln złotych na realizację projektów w obszarze Gospodarki w Obiegu Zamkniętym (GOZ). Nabór wniosków potrwa do 27... »


Lubińskie trasy rowerowe. Trzy propozycje z Przylesia na lotnisko
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe. Trzy propozycje z Przylesia na lotniskoWielu turystów rowerowych pyta w jaki sposób bezpiecznie i przyjemnie przejechać z Przylesia na lubińskie lotnisko. Można wyznaczyć wiele tras łączących te dwa punkty naszego miasta. Najprostsza, ale chyba najmniej interesująca trasa, to przejazd ścieżkami rowerowymi przez centrum miasta do wiaduktu biegnącego nad „dwupasm&oacu... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.333 sek.Lubin 1.0