Czwartek, 24 maja 2018 r.   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 86

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka Dawid Kwiatkowski i V ...
W dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubiński... »Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy Zapisy na III Gminny R...
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17... »KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych KGHM planuje przeznacz...
KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 &nd... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1992 Uroczyste odsłonięcie pomnika ku czci ofiar demonstracji Solidarności w dziesiątą rocznicę tragicznych wydarzeń

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Most spośród 14694 artykułów.

KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowychKGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 – 2022. Łączne nakłady inwestycyjne i kapitałowe nie przekroczą budżetu przewidzianego na wykonanie założeń strategii biznesowej KGHM, dzięki niższym inwestycjom kapitałowym w aktywa zagraniczne. Jest t... »


Lubińskie trasy rowerowe: S3 Obora – Legnica – przepusty przez drogę, gdzie?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińskie trasy rowerowe: S3 Obora – Legnica – przepusty przez drogę, gdzie?Już niedługo droga S3, jak rzeka, oddzieli obszar pomiędzy Legnicą a Lubinem i Polkowicami na dwie części. By przedostać się rowerem czy pieszo na drugą stronę, potrzebna będzie wiedza, gdzie to jest możliwe. Zamieszczona mapka to ułatwi.   Po zakończeniu budowy tego odcinka drogi, S3 wiele tras tutaj zaprezentowanych będzie musiało być zmie... »


KGHM. Ruszy rozbudowa Żelaznego Mostu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Ruszy rozbudowa Żelaznego MostuKGHM wybrał ofertę Budimeksu na rozbudowę obiektu unieszkodliwiania odpadów wydobywczych Żelazny Most.  Oferta Budimeksu, warta 578 mln zł netto, została uznana przez KGHM Polska Miedź za najkorzystniejszą w przetargu na budowę kwatery południowej OUOW Żelazny Most – etap I (faza 1,2,3) – poinformował Budimex. KGHM Polska ... »


Zwyczaje Wielkanocne w Europie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zwyczaje Wielkanocne w EuropieŚwięta Wielkanocne są najważniejszymi świętami w całym roku liturgicznym, niemniej jednak – jak świat długi i szeroki – praktycznie w każdym zakątku globu obchodzone są inaczej. Przypatrzmy się zwyczajom i tradycjom wielkanocnym praktykowanym w wybranych krajach europejskich. Hiszpania W Hiszpanii tak jak i w Polsce, Wielkanoc jest na... »


Najnowsze oferty pracy z PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowsze oferty pracy z PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 23 marca 2018 r. STOLARZ- 3 wolne miejsca, min. 3 m-ce doświadczenia w zawodzie, zdolności manualne, brutto (oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie) PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ –  10 wolny... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 16 marca 2018 r. KIEROWCA KAT. C+E (TRANSPORT KRAJOWY) – 1 wolne miejsce, wymagane prawo jazdy kat. C+E, posiadanie karty kierowcy, aktualne badania lekarskie, zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność, SPRZEDAWCA – ... »


The Feel of DEFIL 3
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 marca 2018 — komentarze: 3 komentarze

The Feel of DEFIL 3Zakończyła się trzecia edycja projektu „The Feel of DEFIL”, której owocem jest kompilacja „defilowych” nagrań, która tym razem trwa aż 2 godziny 15 minut! Celem projektu jest propagowanie wiedzy na temat instrumentów, które były produkowane w Dolnośląskiej Fabryce Instrumentów Lutniczych w... »


Rozbudowa basenów zewnętrznych w Lubinie przy RCS. Co w projekcie?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Rozbudowa basenów zewnętrznych w Lubinie przy RCS. Co w projekcie?Podpisana została umowa z firmą Format Marek Aftanas z Bielawy na rozbudowę basenów zewnętrznych RCS w Lubinie. Wykonawca wchodzi na teren budowy. Cała inwestycja ma zostać ukończona do 22 czerwca, zatem podczas najbliższych wakacji powinniśmy już mieć możliwość korzystania z nowych atrakcji. Inwestycja ma kosztować ponad 5 milionów ... »


Ilość błędów z 23 tysięcy spadła do 42 w skali miesiaca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ilość błędów z 23 tysięcy spadła do 42 w skali miesiacaDzięki nowemu systemowi płacenia składek do ZUS ilość popełnianych przez przedsiębiorców błędów spadła prawie do zera. W ubiegłym roku w całym kraju do Zakładu trafiały 23 tysiące błędnych przelewów miesięcznie, w styczniu tego roku było ich w całej Polsce zaledwie 42. To zestawienie pokazuje, że sprawdził się nowy sposó... »


S-3 przed finiszem – rozmowa z Piotrem Borconiem, kierownikiem budowy S-3 Nowa Sól – Legnica firmy Budimex
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

S-3 przed finiszem – rozmowa z Piotrem Borconiem, kierownikiem budowy S-3 Nowa Sól – Legnica firmy BudimexJak przebiega budowa drogi S-3, dlaczego mieszkańcy Raszówki, Karczowisk i Gorzelina mają olbrzymie problemy z komunikacją zbiorową, kiedy otwarta zostanie budowana droga alternatywna i ile pozostało do zakończenia tej długi oczekiwanej inwestycji? Na te i inne pytania odpowiada Piotr Borcoń, kierownik budowy S-3 Nowa – Sól Legn... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.176 sek.Lubin 1.0