Sobota, 20 lipca 2019 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 70

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Szukasz pracy – ...
Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »Wakacje z książką i przygodą Wakacje z książką i pr...
W bibliotece w Miłoradzicach i w Niemstowie, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowano szereg atrakcyjnych zajęć. Podczas ka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Oddanie sztucznego lodowiska i toru jazdy szybkiej - OSiR

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Naturalna spośród 16302 artykułów.

Naturalna pielęgnacja skóry
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Naturalna pielęgnacja skóry  Moda na kosmetyki, które wykorzystują przede wszystkim składniki bio, jest coraz większa. Polki chcą używać sprawdzonych i bezpiecznych produktów bez szkodliwych SLS, PEG, silikonów, parabenów, barwników, konserwantów, alergenów. Kosmetyki Biolove kuszą poza tym zapachami i fakturami, kt&oacu... »


Muzykowanie w Lubinie (3) – melodia przyszłości…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Muzykowanie w Lubinie (3) – melodia przyszłości…Muzykowanie jest formą refleksyjnego uczestnictwa w kulturze, w ramach której jednostka realizuje się jednocześnie jako twórca i odbiorca kultury. Nie rzadko środowiska i organizacje związane z edukacją muzyczną przekonują, iż warto przyglądać się amatorskiemu muzykowaniu w różnych krajach/miastach i szukać nowych, w... »


Bicie rekordu Guinnessa w jednoczesnym myciu zębów przez przedszkolaki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2014 — komentarze: brak komentarzy

Bicie rekordu Guinnessa w jednoczesnym myciu zębów przez przedszkolaki30 września o godz. 12.00 mali Polacy jednocześnie umyją zęby.Będzie to próba pobicia rekordu Guinnessa w tej dziedzinie. Obecny rekord został ustanowiony w Indiach w 2007 roku. Liczba osób myjących jednocześnie zęby wyniosła wtedy 177003. Pobicie poprzedniego wyniku będzie nie lada wyzwaniem, ale są na to duże szanse, ponieważ do akc... »


Wpływ rodziny na rozwój nerwic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 czerwca 2014 — komentarze: brak komentarzy

Wpływ rodziny na rozwój nerwicOto typowe zachowania rodziców, które ułatwiają dziecku stanie się potencjalnym nerwicowcem: - brak ciepła i miłości (np. nagle odstawienie od piersi,agresywne podejście) - frustracja pragnień dziecka, zachowywanie się wbrew jego woli, faworyzowanie innych dzieci, nadopiekuńczość, odrzucenie, niesprawiedliwe zarzuty, nie spełnienie o... »


Inteligentne oświetlenie uliczne w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lutego 2014 — komentarze: brak komentarzy

Inteligentne oświetlenie uliczne w LubinieW obrębie osiedla domków jednorodzinnych przy ulicach Malinowej, Jeżynowej i Jagodowej zainstalowano system oświetlenia dla prowadzenia uczestników ruchu "w świetle". Istotą systemu jest utrzymywanie minimalnego poziomu oświetlenia w godzinach nocnych gdy na drodze nie ma ruchu. Po wykryciu ruchu przez czujnik system rozjaśnia opraw... »


Czarne chmury nad Lubinem?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 listopada 2013 — komentarze: 5 komentarzy

Czarne chmury nad Lubinem?Ostatnia sesja rady miejskiej w Lubinie była nadzwyczajna w kilku aspektach. Po pierwsze prezydent miasta Lubina pojawił się na sesji pierwszy raz od zaprzysiężenia w 2002 roku, co może być zapowiedzią nie wyborów, ale to, że nad Lubinem zbierają się bardzo ciemne chmury. Prezydent mawiał, po co mi inni inwestorzy, inwestora mam po drugiej ... »


Bierzmy dziś pączki do rączki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lutego 2013 — komentarze: brak komentarzy

Bierzmy dziś pączki do rączkiPowiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. To staropolskie przysłowie odnosi się do jednej z najpopularniejszych, ocalałych do dziś tradycji, jaką jest, hucznie otwierający ostatkowe obrzędy i zabawy, Tłusty Czwartek. Dziś kojarzy się on głównie z pączkiem odmienianym w tym dniu w med... »


NG2 chce otworzyć w tym roku 140-150 sklepów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 stycznia 2013 — komentarze: brak komentarzy

NG2 chce otworzyć w tym roku 140-150 sklepówW 2013 roku NG2 planuje otworzyć 140-150 sklepów, z czego około 100 za granicą, co oznacza wzrost powierzchni sprzedaży o blisko 30 proc. Przychody mogą wzrosnąć o blisko 40 proc., a zysk netto znacząco przekroczy 160 mln zł oczekiwane przez rynek - poinformował PAP wiceprezes NG2 Piotr Nowjalis. "Spodziewamy się, że w tym roku wynik netto ... »


Piotr Azikiewicz rozpocznie przygotowania z pierwszą drużyną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 stycznia 2013 — komentarze: brak komentarzy

Piotr Azikiewicz rozpocznie przygotowania z pierwszą drużynąUtalentowany pomocnik/obrońca do rundy wiosennej przygotowywał się będzie pod okiem trenera Hapala, czeski szkoleniowiec KGHM Zagłębia Lubin dołączył Piotra Azikiewicza do kadry prowadzonej przez siebie drużyny. Dotychczas uczestnik mistrzostw Europy U-17, w których Polska zajęła miejsca 3-4, występował w drużynie Młodej Ekstraklasy ... »


„Nowy Impuls” dla KGHM za zaangażowanie w energetykę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2012 — komentarze: brak komentarzy

„Nowy Impuls” dla KGHM za zaangażowanie w energetykęWyróżnienie „Nowy Impuls" za „uczestnictwo w wielu ważnych i rewolucyjnych przedsięwzięciach energetycznych" otrzymał KGHM Polska Miedź SA. Przyznaje je co roku kolegium miesięcznika Nowy Przemysł. Uroczysta gala, podczas której wręczano nagrody, była zwieńczeniem pierwszego dnia IX Kongresu Nowego Przemysłu. Impreza&... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.199 sek.Lubin 1.0