Niedziela, 20 sierpnia 2017 r.   Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 78

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Jaś i Małgosia w Lubinie Jaś i Małgosia w Lubin...
Wśród swoich zdjęć które dzisiaj przeglądałem znalazłem perełkę. Na ulicy Mieszka I znajdują się dwie identyczne kamieniczki- dos... »Borussia najlepsza podczas Memoriału! Borussia najlepsza pod...
Borussia Dortmund zwycięzcą jubileuszowego 20. Międzynarodowego Memoriału im. Henryka Kruglińskiego. Metraco Zagłębie Lubin zakończyło turnie... »Czarny dym nad Lubinem. Płonie składowisko odpadów Czarny dym nad Lubinem...
Jednostki straży pożarnej z Lubina i okolic biorą udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł dziś na składowisku w Kłopotowie. Z ogniem w... »Uwaga komunikat! Ostrzeżenie przed burzami z gradem. Jak postępować w trakcie trwania żywiołu? Uwaga komunikat! Ostrz...
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej  we Wrocławiu ostrzega że w dniach 18 -19 sierpnia br. od późnych godzin wieczornych (22:... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2.05.1945 Przejęcie miasta przez administrację polską, czynna była komenda milicji a od 15.05.1945 w ratuszu zaczął funkcjonować Zarząd Miejski

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll











Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Oferty spośród 13571 artykułów.

Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 11 sierpnia 2017 roku. KIEROWNIK PRODUKCJI –  1 wolne miejsce, wykształcenie średnie zawodowe, wymagane doświadczenie min. 1 rok, umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i kierowania produkcją, NAUCZYCIEL WSPOMA... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 4 sierpnia 2017 roku. MECHANIK AUTOBUSÓW- 1 wolne miejsce, wykszt. zawodowe, doświadczenie w zawodzie, NAUCZYCIEL- TYFLOPEDAGOG- 1 wolne miejsce, 1/22 etatu, wykszt. wyższe pedagogiczne, kwalifikacje do pracy z dzieckiem s... »


Saša Balić: Nigdy nie odpuszczam!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Saša Balić: Nigdy nie odpuszczam!Nowy obrońca Miedziowych Saša Balić przedstawia się Kibicom. Zdradź swoje pierwsze wrażenia z pobytu w Lubinie. Saša Balić: – Stadion i treningowa baza robią na mnie duże wrażenie. To moje pierwsze odczucia, bo jeszcze zbyt wiele nie widziałem. Jestem zawodnikiem, więc dla mnie najważniejsze są warunki, w jakich będę ... »


Lubin. Najnowsze oferty pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Najnowsze oferty pracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 28 lipca 2017 roku. PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA – 1 wolne miejsce, wykszt. średnie, 1 rok doświadczenia, SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA – 1 wolne miejsce, wykształcenie średnie, Oczekujemy: komunikatywności ora... »


Ponad 4000 zł po studiach? Sprawdź, gdzie tyle zarobisz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ponad 4000 zł po studiach? Sprawdź, gdzie tyle zarobiszIstnieją kierunki studiów, których ukończenie jest równoznaczne z zyskaniem korzystnych perspektyw zawodowych. Zgodnie z danymi zgromadzonymi przez serwis Pracuj.pl chodzi przede wszystkim o informatykę, finanse i rachunkowość, prawo, coaching, automatykę i robotykę oraz o podyplomowe monitorowanie badań klinicznych. 1. &n... »


Zmiana pracy w 6 krokach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zmiana pracy w 6 krokachZnalezienie interesującej oferty pracy i ubieganie się o nową posadę może sprawić, że nasza kariera zawodowa doskonale się rozwinie. Warto uwzględnić kilka prostych zasad, jeśli chcemy zmienić miejsce zatrudnienia, nie paląc za sobą mostów. 1.    Znalezienie właściwej ofertyIstnieją liczne metody poszukiwania zatrudnienia. Jed... »


Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną?Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotować się do rozmowy z rekruterem. Dowiedz się, jak to zrobić!1.    Naucz się panować nad stresemWpatrywanie się w podłogę, kurczowe ściskanie długopisu, jąkanie się – stres objawia się na... »


Dodatki w pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dodatki w pracyZa pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadliczbowych. Warto wiedzieć, jakie świadczenia i kiedy nam przysługują.  Praca w nocy, w niedzielę i święta… - kiedy należy nam się dodatkowe wynagrodzenie?Wybierając określone oferty pracy, zwrac... »


6 wskazówek, jak efektywnie szukać pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

6 wskazówek, jak efektywnie szukać pracyPoszukując zatrudnienia, warto działać systematycznie i wybierać oferty pracy adekwatne do naszych umiejętności i oczekiwań. Ważne jest również określenie celów zawodowych, które chcielibyśmy osiągnąć w przyszłości. 1.    Potrzeby i możliwościZanim zaczniemy działać, zastanówmy się, czego oczekujemy od swo... »


NOWY SKLEP LIDL W LUBINIE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

NOWY SKLEP LIDL W LUBINIEJuż 20 lipca o godzinie 8:00 w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego 20 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Lubinie. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.014 sek.Lubin 1.0