Sobota, 20 stycznia 2018 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 132

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pies i koty czekają na dom Pies i koty czekają na...
Siedem kotów z terenu gminy Rudna oraz pies wyłapany w Chełmie, szukają swojego właściciela lub nowego domu. Koty są przebadane przez leka... »Wykazy nieruchomości do sprzedaży Wykazy nieruchomości d...
Urząd Gminy Lubin publikuje dwa wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.   Wykazy obej... »Wyborco – sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców! Wyborco – sprawd...
Wyborco przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania alb... »Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Niedopałkiem papierosa...
Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na te... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...26.09.1945 Zaczęła funkcjonować szkoła podstawowa przy ul. Odrodzenia 32, nauczanie prowadziły trzy nauczycielki. Czynna była również parafia rzymskokatolicka.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa POLICJA spośród 14179 artykułów.

Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na terenie Lubina. To tam 27-letni mieszkaniec Lubina wyrzucił niedopałek papierosa do stojącego na klatce schodowej wózka dziecięcego, w wyniku czego doszło do rozproszenia ognia. ... »


Włamał się i poszedł na zakupy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Włamał się i poszedł na zakupy26-letni mężczyzna włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradł portfel z zawartością, były w nim dokumenty i karty do bankomatu. Mężczyzna 3- krotnie skorzystał z nich kupując sobie drobne, prywatne rzeczy.     Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zostali powi... »


Lubin. Policyjny pościg na Hutniczej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Policyjny pościg na Hutniczej41 letni mieszkaniec Lubina nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, zamiast tego gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Policjanci po kilkukilometrowym pościgu zatrzymali go. Okazało się, że był pijany i nie posiadał prawa jazdy.    –Dzisiejszej nocy około godz. 1.00 policjanci z wydziału prewencji lubińskiej poli... »


Bezpieczeństwo podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Porady
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczeństwo podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Porady14 stycznia br. dolnośląscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach województwa pojawi się większa liczba patroli. Spokój podczas finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą. Pamiętajmy o bezpiecze... »


Policja poszukuje ZAGINIONEGO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policja poszukuje ZAGINIONEGOWydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzi poszukiwania za zaginionym KROMSZYT HIERONIM lat 56 zam. Pudliszki. Zaginiony 11.01.2018 roku ok. godz. 06.30 wraz z synem przyjechał do pracy w Lubinie, gdzie pracuje jako murarz przy budowie bloku na ul. Małomickiej. Około godz. 08.00 z uwagi na zły stan zdrowia został odwieziony n... »


Policja przeciwko jeździe na tzw. podwójnym gazie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policja przeciwko jeździe na tzw. podwójnym gazie Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie podczas działań pn. Alkohol i Narkotyki rozdawali jednorazowe alkotesty. 08 stycznia 2018 roku o godzinie 6 rano rozpoczęły się działania krajowe pn.  Alkohol i Narkotyki, które trwały przez całą dobę. Działania miały na celu ... »


Stwierdził, że mógł ukraść więcej…wrócił z kumplem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Stwierdził, że mógł ukraść więcej…wrócił z kumplemPod koniec grudnia ubiegłego roku policjanci z Komisariatu Policji w Rudnej zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy. Nieznany wtedy sprawca ukradł drobne narzędzia oraz przewody elektryczne. Kilka dni później to samo gospodarstwo ponownie padło ofiarą przestępców. Jak ustalili fun... »


Kierowcy omijali motocyklistę leżącego na jezdni
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kierowcy omijali motocyklistę leżącego na jezdniMotocykl leżał na jezdni, a na nim mężczyzna.  Kierowcy przejeżdżający obok niego omijali go jadąc dalej. Losem motocyklisty zainteresował się dopiero Komendant Powiatowy Policji w Lubinie, który po służbie wracał do domu. Zatrzymał swój samochód osłaniając miejsce zdarzenia i udzielił pomocy leżącemu mężczyźnie... »


Kierowca punto potrącił kobietę na przejściu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Kierowca punto potrącił kobietę na przejściuDzisiaj o godz. 6.00 dyżurny lubińskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszej. Kierowca punto potrącił kobietę, która znajdowała się już na przejściu dla pieszych. –Jak ustalili funkcjonariusze 67 letni lubinianin, który kierował fiatem punto skręcał z ulicy Parkowej w Bolesławiecką. Przez przejści... »


KGHM w listopadzie 2017 zapłacił 169,404 mln zł podatku od kopalin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

KGHM w listopadzie 2017 zapłacił 169,404 mln zł podatku od kopalinKGHM w listopadzie 2017 r. zapłacił 169,404 mln zł podatku od wydobycia niektórych kopalin – poinformowało Ministerstwo Finansów. Ministerstwo Finansów podało w sprawozdaniu operatywnym z wykonania budżetu państwa, że dochody z podatku od wydobycia niektórych kopalin wyniosły na koniec listopada 1.628,32... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.134 sek.Lubin 1.0