Wtorek, 26 września 2017 r.   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 140

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
W tajnej akcji straciła ponad 130 tys. złotych W tajnej akcji stracił...
60 – letnia mieszkanka Legnicy myślała, że bierze udział w tajnej akcji agentów CBŚP przeciwko hakerom. Wczoraj o godz 12:00 ko... »PlusLiga: Cuprum Lubin – MKS Banimex Będzin PlusLiga: Cuprum Lubin...
29 września 2017r. o godz. 18:00 zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej na mecz PlusLigi,  Cuprum Lubin zmierzy się z MKS Ban... »Policja szuka kandydatów Policja szuka kandydat...
27 września 2017 roku w godzinach 15.30-18.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu ... »„Oblicza Historii” po raz drugi „Oblicza Histori...
Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” oraz Muzeum Historyczne w Lubinie zapraszają wszystkich... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1985 Przekazanie nowego stadionu piłkarskiego - GOS

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa POLICJA spośród 13712 artykułów.

W tajnej akcji straciła ponad 130 tys. złotych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

W tajnej akcji straciła ponad 130 tys. złotych60 – letnia mieszkanka Legnicy myślała, że bierze udział w tajnej akcji agentów CBŚP przeciwko hakerom. Wczoraj o godz 12:00 kobieta miała dostać 15 tys złotych za udział w tajnej akcji. Kiedy minęła wyznaczona przez sprawców godzina do przekazania pieniędzy, 60-latka zadzwoniła na Policję, gdzie usłyszała od dyżurnego legn... »


Policja szuka kandydatów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policja szuka kandydatów27 września 2017 roku w godzinach 15.30-18.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 27) w związku z kolejnym dniem otwartym dla kandydatów do pracy w szeregach Policji. Zapraszamy przede wszystkim osoby zainteresowane służbą w policji, któr... »


Ukradła milion złotych pracodawcy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2017 — komentarze: 3 komentarze

Ukradła milion złotych pracodawcy39-letnia kobieta, jako specjalistka ds. finansowych, przez kilka lat okradała swojego pracodawcę wykorzystując swoją pozycję i posiadane uprawnienia w spółce. Przywłaszczała pieniądze w ten sposób, że mając uprawnienia do dokonywania transakcji na rachunkach bankowych przelewała pieniądze na swoje konto. Straty oszaco... »


Okradł górnika w łaźni kopalnianej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Okradł górnika w łaźni kopalnianej46 -letni mężczyzna po splądrowaniu pozostawionej odzieży  przez innego górnika na terenie jednej z kopalń, okradł go z pieniędzy i telefonu komórkowego. Sprawca tej kradzieży jest pracownikiem jednej z firm współpracujących z kopalnią. – Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej P... »


Policja poszukuje świadków pożaru w miejscowości Tymowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policja poszukuje świadków pożaru w miejscowości TymowaPolicjanci z Komisariatu Policji w Ścinawie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy umyślnego podpalenia budynku stodoły w miejscowości Tymowa, w Gminie Ścinawa, w dniu 24 września 2016 roku. Nadpaleniu i spaleniu uległy ściany i drewniane elementy dachu, sprzęt rolniczy, baloty słomy oraz zginął pies rasy mieszanej, maści czar... »


Z myślą o kombatantach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Z myślą o kombatantachW ramach akcji ,,Seniorski Szlak – Żołnierz Września’’, która odbyła się w Domu Dziennego Pobytu Senior w Lubinie, kombatanci nie tylko wysłuchali wspomnień patriotycznych, ale także mieli możliwość uczestniczyć, w spotkaniu z policjantką z KPP w Lubinie, która korzystając z okazji poruszyła temat dot. zagr... »


Bezpieczeństwo osób pieszych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczeństwo osób pieszych Nieuchronnie zbliża się bardzo niebezpieczna pora roku dla osób pieszych. Od października do końca stycznia policja odnotowuje niemal 2 razy więcej wypadków z ich udziałem, niż w okresie letnim. Lubińska policja wychodząc naprzeciw ograniczeniu wypadków drogowych z udziałem niechronionych uczestników ru... »


Dziecko wpało do studzienki w Żelaznym Moście
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dziecko wpało do studzienki w Żelaznym MościeDo tragicznego wypadku doszło 17 września w Żelaznym Moście w Gminie Polkowice.  Do oczka wodnego wpadło 1.5 roczne dziecko. Do wypadku doszło na prywatnej posesji. Ze wstępnych informacji wynika, że rodzice przyjechali z dziewczynką do znajomych. Opiekunowie byli trzeźwi. Przed przybyciem służb na miejsce zdarzenia RKO prowadzili rodz... »


Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka”Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka" - największego bezpłatnego programu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa skierowanego do uczniów I klas szkół podstawowych.  Zapraszamy szkoły z całego województwa dolnośląskiego do udziału w tym bezpłatnym programie. Już po raz IX, wystartowała „Akade... »


Zabił matkę, bo jej nienawidził
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: 1 komentarz

Zabił matkę, bo jej nienawidziłZabił matkę z "nienawiści"- tak mówił przesłuchującym go prokuratorom 24-letni Piotr W. Stwierdził, że czuł się tłamszony zachowaniem matki wobec niego. Z jego wyjaśnień wynika, że jej nienawidził. W niedzielę wieczorem policjanci znaleźli ciało 59-latki, która otrzymała liczne ciosy ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. Od ... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.095 sek.Lubin 1.0