Wtorek, 25 lipca 2017 r.   Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Przemysł i elektronika - jak to się uzupełnia? Przemysł i elektronika...
Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o elektronikę, to właśnie w przemyśle jest ona wykorzystywana zdecydowanie bardzo mocno. Przede wszystkim dziej... »Pies w rozgrzanym samochodzie a właścicielka na zakupach Pies w rozgrzanym samo...
Lubińscy policjanci kolejny raz musieli wybić szybę w aucie, w którym przebywał mały piesek. Właścicielka jak się okazało poszła na za... »Modernizacja dróg powiatowych w Składowicach, Księginicach i Niemstowie Modernizacja dróg powi...
To inwestycje, na które mieszkańcy czekali od wielu lat. W kosztach modernizacji dróg partycypuje Gmina Lubin. Stan dróg po... »Szklary Górne bez wody Szklary Górne bez wody...
We wtorek w godzinach od 9.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie bieżącej wody dla mieszkańców Szklar Górnych. Jak informuje Gmi... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...17-20.10.2002r. Odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa POLICJA spośród 13490 artykułów.

Pies w rozgrzanym samochodzie a właścicielka na zakupach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pies w rozgrzanym samochodzie a właścicielka na zakupachLubińscy policjanci kolejny raz musieli wybić szybę w aucie, w którym przebywał mały piesek. Właścicielka jak się okazało poszła na zakupy do galerii handlowej, zapominając o swoim pupilu. Teraz kobiecie zostaną przedstawione zarzuty. Za takie zachowanie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Przypominamy, iż zostawiając zwierzęta w z... »


627 nietrzeźwych kierowców wyeliminowanych z ruchu od początku wakacji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

627 nietrzeźwych kierowców wyeliminowanych z ruchu od początku wakacjiZa nami zaledwie trzy tygodnie wakacji, a już niestety padają rekordy, ale nie temperatury. Zatrważająca jest liczba kierowców, którzy pomimo wielokrotnych apeli, zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów będąc pod wpływem alkoholu. Od 23 czerwca 2017 r. dolnośląscy policjanci ujawnili i zatrzymali już 627 nie... »


7 kierowców „na podwójnym gazie” zatrzymanych przez lubińskich policjantów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

7 kierowców „na podwójnym gazie” zatrzymanych przez lubińskich policjantówPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, dbając o bezpieczeństwo na drogach powiatu lubińskiego wszystkich uczestników dróg, podczas kontroli drogowej badają kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Niestety, tylko przez ostatni weekend, ujawniono 7 osób, które kierowały pojazdami ... »


W sezonie wakacyjnym pojawiają się przypadki oszustw osób w zakresie wyjazdów zarobkowych za granicę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

W sezonie wakacyjnym pojawiają się przypadki oszustw osób w zakresie wyjazdów zarobkowych za granicę W okresie wolnym od nauki często młodzi ludzie decydują się na wyjazdy zagraniczne w celach zarobkowych. Nie można wtedy zapomnieć o podstawowych zasadach ostrożności by nie stać się ofiarą przestępstwa.     Wyjeżdżając za granicę należy dokładnie sprawdzić wiarygodność przyszłego pracodawcy i u... »


Utrudnienia w ruchu drogowym podczas parady motocykli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas parady motocykliW związku z paradą motocyklową w Ścinawie, zaplanowaną na dzień 15 lipca 2017 r. (sobota) od godziny 13:00 nastąpią utrudnienia w ruchu na drogach. W załączeniu przedstawiamy trasę przejazdu motorów. Prosimy o wyrozumiałość oraz stosowanie się do komunikatów policjantów, strażaków oraz osób zabezpieczając... »


Uwaga! Coraz więcej włamań do mieszkań…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga! Coraz więcej włamań do mieszkań…Policjanci powiatu lubińskiego w ostatnim czasie odnotowali zwiększoną liczbę zgłoszeń dotyczących kradzieży z włamaniem. To na co jedni pracowali latami, w ręce innych trafiło w przeciągu chwili. Dlatego też lubińscy funkcjonariusze przypominają o kilku podstawowych zasadach, które należy przestrzegać by nie stać się ofiarą przestęp... »


Zepchnął 62-latka z trampoliny… na beton
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zepchnął 62-latka z trampoliny… na betonPolicja w Lubinie wszczęła postępowanie w sprawie zdarzenia, które miało miejsce na otwartej pływalni. Pijany mężczyzna zepchnął tam z trampoliny 62-latka, który bał się skoczyć do wody. 62-latek z Polkowic przez około kwadrans stał na trampolinie i nie mógł zdecydować się na skok. To zdenerwowało jednego z korzystając... »


Zadbajmy o bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zadbajmy o bezpieczeństwo na przejazdach kolejowychPolicjanci Wydziału Ruchu Drogowego przypominają o zachowaniu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych. Zarówno kierujący pojazdami m. in. samochodami i rowerami, a także piesi powinni pamiętać o podstawowych zasadach jakie obowiązują w tych miejscach. Na przejazdach kolejowych powinniśmy stosować się do hasła: ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ. ... »


Policyjny apel do rowerzystów.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policyjny apel do rowerzystów.Każdego roku w okresie letnim dochodzi do wielu wypadków drogowych z udziałem rowerzystów. Wraz z rozpoczęciem tego sezonu policjanci otrzymują także większą ilość zgłoszeń o kradzieżach jednośladów. Aby więc zapobiec wszelkim zdarzeniom drogowym oraz utracie „dwóch kółek,, funkcjonariusze przypomina... »


Zabił matkę nożem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zabił matkę nożemDzisiejszej nocy dyżurny lubińskiej policji został powiadomiony o zabójstwie, do jakiego miało dojść na terenie gm. Lubin. Dzwoniący mężczyzna poinformował, że zabił swoją matkę nożem i Ona nie oddycha. Natychmiast na miejsce skierowane zostały służby ratunkowe. 04 lipca 2017 r. po godz. 23.00 dyżurny lubińskiej policji zos... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.090 sek.Lubin 1.0