Poniedzialek, 29 maja 2017 r.   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 81

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym Film Lubinianina Marci...
Film dokumentalny „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza został oficjalnie zaproszony do udziału w festiwalu AFI DOCS w Waszyngtonie... »Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów Lubin. Rozdanie kasków...
Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwa... »Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacji Cuprum Arena na finisz...
Galeria Cuprum Arena w Lubinie jest w trakcie rekomercjalizacji. Jak przebiega ten proces? Jakie zmiany zatem zaszły w ostatnim czasie w Cuprum ... »Remont ulicy Rubinowej w Oborze zakończony Remont ulicy Rubinowej...
Zakończyła się modernizacja ulicy Rubinowej w Oborze. Zakres rzeczowy zadania objął przebudowę  drogi wewnętrznej na działkach nr 354/3 ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Dialog Arena – stadion klubu Zagłębie Lubin. Pojemność stadionu wynosi 16 300 miejsc

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Papieski spośród 13301 artykułów.

Trzy dni do Biegu Papieskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Trzy dni do Biegu PapieskiegoIV Bieg Papieski za niecałe 3 dni dlatego przyszedł czas na garść niezbędnych informacji. Zapisy internetowe do biegu są już zamknięte i na chwilę obecną mamy blisko 2300 zapisanych i opłaconych zawodników do biegu głównego oraz 1500 dzieciaczków, które wystartują w ramach biegów młodzieżowych.... »


Biuro zawodów Biegu Papieskiego przeniesione do Cuprum Arena
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Biuro zawodów Biegu Papieskiego przeniesione do Cuprum ArenaRegionalne Centrum Sportu w Lubinie informuje, że w tym roku biuro zawodów IV Biegu Papieskiego zostaje przeniesione do Galerii Cuprum Arena, która została Patronem Biegów Młodzieżowych. Godziny odbiorów pakietów startowych pozostają bez zmian. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w holu na poziomie &bd... »


W hołdzie św. Janowi Pawłowi II
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

W hołdzie św. Janowi Pawłowi IIWieczorna Msza św., modlitewne, czuwanie, ognisko i oczywiście „Barka” – ukochana pieśń Papieża Polaka – tak w Księginicach uczczono 12. rocznicę śmieci Ojca Świętego Jana Pawła. Papieskie ognisko i Msza św. polowa celebrowana w Parku Pałacowym w Księginicach – to już doroczna tradycja. I w tym roku tłumnie uc... »


Ognisko papieskie w Księginicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ognisko papieskie w KsięginicachW najbliższą niedzielę w Księginicach zapłonie ognisko papieskie. Coroczne spotkanie odbywające się w rocznicę śmierci Papieża Polaka św. Jana Pawła II organizuje Zespół „Jarzębina” z Księginic, przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Gminy Lubin, Sołtysem wsi Księginice, Gminnym Zakładem Usług Komunalnych i Mieszkani... »


IV Bieg Papieski. Ruszyły zapisy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

IV Bieg Papieski. Ruszyły zapisy22 kwietnia 2017r. miłośnicy biegania spotkają się po raz czwarty na starcie Biegu Papieskiego, który umiejscowiony jest na esplanadzie pomiędzy halą Widowiskowo – Sportową RCS a Stadionem RCS. Po kilkunastu zimowych tygodniach jest to czas, kiedy tęsknimy już za wrzawą miasteczek biegowych, dawno niewidzianymi znajomymi, adr... »


III Bieg Papieski w niedzielę w Lubinie i Msza św.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 kwietnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg Papieski w niedzielę w Lubinie i Msza św.Już w  niedzielę 24 kwietnia w Lubinie odbędzie się III edycja Biegu Papieskiego. Bieg główny wystartuje o godzinie 18:18. Wcześniej odbędą się biegi dla dzieci. To sportowe wydarzenie  organizowane jest z okazji II rocznicy kanonizacji Jana Pawła II. Motywem przewodnim  będzie 1050. rocznica chrztu Polski. Z tej o... »


Bieg Papieski: Zmiana organizacji ruchu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Bieg Papieski: Zmiana organizacji ruchuInformujemy, że w dniu 24 kwietnia 2016 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w związku z organizacją „III Biegu Papieskiego”. W tym dniu od godz. 18.00 do godz.19.00 mogą nastąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym na n/w ulicach: Odrodzenia Mieszka I Jana Kilińskiego Tadeusza Kościuszki Konstytucji 3 Maja Aleja... »


Ognisko papieskie w Księginicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 kwietnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Ognisko papieskie w KsięginicachW sobotę minęła 11. rocznica śmierci Jana Pawła II. Gminne uroczystości z tej okazji odbyły się w przypałacowym parku w Księginicach. Bogaty życiorys Karola Wojtyły odczytała pani Maria Pluta. Rocznicowej Mszę św. przewodniczył ksiądz proboszcz Tadeusz Żurek, który przybliżył bogatą twórczość literacką Papieża Polaka. Wszys... »


III Bieg Papieski – trwają zapisy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2016 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg Papieski – trwają zapisyRegionalne Centrum Sportowe zaprasza wszystkich miłośników biegania na trzeci Bieg Papieski, który poświęcony jest uczczeniu drugiej rocznicy kanonizacji Papieża Jana Pawła II oraz 1050 rocznicy chrztu Polski. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Lubina, Starosta Powiatu Lubińskiego oraz Wójt Gminy w Lubinie. St... »


Młodzież z Gimnazjum nr 4 w Lubinie na Spotkaniu Rodziny Szkół Jana Pawła II
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 października 2015 — komentarze: brak komentarzy

Młodzież z Gimnazjum nr 4 w Lubinie na Spotkaniu Rodziny Szkół Jana Pawła IIMinął zaledwie miesiąc nauki w nowym roku szkolnym, a młodzież Gimnazjum nr 4 w Lubinie miała okazję uczcić i złożyć hołd patronowi swojej szkoły - wybitnemu Polakowi św. Janowi Pawłowi II. 58 uczniów pod opieką nauczycieli 8 października 2015 roku pojechało do Częstochowy. Po raz dziewiąty gimnazjaliści z „Czwórki" uczestnicz... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.466 sek.Lubin 1.0