Czwartek, 20 lipca 2017 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie Wielkie Otwarcie Lidla...
20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przeci... »Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować się na...
Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotowa... »Dodatki w pracy Dodatki w pracy
Za pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadli... »7 oznak wypalenia w pracy 7 oznak wypalenia w pr...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że potrze... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1992 Ukazuje się pierwsze wydanie "Biuletynu Lubińskiego" , który 14.04.1993 staje się oficjalnym pismem Rady Miejskiej Lubina

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Papieski spośród 13475 artykułów.

Pobiegną dla szkoły
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pobiegną dla szkołyTrwają zapisy na I Bieg Papieski Szlakiem Szklar Dolnych. Celem charytatywnego biegu jest rozbudowa i remont szkoły Podstawowej im. Jana Pawła w Szklarach Dolnych. Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Szklary Dolne „Nasza Przyszłość”, które od lat działa na rzecz lokalnej społeczności. W tegorocznym biegu zawodnicy... »


Trzy dni do Biegu Papieskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Trzy dni do Biegu PapieskiegoIV Bieg Papieski za niecałe 3 dni dlatego przyszedł czas na garść niezbędnych informacji. Zapisy internetowe do biegu są już zamknięte i na chwilę obecną mamy blisko 2300 zapisanych i opłaconych zawodników do biegu głównego oraz 1500 dzieciaczków, które wystartują w ramach biegów młodzieżowych.... »


Biuro zawodów Biegu Papieskiego przeniesione do Cuprum Arena
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Biuro zawodów Biegu Papieskiego przeniesione do Cuprum ArenaRegionalne Centrum Sportu w Lubinie informuje, że w tym roku biuro zawodów IV Biegu Papieskiego zostaje przeniesione do Galerii Cuprum Arena, która została Patronem Biegów Młodzieżowych. Godziny odbiorów pakietów startowych pozostają bez zmian. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w holu na poziomie &bd... »


W hołdzie św. Janowi Pawłowi II
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

W hołdzie św. Janowi Pawłowi IIWieczorna Msza św., modlitewne, czuwanie, ognisko i oczywiście „Barka” – ukochana pieśń Papieża Polaka – tak w Księginicach uczczono 12. rocznicę śmieci Ojca Świętego Jana Pawła. Papieskie ognisko i Msza św. polowa celebrowana w Parku Pałacowym w Księginicach – to już doroczna tradycja. I w tym roku tłumnie uc... »


Ognisko papieskie w Księginicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ognisko papieskie w KsięginicachW najbliższą niedzielę w Księginicach zapłonie ognisko papieskie. Coroczne spotkanie odbywające się w rocznicę śmierci Papieża Polaka św. Jana Pawła II organizuje Zespół „Jarzębina” z Księginic, przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Gminy Lubin, Sołtysem wsi Księginice, Gminnym Zakładem Usług Komunalnych i Mieszkani... »


IV Bieg Papieski. Ruszyły zapisy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

IV Bieg Papieski. Ruszyły zapisy22 kwietnia 2017r. miłośnicy biegania spotkają się po raz czwarty na starcie Biegu Papieskiego, który umiejscowiony jest na esplanadzie pomiędzy halą Widowiskowo – Sportową RCS a Stadionem RCS. Po kilkunastu zimowych tygodniach jest to czas, kiedy tęsknimy już za wrzawą miasteczek biegowych, dawno niewidzianymi znajomymi, adr... »


III Bieg Papieski w niedzielę w Lubinie i Msza św.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 kwietnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg Papieski w niedzielę w Lubinie i Msza św.Już w  niedzielę 24 kwietnia w Lubinie odbędzie się III edycja Biegu Papieskiego. Bieg główny wystartuje o godzinie 18:18. Wcześniej odbędą się biegi dla dzieci. To sportowe wydarzenie  organizowane jest z okazji II rocznicy kanonizacji Jana Pawła II. Motywem przewodnim  będzie 1050. rocznica chrztu Polski. Z tej o... »


Bieg Papieski: Zmiana organizacji ruchu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Bieg Papieski: Zmiana organizacji ruchuInformujemy, że w dniu 24 kwietnia 2016 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w związku z organizacją „III Biegu Papieskiego”. W tym dniu od godz. 18.00 do godz.19.00 mogą nastąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym na n/w ulicach: Odrodzenia Mieszka I Jana Kilińskiego Tadeusza Kościuszki Konstytucji 3 Maja Aleja... »


Ognisko papieskie w Księginicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 kwietnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Ognisko papieskie w KsięginicachW sobotę minęła 11. rocznica śmierci Jana Pawła II. Gminne uroczystości z tej okazji odbyły się w przypałacowym parku w Księginicach. Bogaty życiorys Karola Wojtyły odczytała pani Maria Pluta. Rocznicowej Mszę św. przewodniczył ksiądz proboszcz Tadeusz Żurek, który przybliżył bogatą twórczość literacką Papieża Polaka. Wszys... »


III Bieg Papieski – trwają zapisy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2016 — komentarze: brak komentarzy

III Bieg Papieski – trwają zapisyRegionalne Centrum Sportowe zaprasza wszystkich miłośników biegania na trzeci Bieg Papieski, który poświęcony jest uczczeniu drugiej rocznicy kanonizacji Papieża Jana Pawła II oraz 1050 rocznicy chrztu Polski. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Lubina, Starosta Powiatu Lubińskiego oraz Wójt Gminy w Lubinie. St... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 3.076 sek.Lubin 1.0