Środa, 18 maja 2022 r.   Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 41

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Punktuj sercemWiadomości z Lubina
Przyszli emeryci zyskają ponad 9 proc. na koncie Przyszli emeryci zyska...
Już w czerwcu zwiększy się kapitał, który każdy pracujący gromadzi na swoim kocie w ZUS. W 2022 roku składki wysłane do Zakładu Ubezpiecze... »Pomoc nadeszła na czas. Policjanci przekonali lubinianina, że warto żyć. Pomoc nadeszła na czas...
Oficer dyżurny lubińskiej komendy otrzymał informację od mężczyzny, który zgłosił, że jego kolega wysłał mu wiadomość, z której wyn... »Groził młotkiem własnej matce. Najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Groził młotkiem własne...
Interwencja lubińskich policjantów zakończyła się tymczasowym aresztowaniem 28-latka, który znęcał się nad swoją matką. Jak wynikał... »Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązak Gala Laureatów Dolnośl...
W dniu 17 maja 2022r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślą... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1-8.09.1996 Obchody pierwszych DNI LUBINA

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Polacy spośród 20135 artykułów.

Rewolucyjne zmiany w ustawie o grach hazardowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Rewolucyjne zmiany w ustawie o grach hazardowych Mimo wszelkich starań organów ścigania i Ministerstwa Finansów nie udało się zlikwidować szarej strefy hazardowej w Polsce. KAS regularnie przeprowadza kontrole i zamyka podziemne salony gier, a w rejestrze nielegalnych domen z 2017 r. dodano już 16 tys. adresów nielicencjonowanych kasyn. A mimo to Polacy nadal wydają mil... »


Infolinia w języku ukraińskim oblężona
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Infolinia  w języku ukraińskim oblężonaPrawie 850 połączeń odebrali konsultanci w pierwszym dnia funkcjonowania specjalnej infolinii w języku ukraińskim. Telefony odbierało 20 konsultantów, którzy udzielili 637 odpowiedzi w języku ukraińskim i 208 w języku polskim. Wśród osób obsługujących infolinię są m.in. uchodźcy z Ukrainy.   Infolinia w sprawie św... »


16 DBOT tworzy Grupę Wsparcia Relokacji Uchodźców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

16 DBOT tworzy Grupę Wsparcia Relokacji UchodźcówKażda z piętnastu Brygad Obrony Terytorialnej WOT wydzieli na korzyść wojewodów co najmniej po jednej kilkudziesięcioosobowej Grupie Wsparcia Relokacji Uchodźców. Celem działania grup będzie wsparcie administracji państwowej i samorządowej w organizacji i funkcjonowaniu punktów recepcyjnych, informacyjnych, czasowej dyslokacji ... »


Polacy nie przestają myśleć o zmianie mieszkania – co to oznacza dla branży nieruchomości?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 grudnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Polacy nie przestają myśleć o zmianie mieszkania – co to oznacza dla branży nieruchomości?Niemal dwa lata pandemii znacząco wpłynęły na każdy aspekt rzeczywistości. Nie ominęły również rynku nieruchomości. W tym czasie wzrosło zainteresowanie Polaków nowym „M”, ale też zmieniły się potrzeby klientów i ich sposób działania. Większy dostęp do aktualnych informacji czy zaawansowanych narzędzi ułatwia... »


Dobry start. Już od 1 lipca rusza nabór wniosków do tegorocznej edycji programu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Dobry start. Już od 1 lipca rusza nabór wniosków do tegorocznej edycji programuJutro tj. 1 lipca br. rozpocznie się nabór wniosków do tegorocznej edycji programu „Dobry start”. To 300 zł na wyprawkę szkolną dla każdego uczącego się dziecka. – W tym roku wnioski złożymy wyłącznie online. W tym celu możemy skorzystać z bankowości elektronicznej, portalu Empatia lub PUE ZUS. To naprawdę prost... »


„Za wolność waszą i tylko waszą. Polacy w Afryce i na Morzu Śródziemnym 1940 –1944” - NOWA WYSTAWA W PARKU LEŚNYM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

„Za wolność waszą i tylko waszą. Polacy w Afryce i na Morzu Śródziemnym 1940 –1944” - NOWA WYSTAWA W PARKU LEŚNYMPodczas II wojny światowej Polacy walczyli w odtwarzanych na Zachodzie Polskich Siłach Zbrojnych, odnosząc znaczące zwycięstwa. Znamienny był udział żołnierzy Wojska Polskiego w operacjach militarnych Afryce Północnej.   Utworzona 12 kwietnia 1940 roku, na mocy rozkazu gen. Władysława Sikorskiego Samodzielna Brygada Strzelców K... »


Terytorialsi uczcili Obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Terytorialsi uczcili Obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów ZagładyW Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy odbyły się 81 obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. To doroczne upamiętnienie zostało ustanowione w rocznicę uruchomienia przez Niemców największej i najbardziej bezwzględnej „fabryki śmierci&rdquo... »


7 mln kont w ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

7 mln kont w ZUSWystarczy komputer lub smartfon i dostęp do Internetu żeby komunikować się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych nie wstając z fotela. Już ponad 7 mln osób założyło swoje indywidualne konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. PUE to prosty sposób umożliwiający dostęp do szeregu usług świadczonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych... »


Sezon na grilla! Sprawdź, jak grillować smacznie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Sezon na grilla! Sprawdź, jak grillować smacznieKażda okazja jest dobra, żeby zrobić grilla, spędzić czas z przyjaciółmi, rodziną i zjeść aromatyczne potrawy z rusztu. Grillowanie pozostawia dużą dowolność, jeśli chodzi o wybór produktów. Nie musisz trzymać się sztywnego menu – najważniejsze, aby jedzenie smakowało Tobie i Twoim gościom, a czas na świeżym powietrzu był... »


Szanuj flagę jak Wojsko Polskie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 maja 2021 — komentarze: brak komentarzy

Szanuj flagę jak Wojsko PolskieW Dniu Flagi i Przed Dniem Święta Narodowego 3 maja, żołnierze Wojska Polskiego przypominają o najważniejszych zasadach prezentowania barw narodowych. W tym czasie w oknach, na balkonach, na budynkach, Polacy wywieszają biało-czerwone flagi, by poczuć jedność, radość i dumę. Warto wiedzieć, że „w świecie flag jest hierarchia, jak w ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.281 sek.Lubin 1.0