Czwartek, 28 maja 2020 r.   Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 24

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Urządzenia do dezynfekcji w gminnych szkołach Urządzenia do dezynfek...
Możliwość stopniowego uruchamiania placówek oświatowych wiąże się z koniecznością stosowania wytycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa ... »Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021- terminy Rekrutacja do szkół po...
Przedstawiamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, skład... »Kierowca ciężarówki próbował okłamać funkcjonariuszy, że ma awarię tachografu Kierowca ciężarówki pr...
Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy na drodze krajowej nr 3 w Lubinie, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd ciężarow... »Koronawirus. 30 maja częściowo zniesiony obowiązek zasłania ust i nosa Koronawirus. 30 maja c...
Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Policja spośród 17403 artykułów.

Kierowca ciężarówki próbował okłamać funkcjonariuszy, że ma awarię tachografu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kierowca ciężarówki próbował okłamać funkcjonariuszy, że ma awarię tachografu Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy na drodze krajowej nr 3 w Lubinie, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd ciężarowy. Kiedy funkcjonariusze poprosili kierowcę o zapis z tachografu analogowego, ten najpierw udawał, że nie potrafi go wyciągnąć, a kiedy patrol stwierdził, że tachograf jest po prostu wyłączony, mężczyzna o... »


Kompletnie pijany kierowca wielkiej cysterny zatrzymany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kompletnie pijany kierowca wielkiej cysterny zatrzymany Na stanowisko kierowania lubińskiej komendy dotarło zgłoszenie, że kierowca wielkiej cysterny poruszającej się po krajowej 36-tce jedzie zygzakiem. Patrol z Komisariatu Policji w Ścinawie zatrzymał kompletnie pijanego kierowcę, który miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo niebezpieczeństwo potęgował fakt, że ... »


Stanowcze NIE dla osób stosujących przemoc domową
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Stanowcze NIE dla osób stosujących przemoc domową Tylko w dwa dni lubińscy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 19 do 37 lat którzy w swoich domach stosowali przemoc w stosunku do domowników. Wszyscy zatrzymani trafili na policyjny „dołek” i zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Wobec mężczyzn Prokuratura Rejonowa w Lubinie – na wniosek ... »


Pijany i z zakazem wsiadł za kierownicę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Pijany i z zakazem wsiadł za kierownicę Tylko w ciągu jednej godziny policjanci zatrzymali do kontroli drogowej dwóch kierowców, którzy swoich zachowaniem złamali prawo. Jeden z nich wpadł w ręce ścinawskich funkcjonariuszy. 25 – latek nie dość, że posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, to jeszcze wsiadł za kierownicę swojego p... »


Lubin. Jeden kierowca, wiele przewinień
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Jeden kierowca, wiele przewinień Wiele na swoim koncie miał 26 – letni mieszkaniec Lubina, który został zatrzymany przez policjantów wydziału prewencji. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 26-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo, funkcjonariusze podczas przeszukania, ujawnili przy mężczyźnie woreczek strunowy z zawartością ... »


Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty Lubińscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło na trasie z Lubina do Polkowic. Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, pracowali funkcjonariusze ruchu drogowego, dochodzeniowo – śledczego i biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kieru... »


Policjanci odzyskali skradzione samochody z terenu powiatu legnickiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci odzyskali skradzione samochody z terenu powiatu legnickiego Wspólne działania legnickich i lubińskich policjantów doprowadziły do odzyskania dwóch skradzionych samochodów o wartości 265 tys. złotych z terenu powiatu legnickiego. W sprawie zatrzymano 31-letniego mieszkańca Wrocławia. Prokurator, zastosował wobec mężczyzny, środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za ... »


Policjanci przechwycili ponad 330 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci przechwycili ponad 330 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy Policjanci zajmujący się zwalczeniem przestępczości gospodarczej zatrzymali mieszkańca powiatu lubińskiego. Funkcjonariusze na posesji mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli ponad 330 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Śledczy ustalili, ze gdyby zabezpieczone papierosy trafiły na rynek, naraziłoby to Skarb Państw... »


Lubin. Znęcał się nad 81- letnią matką
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Znęcał się nad 81- letnią matką 53 - letni mężczyzna podejrzany o stosowanie fizycznej i psychicznej przemocy w stosunku do swojej 81 – letniej matki usłyszał już zarzuty. Podczas interwencji podejrzany był bardzo agresywny zarówno do swojej mamy jak i policjantów. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna posiadał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. 53... »


Włamał się do 3 samochodów w ciągu jednej nocy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Włamał się do 3 samochodów w ciągu jednej nocy Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić 33-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego, który w ciągu jednej nocy włamał się do trzech samochodów zaparkowanych na terenie jednej z firm w gminie Lubin. Dokonał kradzieży sprzętu znajdującego się w samochodach, paliwo oraz sprzęt monitorujący. Sprawca został przez funkcjonariuszy już nas... »


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.960 sek.Lubin 1.0