Piątek, 24 września 2021 r.   Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 35

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Helios zaprasza na MARATON BONDA! Helios zaprasza na MAR...
Cóż może być lepszego od piątkowego seansu w kinie Helios? Oczywiście kilka seansów w kinie Helios z rzędu, w ramach Nocnego Marato... »Oferty pracy z PUP Lubin Oferty pracy z PUP Lub...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Pierwsza przysięga na sztandar 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Pierwsza przysięga na ...
Z okazji Święta Wojsk Obrony Terytorialnej obchodzonego w 82. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego, wręczone zostaną sztandary wojsko... »Renta rodzinna - studenci pierwszego roku mają czas do 30 września na złożenie w ZUS zaświadczenia z uczelni Renta rodzinna - stude...
Kontynuowanie nauki po zdaniu matury oznacza dalszą wypłatę renty rodzinnej po zmarłym rodzicu. Żeby to było możliwe trzeba jednak złożyć do ZUS ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Według danych statystycznych GUS w roku 2013 w Lubinie na 1000 mieszkańców pracuje 297..........

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Policja spośród 19236 artykułów.

Od rana pił alkohol. Wsiadł do auta. Próbował uciekać pieszo po tym, jak kluczyki jego samochodu wyciągnęli świadkowie.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Od rana pił alkohol. Wsiadł do auta. Próbował uciekać pieszo po tym, jak kluczyki jego samochodu wyciągnęli świadkowie.Jadącego od krawędzi do krawędzi jezdni kierującego fordem zauważyli inni uczestnicy ruchu drogowego. Kobieta i mężczyzna zmusili nieodpowiedzialnego kierowcę do zatrzymania się, a następnie czując od niego silną woń alkoholu, zabrali jego kluczyki od auta. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej zaczął uciekać pieszo. Został jednak szybko... »


Tylko w ciągu jednej doby policjanci zatrzymali 3 pijanych kierowców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Tylko w ciągu jednej doby policjanci zatrzymali 3 pijanych kierowców Pomimo wielu apeli policjantów, aby za kierownicę swoich pojazdów wsiadać bezwzględnie trzeźwym, nie do wszystkich one trafiają. Tylko w ciągu jednej doby w ręce funkcjonariuszy wpadł kierowca samochodu osobowego, ciężarowego i rowerzysta. Każdy z nich miał promile w organizmie. Mundurowi zatrzymali także mężczyznę, który kie... »


Kolejny mieszkaniec Lubina dał się oszukać. Stracił ponad 80 tysięcy złotych.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Kolejny mieszkaniec Lubina dał się oszukać. Stracił ponad 80 tysięcy złotych. 64 – latek z Lubina dał się podejść oszustowi, który podał się za przedstawiciela firmy zajmującej się obrotem kryptowalutami. Mężczyznę skusiła obietnica szybkiego zysku. W konsekwencji pokrzywdzony stracił 84 tysiące złotych. Ku przestrodze publikujemy przykładowe nagranie przekazane przez policjantów z Piaseczna jak przebie... »


Legniczanin na gościnnych występach w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Legniczanin na gościnnych występach w Lubinie Przeciął linki zabezpieczające i w ten sposób ukradł dwa rowery o łącznej wartości blisko 6 tysięcy złotych. Lubińscy kryminalni ustalili, że podejrzanym o ten czyn jest 31 – letni mieszkaniec Legnicy. Mężczyzna przez jakiś czas próbował ukryć się przed organami ścigania, jednak został namierzony i zatrzymamy. Legniczanin pros... »


Trzymiesięczny areszt za posiadanie narkotyków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Trzymiesięczny areszt za posiadanie narkotyków Lubińscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 100 gramów matamfetaminy. Podejrzany został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd na wniosek policjantów i prokurator... »


Nie instaluj aplikacji do zdalnego pulpitu. Kolejna ofiara oszustwa. Lubinianka straciła 40 tysięcy złotych.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Nie instaluj aplikacji do zdalnego pulpitu. Kolejna ofiara oszustwa. Lubinianka straciła 40 tysięcy złotych. To już kolejna ofiara oszustwa metodą „na fałszywego pracownika banku”. Przestępcy namówili pokrzywdzoną na zaciągnięcie dwóch kredytów, każdy po 20 tysięcy złotych. Następnie pieniądze wypłacili. Udało im się to, ponieważ pokrzywdzona zainstalowała na ich prośbę program AnyDesk - aplikację do zdalnego pulpitu. Po... »


Wpadli podczas kontroli drogowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Wpadli podczas kontroli drogowej Lubińscy policjanci w miniony weekend zatrzymali kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów, będąc pod wpływem alkoholu. 47 – letni mieszkaniec Lubina, pędził krajową trójką, mając na liczniku 168 km/h. Swoje prawo jazdy stracili też kierowcy bmw i opla. Za kierowanie pojazdem w stanie niet... »


Uważaj na włamywacza. Zabezpiecz swoja piwnicę i mieszkanie.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Uważaj na włamywacza. Zabezpiecz swoja piwnicę i mieszkanie. Lubińscy policjanci przypominają o dokładnym zabezpieczaniu swoich mieszkań i piwnic. Często znajdujące się, zwłaszcza w piwnicach, cenne przedmioty, np. rowery czy elektronarzędzia, są w zainteresowaniu przestępców, którzy kradną to, co mogą później łatwo sprzedać. Zachowując czujność i ograniczone zaufanie do osób ob... »


Chwile grozy przeżyła matka 7 – letniego chłopca, który odjechał na hulajnodze i nie wrócił.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Chwile grozy przeżyła matka 7 – letniego chłopca, który odjechał na hulajnodze i nie wrócił. Patrol ruchu drogowego odnalazł zaginione dziecko. Niespełna 30 minut potrzebowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie by odnaleźć zaginionego 7-latka. Chłopiec wykorzystał chwilową nieuwagę mamy, oddalił się i zniknął. Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania. Na szczęście funkcjonariusze bardzo ... »


Seniorze! Nie wpuszczaj przestępców do domu! Doszło do kolejnego oszustwa. Był masaż i kradzież 170 tysięcy.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

Seniorze! Nie wpuszczaj przestępców do domu! Doszło do kolejnego oszustwa. Był masaż i kradzież 170 tysięcy. Lubińska policja została powiadomiona o dwóch kobietach, które podając się za pielęgniarki, weszły do mieszkania starszego małżeństwa, wcześniej pomagając im wnieść zakupy. Odwróciły uwagę seniorów, dając czas innemu sprawcy na splądrowanie mieszkania. W wyniku tego przestępstwa małżeństwo straciło 170 tysięcy złotych.... »


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.134 sek.Lubin 1.0