Poniedzialek, 23 listopada 2020 r.   Imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 27

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>

Praca Lubin
Wiadomości z Lubina
BLISKO 5 KILOGRAMÓW NARKOTYKÓW PRZEJĘLI POLICJANCI Z LUBINA I CENTRALNEGO BIURA ŚLEDCZEGO! BLISKO 5 KILOGRAMÓW NA...
Policjanci z CBŚ i Wydziału Kryminalnego z Lubina skonfiskowali ponad 4,7 kilograma marihuany i zatrzymali na gorącym uczynku 34-latka, kt&oacu... »Dzień Pamięci Ofiar Wypadków w Pracy w KGHM Dzień Pamięci Ofiar Wy...
Dzień 29 listopada został ustanowiony Dniem Pamięci Ofiar Wypadków w Pracy w KGHM. W tym dniu przypada również IV rocznica tragiczn... »Praca w KGHM - oferty Praca w KGHM - oferty
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Darmowe dostawy z McDonald’s ruszają w Lubinie Darmowe dostawy z McDo...
Od 23 listopada mieszkańcy Lubina mogą zamawiać do domu czy do pracy posiłki z McDonald’s. Przez pierwszy miesiąc każda dostawa jest darmow... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18-21 10.2001r. W Centrum Kultury "MUZA" odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Magazyn elubin.pl

Magazyn elubin.pl

polec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Policja spośród 18061 artykułów.

BLISKO 5 KILOGRAMÓW NARKOTYKÓW PRZEJĘLI POLICJANCI Z LUBINA I CENTRALNEGO BIURA ŚLEDCZEGO!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

BLISKO 5 KILOGRAMÓW NARKOTYKÓW PRZEJĘLI POLICJANCI Z LUBINA I CENTRALNEGO BIURA ŚLEDCZEGO! Policjanci z CBŚ i Wydziału Kryminalnego z Lubina skonfiskowali ponad 4,7 kilograma marihuany i zatrzymali na gorącym uczynku 34-latka, który na swojej posesji wewnątrz budynków uprawiał, a następnie przetwarzał konopie indyjskie. Mężczyzna posiadał rośliny w fazie wzrostu oraz ścięte, wysuszone i rozdrobnione. Mężczyzna trafił do a... »


WIELOKROTNY WŁAMYWACZ I ZŁODZIEJ SAMOCHODU W RĘKACH LUBIŃSKICH KRYMINALNYCH!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

WIELOKROTNY WŁAMYWACZ I ZŁODZIEJ SAMOCHODU W RĘKACH LUBIŃSKICH KRYMINALNYCH! Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego lubińskiej komendy zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Lubina, który dokonał włamania do garażu i kradzieży samochodu. Pojazd i część łupów szybko odzyskano. Mężczyźnie udowodniono ponadto inne kradzieże z włamaniami do altan ogrodowych i garaży. Łączne straty jakie spowodował opiewają na ... »


Lubin. Praca czeka w Powiatowym Urzędzie Pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Praca czeka w Powiatowym Urzędzie PracyPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 20 listopada 2020 roku.   MONTER SIECI TELETECHNICZNYCH – 1 wolne miejs... »


W SOBOTĘ PO RAZ OSTANI MOŻESZ BEZPŁATNIE SPRAWDZIĆ SWOJE OŚWIETLENIE W AUCIE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

W SOBOTĘ PO RAZ OSTANI MOŻESZ BEZPŁATNIE SPRAWDZIĆ SWOJE OŚWIETLENIE W AUCIE Kampania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Zwłaszcza teraz, gdy pogarsza się widoczność, światła pojazdu nabierają szczególnego znaczenia - informuje aspirant Krzysztof Pawlik z lubińskiej policji. P... »


ZŁODZIEJ ELEKTRONIKI WPADŁ ZATRZYMANY PRZEZ OCHRONĘ. TERAZ GROZI MU DO 5 LAT WIĘZIENIA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

ZŁODZIEJ ELEKTRONIKI WPADŁ ZATRZYMANY PRZEZ OCHRONĘ. TERAZ GROZI MU DO 5 LAT WIĘZIENIA W markecie budowlanym w Lubinie pracownicy ochrony zatrzymali mężczyznę, który próbował wynieść ze sklepu wideodomofon oraz resztę elektroniki potrzebną do jego montażu. Mężczyzna to 28 - letni lubinianin, który jak się okazało mógł już wcześniej dokonywać podobnych kradzieży. Policjanci odebrali zatrzymanemu sprzęt o ... »


MYŚLAŁ, ŻE BIERZE UDZIAŁ W AKCJI POLICYJNEJ. STRACIŁ 40 TYSIĘCY.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 listopada 2020 — komentarze: 1 komentarz

MYŚLAŁ, ŻE BIERZE UDZIAŁ W AKCJI POLICYJNEJ. STRACIŁ 40 TYSIĘCY. Mieszkaniec Lubina w wieku 87 lat stracił 40 tysięcy złotych. Mężczyzna był przekonany, że bierze udział w akcji policyjnej. Po telefonie od fałszywej policjantki, 87 – latek udał się do banku, wybrał gotówkę, a następnie przekazał ją do rąk fałszywego policjanta. Cały czas był podsłuchiwany przez przestępców na swoim telefoni... »


POLICJA PRZYPOMINA O OBOSTRZENIACH ZWIĄZANYCH Z PANUJĄCĄ PANDEMIĄ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

POLICJA PRZYPOMINA O OBOSTRZENIACH ZWIĄZANYCH Z PANUJĄCĄ PANDEMIĄ W związku z obowiązującymi na terenie całego kraju obostrzeniami mającymi na celu zwalczanie pandemii Covid-19, policjanci sprawdzają jak te nakazy są respektowane przez mieszkańców powiatu lubińskiego. Najważniejsza jest ochrona zdrowia i życia ludzkiego. W związku z rosnącą liczbą zakażeń w Polsce i dosyć wysoką w naszym regionie, nieust... »


ZATRZYMANY LUBINIANIN KTÓRY W MIESZKANIU POSIADAŁ PONAD 375 PORCJI MARIHUANY.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

ZATRZYMANY LUBINIANIN KTÓRY W MIESZKANIU POSIADAŁ PONAD 375 PORCJI MARIHUANY. W ręce policjantów wpadł 40 – letni mężczyzna, który w swoim mieszkaniu w Lubinie posiadał ponad 75 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Mundurowi zostali zainteresowani lubinianinem, gdyż mężczyzna sam na siebie zadzwonił na pogotowie, twierdząc że ma myśli samobójcze.     -... »


Akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, którzy dokonywali oszustw ”metodą na policjanta”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

Akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, którzy dokonywali oszustw ”metodą na policjanta”Prokuratura Rejonowa w Lubinie zakończyła śledztwo i skierowała do Sądu Okręgowego w Legnicy akt oskarżenia przeciwko pięciu członkom zorganizowanej grupy przestępczej, którzy dokonywali oszustw ”metodą na policjanta” na szkodę osób w podeszłym wieku.   Jak wynika z ustaleń śledztwa, członkowie tej grupy przestępcze... »


ZŁODZIEJ SKLEPOWY ZAPOMNIAŁ, ŻE MA PRZY SOBIE NARKOTYKI
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

ZŁODZIEJ SKLEPOWY ZAPOMNIAŁ, ŻE MA PRZY SOBIE NARKOTYKI Pracownicy ochrony jednego z marketów na terenie Lubina ujęli złodzieja sklepowego, którym był 43 letni mieszkaniec Lubina. Mężczyzna oprócz kradzieży sklepowej za którą ukarany został mandatem - wpadł za posiadanie środków odurzających, bo zapomniał, że w samochodzie którym przyjechał posiada środki psyc... »


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.152 sek.Lubin 1.0