Poniedzialek, 22 pazdziernika 2018 r.   Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 88

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Raczyński wygrywa w pierwszej turze Raczyński wygrywa w pi...
W wyborach na prezydenta Lubina nie będzie drugiej tury. Nieoficjalne wyniki cząstkowe z PKW z ponad 20 okręgów wskazują, że wybory prezyd... »Dziś wybory. Co trzeba wiedzieć? Dziś wybory. Co trzeba...
W niedzielę 21 października w godzinach 7-21 Polacy głosują w pierwszej turze wyborów samorządowych. Wybieramy członk&oacut... »Dwa razy tego samego dnia zlekceważył decyzję o cofnięciu uprawnień Dwa razy tego samego d...
21 – letni mieszkaniec Lubina wpadł w ręce lubińskich policjantów, po tym jak wsiadł za kierownicę samochodu osobowego, pomimo ... »3 miesiące aresztu dla mężczyzny, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną 3 miesiące aresztu dla...
Policjanci z Lubina zatrzymali 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną. Pomimo, że lubinianin był... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1992 Drużyna piłkarska Zagłębia Lubin zostaje mistrzem I ligi

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Razem spośród 15280 artykułów.

Policjantka i harcerze z wizytą u przedszkolaków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Policjantka i harcerze z wizytą u przedszkolakówPolicjantka z lubińskiej komendy wspólnie z harcerzami spotkała się z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 12. Funkcjonariuszka uczyła i uświadamiała maluchy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a harcerze pokazywali dzieciom jak można udzielić pierwszej pomocy. Na koniec wspólnie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, aby na dłużej zapamięt... »


Plebiscyt „Wolontariusz Roku Gminy Lubin”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Plebiscyt „Wolontariusz Roku Gminy Lubin”Do 31 października można składać kandydatury osób do tytułu Wolontariusz Roku Gminy Lubin. Tytuł ten jest wyróżnieniem honorowym, nadawanym szczególnie wyróżniającym się wolontariuszom, którzy podejmują działania w dowolnym obszarze życia społecznego, a w szczególności w dziedzinie oświaty, kultury, sportu,... »


Krzysztof Kubów pierwszym Honorowym Absolwentem II LO w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 października 2018 — komentarze: 4 komentarze

Krzysztof Kubów pierwszym Honorowym Absolwentem II LO w LubiniePodczas uroczystej akademii w II LO w Lubinie z Okazji Dnia Edukacji Narodowej rozpoczęto nową tradycję przyznawania tytułu Honorowego Absolwenta II LO w Lubinie dla wyjątkowych osób, które ukończyły edukację w  liceum i m.in. osiągają szczególne sukcesy w życiu zawodowym. Pierwszym Honorowym Absolwentem zo... »


„Gmina Lubin –wczoraj i dziś” – wystawa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

„Gmina Lubin –wczoraj i dziś” – wystawaNa  dziś zaplanowano uroczyste otwarcie wystawy „Gmina Lubin –wczoraj i dziś”, którą zorganizował Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Powstała ona z inicjatywy Tadeusza Kielana wójta Gminy Lubin, który od lat stara się zbierać i ocalić od zapomnienia przedmioty używane przed dziesiątkami lat. Wystawa ma swoje st... »


Uroczystości ku czci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Parszowicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uroczystości ku czci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Parszowicach21 października 2018 o godz. 13.30 w kościele p. w. Św. Rodziny w Parszowicach będzie miała miejsce uroczystość religijno-patriotyczna ku czci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w 34 rocznicę jego męczeńskiej śmierci. W tym roku już po raz trzynasty wierni zgromadzą się, aby uczcić pamięć błogosławionego Jerzego. W tym roku wyjątkowym akcentem rozpoczyn... »


Wspólnie przeciw cukrzycy u dziec
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wspólnie przeciw cukrzycy u dziecGmina Lubin włączyła się do akcji „Słodka  Julka” organizowanej przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy, Miedziowe Centrum Zdrowia oraz Fundację Samodzielne.pl. Celem kampanii jest walka z cukrzycą u dzieci, chorobą pojawiającą się niepostrzeżenie, która zdiagnozowana zbyt późno powoduje nieodwracalne skutki dla... »


Ochrona zabytków, cmentarzy wojennych i miejsc pamięci narodowej na terenie gminy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ochrona zabytków, cmentarzy wojennych i miejsc pamięci narodowej na terenie gminyOchrona zabytków, które znajdują się  na terenie gminy należy do  obowiązków samorządu lokalnego. Gminy między innymi mają dbać o: zapewnienie warunków prawnych, organizacyjnych i finansowych umożliwiających trwałe zachowanie zabytków oraz ich zagospodarowanie i utrzymanie oraz zapobiegać zagrożenio... »


Najnowszy film Marka Koterskiego w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Najnowszy film Marka Koterskiego w kinach Helios!Jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów powraca z kolejnym rozdziałem opowieścio kultowym już bohaterze, Adasiu Miauczyńskim. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse od piątku, 12 października. Tym razem twórca głośnych filmów: „Dzień Świra”, „Baby są jakieś inne” i „Nic śmiesznego&rd... »


Wybory samorządowe 2018. Sejmik Województwa Dolnośląskiego – kandydaci
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wybory samorządowe 2018. Sejmik Województwa Dolnośląskiego – kandydaciSejmik Województwa Dolnośląskiego. Okręg 5. Liczba Wyborców 401064. Komitetów które zarejestrowały listy 12. Kandydatów ze wszystkich list 88. Do zdobycia 6 mandatów. Kampania wyborcza trwa i nabiera coraz większego tempa. Pozostało 11 dni. Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAM... »


Arka Gdynia pokonała KGHM Zagłębie Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Arka Gdynia pokonała KGHM Zagłębie LubinW 11. kolejce LOTTO Ekstraklasy "Miedziowi" ulegli Arce Gdynia 1:3. Jedyną bramkę dla KGHM Zagłębia Lubin zdobył w tym spotkaniu Sasa Balić. Komentarze trenerów po meczu MARIUSZ LEWANDOWSKI (KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN) - Wynik spotkania nie pokazuje tego, co działo się na boisku. Obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobycia bramki. Chcie... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.600 sek.Lubin 1.0