Środa, 15 sierpnia 2018 r.   Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 75

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
17 - latek ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych 17 - latek ukradł towa...
Lubińscy policjanci zatrzymali 17- latka z Lubina. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie kradzieże sklepowe, włamania do piwnic i kradzie... »Kultura Dostępna z filmem Pitbull. Ostatni pies Kultura Dostępna z fil...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Znęcał się nad żoną Znęcał się nad żoną
Lubińscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad sw... »„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu lubińskiego „Kaskadowy pomia...
Lubińscy policjanci włączyli się dzisiaj w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1947 Uruchomienie produkcji w Fabryce Mechanizmów Pianinowych - obecnie Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Razem spośród 15012 artykułów.

Miedziowe wezmą udział w międzynarodowym turnieju towarzyskim Police Summer Cup
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Miedziowe wezmą udział w międzynarodowym turnieju towarzyskim Police Summer CupKolejne mecze kontrolne rozegrają piłkarki ręczne Matraco Zagłębia Lubin. Tym razem Miedziowe wezmą udział w międzynarodowym turnieju towarzyskim Police Summer Cup, organizowanym przez SPR Pogoń Szczecin. W ramach turnieju rozegranych zostanie łącznie 6 spotkań. Pierwsze na parkiet wyjdą zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin oraz aktualnego mistrza U... »


Uciekł w kajdankach, po drodze gubiąc buty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Uciekł w kajdankach, po drodze gubiąc butyPrzestępca dał nogę, gdy przewożono go radiowozem z budynku prokuratury w Lubinie na komendę powiatową policji przy ulicy Traugutta. Dobrze znany policji 27-latek miał tym razem odpowiadać za wymuszenia rozbójnicze i kradzież. Nie wiadomo, jak daleko udało mu się zbiec. Uciekł w kajdankach, po drodze gubiąc buty. Trwają poszukiwania zbiega.... »


Wsiadł do samochodu ledwo trzymając się na nogach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wsiadł do samochodu ledwo trzymając się na nogach Takie było pierwsze zgłoszenie od czujnego mieszkańca Lubina. Kolejne, że pojazdem może kierować osoba nietrzeźwa. Dzięki prawidłowej postawie mieszkańców w ręce policjantów trafiło dwóch kompletnie nieodpowiedzialnych kierowców. Funkcjonariusze od razu zareagowali na zgłoszenie. Dzięki temu zatrzymali 53 –... »


Fatalny błąd w tłumaczeniu na polski. Na biurku premiera prośba o pilną korektę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Fatalny błąd w tłumaczeniu na polski. Na biurku premiera prośba o pilną korektęNajważniejszy dokument dotyczący ochrony inwestorów w Unii Europejskiej ma błąd w polskiej wersji językowej. Przez brak jednego słowa tracą profesjonalni polscy inwestorzy. Na biurku premiera Mateusza Morawieckiego i w KNF są już wnioski o natychmiastową korektę - wynika z informacji money.pl. Autor: Mateusz Ratajczak Jedno słowo, a właści... »


Z tymi radami będziesz bezpieczny nad wodą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 sierpnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Z tymi radami będziesz bezpieczny nad wodą Ciepłe dni sprzyjają spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci nad wodą zależy w dużej mierze od nas samych. Przestrzegajmy podczas wypoczynku nad wodą podstawowych zasad. Z policyjnych statystyk wynika, iż w całym kraju, tylko w miesiącu lipcu br. aż 75 osób straciło życie przez utonięcie... »


Trwa dogaszanie składowiska odpadów niebezpiecznych w Jakubowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Trwa dogaszanie składowiska odpadów niebezpiecznych w JakubowieTrwa dogaszanie składowiska odpadów w Jakubowie. Na miejscu pracuje wciąż kilkanaście zastępów Straży Pożarnej. Dzielni i wyjątkowi nasi strażacy uratowali las, zapobiegli przedostaniu się ognia na szyb SG.  Poranek odsłonił skalę zniszczeń. Powiatowe zastępy strażaków, wsparły  liczne zastępy z całego wojew&oac... »


Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.3
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.3Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.3. W niedzielę 22 lipca o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek: Morskie opowieści Wielka urodzinowa bitwa Szalone toczenie sera Kto po cienkim lodzie stąpa Norman czaruje "Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja, której bo... »


Wzajemne poparcie w wyborach samorządowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2018 — komentarze: 3 komentarze

Wzajemne poparcie w wyborach samorządowychWójt Gminy wiejskiej Lubin, Tadeusz Kielan udzielił swojego poparcia Posłowi PIS, Krzysztofowi Kubów w wyborach samorządowych na prezydenta miasta Lubina. Jednocześnie Tadeusz Kielan ogłosił swój powtórny start na wójta Gminy wiejskiej Lubin. - To najlepszy wójt na Dolnym Śląsku, dzisiaj najlepszy i najspr... »


Wieża. Jasny dzień w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wieża. Jasny dzień w Kulturze DostępnejKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W 2018 roku seanse będą się odbywać o godzinie 13:00 i 18:00. Operatorem projektu Kultura Dostępna j... »


Jak spędzić bezpiecznie wakacje – policjantki rozmawiały z dziećmi w kinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Jak spędzić bezpiecznie wakacje – policjantki rozmawiały z dziećmi w kinie Lubińscy policjanci włączają się w każde przedsięwzięcie mające na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Prowadząc cykl spotkań w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, spotkały się z dziećmi spędzającymi wakacje na p&oa... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.264 sek.Lubin 1.0