Czwartek, 24 maja 2018 r.   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 73

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka Dawid Kwiatkowski i V ...
W dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubiński... »Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy Zapisy na III Gminny R...
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17... »KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych KGHM planuje przeznacz...
KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 &nd... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.01.1969 Otwarcie Domu Kultury Zagłębia Miedziowego (obecnie Centrum Kultury "MUZA")

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa Razem spośród 14694 artykułów.

Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia StrażakaW dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubińskich Błoniach odbędzie się Festyn Strażacki. "W straży pożarnej, razem walczymy przeciwko jednemu wspólnemu wrogowi - pożarowi - bez względu na kraj, pochodzenie, jaki mundur nosimy i w jakim języku ... »


Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.1. – konkurs
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.1. – konkursZapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.1. Dla naszych czytelników mamy konkurs, a do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.1. W niedzielę 27 maja o godz. 10.30 zaprezentujemy zestaw bajek: Królowie i zamczyska Szaleństwo na punkcie pizz... »


Ostatni mecz Karoliny Semeniuk w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ostatni mecz Karoliny Semeniuk w LubinieOstatni mecz na własnym parkiecie w sezonie 2017/2018 rozegrają piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin. Miedziowe zmierzą się z GTPR Gdynia. Będzie to zarazem ostatni mecz Karoliny Semeniuk przed własną publicznością w jej karierze sportowej. Środowe spotkanie w hali RCS-u rozpocznie się o godzinie 18:30. Cel jest jeden – wygrana. Wygrana, k... »


Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się w Kinie Kobiet
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się w Kinie KobietKino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej. Dla naszych czytelniczek mamy dwa pojedyncze zaproszenia na seans Kina Kobiet. 16 maja 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem ... »


Pożyczki – najważniejsze informacje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pożyczki – najważniejsze informacjePożyczki krótkoterminowe, to obecnie najpopularniejsza forma wsparcia finansowego. Chwilówki są wykorzystywane nie tylko do łatania naszej dziury budżetowej, ale przede wszystkim korzystają z nich osoby, które z przyczyn losowych potrzebują zastrzyku gotówki, czy to w związku z zepsutym samochodem, remontem zniszczo... »


Lubin. Majówka na ludowo
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Majówka na ludowoDrugi dzień lubińskiej majówki (2 maja) upłynie pod znakiem akcentów ludowych. Festiwalowi Kwiatów i Roślin towarzyszyć będzie Przegląd Zespołów Folklorystycznych Powiatu Lubińskiego. Na scenie na błoniach od godziny 14 występować będą zespoły ludowe, które staną do rywalizacji o nagrodę główną. Jest nią mo... »


„Narzeczony na niby” w Kulturze Dostępnej. Mamy dla Was bilety
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

„Narzeczony na niby” w Kulturze Dostępnej. Mamy dla Was bilety3 maja Kino Helios w Lubinie zaprasza na pierwszy seans 10. edycji Kultury Dostępnej – „Narzeczony na niby” o godzinie 13:00 i 18:00. Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostę... »


Źródło smrodu w Lubinie namierzone?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Źródło smrodu w Lubinie namierzone?Wczoraj w Lubinie dało się odczuć nieprzyjemną woń. Z tego powodu w sieci zawrzało, niektórzy mieszkańcy za pomocą Facebook zwrócili się wprost do prezydenta Lubina o interwencję. -Mam pytanie skierowane do prezydenta Raczyńskiego, weźmiesz się Pan za smród w tym mieście - Skoro policja ręce rozkłada razem z mediami to wy... »


Opowieści o ludziach: Jak pies z kotem…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2018 — komentarze: 1 komentarz

Opowieści o ludziach: Jak pies z kotem…Kiedyś byli bardzo szczęśliwi. Łączyło ich wszystko. I dom, i wspólne spacery, a nade wszystko Marzenka. Dla niej gotowi byli oddać duszę diabłu. Każdy gest ukochanej córeczki przyjmowali z radością. Uśmiech nie znikał z ich twarzy. Nigdzie im się też nie spieszyło. Ale to tylko kiedyś. Monika i Zygmunt poznali się na festynie. Ona s... »


Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się w Kinie Kobiet
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się w Kinie KobietKino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej. 16 maja 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Tully". Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.164 sek.Lubin 1.0