Niedziela, 22 maja 2022 r.   Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 29

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Punktuj sercemWiadomości z Lubina
Królewski wieniec na Dzień Matki  – przepis na bezę z owocami Królewski wieniec na D...
Zachwyca zarówno wyglądem, jak i smakiem. Niezwykle efektowny, lekki jak piórko wieniec bezowy uświetni każdą uroczystość. Ta waria... »Ostre rąbanie w Sycowie. 16-latek z dwoma rekordami świata! Ostre rąbanie w Sycowi...
To było pasjonujące popołudnie z zawodami STIHL Timbersports® Polish Trophy. W Sycowie (woj. Dolnośląskie) najlepsi polscy ekstremalni drwale... »ZOO Lubin - Przypomnienie - III Światowy Dzień Pszczół w lubińskim zoo ZOO Lubin - Przypomnie...
Przypominamy, że już dziś rozpoczęliśmy dwudniowe obchody Światowego Dnia Pszczół!   Poniżej szczegółowy harmonogram wyd... »Rynek w Legnicy. Będzie wojskowo i bardzo uroczyście. Rynek w Legnicy. Będzi...
ZAPRASZAMY- 22 maja 2022 - wyjątkowa data, wyjątkowy dzień i miejsce.  Rynek w Legnicy. Będzie wojskowo i bardzo uroczyście.  To będz... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa UFC spośród 20151 artykułów.

Muzyczny diament z Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

Muzyczny diament z LubinaDzisiaj w Lubinie mało kto kojarzy, że Piotr Jasiurkowski, jeden z najwybitniejszych współczesnych skrzypków młodego pokolenia, wywodzi się ze stolicy polskiej miedzi. Niewielu zapewne pamięta, że Piotrek za młodych lat występował w swoim rodzinnym mieście (m.in. w ramach „Niedzieli w Parku”, organizowanej przez MIK, zapre... »


MDK. Gitariada lubińska - wycieczka archeologiczna (15)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 października 2020 — komentarze: brak komentarzy

MDK. Gitariada lubińska - wycieczka archeologiczna (15)Działania gitariadowe w Lubinie zostały zapoczątkowane w 1982 r. i prowadzone były w kolejnych latach w ramach zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych, tj.: 1) gitarowej pracy u podstaw (zajęć indywidualnych i grupowych w kole gitarowym MDK, kilku klubach osiedlowych i zakładowych domach kultury, indywidualnej nauki gry w klasie gitary w PSM... »


Harcerze z woj. dolnośląskiego przystąpili do kampanii „Dumni z Polski”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Harcerze z woj. dolnośląskiego przystąpili do kampanii „Dumni z Polski”Pandemia mocno skomplikowała działalność ZHP, a w wielu wypadkach praktycznie ją zawiesiła. Nowy rok harcerski jednak właśnie się rozpoczyna – z nadzieją na powrót do normalności. Wybranym hufcom w naszym województwie będzie towarzyszyła wyjątkowa kampania pod hasłem „Dumni z Polski”. Harcerze w różnych części... »


Harcerski Rok 2018/2019 podsumowany!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Harcerski Rok 2018/2019 podsumowany!15. czerwca 2019r. na terenie Parku Militarnego w Lubinie podsumowano harcerski rok pracy. Na początku odbyła się gra terenowa. Warsztaty z kravmagi, pokaz strażacki, festiwal piosenki harcerskiej. Na apelu wręczono nagrody,  puchary, dyplomy oraz vouchery na zakup sprzętu i nagród.    Oto najlepsze jednostki Hufca ZHP Lu... »


Szkolenie wolontariuszy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Szkolenie wolontariuszyZapraszamy wszystkich wolontariuszy Sztabu Nr 517 działającego przy Hufcu ZHP Lubin na obowiązkowe szkolenie, które odbędzie się w dniu 12 stycznia 2019r. ( sobota ) o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Kościuszki (technikum górnicze ) Beata Rzepka Szefowa Sztabu »


Betlejemskie Światło Pokoju zapłonie w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Betlejemskie Światło Pokoju zapłonie w LubinieJuż po raz 28. zapłonie Betlejemskie Światło Pokoju. To znak braterstwa, jedności i pokoju, nieodłączny element adwentowego przygotowania do Bożego Narodzenia w Polsce. Tegoroczne hasło Betlejemskiego Światła Pokoju brzmi „Światło, które łączy”. Sztafeta Światła ukazuje to szczególne światło, które idzie od Boga. W... »


5. urodziny federacji Fight Exclusive Night!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

5. urodziny federacji Fight Exclusive Night!16 listopada 2013 roku - Fight Exclusive Night organizuje swoją pierwszą galę. Pomysł, by utworzyć organizację zajmującą się walkami w formułach MMA i K-1, narodził się kilkanaście tygodni wcześniej. Po upływie 60 miesięcy od tamtego dnia FEN jest ważnym punktem na europejskiej mapie sportów walki. Aftermovie z pierwszego naszego wydarzenia... »


Wolontariusze do WOŚP w Lubinie mile widziani
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wolontariusze do WOŚP w Lubinie mile widziani85 osób, które chciałyby kwestować na rzecz najbliższej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poszukuje lubiński sztab WOŚP, którego siedziba znajduje się w biurze Hufca ZHP przy ul. 1-go Maja 17a/5 . – Od piątku 02.11 zaczynają się zapisy dla wolontariuszy – informuje szefowa sztabu, Beata Rzepka. W Lubinie ruszy... »


Norman Parke zawodnikiem FEN
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Norman Parke zawodnikiem FENNorman Parke (25-6-1, 4 KO, 12 SUB) podpisał kontrakt z federacją Fight Exclusive Night. Irlandczyk zadebiutuje w organizacji 12 stycznia podczas gali FEN 23 w Lubinie. Parke ma 31 lat, a na zawodowstwo przeszedł w 2006 roku. Wyspiarz bardzo szybko zaczął budować swoje nazwisko wygrywając w latach 2008-2014 aż 20 z 22 pojedynków. W przeszł... »


Dzień Myśli Braterskiej w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dzień Myśli Braterskiej w LubinieW dniu 22.lutego skauci na całym świecie obchodzą rocznicę urodzin generała Roberta Baden-Powella – twórcy idei i ruchu skautowego na świecie. Święto znane jest pod nazwą Dzień Myśli Braterskiej. Lubińscy harcerze i zuchy także uczcili tę ważną rocznicę na swój sposób. – mówi Łukasz Nowicki, komendant Hufca Z... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.172 sek.Lubin 1.0