Środa, 18 maja 2022 r.   Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 35

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Punktuj sercemWiadomości z Lubina
Przyszli emeryci zyskają ponad 9 proc. na koncie Przyszli emeryci zyska...
Już w czerwcu zwiększy się kapitał, który każdy pracujący gromadzi na swoim kocie w ZUS. W 2022 roku składki wysłane do Zakładu Ubezpiecze... »Pomoc nadeszła na czas. Policjanci przekonali lubinianina, że warto żyć. Pomoc nadeszła na czas...
Oficer dyżurny lubińskiej komendy otrzymał informację od mężczyzny, który zgłosił, że jego kolega wysłał mu wiadomość, z której wyn... »Groził młotkiem własnej matce. Najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Groził młotkiem własne...
Interwencja lubińskich policjantów zakończyła się tymczasowym aresztowaniem 28-latka, który znęcał się nad swoją matką. Jak wynikał... »Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązak Gala Laureatów Dolnośl...
W dniu 17 maja 2022r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślą... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa balonu spośród 20135 artykułów.

Jaki nietuzinkowy prezent na ślub wybrać?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Jaki nietuzinkowy prezent na ślub wybrać?  Prezent na ślub powinien umożliwić małżonkom spędzenie razem jak najwięcej czasu. To właśnie po ślubie u wielu osób pojawia się coraz więcej namiętności, a także przywiązania do partnera. Warto zaskoczyć młodą parę ciekawym i oryginalnym podarunkiem, czyli voucherem na wspaniałe atrakcje.   Strefa relaksu i SPA dla dwojga... »


Projekt „Spatium” w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 marca 2016 — komentarze: brak komentarzy

Projekt „Spatium” w Lubinie„Spatium" to wspólny projekt piątki licealistów, pasjonatów astronomii, którzy 21 marca punktualnie o godzinie 8.20 rano wystrzelili balon stratosferyczny wyposażony w trzy kamery rejestrujące lot.   Balon wzniósł się na wysokość 32 kilometrów, eksplodował i zaczął opadać.   Balon... »


Ponad 2,5 tony mieszkańców powiatu lubińskiego mniej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 stycznia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Ponad 2,5 tony mieszkańców powiatu lubińskiego mniejW Regionalnym Centrum Zdrowia w Lubinie od ponad dwóch lat doświadczony personel medyczny przeprowadza zabiegi z zakresu bariatrii. W tym czasie przeprowadzonych zostało 40 zabiegów , czyli operacji polegającej na wycięciu 2/3 żołądka i zmniejszeniu jego pojemności. Średnia utrata wagi pacjentów po tym zabiegu wyniosł... »


Skoczkowie spadochronowi z SLPM skakali z balonu nad Lubinem - foto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2015 — komentarze: 8 komentarzy

Skoczkowie spadochronowi z SLPM skakali z balonu nad Lubinem - foto Stowarzyszenie Lotnicze Polskiej Miedzi (SLPM) wraz z Aeroklubem Zagłębia Miedziowego (AZM) w niedzielny poranek 16 sierpnia 2015 r. o godzinie 6.15 udało się wykonać nad Lubinem lot balonem połączony ze skokami spadochronowymi z wysokości ok.1500 m.   W planie było wykonanie lotów i skoków także w sobotę, jednak z uwagi na ... »


Skok z balonu w Lubinie?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 sierpnia 2015 — komentarze: brak komentarzy

Skok z balonu w Lubinie?Wygląda na to, że w Lubinie będziemy podziwiać niedługo skoki spadochronowe z ... balonu. A wszystko to za sprawą Stowarzyszenia Lotniczego Polskiej Miedzi, które między 14-16 sierpnia planuje zorganizować skoki i loty balonowe na lubińskim lotnisku.  Wydarzenia jest realizowane w ramach projektów "Lubin Lata 2015", oraz "... »


Co najczęściej brudzą gołębie i jak je przepędzić?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2014 — komentarze: 2 komentarze

Co najczęściej brudzą gołębie i jak je przepędzić?Ten z pozoru błahy problem potrafi naprawdę poirytować i wcale nie jest taki prosty do rozwiązania - co zrobić, gdy gołębie regularnie brudzą nasze mienie? Poniżej prezentujemy garść praktycznych porad przygotowanych przez specjalistów. Powód gołębich wizyt może być różny, najczęściej jednak wiąże się ze źródłem pokarmu ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.402 sek.Lubin 1.0