Wtorek, 17 pazdziernika 2017 r.   Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 106

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
Kolejne śniadanie biznesowe Zagłębia Lubin Kolejne śniadanie bizn...
W przyszłym tygodniu Zagłębie Biznes Klub organizuje kolejne śniadanie biznesowe, które odbędzie się 24 października o godzinie 9 w sali V... »Będzie skrzyżowanie, dotrzymali słowa Będzie skrzyżowanie, d...
W najbliższy poniedziałek rozpocznie się przebudowa skrzyżowania prowadzącego do Miroszowic. Powstanie tam sygnalizacja świetlna, o którą ... »Płonący mężczyzna zmarł. Kim był? Płonący mężczyzna zmar...
Niestety nie udało się uratować mężczyzny, który palił się w jednym z bloków przy ulicy Mickiewicza w Lubinie w nocy 12/13 paździer... »Odmowa podpisania nagany przez pracownika Odmowa podpisania naga...
Pracownikowi udzielono nagany na piśmie odmówił jej podpisania. Czy może odmówić podpisania   nagany? Czy taka  kara... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...26.09.1945 Zaczęła funkcjonować szkoła podstawowa przy ul. Odrodzenia 32, nauczanie prowadziły trzy nauczycielki. Czynna była również parafia rzymskokatolicka.

Reklama
Magazyn elubin.plsilesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa bazar spośród 13799 artykułów.

Bazar z prawdziwego zdarzenia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bazar z prawdziwego zdarzeniaTo będzie bazar z prawdziwego zdarzenia. Ujednolicone i zadaszone miejsca targowe podzielone na strefy sprzedażowe, miejsca dla handlujących z samochodów, duży parking oraz nowoczesne toalety. Ścinawski samorząd planuje przebudowę obecnego targowiska zlokalizowanego przy ulicy Władysława Jagiełły – wszystko po to, żeby popraw... »


Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL (dawna) Langersche Klaviaturfabrik
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL (dawna) Langersche Klaviaturfabrik„Trzysta tysięcy gitar nam gra, żyć nie umierać!”. Teren kwitnącej za PRL-u Dolnośląskiej Fabryki Instrumentów Lutniczych dzisiaj jest targowiskiem. „Ogromne bogactwo w lasy miasta Lubina i jego znakomite, naturalne dobra doprowadziły do założenia kilku tartaków, zakładów stolarskich, wytwórni ... »


Uwaga na podróbki viagry: nielegalny handel niebieską tabletką wciąż trwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga na podróbki viagry: nielegalny handel niebieską tabletką wciąż trwa Niemoc w sypialni jest dla mężczyzny źródłem olbrzymiej frustracji. Z problemem panowie rzadko chodzą do lekarzy, preferując załatwienie sprawy „na własną rękę”, poprzez kupowanie leków na zaburzenia erekcji z wątpliwej renomy źródeł. Na męskim wstydzie i desperackiej potrzebie zachowania wstydliwego sekretu... »


Lubin. Kradł wszystko, nawet damskie buty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Kradł wszystko, nawet damskie buty21 – letni mieszkaniec Ścinawy dokonywał różnych przestępstw na terenie Lubina. Młody mężczyzna włamywał się do piwnic, ukradł rower pozostawiony na klatce schodowej, a także skorzystał z okazji i zabrał damskie buty wystawione przed drzwiami wejściowymi do mieszkania, które następnie sprzedał na bazarze. Wpadł w ręce ... »


Mało grzybów w lasach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2016 — komentarze: brak komentarzy

Mało grzybów w lasachPodgrzybki i opieńki miodowe. Tylko takie grzyby będą rosły w gminnych lasach tej jesieni. Wszystko przez długotrwałą suszę i brak opadów. Wysypu grzybów nie będzie, ale najwytrwalsi zbiorą podgrzybki i opieńki miodowe. To dwa gatunki, które powinny pojawić się w gminnych lasach tej jesieni. – Sucha i bezdeszc... »


LUBIN: Utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Armii Krajowej.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2015 — komentarze: brak komentarzy

LUBIN: Utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Armii Krajowej.Od dnia dzisiejszego do środy włącznie wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w ciągu ulicy Armii Krajowej na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Mickiewicza związane z robotami drogowymi - informuje Jacek Mamiński z Urzędu Miejskiego w Lubinie. Prace polegać będą na uszczelnieniu i uszorstnieniu jezdni. We wtorek i w środę wystąpią znaczne utrudnien... »


Wyprzedaże - prawa konsumentów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 kwietnia 2015 — komentarze: brak komentarzy

Wyprzedaże - prawa konsumentówUbrania przecenione nie podlegają reklamacji - sprzedawca, który informuje o tym klientów - łamie prawo. Nawet rzecz kupioną na wyprzedaży można reklamować, ale już jej zwrot zależy tylko od dobrej woli sprzedawcy. Przypominamy o prawach korzystających z wyprzedaży. W czasie sezonowych wyprzedaży klienci powinni pamiętać o kilku podst... »


Historie Kobiet i Kochanków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 października 2014 — komentarze: brak komentarzy

Historie Kobiet i KochankówA, napisze sobie jeszcze jedną swoją historię. Otóż zdarzyło mi się podróżować po dalekich krajach. Do jednego z nich trafiłam w celach zarobkowych. Ale nie zabrakło tam też rozrywki. Polegała ona jednak tylko na zwiedzaniu. Głównie ogromnych galerii handlowych i lokalnych bazarów. Wszystko to działo się w czasie bardzo ... »


Chciał szybko zarobić…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 listopada 2013 — komentarze: brak komentarzy

Chciał szybko zarobić…Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 56 - latkowi, który próbował wyłudzić kredyt na kwotę 40.000 tys. zł w jednym z lubińskich banków. Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Gospodarczej lubińskiej komendy zatrzymali 56 letniego mieszkańca gminy Legnica, który usiłował wyłudzić 40.000 tys. zł z jednego z lubińskich ba... »


Dawne cmentarze Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 listopada 2013 — komentarze: brak komentarzy

Dawne cmentarze LubinaPrzywołując dawnych chwil czar, dzisiaj słów kilka o już nieistniejących, a dawniej nieodzownie wplecionych w codzienność lubińskich cmentarzach. To oczywiście subiektywne zestawienie, prawdopodobnie niekompletne i potraktowane z pewną dozą beletrystyki dla wzbogacenia przekazu. Ale warto wiedzieć, warto znać historię miejsc, kt&oa... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.183 sek.Lubin 1.0