Wtorek, 31 stycznia 2023 r.   Imieniny: Ludwika, Marceliny, Cyrusa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 33

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REAGUJ! STOP AGRESJI DROGOWEJ! NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, REA...
Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie powiatu lubińskiego - POWIADOM NAS!!! Komenda... »Znamy miedziowych gigantów kodowania – zakończył się hackathon KGHM CuValley Hack Znamy miedziowych giga...
Rekordowa liczba uczestników i wyjątkowe rozwiązania maratonu programowania - zakończyła się trzecia edycja hackathonu CuValley Hack! Sw&o... »Kontrole autokarów – Ferie 2023 Kontrole autokarów ...
Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń kontroli autokarów wiozących dzieci na zimowiska, informujemy, że na kontrolę policjantów ruchu dro... »Wpadł w ręce policjantów, gdy jechał na kradzionym rowerze. Oprócz tego miał wiele na sumieniu Wpadł w ręce policjant...
Patrol prewencji pełniąc służbę na ul. Bieszczadzkiej zauważył mężczyznę jadącego rowerem. Z uwagi na to, że funkcjonariusze wiedzieli, że 33-lat... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce ręczej kobiet i mężczyzn zdobyło Mistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007?

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa celny spośród 20939 artykułów.

Szefowie Administracji Celnych Grupy Wyszehradzkiej spotkali się we Wrocławiu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Szefowie Administracji Celnych Grupy Wyszehradzkiej spotkali się we Wrocławiu Odbywające się 2-4 listopada 2022 r. we Wrocławiu spotkanie szefów Administracji Celnych  V4 było okazją do podsumowania dotychczasowych działań oraz rozmów o ich kierunkach na przyszłość. Jednym z poruszonych tematów była współpraca międzynarodowa krajów V4 z Ukrainą w obliczu wojny. Efektem spotkania je... »


KAS i SG przejęły nielegalne wyroby tytoniowe o wartości prawie 100 tys. złotych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

KAS i SG przejęły nielegalne wyroby tytoniowe o wartości prawie 100 tys. złotych Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) oraz Straży Granicznej (SG) ujawnili nielegalne wyroby tytoniowe na targowisku w Sieniawce. Funkcjonariuszy wspierała Ina - pies służbowy wyszkolony do wykrywania wyrobów tytoniowych. Wartość zabezpieczonych towarów to prawie 100 tys. zł. Gdyby nie interwencja... »


Nielegalni imigranci w naczepie tira
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Nielegalni imigranci w naczepie tira Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) oraz Policji podczas pełnienia służby zostali wezwani do interwencji - zachodziło podejrzenie nielegalnego przekroczenia granicy. 2 obywateli Afganistanu podróżowało w ciężarówce wiozącej membrany z tworzyw sztucznych z Turcji do Polski. Kierowca usłyszał odg... »


KAS i ZOLL ujawnili nielegalne wyroby tytoniowe na targowisku w Sieniawce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

KAS i ZOLL ujawnili nielegalne wyroby tytoniowe na targowisku w Sieniawce Funkcjonariusze dolnośląskiej Służby Celno-Skarbowej oraz niemieckiej służby celnej (ZOLL) podczas czynności służbowych na terenie targowiska w Sieniawce wykryli 46 kg tytoniu oraz 167 tys. sztuk papierosów bez znaków akcyzy. Wartość zatrzymanych nielegalnych wyrobów tytoniowych oszacowano na prawie 160 tys. zł. Wsp&oacut... »


Dolnośląska KAS zaprasza kandydatów zainteresowanych wstąpieniem w szeregi funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 stycznia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląska KAS zaprasza kandydatów zainteresowanych wstąpieniem w szeregi funkcjonariuszy Służby Celno-SkarbowejSłużba Celno-Skarbowa realizuje zadania związane z wykrywaniem i zwalczaniem nieprawidłowości potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu finansowemu państwa. Wykonywane zadania polegają między innymi na zapewnianiu ochrony i bezpieczeństwa obszaru celnego Wspólnoty Europejskiej, w tym zgodności z prawem przywozu oraz wywozu towarów. &... »


KAS przechwyciła 9 kg marihuany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 września 2021 — komentarze: brak komentarzy

KAS przechwyciła 9 kg marihuany Funkcjonariusze podlaskiej i dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) przechwycili 9 kg marihuany. Narkotyki o czarnorynkowej wartości 450 tys. zł ukryte były w kole zapasowym tira zatrzymanego do kontroli na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Do sprawy zatrzymano i aresztowano 2 osoby. Funkcjonariusze KAS z Białegostok... »


Sprzedajesz w systemie TAX FREE? Rusza rejestracja na PUESC
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Sprzedajesz w systemie TAX FREE? Rusza rejestracja na PUESC Od 1 lipca 2021 roku na Platformie Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych (PUESC) mogą się rejestrować firmy, które będą sprzedawać w systemie TAX FREE, po zmianie obsługi dokumentów na formę elektroniczną. Ponadto, od lipca, przedsiębiorcy będą mieć możliwość dostosowania działalności w zakresie TAX FREE do zmian, któ... »


Małe i średnie firmy toczą w sieci nierówną walkę z globalnymi gigantami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Małe i średnie firmy toczą w sieci nierówną walkę z globalnymi gigantami– Pandemia zmieniła polski rynek e-commerce pod względem wartości, która teraz jest szacowana na ok. 100 mld zł, jak i wielkości, ponieważ do końca roku powstało prawie 11 tys. nowych sklepów internetowych – wskazuje prezes Izby Gospodarki Elektronicznej Patrycja Sass-Stani... »


Krzysztof Kubów szefem gabinetu politycznego Premiera Morawieckiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Krzysztof Kubów szefem gabinetu politycznego Premiera MorawieckiegoDzisiaj Krzysztof Kubów został powołany przez Premiera Tadeusza Morawieckiego na stanowisko szefa gabinetu politycznego Prezesa Rady Ministrów. -Dziękuję Panu Premierowi za powierzenie mi nowych obowiązków i obdarzenie mnie kredytem zaufania. Dla mnie to ogromne wyzwanie i jednocześnie zaszczyt móc pracować z Panem Prem... »


Debiut Rugbystów w 1 lidze
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Debiut Rugbystów w 1 lidzePierwszoligowy debiut Miedziowych zaczął się od wyjazdowego meczu ze Spartą Jarocin, wicemistrzem rozgrywek z poprzedniego sezonu.   Obie drużyny dotychczas spotkały się jedynie przy okazji meczu sparingowego kilka lat temu. W drużynie Miedziowych zadebiutowało 3 nowych zawodników : Martin Grześlowski, Wojciech Kutela oraz Rafał Pawe... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.333 sek.Lubin 1.0