Sobota, 20 lipca 2019 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 86

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Szukasz pracy – wyróżnij się z tłumu! Szukasz pracy – ...
Zdobycie nowej pracy nie musi być trudne. Rynek pracy daje dzisiaj ogromne możliwości zarówno osobom z doświadczeniem zawodowym, jak i... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »KGHM wspiera Dymarki Kaczawskie KGHM wspiera Dymarki K...
KGHM od lat kultywuje tradycję i historię polskiego hutnictwa. Spółka jest jednym ze sponsorów XX jubileuszowych Dymarek Kaczawskic... »Wakacje z książką i przygodą Wakacje z książką i pr...
W bibliotece w Miłoradzicach i w Niemstowie, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowano szereg atrakcyjnych zajęć. Podczas ka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa ceny spośród 16302 artykułów.

Wakacje z książką i przygodą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wakacje z książką i przygodąW bibliotece w Miłoradzicach i w Niemstowie, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowano szereg atrakcyjnych zajęć. Podczas każdego spotkania udało się połączyć dobrą zabawę ze zdobywaniem nowej wiedzy, czyli było bezpiecznie, zdrowo i kolorowo! W Miłoradzicach spotkania rozpoczęły się od rozmowy na temat podstawowych zasad bezp... »


Kolejne szkoły w programie „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne szkoły w programie „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym”KGHM Polska Miedź podpisał list intencyjny ze Starostwem Powiatowym w Polkowicach i szkołami z Chocianowa i Polkowic dotyczący poszerzenia współpracy w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM- kluczowy partner w kształceniu zawodowym”. Do programu dołączą dwie kolejne szkoły: Zespół Szkó... »


17 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

17 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet!Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 17 lipca 2019 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Co na ekranie? „Gloria Bell” - Szczera, zabawna i... »


Opłata skarbowa za auto kupione od osoby prywatnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Opłata skarbowa za auto kupione od osoby prywatnej Kupiłeś auto od sąsiada lub innej osoby prywatnej? Czeka cię opłata za samochód w urzędzie skarbowym w wysokości 2 proc. wartości pojazdu. Musisz się spieszyć, na uregulowanie podatku PCC masz tylko 14 dni. Jeśli tego nie zrobisz zapłacisz nawet 45 000 zł kary. Sprawdź, jak zapłacić PCC i co zrobić, gdy przegapisz termin. Opłata skarb... »


Oto dwa niedoceniane roboty sprzątające - weź je pod uwagę wybierając odkurzacz automatyczny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2019 — komentarze: 1 komentarz

Oto dwa niedoceniane roboty sprzątające - weź je pod uwagę wybierając odkurzacz automatyczny  Choć jeszcze kilka lat temu mogłoby to wydawać się dziwnym pomysłem, to obecnie nikogo nie dziwi już niewielki robot automatyczny, który czyści twoje mieszkanie za Ciebie. Dla naszych dziadków byłoby to nie do pomyślenia, ale dzisiejsza technologia tworzy coraz bardziej zaawansowane rozwiązania po to, aby twoje codzienne ... »


Kolej na Gminę Lubin. Pociągi zatrzymają się już w poniedziałek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kolej na Gminę Lubin. Pociągi zatrzymają się już w poniedziałekOczekiwane przez mieszkańców Gminy Lubin zmiany w rozkładzie jazdy  pociągów wejdą w życie już od najbliższego poniedziałku, tj. 17 czerwca 2019 r. Procedury związane z korektą siatki połączeń trwają zwykle kilka tygodni. Tym razem wystarczyły… dwa dni. To efekt protestu, zorganizowanego przez mieszkańców Rasz&oacut... »


Nawigacja samochodowa do 200 złotych – czy to się opłaca?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

Nawigacja samochodowa do 200 złotych – czy to się opłaca? Jak wybrać nawigację samochodową? Na pierwszy rzut oka pytanie to nie powinno nastręczać trudności: idealna nawigacja samochodowa powinna po prostu prowadzić kierowcę do celu. Okazuje się jednak, że po wejściu na stronę sklepu internetowego, wybór jest znacznie większy, niż sugerowałaby ta prosta odpowiedź. W naszym tekście sprawdzamy... »


Miedzi i srebra starczy na 50-60 lat
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

Miedzi i srebra starczy na 50-60 latTransformacja energetyczna światowej gospodarki oraz popularyzacja odnawialnych źródeł energii doprowadzi do zwiększenia popytu na miedź i do wzrostu ceny tego surowca. Dlatego Polska musi rozstrzygnąć, czy wprowadzać posiadane zasoby na rynek teraz, czy jednak odkładać je na lepsze czasy – powiedział Radosław Żydok, dyrektor departame... »


KGHM Polska Miedź nie spodziewa się radykalnej przeceny ceny miedzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź nie spodziewa się radykalnej przeceny ceny miedziKGHM Polska Miedź nie spodziewa się radykalnej przeceny ceny miedzi i uważa, że może ona się wręcz poprawić, poinformował prezes KGHM Marcin Chludziński. "Cena jest bardzo wrażliwa na to, co płynie z rynków w kontekście relacji USA-Chiny. Każda wypowiedź np. o tym, że zawieszamy negocjacje, wprowadzamy nowe cła, zastanawianie się, czy premi... »


NIK. Kontroli nie ma, promienie harcują
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2019 — komentarze: 1 komentarz

NIK. Kontroli nie ma, promienie harcująNIK o działaniach organów administracji publicznej w zakresie ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym pochodzącym od urządzeń telefonii komórkowej Organy Inspekcji Ochrony Środowiska oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie są przygotowane ani organizacyjnie, ani technicznie do kontroli pola elektromagnetycznego. To dlate... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.180 sek.Lubin 1.0