Niedziela, 25 luty 2024 r.   Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 34

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Odpowiedzialnie i bezpiecznie – zarządzanie dopływami wód dołowych w KGHM Odpowiedzialnie i bezp...
Kopalnie miedzi KGHM od początku działania zmagają się z zagrożeniem wodnym i potrafią działać w warunkach takiego zagrożenia. Zmiany dopływ&oacu... »KAMIZELKA ODBLASKOWA NICZYM „PANCERZ” KAMIZELKA ODBLASKOWA N...
Codziennie policjanci podczas służby pełnionej w porze wieczorowo-nocnej zwracają uwagę na pieszych i rowerzystów, którzy poruszają... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Od marca emerytury i renty w górę Od marca emerytury i r...
W piątek 1 marca ruszy pierwsza transza wypłat zwaloryzowanych emerytur i rent. Coroczna waloryzacja przeprowadzana jest z urzędu, co oznacza, że... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 Zorganizowano I Mistrzostwa Dolnego Śląska w Skatingu na terenie Ośrodka Sportu i rekreacji w Lubinie oraz turniej o Złotą Strzałę

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa chiny spośród 22131 artykułów.

Miedziane katody KGHM na nowej giełdzie w Chinach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Miedziane katody KGHM na nowej giełdzie w ChinachKGHM Polska Miedź S.A. zarejestrowała swój podstawowy produkt, czyli katody miedziane na nowej giełdzie Shanghai International Energy Exchange – INE. INE to uznany już podmiot na światowym rynku z zapleczem 7 magazynów o łącznej pojemności 215 tys. ton. W trakcie procesu rejestracji jest większość globalnych producentów m... »


Polska może stać się ofiarą amerykańsko-chińskiej wojny handlowej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

Polska może stać się ofiarą amerykańsko-chińskiej wojny handlowejObszar technologiczny skupiony wokół budowy sieci 5G to jeden z elementów trwającej wojny handlowej między USA a Chinami. – Polska może być jedną z ofiar prowadzonych działań przez oba mocarstwa ze względu na rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa – alarmu... »


Koronawirus w wielu krajach może posłużyć za pretekst do ograniczania praw i wolności obywatelskich.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Koronawirus w wielu krajach może posłużyć za pretekst do ograniczania praw i wolności obywatelskich.Na całym świecie rządy zdecydowały się na wykorzystanie technologii i innych środków nadzoru w walce z pandemią SARS-CoV-2. Ta wyjątkowa sytuacja wiąże się też z ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, prawa zgromadzeń czy prawa do prywatności. To, jak długo zostaną utrzymane, zależy w dużej mi... »


KGHM Polska Miedź S.A. sprowadza z Chin sprzęt medyczny za ponad 15 mln usd. Pierwszy samolot już wylądował!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź S.A. sprowadza z Chin sprzęt medyczny za ponad 15 mln usd. Pierwszy samolot już wylądował!W czwartek, 26 marca o godz. 14.00 wylądował na warszawskim lotnisku Okęcie specjalny samolot ze sprzętem medycznym. To pierwszy z transportów lotniczych z pomocą finansowaną przez KGHM Polska Miedź S.A. Lubińska spółka dokonała łącznie zakupu sprzętu medycznego o wartości przekraczającej 15 mln usd. Tak sprawne i szybkie zorganizowa... »


Kultura Dostępna z "(Nie)znajomymi" w kinie Helios
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2020 — komentarze: brak komentarzy

Kultura Dostępna z Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.   Seanse odbywają się w każdy czwartek w godz. 13.00 oraz 18:00. Bilety ... »


#KGHM. Ludzie z pasją, czyli Damiana Czwarkiel ciągle w drodze…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lutego 2020 — komentarze: brak komentarzy

#KGHM. Ludzie z pasją, czyli Damiana Czwarkiel ciągle w drodze…W ramach cyklu Pracownicy KGHM Ludzie z Pasją, zabieramy Was przy sobotniej kawie  tym razem w podróż dookoła świata, a w szczególności do Peru. Ciekawość popycha Damiana Czwarkiela, starszego specjalistę ds. ochrony środowiska w Hucie Miedzi Cedynia w coraz dalsze części świata. Od wielu lat ciągle w drodze – za... »


KGHM Polska Miedź nie spodziewa się radykalnej przeceny ceny miedzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź nie spodziewa się radykalnej przeceny ceny miedziKGHM Polska Miedź nie spodziewa się radykalnej przeceny ceny miedzi i uważa, że może ona się wręcz poprawić, poinformował prezes KGHM Marcin Chludziński. "Cena jest bardzo wrażliwa na to, co płynie z rynków w kontekście relacji USA-Chiny. Każda wypowiedź np. o tym, że zawieszamy negocjacje, wprowadzamy nowe cła, zastanawianie się, czy premi... »


Prezes KGHM: na świecie będą potrzebne coraz większe ilości miedzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 listopada 2018 — komentarze: brak komentarzy

Prezes KGHM: na świecie będą potrzebne coraz większe ilości miedziNa świecie będą potrzebne coraz większe ilości miedzi – podkreślił prezes KGHM Polska Miedź Marcin Chludziński, który uczestniczył w Kongresie 590, odbywającym się w Jasionce k. Rzeszowa. Jak zaznaczył szef KGHM, warto sobie zadać pytanie, dlaczego miedź jest surowcem strategicznym. "Odpowiedź jest bardzo prosta – dlatego, że je... »


KGHM z chińskim kontraktem na blisko 4 miliardy dolarów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2018 — komentarze: 4 komentarze

KGHM z chińskim kontraktem na blisko 4 miliardy dolarówNajwiększy polski eksporter do Chin – KGHM Polska Miedź S.A. – po raz kolejny potwierdził swoją strategiczną pozycję w handlu z Państwem Środka. 6 listopada nad ranem podczas China International Import Expo 2018 doszło do uroczystego podpisania nowego, wieloletniego kontraktu na dostawy katod miedzianych. KGHM będzie dostarczał firmie C... »


Dwie prace. Kiedy warto o tym pomyśleć?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Dwie prace. Kiedy warto o tym pomyśleć?Praca po pracy może oznaczać coś więcej niż reperowanie domowego budżetu. To może być sposób na to, by skierować zawodową karierę na właściwe tory. Dokładanie sobie kolejnego zajęcia, jeśli pracujemy w pełnym wymiarze godzin, brzmi ryzykownie. Wiadomo – bycie produktywnym od 9 do 17, pracowanie popołudniami i odpoczywanie wy... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.418 sek.Lubin 1.0