Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.11.1999 Oddano do użytkowania nowowybudowaną część ulicy Niepodległości

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa choroby spośród 20770 artykułów.

Sposoby na czyste powietrze w Twoim mieszkaniu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Sposoby na czyste powietrze w Twoim mieszkaniu Czyste powietrze w domu jest bardzo ważne, by zapewnić spokojny odpoczynek. Jakość powietrza ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka. Wdychany z nim pył, kurz i smog może powodować różne choroby i negatywnie wpływać na samopoczucie. Oddychanie zanieczyszczonych powietrzem może mieć wiele następstw: ból głowy, zmęczenie, niespokoj... »


Zaadoptuj psa i zadbaj o siebie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

Zaadoptuj psa i zadbaj o siebie! Zastanawiasz się nad adopcją albo kupnem psa, ale nie jesteś jeszcze pewny swojej decyzji? Opieka nad zwierzęciem to duża odpowiedzialność i wymaga wielu poświęceń, ale i przynosi wiele korzyści dla właścicieli. Nie tylko zyskasz wiernego przyjaciela, ale i zadbasz o swoje zdrowie. Sprawdź, jakie zalety przynosi posiadanie psa. Nowy styl ży... »


ZUS musi wiedzieć gdzie chorujesz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

ZUS musi wiedzieć gdzie chorujeszW czasie wystawiania zwolnienia lekarskiego warto poprosić lekarza o wpisanie tego adresu, pod którym będziemy się kurować. Dotyczy to zwłaszcza osób, które wynajmują mieszkanie lub leczą się w innym miejscu niż ich miejsce zameldowania. Jeśli natomiast zmienimy miejsce pobytu, już w trakcie e-ZLA, powinniśmy w ciągu trzech dni... »


Pracodawco nie czekaj na ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Pracodawco nie czekaj na ZUSPracodawca nie musi czekać aż ZUS skontroluje to czy ktoś wykorzystuje swoje zwolnienie właściwie. Może to zrobić sam gdyż ma do tego prawo pod warunkiem, że zatrudnia powyżej 20 pracowników. Kontrolę pracodawca może przeprowadzić sam lub zlecić ją np. pracownikowi kadr albo firmie zewnętrznej. Pracodawcy często proszą Zakład Ubezpieczeń Sp... »


Esperal - pozbądź się nałogu!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Esperal - pozbądź się nałogu! Wszycie esperalu to jedna z popularnych metod leczenia choroby alkoholowej. Alkoholizm to groźna choroba, która niesie opłakane skutki nie tylko dla osoby uzależnionej, ale i jej najbliższych. Wszywka alkoholowa, czyli chirurgicznie umieszczany podskórnie esperal jest często ostatnią deską ratunku na wyrwanie się ze szpon nałog... »


Czym są i jak działają wszywki?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Czym są i jak działają wszywki? Leczenie alkoholizmu jest długotrwałym procesem. Wymaga zaangażowania ze strony chorego,  a także często jego bliskich. Detoks i terapia, a także dyscyplina pozwalają osiągnąć sukces i wyjść z nałogu. Jednym ze sposobów na wspomaganie leczenia są wszywki. Ich działanie opiera się na stopniowym uwalnianiu substancji czynnej, co w ... »


Czym są i jak działają wszywki?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Czym są i jak działają wszywki? Leczenie alkoholizmu jest długotrwałym procesem. Wymaga zaangażowania ze strony chorego,  a także często jego bliskich. Detoks i terapia, a także dyscyplina pozwalają osiągnąć sukces i wyjść z nałogu. Jednym ze sposobów na wspomaganie leczenia są wszywki. Ich działanie opiera się na stopniowym uwalnianiu substancji czynnej, co w ... »


Czym są badania lekarskie pracowników?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Czym są badania lekarskie pracowników? Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy zarówno pracownik, jak i pracodawca są zobowiązani do przestrzegania kwestii bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy. Jednym z głównych czynników, odpowiadających za dopuszczenie pracownika do wykonywania obowiązków zawodowych na powierzonym stanowisku, jest systematyczne przepro... »


Jak nie zostać wakacyjnym przemytnikiem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 czerwca 2022 — komentarze: brak komentarzy

Jak nie zostać wakacyjnym przemytnikiem Wracając z urlopu, zamiast do pracy możesz trafić do więzienia! lub dostać wysoką karę grzywny. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą kawałek rafy koralowej lub muszlę chronionego gatunku. Pamiętaj! nie wszystkie towary można swobodnie przewozić. Uwaga, przemytnicy wykorzystują nieświadomych turystów jako swoich pośredników! Spraw... »


Ruszają zapisy do XI edycji Poland Business Run.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ruszają zapisy do XI edycji Poland Business Run.4 września po raz 11. wystartuje charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run. W tym roku organizatorzy przygotowali zawody w Krakowie oraz rywalizację wirtualną po samodzielnie wybranej trasie. Biegacze połączeni w 5-osobowe sztafety wesprą beneficjentów z niepełnosprawnością ruchową i po mastektomii. Jedna z beneficjentek, Agata z podwr... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.213 sek.Lubin 1.0