Niedziela, 26 marca 2023 r.   Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 37

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkanocne 2 w 1 – jaja w skorupkach faszerowane kiełbasą Wielkanocne 2 w 1 R...
Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole? Oczywiście kiełbasy i kurzych jaj! To produkty od razu kojarzące się ze świątecznym posiłkiem. Ni... »Oszuści próbują podszyć się pod ZUS Oszuści próbują podszy...
Po raz kolejny Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega klientów przed oszustami, którzy wysyłają fałszywe wiadomości w celu wyłudze... »Pożyczki dla zadłużonych – jakie oferty warto rozważyć? Pożyczki dla zadłużony...
Nie da się ukryć, że ponad połowa dorosłych Polaków posiada długi. Niekiedy długi te są niewielkie, gdy np. mamy do spłacenia debet na kon... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 Demonstracja w drugą rocznicę podpisania porozumień sierpniowych między Solidarnością a rządem PRL która przeradza się w trzydniowe starcia. W trakcie jej pacyfikacji oddziały ZOMO użyły broni palnej wskutek czego zginęli : Andrzej Trajkowski, Michał Adamowicz i Mieczysław Późniak.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dojazdowa spośród 21123 artykułów.

Kot spada, winna jest skocznia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Kot spada, winna jest skoczniaDla Macieja Kot, który zajmował najwyższą pozycję z Polaków w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata tegorocznych skoków narciarskich, to nie był zbyt udany weekend. Gdy przyjechał do Szwajcarii, zajmował trzecie miejsce, a wyjechał na pozycji szóstej. Jego zdaniem temu spadkowi jest winny obiekt, a nie sama form... »


Ja i mój wybór! PiS!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 listopada 2014 — komentarze: 4 komentarze

Ja i mój wybór! PiS!Blogująca lubinianka Kasia Najda Zajega na swoim blogu "Blog mój drugi świat" nie mogła się oprzeć, jak sama mówi i wyraziła swoje własne zdanie na temat swojego wyboru kandydata na prezydenta Lubina. Co przekonało Kasię? Poczytajmy... Wybory samorządowe 2014. Wszędzie słychać odgłosy trwającej kampanii. Ja już swoich kandydató... »


Program wyborczy PiS w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 października 2014 — komentarze: 4 komentarze

Program wyborczy PiS w LubinieKandydatem na prezydenta Lubina z ramienia PiS jest 30 - letni mieszkaniec Lubina, Krzysztof Kubów. Nowe pokolenie, nowa wizja miasta, nowy prezydent to hasła klucze programu wyborczego Kubowa. Swój program wyborczy Kubów podzielił na kadencję 2014 - 2018 oraz na kolejne trzydzieści lat. - Praca i miejsce do zamieszkania to b... »


Do Siedlec - Co sobotę wsiądź na rower
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2012 — komentarze: brak komentarzy

Do Siedlec - Co sobotę wsiądź na rowerKolejny zlot turystów rowerowych organizuje lubiński oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w sobotę 16 czerwca 2012 r. Tym razem wszyscy chętni mogą podążać lasami i polami do Siedlec. Dodatkową atrakcją będzie to, iż tego dnia w miejscowości tej organizowany jest dzień dziecka. Siedlce leżą przy bardzo ruchliwej ... »


Będą nowe parkingi
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 07 października 2009 — komentarze: 1 komentarz

Będą nowe parkingiPrzylesie w Lubinie czekają remonty Jeszcze w tym tygodniu ma się rozpocząć kolejny etap remontu ulicy Orlej na osiedlu Przylesie w Lubinie. W ramach inwestycji będzie wykonana nowa kanalizacja deszczowa, przełożone zostaną sieci elektryczne, wycięte stare topole i co najważniejsze, przybędzie 160 nowych miejsc parkingowych. Prace mają się zak... »


Kolej dojazdowa to rewolucja na torach
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 22 kwietnia 2009 — komentarze: brak komentarzy

Kolej dojazdowa to rewolucja na torachDolnośląska Kolej Dojazdowa będzie kursowała na 13 liniach - obwieścił wczoraj Marek Łapiński, marszałek Dolnego Śląska. Zarząd chce też przejąć Dworzec Świebodzki, gdzie miałyby się zatrzymywać pociągi DKD. Dzięki nowym pociągom mieszkańcy Wrocławia będą mogli szybko przejechać z Brochowa na Wojnów, z Leśnicy na Wojnów lub ze st... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.402 sek.Lubin 1.0