Sobota, 24 luty 2024 r.   Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 20

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Odpowiedzialnie i bezpiecznie – zarządzanie dopływami wód dołowych w KGHM Odpowiedzialnie i bezp...
Kopalnie miedzi KGHM od początku działania zmagają się z zagrożeniem wodnym i potrafią działać w warunkach takiego zagrożenia. Zmiany dopływ&oacu... »KAMIZELKA ODBLASKOWA NICZYM „PANCERZ” KAMIZELKA ODBLASKOWA N...
Codziennie policjanci podczas służby pełnionej w porze wieczorowo-nocnej zwracają uwagę na pieszych i rowerzystów, którzy poruszają... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Od marca emerytury i renty w górę Od marca emerytury i r...
W piątek 1 marca ruszy pierwsza transza wypłat zwaloryzowanych emerytur i rent. Coroczna waloryzacja przeprowadzana jest z urzędu, co oznacza, że... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.01.1969 Otwarcie Domu Kultury Zagłębia Miedziowego (obecnie Centrum Kultury "MUZA")

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dolnyslask spośród 22131 artykułów.

Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym ŚląskuRusza nabór wniosków do Programu Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku. Program polega na udzieleniu gminom i powiatom dotacji celowej przeznaczonej na realizację zadań będących inicjatywą rad seniorów. Pula wsparcia, którą Samorząd Województwa przeznacza na ten cel to 500 tyś. zł. - Rady Senioralne odgry... »


Wsparcie dla Osób z Niepełnosprawnościami w realizacji swoich indywidualnych potrzeb!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wsparcie dla Osób z Niepełnosprawnościami w realizacji swoich indywidualnych potrzeb!Samorząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Celem jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami, ze szczególnym ukierunkowaniem na umożliwienie im szeroko rozumianego rozwoju i samodecyzyjności. Na realizację dwuletni... »


Dolnośląska Sieć Wsparcia dla osób dotkniętych nagłą niepełnosprawnością
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 grudnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Dolnośląska Sieć Wsparcia dla osób dotkniętych nagłą niepełnosprawnościąSamorząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością na lata 2024 – 2025. Na realizację tego zadania Samorząd Województwa przeznaczy 1 mln zł (po 500 tys. w każdym roku). Konkurs jest skierowany do organizacji pozarządowych, kt... »


Październik należy do Dolnego Śląska. Rusza Święto Województwa!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Październik należy do Dolnego Śląska. Rusza Święto Województwa!W sobotę 30 września po raz pierwszy na tory wyjechał pociąg z wizerunkiem świętej Jadwigi, patronki Dolnego Śląska. Tym samym symbolicznie rozpoczęliśmy obchody 25-lecia województwa. Ten jubileusz wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego będziemy świętować przez cały październik, wspólnie z mieszkańcami każdego zakątka naszego regionu. &n... »


Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2023 — komentarze: brak komentarzy

Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym ŚląskuSamorząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku. Wsparcie finansowe w ramach Programu jest przeznaczone dla gmin i powiatów z terenu województwa dolnośląskiego, przy których została powołana rada seniorów. Pula wsparcia, którą Samorząd Województwa prz... »


RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW DO NOWEJ EDYCJI MARSZAŁKOWSKIEGO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW DO NOWEJ EDYCJI MARSZAŁKOWSKIEGOWraz z początkiem października rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów III roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na kierunkach pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne. Termin składania wniosków trwa od 3 października do 28 października 2022.   Stypendi... »


Szkolenia dla nauczycieli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Szkolenia dla nauczycieliDolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, przy wsparciu samorządu województwa rozpoczął realizację projektu szkoleń i warsztatów dla nauczycieli i wychowawców szkół podstawowych z zakresu rozpoznawania problemów emocjonalnych i psychicznych oraz udzielania odpowiedniej pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczni... »


Otwarty konkurs ofert – „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Otwarty konkurs ofert – „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”Ogłoszony został konkurs  pn. „Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi” w 2022 r. Celem konkursu jest wsparcie społeczności lokalnych, działających w inicjatywie „Odnowa Wsi Dolnośląskiej” w 2022 roku, w realizacji projektów mających za zadanie poprawę funkcjonowania grup odnowy wsi, pobudzenie aktywn... »


Ostatnie dni na złożenie wniosku – czekają stypendia po 7000 zł
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ostatnie dni na złożenie wniosku – czekają stypendia po 7000 złJeszcze tylko do 2 sierpnia potrwa nabór wniosków dolnośląskich maturzystów o rekomendację Fundacji Edukacji Międzynarodowej (FEM), która pomoże im uzyskać Stypendia Pomostowe w wysokości 7000 zł każde.   Stypendia Pomostowe, wspierające młodzież z małych miejscowości w przetrwaniu pierwszego roku studiów, ... »


12 czerwca 2021 – Finał Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

12 czerwca 2021 – Finał Konkursu Miss Polonia Województwa DolnośląskiegoJuż w najbliższą sobotę poznamy nową Miss Polonia Woj. Dolnośląskiego, która założy na głowę unikatową, jedyną na świecie koronę z ceramiki bolesławieckiej i przejmie rolę obecnej Miss - Sary Pożarlik. Jak będzie wyglądała Gala Finałowa konkursu? Sobota w Galerii Victoria w Wałbrzychu Finał Konkursu rozpocznie się o godzinie 14.00 w Galeri... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.227 sek.Lubin 1.0