Czwartek, 30 marca 2023 r.   Imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 33

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Filmowy kwiecień w kinach Helios Filmowy kwiecień w kin...
Już od najbliższego piątku na ekranach Heliosa zaprezentowanych zostanie wiele nowości, które nikogo nie pozostawią obojętnym. W repertuar... »Wyższe odszkodowania za wypadek przy pracy Wyższe odszkodowania z...
Od 1 kwietnia będą obowiązywały nowe, wyższe kwoty. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu przysługiwać będzie 1269 zł.... »Nawet 600 zł podwyżki w Kolejach Dolnośląskich Nawet 600 zł podwyżki ...
Dolnośląski przewoźnik rokrocznie bije rekordy pod względem przejechanych kilometrów i przewiezionych pasażerów. Zarząd Sp&oac... »Twój e-PIT nie uwzględnia ulg - co zrobić, żeby go przechytrzyć? Twój e-PIT nie uwzględ...
Jesteśmy na półmetku sezonu rozliczeń podatkowych. Zdecydowanie tegoroczne rozliczenia PIT należą do najtrudniejszych dla podatnikó... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dolnyslask spośród 21139 artykułów.

Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2023 — komentarze: brak komentarzy

Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym ŚląskuSamorząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił Program Wsparcia Rad Seniorów na Dolnym Śląsku. Wsparcie finansowe w ramach Programu jest przeznaczone dla gmin i powiatów z terenu województwa dolnośląskiego, przy których została powołana rada seniorów. Pula wsparcia, którą Samorząd Województwa prz... »


RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW DO NOWEJ EDYCJI MARSZAŁKOWSKIEGO
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 października 2022 — komentarze: brak komentarzy

RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW DO NOWEJ EDYCJI MARSZAŁKOWSKIEGOWraz z początkiem października rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów III roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na kierunkach pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne. Termin składania wniosków trwa od 3 października do 28 października 2022.   Stypendi... »


Szkolenia dla nauczycieli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Szkolenia dla nauczycieliDolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, przy wsparciu samorządu województwa rozpoczął realizację projektu szkoleń i warsztatów dla nauczycieli i wychowawców szkół podstawowych z zakresu rozpoznawania problemów emocjonalnych i psychicznych oraz udzielania odpowiedniej pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczni... »


Otwarty konkurs ofert – „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lutego 2022 — komentarze: brak komentarzy

Otwarty konkurs ofert – „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”Ogłoszony został konkurs  pn. „Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi” w 2022 r. Celem konkursu jest wsparcie społeczności lokalnych, działających w inicjatywie „Odnowa Wsi Dolnośląskiej” w 2022 roku, w realizacji projektów mających za zadanie poprawę funkcjonowania grup odnowy wsi, pobudzenie aktywn... »


Ostatnie dni na złożenie wniosku – czekają stypendia po 7000 zł
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 lipca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ostatnie dni na złożenie wniosku – czekają stypendia po 7000 złJeszcze tylko do 2 sierpnia potrwa nabór wniosków dolnośląskich maturzystów o rekomendację Fundacji Edukacji Międzynarodowej (FEM), która pomoże im uzyskać Stypendia Pomostowe w wysokości 7000 zł każde.   Stypendia Pomostowe, wspierające młodzież z małych miejscowości w przetrwaniu pierwszego roku studiów, ... »


12 czerwca 2021 – Finał Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

12 czerwca 2021 – Finał Konkursu Miss Polonia Województwa DolnośląskiegoJuż w najbliższą sobotę poznamy nową Miss Polonia Woj. Dolnośląskiego, która założy na głowę unikatową, jedyną na świecie koronę z ceramiki bolesławieckiej i przejmie rolę obecnej Miss - Sary Pożarlik. Jak będzie wyglądała Gala Finałowa konkursu? Sobota w Galerii Victoria w Wałbrzychu Finał Konkursu rozpocznie się o godzinie 14.00 w Galeri... »


Zgrupowanie Finalistek Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Czym będą zajmować się przyszłe ambasadorki Dolnego Śląska?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2021 — komentarze: brak komentarzy

Zgrupowanie Finalistek Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Czym będą zajmować się przyszłe ambasadorki Dolnego Śląska?Niespełna tydzień temu odbył się Półfinał Konkursu, a już w dniach 25-30 maja, 12 Finalistek weźmie udział w zgrupowaniu pełnym warsztatów, sesji zdjęciowych w kompleksie Dworzysko w Szczawnie-Zdroju. Zgrupowanie zwieńczy Bal, połączony z kolacją degustacyjną, pokazem mody w sukniach zaprojektowanych przez Ewę Stepaniu oraz koncert. ... »


Półfinał Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021 już za nami. Poznajcie Finalistki, które powalczą o Koronę!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 maja 2021 — komentarze: brak komentarzy

Półfinał Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021 już za nami. Poznajcie Finalistki, które powalczą o Koronę!Najstarszy konkurs piękności w Polsce powraca z kolejną edycją na pięknym Dolnym Śląsku. Mimo wielu przeszkód związanych z pandemią, 15 maja 2021 roku w restauracji Przyjaciele i Znajomi we Wrocławiu, odbył się długo wyczekiwany Półfinał Konkursu. Podczas eventu wybranych zostało 12 Finalistek, które przechodzą do kolejnego eta... »


Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Rozpoczęły się zgłoszenia do najstarszego Konkursu w Polsce.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Rozpoczęły się zgłoszenia do najstarszego Konkursu w Polsce.Rozpoczęły się zapisy do konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Sprawdź, jakie wymagania trzeba spełnić, aby móc wziąć udział w tegorocznej edycji.   Miss Polonia to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce. Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w wybora... »


Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020 – zapisy trwają
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 stycznia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020 – zapisy trwająZostań Miss!  Wystarczy kilka minut, aby się zgłosić do najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Miss Polonia to konkurs z wieloletnią tradycją, który w tym roku obchodzi 91 lat. Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują nasz kraj na całym świecie w wyborach m.in.:, Miss World, Miss Intercontinental czy ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.208 sek.Lubin 1.0