Wtorek, 26 września 2017 r.   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 137

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
W tajnej akcji straciła ponad 130 tys. złotych W tajnej akcji stracił...
60 – letnia mieszkanka Legnicy myślała, że bierze udział w tajnej akcji agentów CBŚP przeciwko hakerom. Wczoraj o godz 12:00 ko... »PlusLiga: Cuprum Lubin – MKS Banimex Będzin PlusLiga: Cuprum Lubin...
29 września 2017r. o godz. 18:00 zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej na mecz PlusLigi,  Cuprum Lubin zmierzy się z MKS Ban... »Policja szuka kandydatów Policja szuka kandydat...
27 września 2017 roku w godzinach 15.30-18.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu ... »„Oblicza Historii” po raz drugi „Oblicza Histori...
Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” oraz Muzeum Historyczne w Lubinie zapraszają wszystkich... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Trzech gen. Maczków w Lubinie?

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dotacje spośród 13712 artykułów.

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnychDo 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. To już kolejny w tym roku nab&oacut... »


W Szklarach Górnych zorganizują dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

W Szklarach Górnych zorganizują dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny!Grupa osób ze Szklar Górnych pod przewodnictwem Pani Barbary Czekajło wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Szklary Górne, jako wnioskodawcą projektu, pozyskało dotację na projekt pod nazwą „Organizacja dziecięco-młodzieżowego zespołu muzycznego w Szklarach Górnych”. Dofinansowanie w wysokości 6 000 zł ... »


Absolutorium dla Wójta Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Absolutorium dla Wójta Gminy LubinTadeusz Kielan otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2016 r. Za udzielaniem go głosowało dziewięciu radnych, pięciu z opozycyjnego w stosunku do wójta klubu „Razem dla Gminy” wstrzymało się od głosu. – Bardzo dziękuję za tę pozytywną ocenę wszystkim, którzy mi ją wystawili: Regionalnej Izbie Obrachunk... »


Ankieta dla mieszkańców Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ankieta dla mieszkańców Gminy LubinZ myślą o Państwa komforcie planujemy zwiększyć dostępność e-usług dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy więc do wypełnienia krótkiej ankiety on-line, dzięki której poznamy Państwa opinie i oczekiwania dotyczące korzystania z platformy internetowej. Przygotowane przez nas badanie zawiera sześć pytań. Chcemy... »


Gmina Lubin otrzymała 2 miliony zł na gminne PSZOK-i
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin otrzymała 2 miliony zł na gminne PSZOK-iW Oborze i Siedlcach powstaną Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów. Gmina Lubin otrzymała dotację na ten cel w wysokości prawie 2 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Zadanie pod nazwą „Budowa dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów ... »


Gmina otrzymała dotację na książki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina otrzymała dotację na książki9600 złotych dofinansowania uzyskała Gmina Lubin na zakup książek. Nowe pozycje trafią do Gminnego Gimnazjum w Lubinie. O tym, jakie tytuły zostaną zakupione, zdecydują wspólnie uczniowie placówki i ich rodzice oraz pracownicy biblioteki. Dotacja została przyznana w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictw... »


Kasa na drogę relacji Dłużyce-Dziewin!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kasa na drogę relacji Dłużyce-Dziewin!Podczas ostatniej sesji sejmiku województwa dolnośląskiego podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla jednostek samorządu terytorialnego na finansowanie ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów rolnych. Burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła w listopadzie ubiegłego roku wystąpił do... »


Lubin. Dofinansują wymianę starych pieców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Dofinansują wymianę starych piecówPrezydent Lubina rozpoczął nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu miasta Lubina na dofinansowanie kosztów likwidacji lub wymiany starych pieców węglowych. Poniżej ogłoszenie: OGŁOSZENIE NA 2017 ROK o naborze wniosków od osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych o udzielenie do... »


Wydają, aby żyło się lepiej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wydają, aby żyło się lepiejNa sesji 16 marca radni podjęli istotne decyzje w gminnych sprawach. Przede wszystkim zdecydowali o zwiększeniu wydatków z budżetu gminy i przeznaczeniu ich na inwestycje i zadania, które znacząco poprawią jakość życia mieszkańców gminy i ich otoczenia. O 1,4 mln zł radni zwiększyli nakłady na drogi w gminie. Na przebu... »


Dotacje dla przedsiębiorców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje dla przedsiębiorcówOd początku marca w Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej przedsiębiorcy mogą składać wnioski na  dofinansowanie opracowania strategii biznesu oraz planów rozwoju eksportu. Konkurs jest kierowany do przedsiębiorstw z sektora MSP, a więc mikro-, małych i średnich firm oraz Lokalnych Grup Działania, które zamierzają rozpo... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.105 sek.Lubin 1.0