Sobota, 20 stycznia 2018 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 8

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Pies i koty czekają na dom Pies i koty czekają na...
Siedem kotów z terenu gminy Rudna oraz pies wyłapany w Chełmie, szukają swojego właściciela lub nowego domu. Koty są przebadane przez leka... »Wykazy nieruchomości do sprzedaży Wykazy nieruchomości d...
Urząd Gminy Lubin publikuje dwa wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.   Wykazy obej... »Wyborco – sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców! Wyborco – sprawd...
Wyborco przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania alb... »Niedopałkiem papierosa zniszczył dziecięcy wózek i rower Niedopałkiem papierosa...
Szybka reakcja policjantów oraz straży pożarnej być może zapobiegła tragedii do jakiej mogło dojść na jednym z bloków na te... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 Zorganizowano I Mistrzostwa Dolnego Śląska w Skatingu na terenie Ośrodka Sportu i rekreacji w Lubinie oraz turniej o Złotą Strzałę

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dotacje spośród 14179 artykułów.

Prężnie działająca LGD. Pierwsze umowy podpisane
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Prężnie działająca LGD. Pierwsze umowy podpisaneDotacje udzielone przez LGD Kraina Łęgów Odrzańskich na rozwój przedsiębiorczości powoli wkraczają w fazę realizacji. Pierwsi beneficjenci podpisali umowy o dofinansowanie i mogą rozpocząć realizację swoich planów. Co ważne dla LGD – dotyczą one turystyki i produktu lokalnego. 50, 60 czy 100 tys. zł to na pewn... »


Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobiety
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobietyCentrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt pt. Przedsiębiorcze kobiety 2.0. Projekt jest realizowany w ramach Osi Priorytetowej 8 Rynek Pracy, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląski... »


Uwaga kierowcy. Utrudnienia przejazdu przez Trzebcz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga kierowcy. Utrudnienia przejazdu przez TrzebczPolkowicki Zarząd Dróg Powiatowych (PZDP) zawiadamia, że w związku z przebudową przepustu pod drogą powiatową nr 1129D od poniedziałku, 6 listopada, zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. W związku z pracami zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu drogowego, która potrwa do maja 2018 r. Prace drogowe są wynikiem złego s... »


Spotkanie z zieloną energią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Spotkanie z zieloną energią24 października 2017 roku o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Goli odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Projektu partnerskiego pn. „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej-mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska” . Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych mieszkańc... »


Nabór wniosków na dotacje unijne dla dolnośląskich MŚP
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nabór wniosków na dotacje unijne dla dolnośląskich MŚPDolnośląscy mikro przedsiębiorcy – rzemieślnicy od 5 października mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich inwestycji. Dotację będzie można otrzymać na unowocześnienie lub zmianę rozwiązań produkcyjnych i procesowych lub sposobu świadczenia usług stosowanych w rzemiośle. Dofinansowanie mogą otrzymać projekty inwestycyjne w rzeczow... »


Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnychDo 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. To już kolejny w tym roku nab&oacut... »


W Szklarach Górnych zorganizują dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

W Szklarach Górnych zorganizują dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny!Grupa osób ze Szklar Górnych pod przewodnictwem Pani Barbary Czekajło wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Szklary Górne, jako wnioskodawcą projektu, pozyskało dotację na projekt pod nazwą „Organizacja dziecięco-młodzieżowego zespołu muzycznego w Szklarach Górnych”. Dofinansowanie w wysokości 6 000 zł ... »


Absolutorium dla Wójta Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Absolutorium dla Wójta Gminy LubinTadeusz Kielan otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2016 r. Za udzielaniem go głosowało dziewięciu radnych, pięciu z opozycyjnego w stosunku do wójta klubu „Razem dla Gminy” wstrzymało się od głosu. – Bardzo dziękuję za tę pozytywną ocenę wszystkim, którzy mi ją wystawili: Regionalnej Izbie Obrachunk... »


Ankieta dla mieszkańców Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ankieta dla mieszkańców Gminy LubinZ myślą o Państwa komforcie planujemy zwiększyć dostępność e-usług dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy więc do wypełnienia krótkiej ankiety on-line, dzięki której poznamy Państwa opinie i oczekiwania dotyczące korzystania z platformy internetowej. Przygotowane przez nas badanie zawiera sześć pytań. Chcemy... »


Gmina Lubin otrzymała 2 miliony zł na gminne PSZOK-i
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin otrzymała 2 miliony zł na gminne PSZOK-iW Oborze i Siedlcach powstaną Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów. Gmina Lubin otrzymała dotację na ten cel w wysokości prawie 2 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Zadanie pod nazwą „Budowa dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.211 sek.Lubin 1.0