Czwartek, 21 czerwca 2018 r.   Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 87

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
XIII Otwarty Zlot Motocyklowy Rudna - Gwizdanów XIII Otwarty Zlot Moto...
W dniu 22 czerwca 2018 roku wszystkie drogi prowadzą do miejscowości Gwizdanów w gminie Rudna gdzie odbędzie się XIII Zlot Motocykli. Cie... »Twój Vincent w Kulturze Dostępnej Twój Vincent w Kulturz...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Zawody sportowo-pożarnicze Zawody sportowo-pożarn...
Jak co roku, gminne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, stanęły w szranki by wygrać w konkurencjach na najlepszą męską i kobiecą drużynę. Zawo... »Linia kolejowa Rudna Gwizdanów na półmetku Linia kolejowa Rudna G...
Przed końcem tego roku przywrócony zostanie ruch towarowy, a później pasażerski na odcinku kolejowym Legnica – Lubin. W lipc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...2.05.1945 Przejęcie miasta przez administrację polską, czynna była komenda milicji a od 15.05.1945 w ratuszu zaczął funkcjonować Zarząd Miejski

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dotacje spośród 14802 artykułów.

Dotacje na remonty zabytków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na remonty zabytkówW tym roku do Urzędu Gminy Lubin wpłynęło osiem wniosków w sprawie przyznania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków na terenie Gminy Lubin. Wszystkie wnioski zostały rozpatrzone pozytywne, w większości przypadków przyznane kwoty są niższe od wnioskowan... »


Bezpłatne konsultacje w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne konsultacje w LubinieDolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) po raz kolejny zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej. W maju 2018  podczas dyżurów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych pracownicy PIFE udzielają informacji w wybranych miejscowościach Dolnego... »


Dotacje na przydomowe oczyszczalnie ścieków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na przydomowe oczyszczalnie ściekówTrwa nabór wniosków na dofinansowanie budowy przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków. Dofinansowanie może wynieść do 50% udokumentowanych kosztów. Wnioski przyjmowane są do końca lipca. Są one rozpatrywane według kolejności składania, aż do wyczerpania budżetu na ten cel. Na dotacje do budowy przydomowych, biolo... »


Bezpłatne konsultacje w ZUS-ach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne konsultacje w ZUS-achJeśli chcesz się starać o fundusze z Unii Europejskiej, ale nie wiesz jak się do tego zabrać skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w ZUS. W placówkach legnickiego ZUS posłuchasz o europejskich funduszach. - Tylko w maju w naszych salach obsługi klientów na zainteresowanych pieniędzmi z unii czekają specjalni konsultanci. Zachęcam do ... »


Nabór wniosków na likwidację pieców węglowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nabór wniosków na likwidację pieców węglowychWójt Gminy Lubin ogłasza nabór wniosków na dotację w celu likwidacji wysokoemisyjnych pieców węglowych na terenie Gminy Lubin. Wnioski w tej sprawie będą przyjmowane od 7 maja do 31 lipca. Dotacja może być udzielona na dofinansowanie kosztów inwestycji obejmujących trwała zmianę systemu ogrzewania polegającą na l... »


Działaj lokalnie – trwa nabór wniosków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Działaj lokalnie – trwa nabór wnioskówOśrodek Działaj Lokalnie Fundacja Wrzosowa Kraina ogłasza nabór wniosków o dotację w X edycji programu „Działaj Lokalnie” w 2018 roku. Wnioski można składać do 15 maja 2018 r. Na granty przeznaczono 55 tysięcy złotych, w tym 21 tysięcy na działania pod nazwą  Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości – „... »


Unijny projekt w szkołach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Unijny projekt w szkołachKażdego dnia w szkołach podstawowych w Krzeczynie Wielkim, Raszówce, Siedlcach, Niemstowie i Osieku, w grupach maksymalnie 8-osobowych, chętni uczniowie korzystają z dodatkowych zajęć matematyczno-przyrodniczych i językowych, zarówno wyrównawczych jak i rozwijających. To efekt realizacji projektu „Rozwój umiejętnoś... »


Gmina Lubin dostała promesę na realizację rządowego programu „Maluch Plus”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin dostała promesę na realizację rządowego programu „Maluch Plus”Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed oraz Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wręczyli wczoraj promesy na realizację rządowego programu Maluch plus w 2018 roku przedstawicielom 21 samorządów z Dolnego Śląska. Przypomnijmy, że z tego programu Gmina Lubin otrzymała  ponad 172 tysiące złotych na powstanie pierws... »


Dotacje dla bezrobotnych na działalność gospodarczą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje dla bezrobotnych na działalność gospodarcząPowiatowy Urząd Pracy w Lubinie ogłosił nabór wniosków na jednorazowe dotację na uruchomienie działalności gospodarczej. To średnio po 17 tysięcy złotych, które będzie przyznane 44 osobom bezrobotnym. Osoby zainteresowane będą mogły składać wnioski w terminie od 5 do 16 marca 2018r. w sekretariacie Powiatowego Urzędu... »


Budowa dwóch nowych PSZOK-ów w gminie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Budowa dwóch nowych PSZOK-ów w gminieGmina  Lubin podpisała umowę o dofinansowanie budowy dwóch nowych Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów. Powstaną one w Oborze i Siedlcach. Ogłoszono właśnie przetarg na prace budowlane, które powinny się zakończyć najpóźniej w październiku. Dotację na ten cel w wysokości 1,8 mln zł samorząd  pozys... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.326 sek.Lubin 1.0