Niedziela, 19 listopada 2017 r.   Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 86

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>



Wiadomości z Lubina
Lubin. Aktywny senior w galerii Lubin. Aktywny senior ...
Galeria Cuprum Arena w Lubinie zaprasza na 20 listopada od godziny 10.00 na niezapomniany dzień, pełen wrażeń i pozytywnej energii, na dzień Akty... »TOP5 POMAGAMY! Głosujmy na lubinian TOP5 POMAGAMY! Głosujm...
Tym razem w TOP5 Radia Wrocław o ludziach, którzy bezinteresownie pomagają innym. Poznacie tych, którzy dzielą się z innymi czasem,... »Święta Wojna dla Perły Święta Wojna dla Perły...
W szlagierowym meczu PGNiG Superligi Kobiet piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zmierzyły się na wyjeździe z Perłą Lublin. Zespół z Lub... »Sportowy weekend z RCS Sportowy weekend z RCS...
Kolejny pełny sportowych emocji weekend z Regionalnym Centrum Sportowym. Sobotnie przedpołudnie spędzimy w Pielgrzymce na drugim biegu w ramach I... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 I Nocny Turniej Piłkarski rozegrano przy sztucznym świetle, na murawie wewnątrz toru do jazdy szybkiej. Turniej skupił 80 graczy.

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll



















Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dotacje spośród 13927 artykułów.

Uwaga kierowcy. Utrudnienia przejazdu przez Trzebcz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga kierowcy. Utrudnienia przejazdu przez TrzebczPolkowicki Zarząd Dróg Powiatowych (PZDP) zawiadamia, że w związku z przebudową przepustu pod drogą powiatową nr 1129D od poniedziałku, 6 listopada, zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. W związku z pracami zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu drogowego, która potrwa do maja 2018 r. Prace drogowe są wynikiem złego s... »


Spotkanie z zieloną energią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Spotkanie z zieloną energią24 października 2017 roku o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Goli odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Projektu partnerskiego pn. „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej-mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska” . Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych mieszkańc... »


Nabór wniosków na dotacje unijne dla dolnośląskich MŚP
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nabór wniosków na dotacje unijne dla dolnośląskich MŚPDolnośląscy mikro przedsiębiorcy – rzemieślnicy od 5 października mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich inwestycji. Dotację będzie można otrzymać na unowocześnienie lub zmianę rozwiązań produkcyjnych i procesowych lub sposobu świadczenia usług stosowanych w rzemiośle. Dofinansowanie mogą otrzymać projekty inwestycyjne w rzeczow... »


Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnychDo 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. To już kolejny w tym roku nab&oacut... »


W Szklarach Górnych zorganizują dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

W Szklarach Górnych zorganizują dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny!Grupa osób ze Szklar Górnych pod przewodnictwem Pani Barbary Czekajło wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Szklary Górne, jako wnioskodawcą projektu, pozyskało dotację na projekt pod nazwą „Organizacja dziecięco-młodzieżowego zespołu muzycznego w Szklarach Górnych”. Dofinansowanie w wysokości 6 000 zł ... »


Absolutorium dla Wójta Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Absolutorium dla Wójta Gminy LubinTadeusz Kielan otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2016 r. Za udzielaniem go głosowało dziewięciu radnych, pięciu z opozycyjnego w stosunku do wójta klubu „Razem dla Gminy” wstrzymało się od głosu. – Bardzo dziękuję za tę pozytywną ocenę wszystkim, którzy mi ją wystawili: Regionalnej Izbie Obrachunk... »


Ankieta dla mieszkańców Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ankieta dla mieszkańców Gminy LubinZ myślą o Państwa komforcie planujemy zwiększyć dostępność e-usług dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy więc do wypełnienia krótkiej ankiety on-line, dzięki której poznamy Państwa opinie i oczekiwania dotyczące korzystania z platformy internetowej. Przygotowane przez nas badanie zawiera sześć pytań. Chcemy... »


Gmina Lubin otrzymała 2 miliony zł na gminne PSZOK-i
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin otrzymała 2 miliony zł na gminne PSZOK-iW Oborze i Siedlcach powstaną Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów. Gmina Lubin otrzymała dotację na ten cel w wysokości prawie 2 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Zadanie pod nazwą „Budowa dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów ... »


Gmina otrzymała dotację na książki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina otrzymała dotację na książki9600 złotych dofinansowania uzyskała Gmina Lubin na zakup książek. Nowe pozycje trafią do Gminnego Gimnazjum w Lubinie. O tym, jakie tytuły zostaną zakupione, zdecydują wspólnie uczniowie placówki i ich rodzice oraz pracownicy biblioteki. Dotacja została przyznana w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictw... »


Kasa na drogę relacji Dłużyce-Dziewin!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kasa na drogę relacji Dłużyce-Dziewin!Podczas ostatniej sesji sejmiku województwa dolnośląskiego podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla jednostek samorządu terytorialnego na finansowanie ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów rolnych. Burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła w listopadzie ubiegłego roku wystąpił do... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.126 sek.Lubin 1.0