Sobota, 21 kwietnia 2018 r.   Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 62

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Targi Wnętrz + Festiwal Ogrodów Targi Wnętrz + Festiwa...
W dniach 25 – 27 maja 2018r. zapraszamy do uczestnictwa w targach HOME INTERIORS, które odbęda się w Hali Widowiskowo... »Miedziowi przegrali z liderem Miedziowi przegrali z ...
W rozegranym w piątkowy wieczór meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin ulegli Lechowi Poznań. Jedyną bramkę... »Lubin. Dzisiaj Bieg Papieski – garść informacji… Lubin. Dzisiaj Bieg Pa...
V Bieg Papieski już dziś, dlatego przyszedł czas na garść niezbędnych informacji.   Zapisy internetowe do biegu są już zamknięte... »Grupa KGHM wspiera rozwój startupów Grupa KGHM wspiera roz...
KGHM Polska Miedź S.A., KGHM CUPRUM sp. z o.o. – CBR oraz MIT Enterprise Forum Poland ukończyły realizację pilotażowej edycji projektu Scal... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce noznej zdobyło dwa tytuły Mistrza Polski w sezonach 1990/1991 i 2006/2007?

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa dotacje spośród 14580 artykułów.

Działaj lokalnie – trwa nabór wniosków
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 kwietnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Działaj lokalnie – trwa nabór wnioskówOśrodek Działaj Lokalnie Fundacja Wrzosowa Kraina ogłasza nabór wniosków o dotację w X edycji programu „Działaj Lokalnie” w 2018 roku. Wnioski można składać do 15 maja 2018 r. Na granty przeznaczono 55 tysięcy złotych, w tym 21 tysięcy na działania pod nazwą  Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości – „... »


Unijny projekt w szkołach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Unijny projekt w szkołachKażdego dnia w szkołach podstawowych w Krzeczynie Wielkim, Raszówce, Siedlcach, Niemstowie i Osieku, w grupach maksymalnie 8-osobowych, chętni uczniowie korzystają z dodatkowych zajęć matematyczno-przyrodniczych i językowych, zarówno wyrównawczych jak i rozwijających. To efekt realizacji projektu „Rozwój umiejętnoś... »


Gmina Lubin dostała promesę na realizację rządowego programu „Maluch Plus”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin dostała promesę na realizację rządowego programu „Maluch Plus”Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed oraz Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wręczyli wczoraj promesy na realizację rządowego programu Maluch plus w 2018 roku przedstawicielom 21 samorządów z Dolnego Śląska. Przypomnijmy, że z tego programu Gmina Lubin otrzymała  ponad 172 tysiące złotych na powstanie pierws... »


Dotacje dla bezrobotnych na działalność gospodarczą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje dla bezrobotnych na działalność gospodarcząPowiatowy Urząd Pracy w Lubinie ogłosił nabór wniosków na jednorazowe dotację na uruchomienie działalności gospodarczej. To średnio po 17 tysięcy złotych, które będzie przyznane 44 osobom bezrobotnym. Osoby zainteresowane będą mogły składać wnioski w terminie od 5 do 16 marca 2018r. w sekretariacie Powiatowego Urzędu... »


Budowa dwóch nowych PSZOK-ów w gminie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Budowa dwóch nowych PSZOK-ów w gminieGmina  Lubin podpisała umowę o dofinansowanie budowy dwóch nowych Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów. Powstaną one w Oborze i Siedlcach. Ogłoszono właśnie przetarg na prace budowlane, które powinny się zakończyć najpóźniej w październiku. Dotację na ten cel w wysokości 1,8 mln zł samorząd  pozys... »


Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowychDolnośląski Punkt Doradczy dla organizacji pozarządowych w Lubinie prowadzony przez Stowarzyszenie Civis Europae we współpracy z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych”. W maju 2018 roku wchodzi w życie nowe rozporządzenie o oc... »


Prężnie działająca LGD. Pierwsze umowy podpisane
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Prężnie działająca LGD. Pierwsze umowy podpisaneDotacje udzielone przez LGD Kraina Łęgów Odrzańskich na rozwój przedsiębiorczości powoli wkraczają w fazę realizacji. Pierwsi beneficjenci podpisali umowy o dofinansowanie i mogą rozpocząć realizację swoich planów. Co ważne dla LGD – dotyczą one turystyki i produktu lokalnego. 50, 60 czy 100 tys. zł to na pewn... »


Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobiety
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Chcą wesprzeć przedsiębiorcze kobietyCentrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt pt. Przedsiębiorcze kobiety 2.0. Projekt jest realizowany w ramach Osi Priorytetowej 8 Rynek Pracy, Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląski... »


Uwaga kierowcy. Utrudnienia przejazdu przez Trzebcz
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga kierowcy. Utrudnienia przejazdu przez TrzebczPolkowicki Zarząd Dróg Powiatowych (PZDP) zawiadamia, że w związku z przebudową przepustu pod drogą powiatową nr 1129D od poniedziałku, 6 listopada, zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. W związku z pracami zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu drogowego, która potrwa do maja 2018 r. Prace drogowe są wynikiem złego s... »


Spotkanie z zieloną energią
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 października 2017 — komentarze: brak komentarzy

Spotkanie z zieloną energią24 października 2017 roku o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Goli odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Projektu partnerskiego pn. „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej-mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska” . Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych mieszkańc... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.148 sek.Lubin 1.0