Wtorek, 03 pazdziernika 2023 r.   Imieniny: Teresy, Józefy, Heliodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KGHM Cyber Challenge 2023 – miedziowa spółka organizatorem cyberpoligonu dla spółek skarbu państwa KGHM Cyber Challenge 2...
Wirtualne warsztaty dotyczące zagrożeń w sieci, wymiana doświadczeń oraz budowanie komunikacji w zespołach – za nami kolejna edycja zorgani... »KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej KGHM zaprasza seniorów...
KGHM zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia gimnastyki rekreacyjnej z użyciem specjalistycznych hamaków oraz innych rekwizytó... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Złap Jesienną Aurę w Butelce: 4 najpiękniejszych perfum na jesień Złap Jesienną Aurę w B...
Jesień to pora roku, która kojarzy się z wieloma zapachami: od wilgotnej ziemi po świeże jabłka i korzenne przyprawy. Dlatego właśnie jesi... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto posiada rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych łączących poszczególne osiedla i będących częścią turystycznych szlaków rowerowych powiatu lubińskiego

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa firmy spośród 21733 artykułów.

Królewskie leczo – pyszna potrawa na bogato
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Królewskie leczo – pyszna potrawa na bogatoLeczo to jedna z ulubionych potraw serwowanych latem i wczesną jesienią. Podobnie jak w przypadku bigosu – ilu kucharzy, tyle jest wariantów jego wykonania. Poniżej przedstawiamy autorską wariację przepisu, w którym nie zabrakło ani sezonowych warzyw, ani wyśmienitych wędlin. Danie pochodzi z Węgier i według oryginalnej recept... »


Wypożyczalnia samochodów - jak wybrać najlepszą?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wypożyczalnia samochodów - jak wybrać najlepszą?Wybór wypożyczalni samochodów nie należy do najłatwiejszych. W grę wchodzi szereg czynników, jakie powinniśmy brać pod uwagę zanim wypożyczymy dany model auta. W gąszczu propozycji rynkowych ciężko trudno jest się odnaleźć, jednak nie zmienia to faktu, że istnieją wypożyczalnie, które wyróżniają się wysoką jakości... »


Rekordowa liczba stypendiów sportowych od KGHM w ramach programu „Miedziane Rywalizacje”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Rekordowa liczba stypendiów sportowych od KGHM w ramach programu „Miedziane Rywalizacje”KGHM zainaugurował nową edycję programu stypendialnego dla sportowców „Miedziane Rywalizacje”. Finansowe wsparcie otrzyma aż 30 zawodników z całej Polski. To największa liczba stypendystów od 2019 roku, gdy program został uruchomiony. Lista sportowców została ogłoszona podczas oficjalnego otwarcia nowej hali ... »


5 lat Polskiej Strefy Inwestycji – firma AURO Automation & Robotics rozwija się dzięki wsparciu LSSE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

5 lat Polskiej Strefy Inwestycji – firma AURO Automation & Robotics rozwija się dzięki wsparciu LSSEMikrofirmy w Polsce stanowią aż 97% wszystkich firm – jest ich 2,1 mln i to właśnie do nich już od 5 lat Polska Strefa Inwestycji kieruje swoją ofertę wsparcia. Jedną z takich mikrofirm jest AURO, specjalizująca się w automatyce i robotyce, która otrzymała pod koniec 2022 roku decyzję o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Stref... »


Lubin 57. na liście najbardziej kolizyjnych i wypadkowych miast
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Lubin 57. na liście najbardziej kolizyjnych i wypadkowych miastW ubiegłym roku w Lubinie doszło do 716 kolizji i wypadków. Oznacza to, że na 1000 mieszkańców tego miasta przypadło 10,5 zdarzenia drogowego. Najczęstszą ich przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. Z takim wynikiem Lubin wypadł korzystnie na tle całej Polski i zajął 57. miejsce w zestawieniu 84 miast. Wyższy wspó... »


Siła serc i rąk wolontariuszy KGHM – wychowankowie z ośrodka w Szklarach przeprowadzili się do nowej siedziby
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Siła serc i rąk wolontariuszy KGHM – wychowankowie z ośrodka w Szklarach przeprowadzili się do nowej siedziby20 wolontariuszy – pracowników oddziału KGHM Zakładów Wzbogacania Rud pomogło w przeprowadzce wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach i Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie. Od października obie instytucje połączą się tworząc Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych... »


Śniadanie z parówkami na trzy sposoby
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Śniadanie z parówkami na trzy sposobyParówka to wędlina bardzo popularna i chętnie jedzona, szczególnie przez dzieci. Najczęściej podawana jest w formie gotowanej, ale niekiedy warto dla odmiany przygotować ją w nieco inny sposób i zaskoczyć domowników lub gości. Sprawdźcie nasze propozycje!     Wymyślono ją we Frankfurcie, potem wytwarzano ... »


ZUS - Emeryt – właścicielem firmy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

ZUS - Emeryt – właścicielem firmyW ciągu ostatnich ośmiu lat liczba pracujących emerytów wzrosła w Polsce o ponad 40 proc. Wśród tego grona 57,5 proc. to pracujące na emeryturze panie. Najczęściej emeryci są na umowach o pracę, ale wielu z nich decyduje się na założenie własnej działalności.  W skali kraju na koniec grudnia 2022 roku aż 29 proc. pracujących emer... »


Autorski program KGHM z kolejnym rekordem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Autorski program KGHM z kolejnym rekordemJuż półtora tysiąca Cudownych Rodziców wyróżnił KGHM - miedziowa spółka wręczyła właśnie specjalne pakiety dla kolejnych mam i ojców spośród swoich pracowników. Nieustanie rosnąca liczba zgłoszeń to sukces autorskiego programu „Cudowni Rodzice”, którego celem jest promocja rodzicie... »


ALDI otwiera dziś drugi sklep w Lubinie. To już 266 sklep sieci w kraju
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

ALDI otwiera dziś drugi sklep w Lubinie. To już 266 sklep sieci w krajuW środę 16 sierpnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzył kolejny sklep ALDI w Lubinie, który zlokalizowany jest przy ulicy Pawiej 74. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje – 25% na odzież i obuwie oraz wręczanie bonów na kolejne zakupy. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.267 sek.Lubin 1.0