Niedziela, 10 grudnia 2023 r.   Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 18

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubinianin odpowie za uszkodzenie ciała Lubinianin odpowie za ...
Lubińscy kryminalni ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie ciała. Jak ustalili mundurowi, 36-latek pod jednym z p... »POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ NIETYPOWY BAGAŻ NA PRZYCZEPCE ROWEROWEJ POLICJANTÓW ZACIEKAWIŁ...
Patrol prewencji na jednej z ulic Lubina zainteresował się dość nietypowym widokiem. Mężczyzna jechał na rowerze, a za sobą, na dwukołowej przycz... »W grudniu, dla niektórych podwójny przelew z ZUS W grudniu, dla niektór...
Dobre wiadomości dla seniorów. Dwa przelewy w grudniu dostaną seniorzy, którym ZUS wypłaca emerytury w pierwszym dniu każdego miesi... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1984 Uruchomiono "Centralną Ciepłownię", obecnie TERMAL SA

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa fundusze spośród 21934 artykułów.

WAKACYJNE OSZUSTWA – FAŁSZYWE INWESTYCJE
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

WAKACYJNE OSZUSTWA – FAŁSZYWE INWESTYCJE Okres wakacyjny to często czas refleksji, poszukiwania nowych pasji, nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz rozważania możliwości otworzenia własnego biznesu. Przeglądając strony i serwisy internetowe, nietrudno trafić na reklamy funduszy inwestycyjnych, które oferują pokaźne zyski w bardzo krótkim czasie. Oszustwa inwestycy... »


Sieci szerokopasmowe w gminie Lubin – kompleksowe informacje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Sieci szerokopasmowe w gminie Lubin – kompleksowe informacjeGmina Lubin jest bardzo mocno zainteresowana rozwojem sieci szerokopasmowych na swoim terenie, dlatego aktywnie poszukuje i uczestniczy w projektach, które pozwalają takie sieci rozbudowywać i docelowo przyłączyć wszystkich zainteresowanych. Ze względu na bardzo dużą rozpiętość terytorialną są to bardzo kosztowne inwestycje, w których... »


Wymiana źródeł ciepła. Pośpiech nie jest dobrym doradcą
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Wymiana źródeł ciepła. Pośpiech nie jest dobrym doradcąWybór firmy instalacyjnej i dostawcy urządzenia będzie nie lada wyzwaniem. Przed podjęciem decyzji należy zasięgnąć opinii fachowców, a nie tylko opierać się na wyjaśnieniach agentów, którzy mogą wprowadzić w błąd proponując niedostosowane do domów i potrzeb urządzenia. Warto także zasięgnąć opinii sąsiadó... »


Będzie cieplej, oszczędniej i estetyczniej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lipca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Będzie cieplej, oszczędniej i estetyczniejRozpoczęły się prace przy termomodernizacji Szkoły Podstawowej w Chobieni. Część zadania zostanie wykonana zanim uczniowie rozpoczną naukę, a całość z końcem tego roku. Koszt prowadzonych prac to ponad 10,7 mln zł. Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych  w wysokości 6,84 mln zł, reszta finansowana j... »


Programista freelancer - jakie są zarobki freelancera?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Programista freelancer - jakie są zarobki freelancera? Zarobki programistów są w centrum zainteresowań wielu osób. Klasyczna ścieżka kariery, sposób na zdobywanie doświadczenia jako programista freelancer czy wysokość poborów w zależności od miasta to często pojawiające się pytania. Odpowiedzi na nie, oraz wiele innych kwestii związanych z zarobkami programisty znajdzi... »


Nabór wniosków w programie „Ciepłe Mieszkanie”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Nabór wniosków w programie „Ciepłe Mieszkanie”Gmina Lubin ogłasza, iż z dniem 18 maja 2023 r. rozpoczął się nabór wniosków o udzielenie dotacji na zadania w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”. Nasz samorząd zawarł w tej sprawie umowę o dofinansowanie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Wsparciem objęte ... »


6,5 mln emerytur każdego miesiąca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

6,5 mln emerytur każdego miesiącaPrzeciętna wysokość emerytury w 2022 roku wynosi 2 767,47 zł i jest wyższa od wypłacanej w analogicznym okresie ubiegłego roku o 9 proc., co jest efektem przede wszystkim waloryzacji, która w 2022 r. wyniosła 107 proc. W ciągu trzech kwartałów 2022 r. ZUS wypłacał przeciętnie każdego miesiąca 7,8 mln świadczeń emerytalno-rentowych, tj... »


Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z TeoriiDwa i pół tysiąca młodych ludzi z całej Polski świętowało zakończenie własnych projektów społecznych podczas Wielkiego Finału Olimpiady Zwolnieni z Teorii na Torze Służewiec w Warszawie. Najlepsze inicjatywy są nagradzane od lat społecznymi Oscarami tj. Złotymi Wilkami. W tym roku wśród zwycięskich akcji są m.in. Poznaj, by zro... »


Kalkulator pomoże wyliczyć składkę zdrowotną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Kalkulator pomoże wyliczyć składkę zdrowotnąSpecjalny kalkulator do wyliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne już wkrótce na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.   W drugiej połowie stycznia 2022 roku na stronie zus.pl dostępny będzie bezpłatny kalkulator, który ułatwi ustalenie podstawy wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz obliczenie należności. Prz... »


Ścinawa pomaga poszkodowanym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ścinawa pomaga poszkodowanym10 listopada w kamienicy przy ulicy 1 Maja w Ścinawie doszło do tragicznego w skutkach wybuchu gazu. Życie straciło dwoje mieszkańców, pozostali lokatorzy utracili dach nad głową i poczucie bezpieczeństwa. W obliczu tych dramatycznych wydarzeń ogromną odwagą wykazali się sąsiedzi, którzy ryzykując własnym życiem wyciągali znajomych z ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.258 sek.Lubin 1.0