Niedziela, 26 marca 2023 r.   Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 33

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkanocne 2 w 1 – jaja w skorupkach faszerowane kiełbasą Wielkanocne 2 w 1 R...
Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole? Oczywiście kiełbasy i kurzych jaj! To produkty od razu kojarzące się ze świątecznym posiłkiem. Ni... »Oszuści próbują podszyć się pod ZUS Oszuści próbują podszy...
Po raz kolejny Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega klientów przed oszustami, którzy wysyłają fałszywe wiadomości w celu wyłudze... »Pożyczki dla zadłużonych – jakie oferty warto rozważyć? Pożyczki dla zadłużony...
Nie da się ukryć, że ponad połowa dorosłych Polaków posiada długi. Niekiedy długi te są niewielkie, gdy np. mamy do spłacenia debet na kon... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa fundusze spośród 21123 artykułów.

6,5 mln emerytur każdego miesiąca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

6,5 mln emerytur każdego miesiącaPrzeciętna wysokość emerytury w 2022 roku wynosi 2 767,47 zł i jest wyższa od wypłacanej w analogicznym okresie ubiegłego roku o 9 proc., co jest efektem przede wszystkim waloryzacji, która w 2022 r. wyniosła 107 proc. W ciągu trzech kwartałów 2022 r. ZUS wypłacał przeciętnie każdego miesiąca 7,8 mln świadczeń emerytalno-rentowych, tj... »


Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z TeoriiDwa i pół tysiąca młodych ludzi z całej Polski świętowało zakończenie własnych projektów społecznych podczas Wielkiego Finału Olimpiady Zwolnieni z Teorii na Torze Służewiec w Warszawie. Najlepsze inicjatywy są nagradzane od lat społecznymi Oscarami tj. Złotymi Wilkami. W tym roku wśród zwycięskich akcji są m.in. Poznaj, by zro... »


Kalkulator pomoże wyliczyć składkę zdrowotną
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 grudnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Kalkulator pomoże wyliczyć składkę zdrowotnąSpecjalny kalkulator do wyliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne już wkrótce na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.   W drugiej połowie stycznia 2022 roku na stronie zus.pl dostępny będzie bezpłatny kalkulator, który ułatwi ustalenie podstawy wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz obliczenie należności. Prz... »


Ścinawa pomaga poszkodowanym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ścinawa pomaga poszkodowanym10 listopada w kamienicy przy ulicy 1 Maja w Ścinawie doszło do tragicznego w skutkach wybuchu gazu. Życie straciło dwoje mieszkańców, pozostali lokatorzy utracili dach nad głową i poczucie bezpieczeństwa. W obliczu tych dramatycznych wydarzeń ogromną odwagą wykazali się sąsiedzi, którzy ryzykując własnym życiem wyciągali znajomych z ... »


Rekordowo wysokie przychody, ekspansja międzynarodowa i rozwój modelu omnichannel – Grupa CCC podsumowała drugi kwartał
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Rekordowo wysokie przychody, ekspansja międzynarodowa i rozwój modelu omnichannel – Grupa CCC podsumowała drugi kwartał Grupa CCC zamyka drugi kwartał roku obrotowego 2021 (maj-lipiec) najwyższą w historii sprzedażą kwartalną, tj. 2 mld PLN (+41% rdr). Blisko połowę tej kwoty (43%) stanowi przychód z kanałów e-commerce. Dobre wyniki Spółki to zasługa wysokiej sprzedaży wszystkich szyldów Grupy, zarówno w kanałach offline, jak i... »


Posprzątali gminę. 730 kg zebranych śmieci
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Posprzątali gminę. 730 kg zebranych śmieci„Myślę, więc nie śmiecę” to hasło tegorocznej, ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. W jej ramach z terenu Gminy Rudna zniknęło 730 kilogramów odpadów. To znacznie mniej niż w 2020 r.   Ponad 600 osób z naszej gminy wzięło udział w ogólnopolskiej akcji sprzątania świata, organizowanej we wrześ... »


Pobiegnij, przejdź, przejedź i pomóż bezdomnym zwierzętom
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Pobiegnij, przejdź, przejedź i pomóż bezdomnym zwierzętom„Rajd cztery łapy w naszych rękach” – to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 10 października w Zimnej Wodzie. Uczestnicząc w rajdzie – wspieramy podopiecznych fundacji Life Code, charytatywnej organizacji zajmującą się bezdomnymi zwierzętami.   Rowerem, hulajnogą lub na własnych nogach –  nie ma... »


Gmina Rudna na Kongresie Energetycznym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Rudna na Kongresie EnergetycznymZaprezentowaliśmy nowoczesne i praktyczne rozwiązania efektywnej energetyki dla mieszkańców. Gmina Rudna była gościem VII Kongresu Energetycznego we Wrocławiu.   Kongresy Energetyczne DISE to wydarzenia o zasięgu międzynarodowym, które co roku koncentrują się na kluczowych zagadnieniach dla energii i klimatu. Tegoroczny VII Kon... »


Grupa CCC podsumowuje drugi kwartał 2021/22
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 sierpnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Grupa CCC podsumowuje drugi kwartał 2021/22 Grupa CCC zamyka II kwartał roku obrotowego 2021/22 (maj-lipiec) wzrostem przychodów o blisko 40% rdr. Sprzedaż osiągnęła poziom przeszło 2 mld PLN, co jest historycznie najlepszym rezultatem uzyskanym przez Spółkę w pojedynczym kwartale. To wynik przede wszystkim bardzo dobrego odbioru kolekcji SS’21, utrzymania dynamiczneg... »


Kolejne firmy objęte ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Rygorystyczne wymogi będą musiały spełnić m.in. biura rachunkowe i galerie sztuki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 kwietnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne firmy objęte ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Rygorystyczne wymogi będą musiały spełnić m.in. biura rachunkowe i galerie sztukiMonitorowanie i zgłaszanie podejrzeń o pranie pieniędzy będzie wkrótce nowym obowiązkiem biur rachunkowych. Eksperci przewidują, że będzie to duże wyzwanie, szczególnie dla mniejszych firm, które mogą nie poradzić sobie ze spełnieniem rygorystycznych wymogów. – Małe podmioty będą musiały zm... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.213 sek.Lubin 1.0