Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.   Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 21

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
KAS zatrzymała podejrzanych o oszustwa podatkowe KAS zatrzymała podejrz...
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą, która dopuszczała się oszustw podatkowych oraz... »Biegi na orientację – Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej Biegi na orientację &#...
W dniach 16-18 kwietnia w Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) w Biegu na Orientację. Na starcie zameldowało... »KGHM – Oferty pracy – Rekrutacja KGHM – Oferty pr...
KGHM zaprasza do współpracy wszystkich, którzy stawiają sobie odważne i ambitne cele – są gotowi na realizację codziennych wy... »Największy akademik UPWr otwarty po remoncie - europejski standard kwaterowanie studentów Największy akademik UP...
Po trwającym trzy lata kompleksowym remoncie, UPWr otwiera swój największy Dom Studencki „Arkę”. Na studentów czekają p... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18-21 10.2001r. W Centrum Kultury "MUZA" odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa gielda spośród 22281 artykułów.

Jak wybrać giełdę kryptowalut?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 grudnia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Jak wybrać giełdę kryptowalut?Wybranie giełdy kryptowalut ma duże znaczenie nie tylko dla komfortu, ale również dla bezpieczeństwa użytkownika. Nie można więc ryzykować, że założy się konto na nieodpowiedniej stronie, bo użytkownik może się wówczas narazić na wysokie opłaty i niepotrzebne nerwy. Jak wybrać najlepszą giełdę kryptowalut? Czym się r&oac... »


KGHM. Kopalnia w Chile bije rekordy efektywności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Kopalnia w Chile bije rekordy efektywnościPrzez lata inwestycja w Chile była kulą u nogi KGHM. To się już zmienia. Choć zysku netto jeszcze nie ma, to tylko przez wielkie koszty finansowe. Przychody chilijskiej kopalni Sierra Gorda, w której KGHM ma większościowe udziały wzrosły w pierwszym kwartale o ponad 11 proc., ale miedzi wydobyto o aż 22,5 proc. więcej. Wydobyto też o 61 p... »


KGHM. Informacja o wynikach przeprowadzonych testów na utratę wartości
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Informacja o wynikach przeprowadzonych testów na utratę wartości"Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. (...) informuje, iż zakończone zostały zasadnicze prace związane z weryfikacją wartości odzyskiwalnej zagranicznych aktywów należących do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. oraz stanowiących wspólne przedsięwzięcie inwestycyjne, tj. Sierra Gorda SCM" - czytamy w komunikacie. Przeprowadzone testy w... »


Lubińska Giełda otwarta też w niedziele objęte zakazem handlu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińska Giełda otwarta też w niedziele objęte zakazem handluW związku z nową ustawą, niedzielny handel zostanie mocno ograniczony. To oznacza spore zmiany i właśnie dlatego klub MKS Zagłębie Lubin, który zarządza giełdą otworzy dla mieszkańców Lubińską Giełdę dodatkowo w niedziele objęte zakazem handlu. Otwarcie pierwszej niedzielnej edycji giełdy już 11 i 18 marca 2018 r. Sobotnia giełda czy... »


Nieoficjalnie: rząd rezygnuje ze zniesienia limitu składek ZUS.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 listopada 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nieoficjalnie: rząd rezygnuje ze zniesienia limitu składek ZUS.Nie będzie zniesienia limitu składek ZUS po przekroczeniu 30-krotności przeciętnej pensji – dowiedział się nieoficjalnie money.pl. Oznacza to, że najlepiej zarabiający na etacie i ich pracodawcy nie zostaną obciążeni dodatkowymi kosztami pracy, które miały dać państwu ponad 5 mld zł rocznie. Decyzja w tej sprawie może zostać ogłoszona ... »


Miedziowy gigant KGHM na progu rewolucji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Miedziowy gigant KGHM na progu rewolucji10 mld zł w ciągu zaledwie 4 lat – tyle KGHM chce wydać na inwestycje tylko w Polsce. Prezes KGHM w rozmowie z Business Insider Polska podkreśla, że spółka w pierwszej kolejności będzie stawiać na rozbudowę inwestycji na Dolnym Śląsku oraz pogłębienie wydobycia. Radosław Domagalski-Łabędzki zaznacza również, że spodzie... »


KGHM, dzięki wzrostom cen miedzi, może ciągnąć indeksy w górę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM, dzięki wzrostom cen miedzi, może ciągnąć indeksy w góręWIG20 i WIG mogą w środę zwyżkować, a w górę będzie je ciągnął KGHM, który zyskuje na drożejących cenach miedzi – oceniają analitycy. W drugiej części sesji rynek będzie oczekiwał na komunikat Fed. „Ceny miedzi i posiedzenie Fed są najważniejszymi tematami w środę. Wzrosty surowca we wtorek wywołały silne zwyżki... »


Lubin. Giełda Motocyklowa oraz Militarna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Giełda Motocyklowa oraz MilitarnaPo raz pierwszy w Lubinie 18 czerwca w godzinach 8:00 – 16:00 przy stadionie Zagłębia Lubin odbędzie się Giełda Motocyklowa oraz Militarna No i już jest długo oczekiwana niespodzianka. Pierwsza w regionie Giełda Motocyklowa oraz Militarna. Organizatorzy zapraszają wszystkich sprzedających motocykle, części oraz akcesoria motocyklowe... »


Lubin. Giełda Motocyklowa oraz Militarna
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Giełda Motocyklowa oraz Militarna18 czerwca w godzinach 8:00 – 16:00 przy stadionie w Lubinie odbędzie się Giełda Motocyklowa oraz Militarna No i już jest długo oczekiwana niespodzianka. Pierwsza w regionie Giełda Motocyklowa oraz Militarna. Organizatorzy zapraszają wszystkich sprzedających motocykle, części oraz akcesoria motocyklowe. Czekają też na handlujących sprzę... »


Giełda piosenki turystycznej 2017
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Giełda piosenki turystycznej 2017Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza do udziału w Giełdzie Piosenki Turystycznej, która odbędzie się 28 kwietnia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Goli. Konkurs kierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej z zamiłowaniem do muzyki oraz pieszych wędrówek w otoczeniu przyrody. Zgłoszenia można przesyłać pocztą elektroniczną... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.410 sek.Lubin 1.0