Piątek, 24 listopada 2017 r.   Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
Obradowała Rada Gminy Lubin Obradowała Rada Gminy ...
Radni podejmowali decyzje między innym w sprawie przyszłorocznych stawek podatków, warunków i odpłatności za usługi opiekuńcze oraz... »BLACK FRIDAY: Galeria ujawnia obniżki BLACK FRIDAY: Galeria ...
BLACK FRIDAY: Sklepy są już w pełnej gotowości na Czarny Piątek. Promocje na Black Friday ujawniło już większość sklepów. Cuprum Arena uja... »MKS Zagłębie Lubin vs Spójnia Gdynia – AKTUALIZACJA MKS Zagłębie Lubin vs ...
UWAGA!!! ZMIANA MIEJSCA ORAZ TERMINU MECZU! Kolejny mecz PGNiG Superligi Mężczyzn. W 11. kolejce Zagłębie Lubin podejmować będzie Spójnię... »Wypadek komunikacyjny pracowników firmy PeBeKa na terenie kopalni Rudna. Są poszkodowani Wypadek komunikacyjny ...
Dzisiaj (23 listopada) o godzinie 5:15 dyspozytor Zakładów Górniczych Rudna odebrał zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym z udziałem ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...VII 1949 Powstanie parafii prawosławnej

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa gimnazjum spośród 13948 artykułów.

Historia Obory
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Historia OboryWieś położona niespełna 4 km, w kierunku północno – zachodnim, od Lubina. W jej bezpośrednim sąsiedztwie zachowało się ciałopalne cmentarzysko kultury łużyckiej z epoki brązu, które było w latach 1964 i 1968 przedmiotem prac badawczo-ratowniczych. Ponadto na terenie wsi rozpoznano pozostałości osad z okresu wpływó... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 22 września 2017 roku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W DZIALE EKSPORTU (ROSJA)- 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów ekonomicznych, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, bardzo dobra... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinGLAZURNIK - 1 wolne miejsce, wykszt. podstawowe, (oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie),OPERATOR MYJNI - 1 wolne miejsce, wykszt. zasadnicze zawodowe mile widziane, (oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie),KONSTRUKTOR/ ASYSTENT PROJEKTANTA - 1 wolne miejsce, wykszt. wyższe kierunkowe, ARCHITEKT/ A... »


Zmiana rozkładu jazdy linii 1-5 w dniu 04 września
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zmiana rozkładu jazdy linii 1-5 w dniu 04 wrześniaW związku z uroczystościami rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 04 września 2017 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusów dowożących uczniów do szkół. Pojadą inaczej 2 kursy powrotne. Wyjazd autobusu spod Szkoły Podstawowej Nr 3w Ścinawie zaplanowano na godz. 11 i tym samym o godz. 11:30 odjedzie spod Szkoły Podstawowe... »


Gmina Lubin zdecydowanie samodzielnie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin zdecydowanie samodzielnierugie piętro w całości dla Gminnego Gimnazjum, na parterze GOPS oraz referaty Urzędu Gminy, które mają bezpośredni kontakt z mieszkańcami m.in. podatków i opłat lokalnych oraz spraw obywatelskich, na pierwszym piętrze pozostałe referaty UG, a na trzecim Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Wójt Tadeusz Kielan rozdysponował już ... »


Gminne Gimnazjum już po remoncie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 sierpnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gminne Gimnazjum już po remoncieMalowanie ścian, wymiana posadzek i drzwi, uzupełnienie oświetlenia oraz montaż armatury sanitarnej – to tylko niektóre zadania wykonane w ramach adaptacji budynku przy ul. Księcia Ludwika I na potrzeby Gminnego Gimnazjum. Obecnie przygotowywane są pracownie i sale lekcyjne. Nieco krótsze wakacje mają w tym roku naucz... »


AKCJA LATO 2017 – Wakacyjny turniej tenisa ziemnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

AKCJA LATO 2017 – Wakacyjny turniej tenisa ziemnegoWe wtorek 18 lipca czeka nowa dyscyplina sportowa w ramach Akcji Lato 2017. Wszystkich miłośników gry w tenisa ziemnego zapraszamy 18 lipca we wtorek, o godz. 11:00 na korty ceglane MPWiK w Lubinie do rozegrania Wakacyjnego Turnieju Tenisa Ziemnego w czterech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa kl. I-III, szkoła podstawow... »


Remont w nowej siedzibie gminnego gimnazjum
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Remont w nowej siedzibie gminnego gimnazjumMalowanie ścian, wymiana podłóg i dostosowanie obiektu do przepisów przeciwpożarowych – to zadania, które wykonywane są obecnie w kupionym przez Gminę Lubin budynku przy ul. Księcia Ludwika I 6. Od 1 września 2017 r. mieścić się tam będzie Gminne Gimnazjum, a już teraz funkcjonuje tam sekretariat szkoły. Sześć pr... »


Zakończenie roku szkolnego w Gminnym Gimnazjum
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zakończenie roku szkolnego w Gminnym Gimnazjum Przed uczniami ponad dwa miesiące letniego wypoczynku. Rok szkolny 2016/2017 w placówkach oświatowych Gminy Lubin zakończyło ponad 1200 uczniów i przedszkolaków. Jako pierwsze zakończenie roku szkolnego zorganizowało Gimnazjum Gminne w Lubinie. Uroczysta gala odbyła się w Osieku. W roku szkolnym 2016/2017 do Gminnego ... »


Najzdolniejsi z Gminy Lubin otrzymali stypendia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Najzdolniejsi z Gminy Lubin otrzymali stypendiaWójt Gminy Lubin po raz kolejny przyznał stypendia najlepszym uczniom i studentom. Za bardzo dobre wyniki w nauce nagrodzonych zostało 49 uczniów i studentów. Za szczególne osiągnięcia sportowe stypendium otrzymało pięć osób. Jedna osoba otrzymała stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne. Wręczenie ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.091 sek.Lubin 1.0