Wtorek, 25 kwietnia 2017 r.   Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 38

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Dolnośląskie jeździ koleją! Dolnośląskie jeździ ko...
Liczba mieszkańców, którzy zaczęli korzystać z kolei w województwie dolnośląskim, w ciągu zaledwie czterech lat wzrosła o ... »Ubezpieczenie OC online? Tak! sprawdź dlaczego! Ubezpieczenie OC onlin...
ieczności wychodzenia z domu, o dowolnej porze, nawet w niedzielny wieczór można wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla ... »Pożyczki w Lubinie - warto spróbować online? Pożyczki w Lubinie - w...
Lubin znany jest z szeroko rozwiniętego rynku surowców takich jak miedź czy srebro. W mieście tym funkcjonują jednak także instytucje... »Wielkie porządki w Niemstowie Wielkie porządki w Nie...
Mieszkańcy Niemstowa postanowili znów przyłączyć się do akcji Międzynarodowy Dzień Ziemi i posprzątać swoją miejscowość. Z rowów ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...6.04.1996 uroczystość wręczenia dowodu osobistego oraz poświadczenia obywatelstwa polskiego pani Halinie Brodowskiej z Kazachstanu, która została zaproszona do osiedlenia się na stałe na terenie miasta

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa gimnazjum spośród 13175 artykułów.

Gmina otrzymała dotację na książki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina otrzymała dotację na książki9600 złotych dofinansowania uzyskała Gmina Lubin na zakup książek. Nowe pozycje trafią do Gminnego Gimnazjum w Lubinie. O tym, jakie tytuły zostaną zakupione, zdecydują wspólnie uczniowie placówki i ich rodzice oraz pracownicy biblioteki. Dotacja została przyznana w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictw... »


Gimnazjaliści rozpoczęli maraton egzaminacyjny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gimnazjaliści rozpoczęli maraton egzaminacyjnyPowoli dobiega końca pierwszy dzień gimnazjalnych egzaminów w całej Polsce. Uczniowie trzecich klas gimnazjów będą pisać testy sprawdzające ich wiedzę jeszcze przez kolejne dwa dni – do piątku, 21 kwietnia. Dzisiaj do egzaminu przystąpiło 59 uczniów z Gminnego Gimnazjum w Lubinie. Dziś uczniowie pisali część hum... »


„Nie” dla przemocy w Gminie Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

„Nie” dla przemocy w Gminie Lubin56 zawiadomień o występowaniu przemocy domowej wpłynęło w 2016 r. do Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Lubinie. Procedurę wszczęto wobec 53 rodzin. Niebieska Karta została sporządzona w przypadku 45 kobiet, 6 mężczyzn i 2 osób małoletnich. W 46 przypadkach sprawcami byli mężczyźni, w 8 – kobiety. Procedurę Niebieskiej Ka... »


Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio – rusza nabór
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio – rusza nabór Rozpoczął się nabór do Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. św. Dominika Savio w Lubinie. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio jest kontynuacją Salezjańskiego Gimnazjum, które istnieje już od 2000 r. Szkoła jest szkołą publiczną, jednozmianową, bez ustalonego obwodu. Jest dostępna dla wszystkich uczni&... »


Uchwała w sprawie sieci szkół przyjęta
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uchwała w sprawie sieci szkół przyjętaPięć szkół podstawowych wraz z jedną filią oraz Gminne Gimnazjum – pozostają na oświatowej mapie Gminy Lubin. Radni przyjęli uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego. Nie zmienia ona dotychczasowych zasad funkcjonowania gminnych placówek oświatowych. Skoro zmian się nie wpro... »


Wojsko Polskie szuka kandydatów do służby przygotowawczej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wojsko Polskie szuka kandydatów do służby przygotowawczejWojskowa Komenda Uzupełnień w Głogowie poszukuje ochotników/ochotniczek do odbycia służby przygotowawczej, pełnionej w korpusie szeregowych w 2017 r. Termin powołania : 4 maja 2017 rok SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA Służba przygotowawcza została powołana do życia dnia 1 stycznia 2010 r. przepisami znowelizowanej ustawy o powszechnym obowi... »


XLVII sesja Rady Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

XLVII sesja Rady Gminy LubinUchwała w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego – to jeden z punktów porządku obrad XLVII sesji Rady Gminy Lubin. Głosowanie w tej sprawie wydaje się być formalnością ponieważ w przypadku Gminy Lubin struktura placówek oświatowych nie ulega zmianie. ... »


Jak uchronić dziecko przed konfliktem z prawem? – spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Jak uchronić dziecko przed konfliktem z prawem? – spotkanie z sędzią Anną Marią WesołowskąGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudnej zorganizował spotkanie z Anną Marią Wesołowską, sędzią znaną z programów telewizyjnych „Sędzia Anna Maria Wesołowska” oraz „Wesołowska i mediatorzy”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 28 marca o godzinie 16:00 do Centrum Kultury w Rudnej, przy ul. Wesołej 13. Wst... »


Lubiński Przegląd Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Lubiński Przegląd Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?”Centrum Kultury „Muza” poleca I Lubiński Przegląd Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?”, organizowany przez Gimnazjum nr 1 im. Czesława Niemena w Lubinie. Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły – tel. 76 746 83 40. Centrum Kultury „Muza” jest wsp&oacut... »


Reforma edukacji w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Reforma edukacji w LubiniePodczas wczorajszej Sesji rady miejskiej w Lubinie radni zaakceptowali prezydencki projekt projektu uchwały planu sieci szkół w Lubinie. Teraz uchwała trafi do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Na terenie Lubina działać będą Szkoły podstawowe Nr: 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12. Szkoła podstawowa Nr 12 zostanie przeniesiona z ul. Kruczej do... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.329 sek.Lubin 1.0