Czwartek, 20 lipca 2017 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkie Otwarcie Lidla w Cuprum Arena w Lubinie Wielkie Otwarcie Lidla...
20 lipca otwarty został  trzeci sklep Lidla w Lubinie – w Galerii Handlowej Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego. Nie zabrakło przeci... »Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować się na...
Znalezienie właściwej oferty pracy i wysłanie dopracowanej aplikacji to dopiero początek. Chcąc zdobyć wymarzoną posadę, musisz dobrze przygotowa... »Dodatki w pracy Dodatki w pracy
Za pracę należy się wynagrodzenie. Oprócz pensji zasadniczej otrzymujemy również dodatki, np. za pracę w nocy lub w godzinach nadli... »7 oznak wypalenia w pracy 7 oznak wypalenia w pr...
Problemy z koncentracją, zmienne nastroje, zmęczenie – to kilka niepokojących sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że potrze... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...26.09.1945 Zaczęła funkcjonować szkoła podstawowa przy ul. Odrodzenia 32, nauczanie prowadziły trzy nauczycielki. Czynna była również parafia rzymskokatolicka.

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa gimnazjum spośród 13475 artykułów.

AKCJA LATO 2017 – Wakacyjny turniej tenisa ziemnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

AKCJA LATO 2017 – Wakacyjny turniej tenisa ziemnegoWe wtorek 18 lipca czeka nowa dyscyplina sportowa w ramach Akcji Lato 2017. Wszystkich miłośników gry w tenisa ziemnego zapraszamy 18 lipca we wtorek, o godz. 11:00 na korty ceglane MPWiK w Lubinie do rozegrania Wakacyjnego Turnieju Tenisa Ziemnego w czterech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa kl. I-III, szkoła podstawow... »


Remont w nowej siedzibie gminnego gimnazjum
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Remont w nowej siedzibie gminnego gimnazjumMalowanie ścian, wymiana podłóg i dostosowanie obiektu do przepisów przeciwpożarowych – to zadania, które wykonywane są obecnie w kupionym przez Gminę Lubin budynku przy ul. Księcia Ludwika I 6. Od 1 września 2017 r. mieścić się tam będzie Gminne Gimnazjum, a już teraz funkcjonuje tam sekretariat szkoły. Sześć pr... »


Zakończenie roku szkolnego w Gminnym Gimnazjum
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zakończenie roku szkolnego w Gminnym Gimnazjum Przed uczniami ponad dwa miesiące letniego wypoczynku. Rok szkolny 2016/2017 w placówkach oświatowych Gminy Lubin zakończyło ponad 1200 uczniów i przedszkolaków. Jako pierwsze zakończenie roku szkolnego zorganizowało Gimnazjum Gminne w Lubinie. Uroczysta gala odbyła się w Osieku. W roku szkolnym 2016/2017 do Gminnego ... »


Najzdolniejsi z Gminy Lubin otrzymali stypendia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Najzdolniejsi z Gminy Lubin otrzymali stypendiaWójt Gminy Lubin po raz kolejny przyznał stypendia najlepszym uczniom i studentom. Za bardzo dobre wyniki w nauce nagrodzonych zostało 49 uczniów i studentów. Za szczególne osiągnięcia sportowe stypendium otrzymało pięć osób. Jedna osoba otrzymała stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne. Wręczenie ... »


Nowa siedziba Gminnego Gimnazjum w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nowa siedziba Gminnego Gimnazjum w LubinieGmina Lubin kupiła budynek przy ul. Księcia Ludwika. Od 1 września 2017 r. mieścić się tam będzie Gminne Gimnazjum. Docelowo także Urząd Gminy, Gminne Przedszkole, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Ośrodek Kultury Gminy Lubin oraz Punkt Obsługi Klienta Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Gminy Lubin Spółka z o.o. Przed poważnym pr... »


Kierowca autobusu stracił prawo jazdy. Miał zawieźć dzieci na wycieczkę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Kierowca autobusu stracił prawo jazdy. Miał zawieźć dzieci na wycieczkęPolicjanci z wydziału ruchu drogowego lubińskiej policji nie dopuścili do dalszej jazdy kierowcy autobusu wycieczkowego. Badanie wykazało u niego ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. 41 piętnastolatków zmuszonych było oczekiwać na przyjazd trzeźwego kierowcy, aby wyruszyć w drogę bezpiecznie. Wielkimi krokami zbliża się koniec r... »


LSSE promuje szkolnictwo zawodowe i techniczne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

LSSE promuje szkolnictwo zawodowe i techniczneLegnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna we współpracy z firmami strefowymi organizuje cykl spotkań z gimnazjalistami promującymi szkolnictwo zawodowe i techniczne. Pierwsze dwa spotkania odbyły się we wtorek 30 maja w Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Jaworze. Prowadzili je specjaliści z LSSE oraz HR-owcy z firmy Lear Corporation. Wzięło w nich u... »


Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami LubinaW niedzielę 28 maja w Lubinie odbędzie się IV Marsz dla Życia i Rodziny. W programie tego wydarzenia jest m.in. uroczysta msza, przemarsz przez miasto, piknik rodzinny oraz koncert na terenach Wzgórza Zamkowego. Nadrzędnym celem tej akcji jest propagowanie wartości, jakimi są ŻYCIE i RODZINA. Marsz dla Życia i Rodziny jest manifes... »


Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami LubinaW niedzielę 28 maja w Lubinie odbędzie się IV Marsz dla Życia i Rodziny. W programie tego wydarzenia jest m.in. uroczysta msza, przemarsz przez miasto, piknik rodzinny oraz koncert na terenach Wzgórza Zamkowego. – Nadrzędnym celem tej akcji jest propagowanie wartości, jakimi są ŻYCIE i RODZINA. Marsz dla Życia i Rodziny jest... »


Młodzież doskonale wie, jak zapobiegać pożarom
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Młodzież doskonale wie, jak zapobiegać pożaromSkomplikowane i nietuzinkowe pytania, które zapewne niejednemu strażakowi sprawiłyby kłopot. Tak można krótko podsumować Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Na szczeblu wojewódzkim nasz region reprezentowali zwycięzcy eliminacji powiatowych, Patrycja Maślej ze Szkoły ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.512 sek.Lubin 1.0