Poniedzialek, 29 maja 2017 r.   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 81

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Film Lubinianina Marcina Lesisza na waszyngtońskim Festiwalu filmowym Film Lubinianina Marci...
Film dokumentalny „Goran the Camel Man” Marcina Lesisza został oficjalnie zaproszony do udziału w festiwalu AFI DOCS w Waszyngtonie... »Lubin. Rozdanie kasków dla czwartoklasistów Lubin. Rozdanie kasków...
Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym RCS po raz 12 zostaną rozdane kaski dla uczniów klas czwa... »Cuprum Arena na finiszu rekomercjalizacji Cuprum Arena na finisz...
Galeria Cuprum Arena w Lubinie jest w trakcie rekomercjalizacji. Jak przebiega ten proces? Jakie zmiany zatem zaszły w ostatnim czasie w Cuprum ... »Remont ulicy Rubinowej w Oborze zakończony Remont ulicy Rubinowej...
Zakończyła się modernizacja ulicy Rubinowej w Oborze. Zakres rzeczowy zadania objął przebudowę  drogi wewnętrznej na działkach nr 354/3 ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1974 Powstają przedsiębiorstwa ELPO (obecnie "LUBINEX") i PGO

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa gimnazjum spośród 13301 artykułów.

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami LubinaW niedzielę 28 maja w Lubinie odbędzie się IV Marsz dla Życia i Rodziny. W programie tego wydarzenia jest m.in. uroczysta msza, przemarsz przez miasto, piknik rodzinny oraz koncert na terenach Wzgórza Zamkowego. Nadrzędnym celem tej akcji jest propagowanie wartości, jakimi są ŻYCIE i RODZINA. Marsz dla Życia i Rodziny jest manifes... »


Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 maja 2017 — komentarze: brak komentarzy

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami LubinaW niedzielę 28 maja w Lubinie odbędzie się IV Marsz dla Życia i Rodziny. W programie tego wydarzenia jest m.in. uroczysta msza, przemarsz przez miasto, piknik rodzinny oraz koncert na terenach Wzgórza Zamkowego. – Nadrzędnym celem tej akcji jest propagowanie wartości, jakimi są ŻYCIE i RODZINA. Marsz dla Życia i Rodziny jest... »


Młodzież doskonale wie, jak zapobiegać pożarom
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Młodzież doskonale wie, jak zapobiegać pożaromSkomplikowane i nietuzinkowe pytania, które zapewne niejednemu strażakowi sprawiłyby kłopot. Tak można krótko podsumować Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Na szczeblu wojewódzkim nasz region reprezentowali zwycięzcy eliminacji powiatowych, Patrycja Maślej ze Szkoły ... »


Gmina otrzymała dotację na książki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina otrzymała dotację na książki9600 złotych dofinansowania uzyskała Gmina Lubin na zakup książek. Nowe pozycje trafią do Gminnego Gimnazjum w Lubinie. O tym, jakie tytuły zostaną zakupione, zdecydują wspólnie uczniowie placówki i ich rodzice oraz pracownicy biblioteki. Dotacja została przyznana w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictw... »


Gimnazjaliści rozpoczęli maraton egzaminacyjny
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gimnazjaliści rozpoczęli maraton egzaminacyjnyPowoli dobiega końca pierwszy dzień gimnazjalnych egzaminów w całej Polsce. Uczniowie trzecich klas gimnazjów będą pisać testy sprawdzające ich wiedzę jeszcze przez kolejne dwa dni – do piątku, 21 kwietnia. Dzisiaj do egzaminu przystąpiło 59 uczniów z Gminnego Gimnazjum w Lubinie. Dziś uczniowie pisali część hum... »


„Nie” dla przemocy w Gminie Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

„Nie” dla przemocy w Gminie Lubin56 zawiadomień o występowaniu przemocy domowej wpłynęło w 2016 r. do Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Lubinie. Procedurę wszczęto wobec 53 rodzin. Niebieska Karta została sporządzona w przypadku 45 kobiet, 6 mężczyzn i 2 osób małoletnich. W 46 przypadkach sprawcami byli mężczyźni, w 8 – kobiety. Procedurę Niebieskiej Ka... »


Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio – rusza nabór
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 kwietnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio – rusza nabór Rozpoczął się nabór do Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. św. Dominika Savio w Lubinie. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio jest kontynuacją Salezjańskiego Gimnazjum, które istnieje już od 2000 r. Szkoła jest szkołą publiczną, jednozmianową, bez ustalonego obwodu. Jest dostępna dla wszystkich uczni&... »


Uchwała w sprawie sieci szkół przyjęta
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uchwała w sprawie sieci szkół przyjętaPięć szkół podstawowych wraz z jedną filią oraz Gminne Gimnazjum – pozostają na oświatowej mapie Gminy Lubin. Radni przyjęli uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego. Nie zmienia ona dotychczasowych zasad funkcjonowania gminnych placówek oświatowych. Skoro zmian się nie wpro... »


Wojsko Polskie szuka kandydatów do służby przygotowawczej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wojsko Polskie szuka kandydatów do służby przygotowawczejWojskowa Komenda Uzupełnień w Głogowie poszukuje ochotników/ochotniczek do odbycia służby przygotowawczej, pełnionej w korpusie szeregowych w 2017 r. Termin powołania : 4 maja 2017 rok SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA Służba przygotowawcza została powołana do życia dnia 1 stycznia 2010 r. przepisami znowelizowanej ustawy o powszechnym obowi... »


XLVII sesja Rady Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

XLVII sesja Rady Gminy LubinUchwała w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego – to jeden z punktów porządku obrad XLVII sesji Rady Gminy Lubin. Głosowanie w tej sprawie wydaje się być formalnością ponieważ w przypadku Gminy Lubin struktura placówek oświatowych nie ulega zmianie. ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 1.432 sek.Lubin 1.0