Sobota, 02 grudnia 2023 r.   Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 24

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubinianin stracił oszczędności na inwestycji w akcje koncernu paliwowego i gazowego Lubinianin stracił osz...
70-latek chcąc zainwestować pieniądze w akcje koncernu paliwowego i gazowego stracił 130 tysięcy złotych. Reklama szybkiego zysku dostępna była n... »Uroczyste ślubowanie w zimowej aurze. Uroczyste ślubowanie w...
Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, mieszkańcy Lubania będą świadkami ostatniej w tym roku przysięgi wojskowej żołnierzy 16 Dolnoślą... »Barbórka 2023 w KGHM Barbórka 2023 w KGHM
Akademia wręczania odznaczeń najbardziej zasłużonym pracownikom rozpoczęła tegoroczne obchody Barbórki w KGHM. Podczas centralnej uroczyst... »Obwieszczenia o licytacjach (dolnośląskie) Obwieszczenia o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 listopada 2023   Kategoria: pozostałe ruchomości 1. Garaż metalowy wolnostojący, lokalizacja: PRZE... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Miasto posiada rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych łączących poszczególne osiedla i będących częścią turystycznych szlaków rowerowych powiatu lubińskiego

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa glogow spośród 21912 artykułów.

KGHM zaprasza mieszkańców Zagłębia Miedziowego do programu EKO-Zdrowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zaprasza mieszkańców Zagłębia Miedziowego do programu EKO-ZdrowieNauka pływania, gimnastyka, zajęcia nordic walking – niemal tysiąc osób już jesienią będzie mogło skorzystać z szerokiej oferty zajęć sportowych dedykowanych młodszym i starszym mieszkańcom Zagłębia Miedziowego dzięki wsparciu KGHM. Miedziowy gigant zainauguruje jesienną edycję swojego sztandarowego programu prozdrowotnego pn. EKO-Zdro... »


KGHMEK, KGHMKA i Auris – pracownicy KGHM i internauci wybrali imiona dla młodych sokołów z Huty Miedzi Głogów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHMEK, KGHMKA i Auris – pracownicy KGHM i internauci wybrali imiona dla młodych sokołów z Huty Miedzi GłogówDwie samiczki i samiec sokołów, które wykluły się w tym roku w gnieździe na kominie Huty Miedzi Głogów mają już imiona. Pracownicy KGHM i internauci zdecydowali, że młode sokoły zostały nazwane: KGHMEK, KGHMKA i Auris. Młode sokoły mają aktualnie ponad 1,5 miesiąca. Zaobrączkowane ptaki są w dobrej kondycji zdrowotnej, zmienił... »


Młode sokoły już w obrączkach – zagrożone wyginięciem ptaki znalazły dom w Hucie Miedzi Głogów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2023 — komentarze: brak komentarzy

Młode sokoły już w obrączkach – zagrożone wyginięciem ptaki znalazły dom w Hucie Miedzi GłogówW Hucie Miedzi Głogów udało się dziś zaobrączkować trzy małe sokolątka, które wykluły się w kwietniu tego roku w gnieździe umiejscowionym na jednym z kominów tego oddziału KGHM. Pracownicy huty opiekują się sokołami wędrownymi już od 2009 roku. Wybudowali platformę, doglądają zwierząt, obrączkują. Wszystko zgodnie z hasłem mied... »


Świętujemy z seniorami Dzień Babci i Dziadka - wolontariusze KGHM wspierają osoby starsze na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Świętujemy z seniorami Dzień Babci i Dziadka - wolontariusze KGHM wspierają osoby starsze na Dolnym ŚląskuŻyczymy zdrowia i obecności bliskich – KGHM wspiera działania lokalnych organizacji i przekazuje seniorom prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Blisko 2 tys. osób starszych na Dolnym Śląsku w najbliższych dniach otrzyma upominki i życzenia od uczniów szkół z Zagłębia Miedziowego.   Dzień Babci i Dziadka to szczeg... »


KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu MiedziowymZałoga zdecydowała, pieniądze przekazane – dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników KGHM miedziowy potentat przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z pieczy zastępczej w Zagłębiu Miedziowym. To efekt badań ankietowych przeprowadzonych wśród załogi firmy. Zarząd KGHM zadeklarował, że za każdy wypełniony kwestionariusz przeka... »


Siedem obwodnic powstanie na Dolnym Śląsku w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

Siedem obwodnic powstanie na Dolnym Śląsku w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnicPierwsze umowy na opracowanie dokumentacji przygotowawczej już podpisaliśmy. Prace projektowe trwają już dla obwodnic: Głogowa na DK12, Kaczorowa na DK3 i Oławy na DK94. Dla obwodnic: Legnicy na DK94, Milicza na DK15 i Międzyborza na DK25 ogłosiliśmy przetargi na opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z elementami koncepcji progr... »


Pierwsze w tym roku jajo sokoła wędrownego w gnieździe na kominie Huty Miedzi „Głogów”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Pierwsze w tym roku jajo sokoła wędrownego w gnieździe na kominie Huty Miedzi „Głogów”Z zapisu wideo wynika, że pierwsze jajo samica zniosła około godz. 1.14 dnia 09.03.2020. Pierwszy udokumentowany lęg sokoła wędrownego w Hucie Miedzi "Głogów" to rok 2009. Od kilku lat jaja w gnieździe sokołów pojawiają się coraz wcześniej. Prawdopodobnie w ciągu kilku dni samica zniesie jeszcze 2-3 jaja. Dla porównania w 2... »


Trwają prace dokumentacyjne nad przebiegiem obwodnicy Głogowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Trwają prace dokumentacyjne nad przebiegiem obwodnicy Głogowa Jeszcze w tym roku planowane są spotkania informacyjne z mieszkańcami Głogowa informuje GDDKiA. 22 sierpnia 2018 r. GDDKiA podpisała umowę na Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego dla zadania pod nazwą „Budowa obwodnicy Głogowa w ciągu drogi krajowej nr 12”. Wykonawcą opracowania jest firma: TRANSPROJEKT GDAŃSKI... »


Sokola rodzina w Hucie Miedzi Głogów i ich tegoroczne imiona
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sokola rodzina w Hucie Miedzi Głogów i ich tegoroczne imionaZakończył się konkurs na imiona dla młodych sokołów z KGHM Głogów w roku 2019. Zwycięskie imiona to: SKRA, GŁOGUŚ, MIKRUS, VEGA. Otrzymano 73 propozycje imion, w tym 47 r imion męskich i 51 imion żeńskich. Na najciekawsze propozycje oddano 424 głosów. Stowarzyszenie SOKÓŁ zaprasza do podglądania ptaków i wpłacania... »


Akcja CBŚP w Lubinie i okolicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Akcja CBŚP w Lubinie i okolicachZ bronią w ręku napadali na hurtownie, kantory czy konwoje z pieniędzmi i przesyłkami. Funkcjonariusze CBŚP, wraz z Prokuraturą Krajową, rozbili grupę zajmującą się tym procederem, rozwiązując tym samym sprawę sprzed blisko 20 lat. Zatrzymani zostali czterej mężczyźni, kolejnych dwóch doprowadzono z aresztu. Grozi im 18 lat więzienia. Spraw... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.327 sek.Lubin 1.0