Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 15

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1975 Otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa glogow spośród 20770 artykułów.

Świętujemy z seniorami Dzień Babci i Dziadka - wolontariusze KGHM wspierają osoby starsze na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Świętujemy z seniorami Dzień Babci i Dziadka - wolontariusze KGHM wspierają osoby starsze na Dolnym ŚląskuŻyczymy zdrowia i obecności bliskich – KGHM wspiera działania lokalnych organizacji i przekazuje seniorom prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Blisko 2 tys. osób starszych na Dolnym Śląsku w najbliższych dniach otrzyma upominki i życzenia od uczniów szkół z Zagłębia Miedziowego.   Dzień Babci i Dziadka to szczeg... »


KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu Miedziowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2021 — komentarze: 1 komentarz

KGHM przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z domów dziecka w Zagłębiu MiedziowymZałoga zdecydowała, pieniądze przekazane – dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników KGHM miedziowy potentat przekazał ponad 40 tys. zł na rzecz dzieci z pieczy zastępczej w Zagłębiu Miedziowym. To efekt badań ankietowych przeprowadzonych wśród załogi firmy. Zarząd KGHM zadeklarował, że za każdy wypełniony kwestionariusz przeka... »


Siedem obwodnic powstanie na Dolnym Śląsku w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 listopada 2020 — komentarze: brak komentarzy

Siedem obwodnic powstanie na Dolnym Śląsku w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnicPierwsze umowy na opracowanie dokumentacji przygotowawczej już podpisaliśmy. Prace projektowe trwają już dla obwodnic: Głogowa na DK12, Kaczorowa na DK3 i Oławy na DK94. Dla obwodnic: Legnicy na DK94, Milicza na DK15 i Międzyborza na DK25 ogłosiliśmy przetargi na opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z elementami koncepcji progr... »


Pierwsze w tym roku jajo sokoła wędrownego w gnieździe na kominie Huty Miedzi „Głogów”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Pierwsze w tym roku jajo sokoła wędrownego w gnieździe na kominie Huty Miedzi „Głogów”Z zapisu wideo wynika, że pierwsze jajo samica zniosła około godz. 1.14 dnia 09.03.2020. Pierwszy udokumentowany lęg sokoła wędrownego w Hucie Miedzi "Głogów" to rok 2009. Od kilku lat jaja w gnieździe sokołów pojawiają się coraz wcześniej. Prawdopodobnie w ciągu kilku dni samica zniesie jeszcze 2-3 jaja. Dla porównania w 2... »


Trwają prace dokumentacyjne nad przebiegiem obwodnicy Głogowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 września 2019 — komentarze: brak komentarzy

Trwają prace dokumentacyjne nad przebiegiem obwodnicy Głogowa Jeszcze w tym roku planowane są spotkania informacyjne z mieszkańcami Głogowa informuje GDDKiA. 22 sierpnia 2018 r. GDDKiA podpisała umowę na Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego dla zadania pod nazwą „Budowa obwodnicy Głogowa w ciągu drogi krajowej nr 12”. Wykonawcą opracowania jest firma: TRANSPROJEKT GDAŃSKI... »


Sokola rodzina w Hucie Miedzi Głogów i ich tegoroczne imiona
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Sokola rodzina w Hucie Miedzi Głogów i ich tegoroczne imionaZakończył się konkurs na imiona dla młodych sokołów z KGHM Głogów w roku 2019. Zwycięskie imiona to: SKRA, GŁOGUŚ, MIKRUS, VEGA. Otrzymano 73 propozycje imion, w tym 47 r imion męskich i 51 imion żeńskich. Na najciekawsze propozycje oddano 424 głosów. Stowarzyszenie SOKÓŁ zaprasza do podglądania ptaków i wpłacania... »


Akcja CBŚP w Lubinie i okolicach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Akcja CBŚP w Lubinie i okolicachZ bronią w ręku napadali na hurtownie, kantory czy konwoje z pieniędzmi i przesyłkami. Funkcjonariusze CBŚP, wraz z Prokuraturą Krajową, rozbili grupę zajmującą się tym procederem, rozwiązując tym samym sprawę sprzed blisko 20 lat. Zatrzymani zostali czterej mężczyźni, kolejnych dwóch doprowadzono z aresztu. Grozi im 18 lat więzienia. Spraw... »


Głogów niechlubnym rekordzistą. Huta KGHM źródłem szkodliwego arsenu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Głogów niechlubnym rekordzistą. Huta KGHM źródłem szkodliwego arsenuW ubiegłym roku w Głogowie padł rekord przekroczeń norm emisji toksycznego pierwiastka. Jak wynika z raportu wrocławskiego inspektoratu środowiska huta KGHM odpowiada za znacznie większy udział emisji arsenu (As) niż zapowiadała - czytamy w money.pl. Roczna norma dopuszcza stężenie As na poziomie 6 ng/m sześc., w Głogowie w 2017 r. było to aż 30,2... »


KGHM. Zajęcia nauki pływania dla dzieci w ramach EKO – Zdrowia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Zajęcia nauki pływania dla dzieci w ramach EKO – ZdrowiaKGHM zaprasza na jesienny cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ramach programu społecznej odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Dzieci w wieku 5 – 10 lat mogą uczestniczyć w lekcjach nauki pływania. Udział w programie jest bezpłatny. Zajęcia dla dzieci odbywać się będą w miesiącach październik – grudzień br. (z wyjątkiem m... »


Huta Miedzi Głogów ma nowego dyrektora
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Huta Miedzi Głogów ma nowego dyrektoraZ dniem 13 września, Decyzją zarządu KGHM, na stanowisko nowego dyrektora naczelnego HM Głogów został powołany, były dyrektor do spraw technicznych i produkcji w Hucie Miedzi Legnica, Leszek Garycki.Garycki jest głogowianinem i HM Głógów zna bardzo dobrze. Przepracował w niej na różnych stanowiskach w sumie 30 lat. W ok... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.355 sek.Lubin 1.0