Niedziela, 07 czerwca 2020 r.   Imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Nie ufaj obietnicom szybkiego zysku. Mieszkanka Lubina oszukana na kryptowalutach Nie ufaj obietnicom sz...
Sporą sumę pieniędzy straciła mieszkanka Lubina, która dała się skusić obietnicą szybkiego zysku. Do wyłudzenia pieniędzy doszło podcz... »Lubinianin podejrzany o kradzieże pojazdów na terenie Niemiec zatrzymany Lubinianin podejrzany ...
Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy zatrzymali 40 – letniego mężczyznę, który był poszukiwany Europejskim Na... »Lubin. Pieniądze dla niepełnosprawnych Lubin. Pieniądze dla n...
Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie przyjmuje wnioski na dofinansowanie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Decyzje w sprawie ro... »Złodzieje próbowali uciec autobusem komunikacji miejskiej Złodzieje próbowali uc...
Dwóch sprawców kradzieży sklepowej zatrzymali policjanci wydziału prewencji. Mężczyźni ze sklepu mieszczącego się na tereni... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce ręczej kobiet i mężczyzn zdobyło Mistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007?

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa gmina spośród 17442 artykułów.

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs fotograficzny rozstrzygniętyPonad czterdzieści zdjęć wpłynęło na konkurs fotograficzny „Zostaję w domu, nie nudzę”. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ zdecydowana większość prac była niezwykle efektowna, ciekawa i pomysłowa. Ostatecznie, po burzliwej nardzie, wyłoniono zwycięzców. Swoje nagrody przyznali także prezes Przedsiębio... »


Przyznano nagrody i wyróżnienia sportowe za 2019 rok
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Przyznano nagrody i wyróżnienia sportowe za 2019 rokZa szczególne osiągnięcia w ubiegłym roku nagrodzono 20 osób. Trzynaście z nich otrzymało nagrody pieniężne, siedem osób wyróżniono listami gratulacyjnymi. Są to zawodnicy, trenerzy i działacze sportowi. Ze względu na trwające nadal zagrożenie epidemiologiczne odwołano tradycyjną  uroczystość wręczania nagród... »


Urządzenia do dezynfekcji w gminnych szkołach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Urządzenia do dezynfekcji w gminnych szkołachMożliwość stopniowego uruchamiania placówek oświatowych wiąże się z koniecznością stosowania wytycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom szkół. Pomóc w tym procesie mają dodatkowe środki ochrony przed rozprzestrzenianiem i zakażaniem się koronawirusem w postaci automatycznych urządzeń dozujących płyny de... »


Domowe „happy hours” i „quarantini”. Podczas epidemii pijesz więcej?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Domowe „happy hours” i „quarantini”. Podczas epidemii pijesz więcej?„Kiedyś piłem tylko w weekendy, teraz zdarza mi się to każdego dnia”. Brzmi znajomo? Wiele osób w czasie epidemii częściej sięga po alkohol. Sprzyja temu życie w izolacji, brak obowiązku stawiania się w pracy wcześnie rano, odwożenia i przywożenia dzieci ze szkoły. – Jestem zżyta z koleżankami z biura, a teraz nie możemy s... »


Gminny program opieki nad zabytkami Gminy Lubin na lata 2020-2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Gminny program opieki nad zabytkami Gminy Lubin na lata 2020-2023Rada Gminy przyjęła dokument,  który porządkuje informacje dotyczące prowadzonych zadań związanych z ochroną dziedzictwa kulturowego gminy oraz służy planowaniu działań dotyczących inicjowania, wspierania, koordynowania badań i prac z dziedziny ochrony zabytków i krajobrazu kulturowego oraz upowszechniania i promowania dziedzictw... »


Anioły Kultury Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Anioły Kultury Gminy LubinZapraszamy do udziału w V edycji Konkursu Anioły Kultury Gminy Lubin. Na nominacje twórców kultury czekamy do 30 czerwca 2020 roku. Celem akcji zainicjowanej przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin jest wyróżnienie i uhonorowanie osób oraz grup artystycznych za wybitne osiągnięcia i dorobek w dziedzinie sztuki. Nagroda przycz... »


Prostsze wnioski składane on-line
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Prostsze wnioski składane on-lineOd 15 maja 2020 zmieniły się zasady rządowego  programu „Czyste Powietrze”. Dofinansowanie do wymiany pieca czy termomodernizacji domu jednorodzinnego ma być teraz prostsze, a wniosek złożymy online. Program jest przeznaczony dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych ... »


Postępowania administracyjne odwieszone
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Postępowania administracyjne odwieszoneTerminy postępowań administracyjnych, zawieszone ustawą o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 znów biegną zwykłym trybem. Dotyczy wszystkich postępowań wynikających z Kodeksu Postępowania Administracyjnego oraz Ordynacji Podatkowej. W okresie stanu zagrożenia epidemicznego l... »


Dotacje na wymianę pieców z nowymi zasadami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na wymianę pieców z nowymi zasadamiOd trzech lat Gmina Lubin dofinansowuje wymianę starych pieców na ekologiczne ogrzewanie. Do tej pory przeznaczono na to z budżetu ponad 450 tysięcy złotych. W tym roku obowiązywać będzie  zmieniony regulamin przyznawania dotacji, będą także znaczne prostsze wnioski dla osób ubiegających się o dofinansowanie. Nabór wniosk&... »


XIX Sesja Rady Gminy Lubin – zielone światło dla fotoradarów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

XIX Sesja Rady Gminy Lubin – zielone światło dla fotoradarówBędzie porozumienie pomiędzy Gminą Lubin i Głównym Inspektorem Transportu Drogowego w sprawie montażu stacjonarnych urządzeń rejestrujących, w ciągu drogi krajowej nr 36 na terenie gminy. Radni wyrazili zgodę na podjęcie współpracy w tej sprawie, a w gminnym budżecie zarezerwowano na ten cel 70 tys. zł. W projekcie uchwały, złożonej ... »


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.170 sek.Lubin 1.0