Piątek, 30 września 2022 r.   Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 67

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Helios zaprasza na Filmowy Poranek. Helios zaprasza na Fil...
Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całe... »ZOO Lubin - Europejskie Dni Ptaków 2022 ZOO Lubin - Europejski...
Już po raz 6. w lubińskim zoo w pierwszy weekend października odbędą się Europejskie Dni Ptaków. Organizatorem ogólnopolskim jest O... »Kino Konesera w październiku Kino Konesera w paździ...
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane his... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 I Nocny Turniej Piłkarski rozegrano przy sztucznym świetle, na murawie wewnątrz toru do jazdy szybkiej. Turniej skupił 80 graczy.

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa informacje spośród 20562 artykułów.

Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 30 września 2022 roku. KROJCZY ODZIEŻY- 1 wolne miejsce, wymagana umiejętność wykr... »


Wniosek o zwrot środków z systemu viaTOLL – wyłącznie do końca września
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Wniosek o zwrot środków z systemu viaTOLL – wyłącznie do końca września Przypominamy o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot kaucji za urządzenia viaBOX (OBU) oraz środków z umów zawartych w systemie viaTOLL. Dyspozycję zwrotu środków pozostałych w wygaszonym systemie viaTOLL można złożyć do 30 września 2022 r. Użytkownicy systemu viaTOLL mogą składać wnioski o zw... »


Nie założysz konta – nie rozliczysz się z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Nie założysz konta – nie rozliczysz się z ZUSOd przyszłego roku, zgodnie ze zmianami w przepisach, każdy, kto jest płatnikiem składek, będzie miał ustawowy obowiązek posiadania aktywnego profilu na PUE ZUS. ZUS zachęca żeby takie konta zakładać już dzisiaj. Można to zrobić podczas osobistej wizyty w placówce ZUS lub online korzystając ze swojego  profilu zaufanego.   Dokład... »


Atak fałszywego wnuczka i fałszywego policjanta- seniorka straciła 23 tysiące złotych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Atak fałszywego wnuczka i fałszywego policjanta- seniorka straciła 23 tysiące złotychDo policjantów zgłosiła się kolejna osoba, która dała się zwieść i uwierzyła w historie wymyślane przez oszustów. Wśród nich jest lubinianka, która przekazała przestępcy 23 tysiące złotych. Za każdym razem przestępczy proceder wygląda niemal identycznie- rozmowa telefoniczna z fikcyjnym policjantem czy członkiem r... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 23 września 2022 roku. KASJER – 4 wolne miejsca, wymagana obsługa kompu... »


Żyj i ratuj życie! Roadpol Safety Days z lubińską drogówką, strażakami i uczniami SP 14
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Żyj i ratuj życie! Roadpol Safety Days z lubińską drogówką, strażakami i uczniami SP 14„Żyj i ratuj życie” to hasło akcji w ramach trwającego Europejskiego Tygodnia Mobilności, mającej na celu podnoszenie świadomości zagrożeń, jakie mogą dotknąć wszystkich uczestników ruchu drogowego. Promowanie bezpiecznych zachowań oraz potrzebę przestrzegania przepisów ruchu drogowego to zadania jakich podjęli się policja... »


Jeśli musisz coś załatwić w ZUS – zrób to przez Internet
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Jeśli musisz coś załatwić w ZUS – zrób to przez InternetWystarczy konto na platformie internetowej PUE ZUS oraz komputer lub telefon i Internet żeby zadać pytanie, złożyć wniosek czy sprawdzić stan swoich składek na koncie emerytalnym. Online można się także dowiedzieć czy ZUS przyznał rodzicom 500+ i kiedy będą wypłacane pieniądze. Z ekspertem ZUS można się także spotkać online podczas wideowizyt. Wy... »


Bezpłatne szkolenie 23 września - szkolenie on-line "Program Płatnik. Szkolenie dla początkujących"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Bezpłatne szkolenie 23 września - szkolenie on-line 23 września 2022 r. o  godz. 10.00 zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na bezpłatne szkolenie on-line „Program Płatnik. Szkolenie dla początkujących”. Szkolenie odbędzie się w oparciu o prezentację, która będzie udostępniona uczestnikom. Czas trwania szkolenia - ok. 3 godzin. Prowadząca – ekspert legnickiego O... »


Z ZUS nie tylko 500+
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Z ZUS nie tylko 500+Nie tylko o wyprawkę i 500+ składają rodzice wnioski do ZUS. Od stycznia Dolnoślązacy wysłali do ZUS 39,8 tys. wniosków dla 42,4 tys. dzieci o Rodzinny Kapitał opiekuńczy (RKO). Od 1 stycznia do końca sierpnia Zakład wypłacił dla dzieci na Dolnym Śląsku 179,9 mln zł. Pieniądze są wypłacane tylko na konto bankowe. Zakład wypłaca RKO w miesięc... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 września 2022 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 9 września 2022 roku.   ŚLUSARZ- SPAWACZ– 2 wolne miejsca, wykszt.... »


Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.150 sek.Lubin 1.0