Wtorek, 20 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Repertuar kina Repertuar kina "Muza" ...
REPERTUAR KINA „MUZA” w LUBINIE – www.ckmuza.eu   23.08 Piątek 14:00, 16:00 > Playmobil. Film – premiera > ... »Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II Lubin Uwaga! Zmiana organiza...
21.08.2019 (środa) zostanie wprowadzony ETAP 2 tymczasowej organizacji ruchu na zadaniu przebudowy ul. Jana Pawła II. Wiąże się to ze zmianami i ... »Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem Polski Konkurs KGHM. I TY moż...
KGHM, miedziowy potentat,  ogłasza konkurs "Ambasador Polski" w którym każdy może wziąć udział i zgłosić własnych faworytów. Z... »Oferty pracy KGHM Oferty pracy KGHM
MERCUS Logistyka sp. z o.o.Specjalista ds. Postępowań Przetargowych KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania InformacjiMłodszy S... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Trzech gen. Maczków w Lubinie?

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa inwestycja spośród 16410 artykułów.

Jak zaplanować zdrowe miasto
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Jak zaplanować zdrowe miastoZdrowe miasto to miasto dobrze zaplanowane - zwracają uwagę specjaliści z Colliers International. Duża ilość zieleni, w tym na dachach budynków, zwarta tkanka miejska zaprojektowana jako naturalna siłownia oraz proekologiczny transport decydują o zdrowiu mieszkańców, nie tylko w fizycznym, ale i psychicznym oraz społecznym aspekcie. ... »


KGHM Polska Miedź wspiera inicjatywy prorodzinne
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź wspiera inicjatywy prorodzinneKGHM Polska Miedź, realizując politykę społecznej odpowiedzialności, we współpracy ze Związkiem Pracodawców Polska Miedź, zaprosił samorządowców do udziału w konferencji „Uzasadnienie i sposoby efektywnego wspierania rodziny w samorządzie terytorialnym”. Spółka prowadzi aktywne działania wspierające inicjatyw... »


KGHM Zagłębie Lubin otrzyma rządowe środki na halę sportową
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Zagłębie Lubin otrzyma rządowe środki na halę sportowąMinisterstwo Sportu i Turystyki wspiera KGHM Zagłębie Lubin S.A. w rozwoju sztandarowego projektu dla młodych sportowców – Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Projekt budowy hali sportowej z pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim na potrzeby Akademii został wpisany do planu rocznego „Programu inwestycji o  szczególnym zn... »


Praca w KGHM? W zasięgu Ameryka Południowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 lipca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Praca w KGHM? W zasięgu Ameryka PołudniowaKGHM to największy pracodawca na Dolnym Śląsku i jedna z firm w Polsce, w której nie można narzekać na brak możliwości rozwoju zawodowego. Szanse na etat w miedziowym koncernie mają zarówno absolwenci szkół średnich, jak i uczelni, które na co dzień współpracują z KGHM. Sztygar zmianowy mechaniczny, operator SMG,... »


Największa inwestycja w historii należącej do KGHM Huty Miedzi Legnica
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Największa inwestycja w historii należącej do KGHM Huty Miedzi LegnicaSpółka uruchamia jedyny w Polsce piec WTR (wychylno-topielno-rafinacyjny) do przetopu recyklingowego miedzi. Piec spełnia najwyższe standardy ochrony środowiska, posiada najnowocześniejszą instalację do oczyszczania gazów procesowych i jest elementem strategicznego programu. Inwestycja optymalizuje wykorzystanie posiadanej infrastrukt... »


Droga S3 Polkowice – Lubin. Przetarg ogłoszony, ale czy znajdą się chętni?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Droga S3 Polkowice – Lubin. Przetarg ogłoszony, ale czy znajdą się chętni?Niedokończony 14 kilometrowy odcinek drogi S3 między Lubinem a Polkowicami sprawia duże problemy kierowcom. Pas awaryjny jest w ciągu dnia zakorkowany. To skutek przeciągającej się budowy tego odcinka. Po zerwaniu w kwietniu umowy z Konsorcjum firm Salini, GDDKiA ogłosiła szybko nowy przetarg, ale czy znajdą się chętni na złożenie oferty? Inwestyc... »


KGHM. Kopalnia w Chile bije rekordy efektywności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Kopalnia w Chile bije rekordy efektywnościPrzez lata inwestycja w Chile była kulą u nogi KGHM. To się już zmienia. Choć zysku netto jeszcze nie ma, to tylko przez wielkie koszty finansowe. Przychody chilijskiej kopalni Sierra Gorda, w której KGHM ma większościowe udziały wzrosły w pierwszym kwartale o ponad 11 proc., ale miedzi wydobyto o aż 22,5 proc. więcej. Wydobyto też o 61 p... »


KGHM. Rekordowa kwartalna produkcja miedzi i najwyższa EBiTDA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Rekordowa kwartalna produkcja miedzi i najwyższa EBiTDA142 tys. ton wyniosła w pierwszym kwartale 2019 roku produkcja miedzi płatnej KGHM Polska Miedź SA. To najlepszy kwartalny wynik w ostatnich 3 latach, produkcja wzrosła o 28 proc. w stosunku do 1 kwartału ubiegłego roku. Z kolei 1 454 mln zł to najwyższa EBiTDA Grupy w ujęciu kwartalnym od początku 2018 roku. Grupa przekroczyła plany produkcyj... »


KGHM otworzył nowy wydział Huty Miedzi „Cedynia”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM otworzył nowy wydział Huty Miedzi „Cedynia”Wczoraj KGHM otworzył nowy wydział Huty Miedzi „Cedynia”. Otwarcie inwestycji zbiegło się w czasie z jubileuszem Oddziału. Dokładnie 9 maja minęło bowiem równe czterdzieści lat od dnia, w którym Huta Miedzi „Cedynia” rozpoczęła działanie. Uruchomienie Wydziału Granulatu Miedzi pozwoli usprawnić i zintensyfikow... »


KGHM wesprze sportowców w drodze na igrzyska w Tokio i Pekinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM wesprze sportowców w drodze na igrzyska w Tokio i PekinieCo roku, w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki, spółka KGHM Polska Miedź wyłoni 20 stypendystów spośród najbardziej utalentowanych polskich sportowców. Każdy z nich otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 50 tys. zł rocznie. Pierwsi laureaci programu Miedziane Rywalizacje zostali ... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.107 sek.Lubin 1.0