Czwartek, 23 maja 2019 r.   Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 80

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Polkowice – Lubin cztery bezpłatne kursy dziennie Polkowice – Lubi...
Polkowicki magistrat przygotowuje się do rozpoczęcia bezpłatnych kursów na trasie Polkowice - Lubin. Wspólne dla wszystkich przewo... »Lubińscy policjanci prowadzą dzisiaj na drogach powiatu lubińskiego działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Lubińscy policjanci pr...
Dzisiaj od godzin porannych policjanci ruchu drogowego lubińskiej komendy prowadzą na drogach powiatu lubińskiego wzmożone działania prew... »Tydzień Bibliotek w Gminie Lubin Tydzień Bibliotek w Gm...
Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 roku przez Stowarzyszenie... »Przed policjantami ukrył się w zbożu Przed policjantami ukr...
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 32 – letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest kradzież kabla telekomunikacyjnego, powo... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...W lubińskich kopalniach należących do KGHM Polska Miedź SA wydobywa się w sporych ilościach srebro?

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa inwestycja spośród 16090 artykułów.

KGHM. Kopalnia w Chile bije rekordy efektywności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Kopalnia w Chile bije rekordy efektywnościPrzez lata inwestycja w Chile była kulą u nogi KGHM. To się już zmienia. Choć zysku netto jeszcze nie ma, to tylko przez wielkie koszty finansowe. Przychody chilijskiej kopalni Sierra Gorda, w której KGHM ma większościowe udziały wzrosły w pierwszym kwartale o ponad 11 proc., ale miedzi wydobyto o aż 22,5 proc. więcej. Wydobyto też o 61 p... »


KGHM. Rekordowa kwartalna produkcja miedzi i najwyższa EBiTDA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM. Rekordowa kwartalna produkcja miedzi i najwyższa EBiTDA142 tys. ton wyniosła w pierwszym kwartale 2019 roku produkcja miedzi płatnej KGHM Polska Miedź SA. To najlepszy kwartalny wynik w ostatnich 3 latach, produkcja wzrosła o 28 proc. w stosunku do 1 kwartału ubiegłego roku. Z kolei 1 454 mln zł to najwyższa EBiTDA Grupy w ujęciu kwartalnym od początku 2018 roku. Grupa przekroczyła plany produkcyj... »


KGHM otworzył nowy wydział Huty Miedzi „Cedynia”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM otworzył nowy wydział Huty Miedzi „Cedynia”Wczoraj KGHM otworzył nowy wydział Huty Miedzi „Cedynia”. Otwarcie inwestycji zbiegło się w czasie z jubileuszem Oddziału. Dokładnie 9 maja minęło bowiem równe czterdzieści lat od dnia, w którym Huta Miedzi „Cedynia” rozpoczęła działanie. Uruchomienie Wydziału Granulatu Miedzi pozwoli usprawnić i zintensyfikow... »


KGHM wesprze sportowców w drodze na igrzyska w Tokio i Pekinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM wesprze sportowców w drodze na igrzyska w Tokio i PekinieCo roku, w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki, spółka KGHM Polska Miedź wyłoni 20 stypendystów spośród najbardziej utalentowanych polskich sportowców. Każdy z nich otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 50 tys. zł rocznie. Pierwsi laureaci programu Miedziane Rywalizacje zostali ... »


Wkrótce otwarcie niecodziennej konstrukcji w Ścinawie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wkrótce otwarcie niecodziennej konstrukcji w ŚcinawiePrzedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. z Wrocławia zakończyło prace budowlane przy parkingu-statku w bezpośrednim sąsiedztwie ścinawskiego portu. Dodatkowo wykonawca przebudował fragment ulicy Wołowskiej (na odcinku równoległym do parkingu) oraz skrzyżowanie ulic Wołowskiej z Rybną. Powstały również nowe publiczne toalety ... »


Uwaga ! Wstrzymanie przebudowy sygnalizacji na Niepodległości i Kaczyńskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 lutego 2019 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga ! Wstrzymanie przebudowy sygnalizacji na Niepodległości i KaczyńskiegoJak informuje Urząd Miejski w Lubinie ze względu na niskie temperatury, zakończenie inwestycji pn. "Przebudowa ul. Ścinawskiej od skrzyżowania z drogą krajową nr 3 (E65), alei Niepodległości, alei Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ul. Granitowej do Centrum Logistycznego Jeronimo Martins Dystrybucja w Lubinie" zostało przesunięte do czasu poprawy waru... »


Mercedes uruchomi w Jaworze fabrykę baterii i 200 miejsc pracy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 stycznia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Mercedes uruchomi w Jaworze fabrykę baterii i 200 miejsc pracyFabryka baterii w Jaworze jest drugą już inwestycją Mercedesa w Jaworze. Pierwszą jest inteligentna fabryka zaawansowanych technologicznie silników do pojazdów konwencjonalnych. Teraz Mercedes-Benz Cars wprowadza do Polski kolejną technologię przyszłości. "Jesteśmy świadkami rewolucji przemysłowej 4.0, w której Polska odgrywa ... »


Budowa drogi w Karczowiskach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 31 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Budowa drogi w KarczowiskachTrwa budowa kolejnego, nowego odcinka drogi w Karczowiskach. Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na 10 lutego przyszłego roku. Inwestycja jest warta ponad 777 tysięcy złotych i  realizuje się ją w formule „Zaprojektuj i wybuduj”. Zakres zadania obejmuje wykonanie drogi o długości 420 m i szerokości 5 m wraz z oświetleniem u... »


Ruszamy w trasę - gdzie zamontować smartfona?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Ruszamy w trasę - gdzie zamontować smartfona?Smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia – także podczas podróży samochodowej. Za ich pomocą możemy przecież odtwarzać podczas jazdy ulubioną muzykę, odbierać mniej lub bardziej pilne telefony czy puszczać pociechom filmy, kiedy znudzone zaczynają nam dawać w kość. Gdzie trzymać smartfona podczas podróży, ab... »


Chile docenia inwestycje KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Chile docenia inwestycje KGHMNajwiększy polski inwestor w Chile potwierdza swoją silną pozycję w Ameryce Południowej udanymi spotkaniami z przedstawicielami rządu i samorządów. Jako odpowiedzialny inwestor, współwłaściciel Sierra Gorda rozpoczyna współpracę z najlepszą uczelnią o profilu górniczym i kultywuje pamięć o wybitnym Polaku – Ig... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.306 sek.Lubin 1.0