Sobota, 14 grudnia 2019 r.   Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 77

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Zagęszczanie włosów - sposoby na bujną czuprynę Zagęszczanie włosów - ...
Zagęszczanie włosów pozwala cieszyć się bujną fryzurą, nawet jeśli natura poskąpiła nam pięknych i gęstych pukli. Metod polepszenia kondyc... »Uwaga na telefonicznych oszustów polujących na twoje oszczędności! Uwaga na telefonicznyc...
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach odnotowali kolejne telefoniczne oszustwo w wyniku, którego pokrzywdzona został... »#KGHM. Działania stabilizujące w związku z dopływem wody w ZG Polkowice-Sieroszowice #KGHM. Działania stabi...
KGHM Polska Miedź S.A. kontynuuje działania stabilizujące dopływ wody w Kopalni Polkowice-Sieroszowice. Przypomnijmy, że od 4 listopada 2019 roku... »Rocznica wybuchu stanu wojennego Rocznica wybuchu stanu...
Dziś przypada 38. rocznica wybuchu stanu wojennego w Polsce. 13 grudnia to jednocześnie Dzień Pamięci Ofiar Stanu Wojennego. Z tej okazji władze ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.09.1948 Otwarcie liceum przy ul. M. Kopernika

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologicznypolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa kino spośród 16842 artykułów.

Repertuar kina "Muza" w Lubinie 13-19.12.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Repertuar kina REPERTUAR KINA „MUZA” w LUBINIE – www.ckmuza.eu 13.12 Piątek 12:45 > Nieplanowane > USA / sk 16:00, 17:45 > Śnieżna paczka > Wlk. Bryt / sk 17:00, 19:15 > Nadzwyczajni > Fra / ds 19:30 > Ukryta gra > Pol / sk 14.12 Sobota 14:15, 16:00 > Śnieżna paczka > Wlk. Bryt / sk 17:45 > Ukryta gra >... »


Śnieżne premiery w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Śnieżne premiery w kinach Helios!Na początku grudnia perspektywa śnieżnych widoków nie jest optymistyczna, jednak na ekranach kin Helios białego puchu z pewnością nie zabraknie! Ponadto z okazji mikołajek na widzów czekać będą najlepsze filmy i moc atrakcji, którym będzie towarzyszył Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów! Emocjonujące przygody lisa... »


Helios zaprasza na grudniowe seanse z cyklu Kultura Dostępna!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Helios zaprasza na grudniowe  seanse z cyklu Kultura Dostępna!W grudniu na ekranach kin Helios w całej Polsce, w ramach projektu Kultura Dostępna, widzowie zobaczą trzy bardzo różne filmy polskiej produkcji! Podczas ostatnich seansów w tym roku zaprezentowane zostaną porywający film akcji ze sportem w tle, pozytywny film obyczajowy oraz komedia romantyczna. 12 grudnia, jako pierwszy w tym miesi... »


AKCJA „Z CHOINKI SERCA DAR”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 grudnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

AKCJA „Z CHOINKI SERCA DAR”Każdy, kto w dniach 2-19 grudnia 2019r. odwiedzi Kino „Helios” w Lubinie może spełnić życzenie podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie. Dzieci z domu dziecka przygotowały serduszka, na których wypisały swoje marzenia. Na każdym jest również imię dziecka i jego wiek. Serca zawi... »


Kobiecy wieczór w najlepszym wydaniu!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kobiecy wieczór w najlepszym wydaniu!Jeden z tych obrazów, przy których uśmiech gości na twarzach wszystkich pań, film podnoszący nastrój, pełen ciekawych zwrotów akcji i doskonałej gry aktorskiej. „Jak poślubić milionera?” Odpowiedź na to i wiele innych pytań znajdziemy w najnowszej propozycji Kina Kobiet, na które sieć kin Helios zapras... »


Komediowy poradnik w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Komediowy poradnik w kinach Helios!W ostatni piątek listopada na widzów kin Helios czeka premiera polskiego obrazu, który rozweseli do łez i pokaże wartości, które w życiu każdego z nas zasługują na miano bezcennych. Historia o różnych obliczach miłości i oczekiwaniach z nią związanych zamknięta w przewrotnym tytule „Jak poślubić milionera?” t... »


Mocna końcówka listopada w kinach Helios
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Mocna końcówka listopada w kinach HeliosOstatni piątek listopada, mimo szarugi za oknem, zapowiada się wyjątkowo pogodnie zwłaszcza w kinie Helios. Na dużym ekranie zawita polska komedia romantyczna „Jak poślubić milionera?”, w której oprócz zawodowo rozweselającej i rozbrajającej Małgorzaty Sochy zobaczymy na przykład śpiewająco odgrywającą swoją rolę Justynę ... »


Wielka metamorfoza kina Helios w Lubinie!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wielka metamorfoza kina Helios w Lubinie!Lubiński Helios w Galerii Cuprum Arena zmienił się nie do poznania, o czym wszyscy miłośnicy dobrego kina będą mogli się przekonać już 7 grudnia. Totalna zmiana designu we wnętrzach,  modernizacja techniczna i jeszcze większa wygoda podczas oglądania znakomitych filmów - wszystko to w prezencie dla lubinian na Mikołajki. Ponad 100... »


Kult w Kinie Konesera
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kult w Kinie KoneseraKino Konesera to cykliczne spotkania z Kinem przez duże „K” – co 2 tygodnie w poniedziałkowy wieczór. W ramach Kina Konesera prezentujemy Państwu filmy wyjątkowe, często reprezentujące nurt tzw. kina niezależnego, które nie pojawiają się w stałym repertuarze. Są to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i in... »


Kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne spotkanie z cyklu Kino KobietKino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 20 listopada - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „1800 gramów". Fantastyczna, luźna atmosf... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.245 sek.Lubin 1.0