Piątek, 05 czerwca 2020 r.   Imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 27

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wypadanie włosów – przyczyny powodujące ten popularny problem mogą Cię zaskoczyć. Za głównych sprawców nadmiernego wypadania włosów uważa się stres, anemię czy złą dietę, jednak badania wykazały, że jest to także częsta przypadłość osób, u których wykryto zaburzenia hormonalne.

Wiadomości z Lubina
Złodzieje próbowali uciec autobusem komunikacji miejskiej Złodzieje próbowali uc...
Dwóch sprawców kradzieży sklepowej zatrzymali policjanci wydziału prewencji. Mężczyźni ze sklepu mieszczącego się na tereni... »SZEFOWIE FIRM ZATRZYMANI PRZEZ CBŚP SZEFOWIE FIRM ZATRZYMA...
CBŚP zatrzymało 6 osób podejrzanych o przestępstwa gospodarcze. Wartość strat w wyniku działania grupy wynosi co najmniej 4,4 mln zł. Do... »Silny wstrząs w kopalni Polkowice-Sieroszowice Silny wstrząs w kopaln...
Do silnego wstrząsu doszło dzisiaj o godzinie 12.50 w kopalni Polkowice-Sieroszowice (woj. dolnośląskie). Wszyscy górnicy zostali już wyco... »PUP Lubin. Nabór wniosków na wsparcie dla pracodawców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców samozatrudnionych PUP Lubin. Nabór wnios...
Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie ogłasza nabór wniosków na formy wsparcia wskazane w Ustawie o zmianie ustawy o szczególnych ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Po przeprowadzonej w 2000 roku inwentaryzacji przyrodniczej na terenie Lubina stwierdzono występowanie 8 gatunków roślin, grzybów i porostów podlegających ochronie ścisłej, 8 gatunków roślin podlegających ochronie częsciowej oraz 26 gatunków roślin rzadkich, 8 gatunków chronionych i 17 gatunków rzadkich bezkręgowców, wśród ryb 1 gatunek chroniony i 1 rzadki, 5 gatunków chronionych płazów (wszystkie występujące w Polsce gatunki płazów znajdują się pod ochroną) 4 gatunki chronionych gadów (wszystkie występujące w Polsce gatunki gatunki gadów znajdują się pod ochroną_, 92 gatunki chronionych ptaków, 9 gatunków chronionych nietoperzy( wszystkie występujące w Polsce gatunki nietoperzy znajdują się pod ochroną) oraz 6 gatunków chronionych ssaków. Główne zasoby naturalne Lubina to: ruda miedzi, srebro, pokłady żwiru i piasku.

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa konkurs spośród 17439 artykułów.

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 czerwca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs fotograficzny rozstrzygniętyPonad czterdzieści zdjęć wpłynęło na konkurs fotograficzny „Zostaję w domu, nie nudzę”. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ zdecydowana większość prac była niezwykle efektowna, ciekawa i pomysłowa. Ostatecznie, po burzliwej nardzie, wyłoniono zwycięzców. Swoje nagrody przyznali także prezes Przedsiębio... »


Anioły Kultury Gminy Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Anioły Kultury Gminy LubinZapraszamy do udziału w V edycji Konkursu Anioły Kultury Gminy Lubin. Na nominacje twórców kultury czekamy do 30 czerwca 2020 roku. Celem akcji zainicjowanej przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin jest wyróżnienie i uhonorowanie osób oraz grup artystycznych za wybitne osiągnięcia i dorobek w dziedzinie sztuki. Nagroda przycz... »


Dwie godziny dla Rodziny w Grupie Kapitałowej KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2020 — komentarze: brak komentarzy

Dwie godziny dla Rodziny w Grupie Kapitałowej KGHMRodzina, współdziałanie, komunikacja - KGHM Polska Miedź S.A. po raz drugi przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Dwie godziny dla Rodziny”, zachęcającej organizacje i firmy do działań na rzecz harmonijnego łączenia ról w życiu zawodowym i prywatnym. Oprócz Oddziałów KGHM swój udział w akcji zadek... »


Konkurs fotograficzny na finiszu!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 kwietnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs fotograficzny na finiszu!Tylko do najbliższego czwartku można nadsyłać prace na konkursie fotograficzny „Zostaję w domu – nie nudzę się”. Ciekawi jesteśmy, jak spędzacie czas w okresie pandemii, kiedy opuszczanie domu jest bardzo ograniczone. Jesteśmy przekonani, że się nie nudzicie. Pokażcie to na fotografiach! Interpretacja – absolutnie dowolna: ... »


Konkurs „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 kwietnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii Portal dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on przeznaczony zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs rozpoczyna się już 24 kwietnia, będzi trwał do 24 maja.   Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekaj... »


2 tys. zł dla Zespołu Ratownictwa Medycznego w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 kwietnia 2020 — komentarze: brak komentarzy

2 tys. zł dla Zespołu Ratownictwa Medycznego w LubinieGliniane kurki i kogutki stworzone przez  naszą regionalną artystkę Mirosławę Skalską rozeszły się na pniu. Dzięki akcji Ośrodka Kultury Gminy Lubin udało się zebrać 2,5 tys. które przeznaczone zostaną  na potrzeby Zespołu Ratownictwa Medycznego w Lubinie. Te wyjątkowe ceramiczne przedmioty miały trafić do uczestników doroc... »


MDK. Konkurs Recytatorski
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

MDK. Konkurs Recytatorski29.02.2020 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbyły się eliminacje powiatowe XXVI REGIONALNEGO Konkursu RECYTATORSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH oraz XXV DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „PEGAZIK”. W konkursie wzięło udział 37 uczestników ze szkół podstawowych po... »


Nowe konkursy w grze „Kolejowe ABC” – do wygrania zielone szkoły!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Nowe konkursy w grze „Kolejowe ABC” – do wygrania zielone szkoły!Ruszył pierwszy z dwóch konkursów w grze edukacyjnej na smartfony „Kolejowe ABC”. Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski mogą wygrać zielone szkoły dla całej klasy. Zwycięzcy pojadą w Bieszczady i na Mazury. Wyjazd będzie wyjątkową lekcją dotyczącą kolejowego bezpieczeństwa. Konkursy organizuje Urząd Trans... »


Wybrano Młodzieżową Radę Gminy Lubin!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 marca 2020 — komentarze: brak komentarzy

Wybrano Młodzieżową Radę Gminy Lubin!Znamy wyniki wyborów do pierwszej w historii Młodzieżowej Rady Gminy Lubin. Osoby,  które weszły w jej skład wybrane zostały z grona zgłoszonego przez m.in. kluby, stowarzyszenia, OSP, sołtysów i samorządy szkolne. Wyborów dokonała komisja powołana przez Wójta Gminy Lubin, która brała pod uwagę wyniki... »


Disney Junior w kinie – kolejna edycja (29.03.-01.04.20)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2020 — komentarze: brak komentarzy

Disney Junior w kinie – kolejna edycja (29.03.-01.04.20)Już w weekend 29 lutego i 1 marca zapraszamy na szóstą edycję „Disney Junior w kinie”, serii pokazów uwielbianych przez dzieci i gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze. Nowa edycja skupi się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior: „Myszka Miki: Zamieszani w przygod... »


Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.171 sek.Lubin 1.0