Środa, 21 luty 2024 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 33

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
UWAGA NA FAŁSZYWE E-MAILE UWAGA NA FAŁSZYWE E-MA...
Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości informuje o kolejnej kampanii, która polega na rozsyłaniu przez cyberprzestępców w... »LSSE i Fundacja LSSE dbają o środowisko. W szkołach z regionu rusza akcja „Rośnij razem z nami” LSSE i Fundacja LSSE d...
W otoczeniu partnerskich szkół Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, będ... »Konsultacje społeczne dotyczące terenów przy Hucie Miedzi „Głogów” Konsultacje społeczne ...
KGHM Polska Miedź S.A. oddział Huta Miedzi Głogów, w związku z rozpoczęciem procedury sporządzenie planu urządzenia lasu dla lasów ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (22.02.2024 – 29.02.2024) Repertuar Kina Muza w ...
    22.02 Czwartek 14:45, 17:00, 19:15 > Sami swoi. Początek > Pol / ds 15:00, 17:15, 19:30 > Priscilla > USA / ms &n... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 I Nocny Turniej Piłkarski rozegrano przy sztucznym świetle, na murawie wewnątrz toru do jazdy szybkiej. Turniej skupił 80 graczy.

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa lekcje spośród 22123 artykułów.

LSSE i Fundacja LSSE dbają o środowisko. W szkołach z regionu rusza akcja „Rośnij razem z nami”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lutego 2024 — komentarze: brak komentarzy

LSSE i Fundacja LSSE dbają o środowisko. W szkołach z regionu rusza akcja „Rośnij razem z nami”W otoczeniu partnerskich szkół Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, będą zasadzone nowe drzewa. W ramach akcji „Rośnij razem z nami”, oprócz nasadzeń, przewidziano prelekcje ekologii dla uczniów. Do „zielonej” inicjatywy przyłączyła się r... »


ZOO Lubin - Prelekcja "Jak mądrze dokarmiać ptaki?"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

ZOO Lubin - Prelekcja Ogród Zoologiczny w Lubinie zaprasza na prelekcję "Jak mądrze dokarmiać ptaki?" do Inkubatora Przedsiębiorczości na terenie ZOO Lubin. Prelekcja skierowana jest do grup zorganizowanych ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Rokrocznie edukujemy lokalne społeczeństwo o tym kiedy, jak i czym mądrze dokarmiać ptaki. Widzimy efekty nas... »


Indeks za wiedzę o ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Indeks za wiedzę o ZUSChcesz wygrać indeks? Weź udział w olimpiadzie ZUS. Do 20 października 2023 r. szkoły ponadpodstawowe mogą zgłaszać uczniów do olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Na zwycięzców czekają nie tylko nagrody rzeczowe, ale i również indeksy na studia oraz dodatkowe punkty w rekrutacji na w... »


Inauguracja programu Cyfrowa Przyszłość Miedzi
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Inauguracja programu Cyfrowa Przyszłość MiedziKGHM zainaugurował nowy program edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Cyfrowa Przyszłość Miedzi”. W projekcie pilotażowym udział wzięło 250 uczniów z 8 placówek z Zagłębia Miedziowego i województwa lubuskiego. Projekt koordynuje oddział miedziowej spółki, Centralny Ośrodek Przetwarzani... »


KGHM zaprasza mieszkańców Zagłębia Miedziowego do programu EKO-Zdrowie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

KGHM zaprasza mieszkańców Zagłębia Miedziowego do programu EKO-ZdrowieNauka pływania, gimnastyka, zajęcia nordic walking – niemal tysiąc osób już jesienią będzie mogło skorzystać z szerokiej oferty zajęć sportowych dedykowanych młodszym i starszym mieszkańcom Zagłębia Miedziowego dzięki wsparciu KGHM. Miedziowy gigant zainauguruje jesienną edycję swojego sztandarowego programu prozdrowotnego pn. EKO-Zdro... »


Europejskie Dni Dziedzictwa 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Europejskie Dni Dziedzictwa 2023Już niebawem Muzeum Historyczne w Lubinie zaprasza Państwa na obchody Europejskich Dni Dziedzictwa w Grodzie Słowiańskim organizowane pod hasłem: "ŻYWE DZIEDZICTWO - TRADYCJE OD POKOLEŃ". Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Parku Leśnego w Lubinie w dniach od 9 do 17 września 2023 r. Europejskie Dni Dziedzictwa to największa inicjatyw... »


Team Kompetentni – ponad dwa tysiące uczniów z patronatem KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Team Kompetentni – ponad dwa tysiące uczniów z patronatem KGHMWyższe stypendia naukowe, do 2000 zł za szczególne osiągnięcia i rekordowa liczba pierwszoklasistów. KGHM rozwija swój program edukacyjny „Kompetentni w branży” i motywuje uczniów w nowym roku szkolnym. – W tym roku szkolnym w naszym programie „Kompetentni w branży” naukę rozpocznie aż... »


Tysiące osób z supermocą bezpieczeństwa Rogatka po piknikach Kampanii Kolejowe ABC II – informacja prasowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Tysiące osób z supermocą bezpieczeństwa Rogatka po piknikach Kampanii Kolejowe ABC II – informacja prasowaPrawie 18 000 osób uczestniczyło w wakacyjnych imprezach plenerowych zorganizowanych w ramach Kampanii Kolejowe ABC II realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego. 19 sierpnia w Darłowie odbył się ostatni w tym roku piknik rodzinny z nosorożcem Rogatkiem. Po wakacjach lekcje bezpieczeństwa z sympatycznym bohaterem Kampanii Kolej... »


Bezpieczny Powrót do Szkoły z BIG Lubin: bezpiecznie i z nową wyprawką
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczny Powrót do Szkoły z BIG Lubin: bezpiecznie i z nową wyprawkąJuż 25 sierpnia w BIG Lubin profesjonaliści przybliżą najmłodszym zasady bezpieczeństwa i pierwszej pomocy, a sympatyczna postać z bajki poprawi humory przed nadchodzącym początkiem roku szkolnego. Nie zabraknie również możliwości otrzymania szkolnej wyprawki, na którą mają szansę wszyscy robiący zakupy w BIG od 27 do 31 sierpnia. Ko... »


Sieci szerokopasmowe w gminie Lubin – kompleksowe informacje
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 sierpnia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Sieci szerokopasmowe w gminie Lubin – kompleksowe informacjeGmina Lubin jest bardzo mocno zainteresowana rozwojem sieci szerokopasmowych na swoim terenie, dlatego aktywnie poszukuje i uczestniczy w projektach, które pozwalają takie sieci rozbudowywać i docelowo przyłączyć wszystkich zainteresowanych. Ze względu na bardzo dużą rozpiętość terytorialną są to bardzo kosztowne inwestycje, w których... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.259 sek.Lubin 1.0