Czwartek, 21 czerwca 2018 r.   Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 82

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
XIII Otwarty Zlot Motocyklowy Rudna - Gwizdanów XIII Otwarty Zlot Moto...
W dniu 22 czerwca 2018 roku wszystkie drogi prowadzą do miejscowości Gwizdanów w gminie Rudna gdzie odbędzie się XIII Zlot Motocykli. Cie... »Twój Vincent w Kulturze Dostępnej Twój Vincent w Kulturz...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwel... »Zawody sportowo-pożarnicze Zawody sportowo-pożarn...
Jak co roku, gminne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, stanęły w szranki by wygrać w konkurencjach na najlepszą męską i kobiecą drużynę. Zawo... »Linia kolejowa Rudna Gwizdanów na półmetku Linia kolejowa Rudna G...
Przed końcem tego roku przywrócony zostanie ruch towarowy, a później pasażerski na odcinku kolejowym Legnica – Lubin. W lipc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Powstała pierwsza szkoła wyższa – Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa minimalna spośród 14802 artykułów.

Weekend zniżek w Cuprum Arena
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Weekend zniżek w Cuprum ArenaJuż 23 -25 marca galeria Cuprum Arena w Lubinie zaprasza na weekend zniżek z magazynami AVANTI (03/2018) oraz LOGO (marzec 2018). „Weekend zniżek to wspaniała okazja, by do swojej garderoby zaprosić wiosnę – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – wiosnę, która zachwyca paletą barw i różnorod... »


ARiMR – dopłaty do materiału siewnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

ARiMR – dopłaty do materiału siewnegoAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi od 15 stycznia do 25 czerwca nabór wniosków o  przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie.   Wnioski należy składać do kierownika biura powiatow... »


Płaca minimalna w 2018 roku. Co się zmieni? Ile brutto?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 stycznia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Płaca minimalna w 2018 roku. Co się zmieni? Ile brutto?Od 1 stycznia 2018 roku płaca minimalna w Polsce wynosi 2100 zł brutto. Tym samym w 2018 najniższa krajowa wzrosła o 100 złotych, czyli „na rękę” 70 zł. W 2018 roku wzrosła również minimalna stawka godzinowa. Od 1 stycznia 2018 roku minimalna płaca wyniesie ono 2100 zł brutto. Kwestie związane z płacą minimalną reguluj... »


Prężnie działająca LGD. Pierwsze umowy podpisane
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Prężnie działająca LGD. Pierwsze umowy podpisaneDotacje udzielone przez LGD Kraina Łęgów Odrzańskich na rozwój przedsiębiorczości powoli wkraczają w fazę realizacji. Pierwsi beneficjenci podpisali umowy o dofinansowanie i mogą rozpocząć realizację swoich planów. Co ważne dla LGD – dotyczą one turystyki i produktu lokalnego. 50, 60 czy 100 tys. zł to na pewn... »


Uwaga – ostrzeżenie o oblodzeniu!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 grudnia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga – ostrzeżenie o oblodzeniu!Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega, że w nocy i nad ranem mogą wystąpić w naszym regionie duże oblodzenia. Od godziny 22:00  (30 listopada) do godz. 09:00  w piątek  Biuro Meteorologiczne prognozuje spadek temperatury powietrza poniżej 0°C , który spowoduje zamarzanie mokrych już  nawierzchni dr&oa... »


Zaproś kominiarza do domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zaproś kominiarza do domuZbliża się jesień i zima, a to oznacza, że trzeba będzie zacząć ogrzewać domy i mieszkania. Przed rozpoczęciem sezonu grzewczego należy zadbać o właściwy stan przewodów kominowych i urządzeń grzewczych. Kominy: instalacją dymową, spalinową oraz wentylacyjną należy poddawać okresowej kontroli oraz czyszczeniu przez uprawnionego kom... »


To już pewne. Płaca minimalna w górę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

To już pewne. Płaca minimalna w góręRząd przyjął we wtorek (12 września) propozycję wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2018 r. na poziomie 2100 zł brutto, a i stawki godzinowej do 13,7 zł. Rząd przyjął propozycję Ministerstwa Rodiny, Pracy i Polityki Społecznej i chce, by od 1 stycznia 2018 r. minimalne wynagrodzenie za pracę dla pracownika zatrudnionego w pełnym... »


Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnychDo 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. To już kolejny w tym roku nab&oacut... »


Od marca emeryci dostaną więcej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Od marca emeryci dostaną więcejMinimalna emerytura na poziomie 1000 zł i waloryzacja z kwotą gwarantowaną minimum 10 zł – już za kilka dni więcej znajdą na swoim koncie emeryci i renciści. Nie trzeba składać żadnych wniosków – od 1 marca ZUS z urzędu swoim świadczeniobiorcom będzie wypłacał więcej. W 2017 roku podwyżki są znaczące szczególnie dl... »


Nie dostajesz 13 zł na godzinę? Wspólna akcja PIP i Solidarności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nie dostajesz 13 zł na godzinę? Wspólna akcja PIP i SolidarnościNSZZ „Solidarność” wraz z Państwową Inspekcją Pracy będzie prowadzić wspólną akcję mającą na celu wyegzekwowanie stosowania minimalnej stawki godzinowej. – To cenna inicjatywa! Wsparcie Solidarności, która ma swoje struktury w całym kraju bardzo jest nam potrzebne – odpowiedział Roman Giedrojć, Gł&oacu... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5
Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.328 sek.Lubin 1.0