Środa, 22 listopada 2017 r.   Imieniny: Cecylii, Marka, Maura
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 71

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>Wiadomości z Lubina
Mastersi z Lubina najlepsi – foto Mastersi z Lubina najl...
Dwanaście drużyn z całej Polski wzięło udział III Barbórkowym Turnieju Piłki Ręcznej Masters, który rozegrany został w Lubinie. Org... »Sesja Rady Gminy Lubin Sesja Rady Gminy Lubin...
Siedmioma projektami uchwał, z inicjatywy wójta Gminy Lubin, będą się zajmować radni na najbliższej sesji, którą zaplanowano na 22 ... »Dotyk nieba Dotyk nieba
Chciałabym Was zachęcić do lektury niesamowitej książki „Dotyk nieba”. Opowiada prawdziwą historię wypadku, choroby oraz cudownego uz... »Zemsta jest słodka?! Zemsta jest słodka?!
O „Volcie” w reżyserii Juliusza Machulskiego pisze Grzegorz Ćwiertniewicz specjalnie dla tych, którzy nie zdążyli zobaczyć teg... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Zagłębie Lubin w piłce ręczej kobiet i mężczyzn zdobyło Mistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007?

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa minimalna spośród 13937 artykułów.

Zaproś kominiarza do domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zaproś kominiarza do domuZbliża się jesień i zima, a to oznacza, że trzeba będzie zacząć ogrzewać domy i mieszkania. Przed rozpoczęciem sezonu grzewczego należy zadbać o właściwy stan przewodów kominowych i urządzeń grzewczych. Kominy: instalacją dymową, spalinową oraz wentylacyjną należy poddawać okresowej kontroli oraz czyszczeniu przez uprawnionego kom... »


To już pewne. Płaca minimalna w górę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

To już pewne. Płaca minimalna w góręRząd przyjął we wtorek (12 września) propozycję wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2018 r. na poziomie 2100 zł brutto, a i stawki godzinowej do 13,7 zł. Rząd przyjął propozycję Ministerstwa Rodiny, Pracy i Polityki Społecznej i chce, by od 1 stycznia 2018 r. minimalne wynagrodzenie za pracę dla pracownika zatrudnionego w pełnym... »


Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnychDo 3 sierpnia 2017 r. można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. To już kolejny w tym roku nab&oacut... »


Od marca emeryci dostaną więcej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Od marca emeryci dostaną więcejMinimalna emerytura na poziomie 1000 zł i waloryzacja z kwotą gwarantowaną minimum 10 zł – już za kilka dni więcej znajdą na swoim koncie emeryci i renciści. Nie trzeba składać żadnych wniosków – od 1 marca ZUS z urzędu swoim świadczeniobiorcom będzie wypłacał więcej. W 2017 roku podwyżki są znaczące szczególnie dl... »


Nie dostajesz 13 zł na godzinę? Wspólna akcja PIP i Solidarności
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nie dostajesz 13 zł na godzinę? Wspólna akcja PIP i SolidarnościNSZZ „Solidarność” wraz z Państwową Inspekcją Pracy będzie prowadzić wspólną akcję mającą na celu wyegzekwowanie stosowania minimalnej stawki godzinowej. – To cenna inicjatywa! Wsparcie Solidarności, która ma swoje struktury w całym kraju bardzo jest nam potrzebne – odpowiedział Roman Giedrojć, Gł&oacu... »


Zdrowy jak przedsiębiorca
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Zdrowy jak przedsiębiorcaPrzedsiębiorcy rzadko chorują, a nawet, jeśli dopadnie ich grypa to rzadko chodzą na zwolnienia lekarskie. Jeśli porównamy ilość dni, które na zwolnieniu spędzili pracownicy i pracodawcy to widzimy ogromną dysproporcję. Z danych statystycznych wynika, że zaledwie 9,9 proc. wszystkich zwolnień to te, na których w 2015 ... »


Od nowego roku minimalna stawka za pracę to 13 zł za godzinę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Od nowego roku minimalna stawka za pracę to 13 zł za godzinęOd nowego roku wszyscy zatrudnieni na podstawie umów-zleceń będą mieli zagwarantowaną minimalną stawkę wynagrodzenia w wysokości 13 zł za godzinę. Nowe przepisy mogą spowodować, że więcej podmiotów będzie operować w szarej strefie. W pierwszych miesiącach mogą też pojawić się oferty nieuczciwych agencji, któ... »


Oblodzenia – ostrzeżenie pogodowe!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Oblodzenia – ostrzeżenie pogodowe!Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega że czekają nas niekorzystne warunki pogodowe. W dniu 12 grudnia br. od godz. 17:00  do godz. 10:00 dnia 13 grudnia br, prognozuje się spadek temperatury poniżej zera na obszarze województwa dolnośląskiego, co spowoduje zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodnik&oacu... »


W 2017 roku 13 zł za godzinę na zleceniu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 grudnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

W 2017 roku 13 zł za godzinę na zleceniuOd 1 stycznia 2017 r. zacznie obowiązywać minimalna stawka godzinowa dla zleceniobiorców oraz osób samozatrudnionych. Wyniesie ona 13 zł – wynika z obwieszczenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 21 września 2016 r. w sprawie wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2017 r. Nowością od nowego roku będzie minimalna usta... »


Płaca minimalna i minimalna stawka godzinowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 września 2016 — komentarze: brak komentarzy

Płaca minimalna i minimalna stawka godzinowa Wynagrodzenie minimalne jest podstawową gwarancją ochrony pracownika przed wyzyskiem ze strony pracodawcy.   Płaca minimalna,  to prawnie ustalony najniższy dopuszczalny poziom wynagrodzenia pieniężnego za pracę najemną (na podstawie umowy o pracę), określony w postaci stawki lub minimalnego zarobku za pracę w obowiązującym wymiarz... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4
Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 2.082 sek.Lubin 1.0