Niedziela, 26 maja 2019 r.   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 79

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” VII REGIONALNY KONKURS...
25.05.2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” ... »Żółty pył na samochodach. Skąd się bierze… Żółty pył na samochoda...
Żółty pył na samochodach? Od kliku dni kierowcy widzą co rano żółtą maź lub pył, który pokrywa karoserię ich aut. Nie jest t... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.01.1969 Otwarcie Domu Kultury Zagłębia Miedziowego (obecnie Centrum Kultury "MUZA")

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa mistrzostwa spośród 16099 artykułów.

Over the limit w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

Over the limit w Kulturze DostępnejKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Seanse odbywają się w każdy czwartek w godz. 13.00 oraz 18:00. Bilety dla każd... »


Rozpoczęcie sezonu motocyklowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Rozpoczęcie sezonu motocyklowegoW najbliższą sobotę 27.04.2019r. na parkingu Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28 b odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Dla każdego kto ma zamiar sie wybrać na to wydarzenie przewidziane jest mnóstwo atrakcji takie jak: Parada motocykli ulicami miasta, Strefa d... »


Filmowe emocje dla każdego w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Filmowe emocje dla każdego w kinach Helios!W cotygodniowym repertuarze kin Helios, każdy widz znajdzie doskonałą propozycję dla siebie. W tym tygodniu sieć zaprasza na premierowe pokazy „Mamy talent!” - filmu o młodym zespole rockowym z Norwegii. Ponadto kinomani będą mogli obejrzeć opowieść o namiętności „After”, zabawną animację „Praziomek”, a takż... »


Mistrzostwa Dolnego Śląska ,Ogólnopolskiego Projektu „Szachy w Szkole”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Mistrzostwa Dolnego Śląska ,Ogólnopolskiego Projektu „Szachy w Szkole”We wtorek 02.04.2019  w Regionalnym Centrum Sportowym obyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska, Ogólnopolskiego Projektu "Szachy w Szkole".   Blisko 500 młodych szachistów reprezentujących 40 najlepszych szkół z Dolnego Śląska, w których program szachowy realizuje się w klasach 1-3, stawiło się już po raz drugi w... »


KGHM wesprze sportowców w drodze na igrzyska w Tokio i Pekinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM wesprze sportowców w drodze na igrzyska w Tokio i PekinieCo roku, w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki, spółka KGHM Polska Miedź wyłoni 20 stypendystów spośród najbardziej utalentowanych polskich sportowców. Każdy z nich otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 50 tys. zł rocznie. Pierwsi laureaci programu Miedziane Rywalizacje zostali ... »


Wspaniały sukces w czeskim TRUTNOV zawodników KKS TORA
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wspaniały sukces w czeskim TRUTNOV zawodników KKS TORA02.03.2019 r. w miejscowości Trutnov  /Czechy/ odbył się Międzynarodowy Turniej Karate, w którym startowało 349 karateków z 29 klubów ze Słowacji, Polski, Czech. Organizator bardzo dobrze przygotował się do przeprowadzenia rywalizacji na różnych poziomach, organizując rywalizację na 5 tatami. Jedenastoosobowa ekip... »


Kolejne medale z Mistrzostw Dolnego Śląska łuczników z LZS SKS Raszówka
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kolejne medale z Mistrzostw Dolnego Śląska łuczników z LZS SKS Raszówka2 marca odbyły się w Ścinawce Średniej Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie. W zawodach startowało ponad 120 zawodników z Dolnego Śląska  w tym 19 osobowa ekipa LZS SKS Raszówka. Zawodnicy z LZS SKS Raszówka (głównie mieszkańcy Karczowisk i Raszówki) zdobyli łącznie pięć ... »


Natalia Czajkowska, mistrzynią świata juniorek, seniorek oraz open w bikini fitness
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Natalia Czajkowska, mistrzynią świata juniorek, seniorek oraz open w bikini fitness- Od niedawna uprawiasz bikini-fitness, a zdążyłaś już zdobyć trzy złote medale mistrzostw świata. To ogromny sukces. Spodziewałaś się aż takich osiągnięć? - Szczerze mówiąc to nie. Stawiałam sobie za cel mistrzostwo świata, bo trzeba dążyć do jak najwyższych celów, ale to w przyszłości. Nie spodziewałam się, że te sukcesy przyjdą ta... »


X Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKING
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

X Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKINGDziś odbywają się w Lubinie X Otwarte Mistrzostwa Lubina w NORDIC WALKING na górkach za PKS-em.  Start zawodów dla uczniów i amatorów o godz. 11:00, dla profesjonalistów o godz. 12:00. Miejsce wydarzenia Górki za PKS (przy ul. Konstytucji 3 Maja). Kategorie wiekowe: SZK... »


„Najlepszy” w Kulturze Dostępnej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

„Najlepszy” w Kulturze DostępnejKultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Dla naszych czytelników do wygrania mamy cztery pojedyncze zaproszenia. Kultura Dostępna:... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.101 sek.Lubin 1.0