Środa, 21 luty 2024 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 68

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
UWAGA NA FAŁSZYWE E-MAILE UWAGA NA FAŁSZYWE E-MA...
Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości informuje o kolejnej kampanii, która polega na rozsyłaniu przez cyberprzestępców w... »LSSE i Fundacja LSSE dbają o środowisko. W szkołach z regionu rusza akcja „Rośnij razem z nami” LSSE i Fundacja LSSE d...
W otoczeniu partnerskich szkół Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, będ... »Konsultacje społeczne dotyczące terenów przy Hucie Miedzi „Głogów” Konsultacje społeczne ...
KGHM Polska Miedź S.A. oddział Huta Miedzi Głogów, w związku z rozpoczęciem procedury sporządzenie planu urządzenia lasu dla lasów ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (22.02.2024 – 29.02.2024) Repertuar Kina Muza w ...
    22.02 Czwartek 14:45, 17:00, 19:15 > Sami swoi. Początek > Pol / ds 15:00, 17:15, 19:30 > Priscilla > USA / ms &n... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...29.02.2000 Oficjalne otwarcie Centrum Informacji Europejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubinie. Otwarcia dokonali: Prezydent Miasta Lubina Dariusz Milka oraz Wicewojewoda Dolnośląski Andrzej Tatuśko.

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa muzeum spośród 22123 artykułów.

Rozpoczęcie Przyjmowania Zgłoszeń dla Wystawców na 11. Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

Rozpoczęcie Przyjmowania Zgłoszeń dla Wystawców na 11. Lubiński Festiwal Kwiatów i RoślinZachęcamy wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa do udziału w 11. Lubińskim Festiwalu Kwiatów i Roślin, który odbędzie się w dniach 27 i 28 kwietnia 2024 roku w Parku Leśnym w Lubinie. Festiwal, organizowany od kilku lat, stał się integralną częścią kalendarza imprez Lubina i Dolnego Śląska. To wyjątkowe wydarzenie przycią... »


„Wiwat wyobraźnia!” – surrealistyczne ferie w Galerii Pałacyk
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 stycznia 2024 — komentarze: brak komentarzy

„Wiwat wyobraźnia!” – surrealistyczne ferie w Galerii PałacykSzanowni rodzice, drogie dzieci! Jeżeli chcecie ciekawie i aktywnie spędzić ferie zimowe – zapraszamy do Muzeum Historycznego w Lubinie. W Galerii Pałacyk pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na zimową edycję zajęć plastycznych pn. „Wiwat wyobraźnia!”, które odbędą się w terminie 23-26 stycznia br. Edukacyjne spotkania ... »


KONKURS "Kotylion Niepodległościowy"
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

KONKURS Muzeum Historyczne w Lubinie serdecznie zaprasza najmłodszych do udziału w konkursie "Kotylion Niepodległościowy". Jak wziąć udział? Stwórz swój własny kotylion wykorzystując różnorodne materiały i techniki plastyczne, aby stworzyć wyjątkowy kotylion nawiązujący do historii niepodległości naszego kraju. Prace zostaną ocenion... »


Mieszko I oraz Jadwiga Śląska na pamiątkowych banknotach Kolei Dolnośląskich
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Mieszko I oraz Jadwiga Śląska na pamiątkowych banknotach Kolei DolnośląskichKoleje Dolnośląskie wyemitują serię pamiątkowych banknotów z wizerunkami twórcy polskiej państwowości Mieszka I oraz patronki Dolnego Śląska, św. Jadwigi. Pieniądze o nominale 0 euro opracowane zostały we współpracy ze spółką Banknoty Pamiątkowe. Przedsięwzięcie wpisuje się w obchody 15-lecia regionalnego przewoźnika. &... »


Koleje Dolnośląskie zapraszają na wystawę. 15 lat spółki „w pigułce” zobaczymy w Muzeum Miedzi w Legnicy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Koleje Dolnośląskie zapraszają na wystawę. 15 lat spółki „w pigułce” zobaczymy w Muzeum Miedzi w LegnicyArchiwalne zdjęcia, pamiątki oraz makieta dworca w Legnicy z klocków LEGO. To tylko część atrakcji, które znajdziemy na wystawie „15 lat Kolei Dolnośląskich” w Muzeum Miedzi w Legnicy.  Ekspozycja prezentuje dorobek przewoźnika w formie, która zainteresuje zarówno miłośników branży, jak i osoby mn... »


Pomnik Bolesława Chrobrego i ścieżka historyczna – KGHM wspiera Głogów w przygotowaniach do obchodów rocznicy tysiąclecia koronacji pierwszego Króla Polski
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Pomnik Bolesława Chrobrego i ścieżka historyczna – KGHM wspiera Głogów w przygotowaniach do obchodów rocznicy tysiąclecia koronacji pierwszego Króla PolskiList intencyjny i deklaracja współpracy dotyczące budowy pomnika Bolesława Chrobrego oraz zagospodarowania przestrzeni przy Kolegiacie w Głogowie. Wśród sygnatariuszy porozumienia oprócz miasta Głogów i Fundacji Pogoń Lwów znaleźli się również: KGHM oraz Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Działania wspi... »


Historyczna architektura Lubina - nowa wystawa plenerowa na lubińskim rynku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 października 2023 — komentarze: brak komentarzy

Historyczna architektura Lubina - nowa wystawa plenerowa na lubińskim rynkuOd połowy września br. na lubińskim Rynku można się zapoznać z najbardziej charakterystycznymi historycznymi budowlami naszego miasta.  Zaprezentowane zostały na planszach plenerowej wystawy pt. Lubin. Zabytki architektury. Cz. 1. Ekspozycja prezentuje dziewięć najokazalszych budowli oraz kompleksów architekt onicznych będących n... »


Legnicki ZUS i jego ciekawostki - bezpłatne wejściówki na sobotę 16 września
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Legnicki ZUS i jego ciekawostki - bezpłatne wejściówki na sobotę 16 wrześniaBudynek legnickiego Oddziału ZUS i jego ciekawostki - Na spacer historyczny po Legnicy zapraszamy już w sobotę 16 września, czyli w okrągłą rocznicę wyjścia Rosjan z Legnicy. Początek spaceru o godz. 14: 00. Zbiórka pod hotelem „Rezydencja” przy ul. S. Okrzei w Legnicy, czyli pod historycznym Domem Prijoma. Wejśció... »


Europejskie Dni Dziedzictwa 2023
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 05 września 2023 — komentarze: brak komentarzy

Europejskie Dni Dziedzictwa 2023Już niebawem Muzeum Historyczne w Lubinie zaprasza Państwa na obchody Europejskich Dni Dziedzictwa w Grodzie Słowiańskim organizowane pod hasłem: "ŻYWE DZIEDZICTWO - TRADYCJE OD POKOLEŃ". Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Parku Leśnego w Lubinie w dniach od 9 do 17 września 2023 r. Europejskie Dni Dziedzictwa to największa inicjatyw... »


Cześć i chwała Bohaterom! – KGHM w 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 lipca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Cześć i chwała Bohaterom! – KGHM w 79. rocznicę wybuchu Powstania WarszawskiegoSpecjalny autobus, którym uczestnicy odwiedzą najważniejsze punkty na mapie Warszawy, gra plenerowa, podświetlone budynki oddziałów, stoisko edukacyjne oraz bieg historyczny – KGHM jest partnerem obchodów 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wolontariusze i pracownicy miedziowej spółki oddadzą hołd Bohater... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.192 sek.Lubin 1.0