Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 23

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...11.07.1994 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Tadeusz Maćkała a wiceprezydentami Dariusz Milka i Mirosław Gojdź

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa oszczednosci spośród 20770 artykułów.

Oszczędności ?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 lutego 2011 — komentarze: 2 komentarze

Oszczędności ?Jeden z mieszkańców Lubina zwrócił uwagę na świecący za dnia reflektor, który każdej nocy oświetla kościół Matki Boskiej Częstochowskiej. - Zastanawiam się kto za to płaci? Od kilku miesięcy z każdej strony słyszę, że miasto i powiat bohatersko oszczędzają nawet na papierze. A tu taka niespodzianka - skwitował z uśmiech... »


Hipokryzja Lubina 2006 oraz teatr marionetek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 stycznia 2011 — komentarze: 3 komentarze

Hipokryzja Lubina 2006 oraz teatr marionetekHipokryzja stowarzyszenia Lubin 2006 sięga zenitu. Na naszym lubińskim poletku sprawdza się doskonale stare porzekadło "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" Z jednej strony robi sie nagonkę na były Zarząd starostwa, że zadłużył powiat, że ten jest w stanie katastrofalnego zadłużenia, poniewaz ma 6 mln długu, bierze w tym udział sam prezydent... »


W Legnicy oszczędzają na oświetlaniu ulic
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 10 października 2009 — komentarze: brak komentarzy

W Legnicy oszczędzają na oświetlaniu ulicKiedy zapada zmierzch, legniczanie wpadają w złość. Lampy, które powinny oświetlać ulice miasta, nie zapalają się. Kto wpadł na tak idiotyczny pomysł? - wścieka się Jan Młodziński, legniczanin. - Idąc ciemną ulicą, boję się, że jakiś bandzior mnie napadnie. Może być więcej wypadków. Internauci posądzają o zafundowanie im ciemnośc... »


KGHM pracuje nad oszczędnościami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 października 2009 — komentarze: brak komentarzy

KGHM pracuje nad oszczędnościamiPolska Miedź liczy na większe oszczędności, których poszuka w centralizacji zakupów i wdrażaniu programu "Efektywność" - czytamy w "Parkiecie". Jak powiedział w dzienniku Artur Król, dyrektor naczelny Centralnego Biura Zakupów KGHM, koncern w przyszłym roku dzięki centralizacji zakupów zaoszczędzi więcej niż ... »


Dyrektor szpitala w Lubinie oszczędza na salowych
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 19 maja 2009 — komentarze: 2 komentarze

Dyrektor szpitala w Lubinie oszczędza na salowychDyrektor lubińskiego szpitala postanowił zaoszczędzić. Dlatego zleci sprzątanie i gotowanie zewnętrznym firmom Ponad setkę pracownic szpitala im. Jana Jonstona w Lubinie ogarnął lęk o przyszłość. Dyrektor zapowiedział, że zleci sprzątanie i gotowanie firmom zewnętrznym. Ogłosił już przetarg i mimo głosów protestu ze strony załogi, nie za... »


Policja oszczędza - czy strach wyjdzie na ulice?
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 27 marca 2009 — komentarze: 1 komentarz

Policja oszczędza - czy strach wyjdzie na ulice?Mają oszczędzać na telefonach i w laboratorium. Dolnośląska policja mocniej zaciska pasa. Nie ma na telefony, opony ani odczynniki do badań kryminalistycznych. Policjanci składają się na papier i tusz do drukarek. Tak wygląda codzienność w dolnośląskiej policji po cięciach budżetowych. W kasie naszym policjantom zabraknie w tym roku 50 mln zł.... »


Jak prezesi KGHM oszczędzają na sobie
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 13 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Jak prezesi KGHM oszczędzają na sobie Prezesi KGHM oszczędzają także na sobie. W związku z kryzysem zwrócili się do rady nadzorczej, aby nie waloryzowała im już pensji.To oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych miesięcznie. Niejedyne. Z kontraktów menedżerskich wykreślono uświęcony wieloletnią tradycją firmy zapis o prawie prezesów do jednomiesięcznego urlop... »


Czy KGHM oszczędza?
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 24 lutego 2009 — komentarze: brak komentarzy

Czy KGHM oszczędza?Pomimo kryzysu rada nadzorcza Polskiej Miedzi zastanawiała się w poniedziałek nad premiami dla prezesów.Kontrakty menedżerskie prezesów KGHM przewidują poza normalną pensją (35-45 tys. zł) również premie kwartalne za dobrą pracę. To kilkanaście tysięcy złotych ekstra, wypłacane cztery razy w roku. Warunek jest jeden: rada n... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.347 sek.Lubin 1.0