Piątek, 26 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 15

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
I LO w Lubinie na podium szkół przyszłości w Polsce I LO w Lubinie na podi...
Wśród szkół średnich w Polsce, które najbardziej sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych u ... »Festiwal Edukacji Zawodowej – DRZWI OTWARTE Festiwal Edukacji Zawo...
Zespół Szkół Nr 1 w Lubinie zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 25 kwietnia na Drzwi Otwarte. Co roku szkoła prowadzi Fest... »Półfinały Ligi Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios! Półfinały Ligi Mistrzó...
Rozgrywki Ligi Mistrzów wkraczają w decydujący etap, przed fanami futbolu na najwyższym poziomie mecze półfinałowe, które ro... »Okradł na ulicy 81-letnią kobietę Okradł na ulicy 81-let...
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi z Lubina, który podejrzany jest o kradzież biżuterii. Mężczyzna wykorzystując chwil... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...W lubińskich kopalniach należących do KGHM Polska Miedź SA wydobywa się w sporych ilościach srebro?

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa parowe spośród 15986 artykułów.

Czym się różni żelazko parowe od generatora pary?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 grudnia 2018 — komentarze: brak komentarzy

Czym się różni żelazko parowe od generatora pary?Żelazka parowe święcą swój triumf już od wielu lat i przez wiele lat nie pojawiła się dla nich realna konkurencja. Sytuacja zmieniła się, kiedy wprowadzono do sprzedaży generatory pary. Między tymi dwoma urządzeniami jest wiele różnic. Związane są nie tylko z jakością prasowania, ale również komfortem pracy urządzenia i wygodą ... »


Gdzie znajdziemy grzyby?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 października 2018 — komentarze: brak komentarzy

Gdzie znajdziemy grzyby?Pogoda w tym roku niezbyt dopisuje grzybiarzom. Trzeba wykorzystać każdy moment, kiedy są do tego warunki. Koniec października jest mokry i zapowiada się ciepło, więc warto wybrać się na grzybobranie.  Są także sprawdzone miejsca, gdzie niemal co roku można nazbierać grzybów. Nie szukając daleko Lubina można udać się do lasu przy trasi... »


Muzealny Pociąg Specjalny CUPRUM przejedzie na trasie Lubin Górniczy – Legnica – Lubin Górniczy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Muzealny Pociąg Specjalny CUPRUM przejedzie na trasie Lubin Górniczy – Legnica – Lubin GórniczySzanowni Państwo, w związku z wizytą lokomotywy parowej TKt48-18 w Zagłębiu Miedziowym zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Lubina, Rudnej i Polkowic do przejazdu Muzealnym Pociągiem Specjalnym CUPRUM na trasie Lubin Górniczy – Legnica – Lubin Górniczy. Przejazd realizowany będzie przez zabytkową po... »


Muzealny Pociąg Specjalny CUPRUM na trasie Lubin Górniczy – Legnica – Lubin Górniczy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Muzealny Pociąg Specjalny CUPRUM na trasie Lubin Górniczy – Legnica – Lubin GórniczySzanowni Państwo, w związku z wizytą lokomotywy parowej TKt48-18 w Zagłębiu Miedziowym zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Lubina, Rudnej i Polkowic do przejazdu Muzealnym Pociągiem Specjalnym CUPRUM na trasie Lubin Górniczy – Legnica – Lubin Górniczy. Przejazd realizowany będzie przez zabytkową ... »


Muzealne Pociągi CUPRUM i WYŻYKOWSKI w Lubinie. Będzie podróż!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 marca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Muzealne Pociągi CUPRUM i WYŻYKOWSKI w Lubinie. Będzie podróż!To będzie wydarzenie dla miłośników pociągów. W Lubinie będą aż dwa i będzie się można nimi przejechać dzięki Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku, które zaprasza do udziału w przejeździe Muzealnego Pociągu Specjalnego WYŻYKOWSKI, którego celem jest Szyb Bolesław oraz pociągu CUPRUM. Skład poprowadzi zabytk... »


Pierwsze kino w Lubinie – Kino Deli i Hotel Kaiser
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 lutego 2017 — komentarze: brak komentarzy

Pierwsze kino w Lubinie – Kino Deli i Hotel KaiserTrzeba przyznać, że obecnie budynek przy ul. Odrodzenia 8 jest ozdobą tej najładniejszej lubińskiej części miasta i po remoncie z lat 2012/2013 wygląda bardzo interesująco. Jaka jest jego historia i przylegającego do niego budynku sklepu rowerowego znanego sportowca – olimpijczyka z Seulu Jacka Bodyka? Oto ona. Ten dziś ciekawy, re... »


Wystawa Kultowych Motocykli
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2015 — komentarze: brak komentarzy

Wystawa Kultowych MotocykliWszystko, o czym marzą mężczyźni, i wszystko to w jednym miejscu? Już 16 i 17 maja CUPRUM ARENA szykuje męski weekend ze scenariuszem inspirowanym słowami z amerykańskiego klasyka: „w sercu każdego mężczyzny jest silne pragnienie stoczenia bitwy, przeżycia przygody i uratowania pięknej". Podczas weekendu 16 i 17 maja w CUPRUM ARENA szykuje w... »


KGHM uruchamia pierwsze bloki gazowo-parowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 listopada 2014 — komentarze: brak komentarzy

KGHM uruchamia pierwsze bloki gazowo-paroweKGHM konsekwentnie realizuje strategię rozwoju w sektorze energetycznym. Działania te pozwolą na stopniowe uniezależnianie się od rosnących na rynku cen energii elektrycznej oraz zapewnienie gwarancji dostaw. W poniedziałek, 3 listopada 2014, nastąpiło oficjalne uruchomienie produkcji energii elektrycznej i ciepła w wysokosprawnej kogeneracji w bl... »


Nowy przenośnik taśmowy w Elektrociepłowni Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2014 — komentarze: brak komentarzy

Nowy przenośnik taśmowy w Elektrociepłowni Lubin310 metrów długości ma nowy przenośnik taśmowy, którego montaż zakończono w Elektrociepłowni Lubin a obecnie rozpoczęły się czynności odbiorcze. To część szeroko zakrojonych prac modernizacyjnych ciągu nawęglania na wydziale EC1 w Energetyka Sp. z o.o. Prace objęły budowę betonowych fundamentów oraz montaż konstrukcji nośnej w... »


Energetyka redukuje emisję zanieczyszczeń
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 maja 2014 — komentarze: brak komentarzy

Energetyka redukuje emisję zanieczyszczeńPodczas konferencji dotyczącej technologii oczyszczania spalin w energetyce i ciepłownictwie, zorganizowanej przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ciepłownictwa w Lubinie, spółka przedstawiła zamierzenia związane z ochroną środowiska. Reprezentujący firmę Tomisław Kozubik, roztoczył zamierzenia firmy związane z ochroną środowiska. Zapowiedzia... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.230 sek.Lubin 1.0