Wtorek, 17 września 2019 r.   Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 53

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Przebudowa Jana Pawła II – trzeci etap (akt.) Przebudowa Jana Pawła ...
18 września miał zostać wprowadzony trzeci etap tymczasowej organizacji ruchu w ramach przebudowy ul. Jana Pawła II. jednak w związku z awarią i ... »Jakimi roślinami obsadzić nowoczesny podjazd do domu Jakimi roślinami obsad...
Podjazd przed domem ma być nie tylko funkcjonalny, ale też pasować do całej bryły budynku. Niekorzystnie jest jeśli się za bardzo wyróżn... » "Maksymiuk" w Kulturze...
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześ... »Kanonada w Lubinie. Zagłębie wysoko pokonuje Wisłę Płock Kanonada w Lubinie. Za...
Nienajlepsza atmosfera wewnątrz klubu nie przeszkodziła Miedziowym w odniesieniu najwyższego zwycięstwa od ponad czterech lat. Czy spotkanie ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...26.09.1945 Zaczęła funkcjonować szkoła podstawowa przy ul. Odrodzenia 32, nauczanie prowadziły trzy nauczycielki. Czynna była również parafia rzymskokatolicka.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa petycja spośród 16514 artykułów.

3 LO w Lubinie zbiera głosy pod Petycją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

3 LO w Lubinie zbiera głosy pod Petycją"Złożyłam dokumenty do klasy mundurowej i wie pani gdzie mnie dali? No gdzie? - Na fryzjerkę, mówi była uczennica Gimnazjum.  Inny uczeń dodaje - Ja też złożyłem dokumenty do klasy mundurowej, chciałem zostać strażakiem w przyszłości. Ale urzędnicy zadecydowali za mnie. Dali mnie do klasy mechanicznej w Chocianowie." To tylko dwa przykł... »


Nauka angielskiego – trendy w 2017 r.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nauka angielskiego –  trendy w 2017 r.Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach powszechnie wymagana. Jakie trendy w nauce języka angielskiego obowiązują w roku 2017? W odróżnieniu od lat poprzednich coraz większą rolę przypisuje nauce samodzielnej. Jeszcze kilkanaście lat temu samodzielna nauka nie była tak prosta, jak jest obecnie. Nauka samodzielna wymaga... »


Gmina Lubin. Rodzice i młodzi chcą młodzieżowej rady gminy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin. Rodzice i młodzi chcą młodzieżowej rady gminyDo urzędu gminy lubin została wniesiona 11 czerwca 2017 r. petycja dotycząca \"utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy Lubin\" W uzasadnieniu napisano że \"Młodzież jest przyszłością ludzkości, dlatego powinna uczyć się praktyk rządzenia nie tylko w samorządach szkolnych. Młodzież to nie tylko \"kujony\", \"nieuki\",... »


Lubin. Jutro zanoszą petycję do Prezydenta Lubina w sprawie Parku Leśnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2017 — komentarze: 1 komentarz

Lubin. Jutro zanoszą petycję do Prezydenta Lubina w sprawie Parku LeśnegoWe wtorek (11.04) o godzinie 8:00 przeciwnicy Parku Militarnego na Przylesiu zanoszą petycję do Prezydenta Lubina. Petycję podpisało około 2 tys. osób. – W rzekomo zdziczałym i opuszczonym Parku Leśnym wciąż jest bardzo dużo osób, cale rodziny z dziećmi i psami, seniorzy, dzieciaki i młodzież na rowerach. Tak będzie do ... »


Dziurawa droga odmieni się nie do poznania ?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2016 — komentarze: brak komentarzy

Dziurawa droga odmieni się nie do poznania ?Łazek to wieś wyglądająca jak średniowieczna. Nie ma w niej kanalizacji,ani drogi asfaltowej. Właśnie pan Władysław Plata zwrócił się do Wydziału Dróg Gminy Wiejskiej Lubin. Pani mu odpowiedziała tak: "Proszę napisać 2 petycje w tej sprawie". Problem w tym,że petycja była składana dwukrotnie i to nic nie dało. Życzę tego żeby drog... »


Parzący problem na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Parzący problem na Dolnym ŚląskuSilne poparzenia, reakcje alergiczne, choroby narządów wewnętrznych, nowotwory, a nawet śmierć - o skutkach kontaktu z toksyczną rośliną mówi się ostatnio w całym kraju. Wszystko z powodu inwazji barszczu Sosnowskiego, który z łatwością zadomowił się w Polsce i każdorazowo wywołuje postrach również wśród mieszkańc... »


Co zbudowałbyś w swoim mieście?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2015 — komentarze: brak komentarzy

Co zbudowałbyś w swoim mieście?Przestrzeń wokół nas, nie ważne czy mieszkamy w małej miejscowości czy dużym mieście, nieustanne się zmienia. Co roku powstają nowe ulice, parki lub budynki użyteczności publicznej, które mają poprawić komfort naszego życia. Od kogo zależy co powstanie w naszej okolicy? Wbrew pozorom nie tylko od lokalnych władz. Dużo do powiedzenia ... »


Wywiad z Lidią Geringer de Oedenberg
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2014 — komentarze: brak komentarzy

Wywiad z Lidią Geringer de Oedenberg Rok po misji śledczej Parlamentu Europejskiego na Dolnym Śląsku, władze naszego kraju nadal, mimo obietnic i zapowiedzi, nie podjęły dialogu z mieszkańcami zagrożonych odkrywką gmin... Tomasz Waśniewski (Społeczny Komitet „Stop Odkrywce”): - Dziękuję, że zgodziła się Pani udzielić odpowiedzi na nurtujące nas pytania, mimo n... »


Podpisz petycję w sprawie budowy schroniska dla zwierząt
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2013 — komentarze: 16 komentarzy

Podpisz petycję w sprawie budowy schroniska dla zwierzątFundacja dla zwierząt "Podaj łapę" wystosowała wczoraj petycję dotyczącą budowy schroniska dla zwierząt dla Lubina i okolic.  - Jak wiadomo nie ma u nas takiej instytucji jak schronisko, a jest ona niezbędna. Walczymy o to od dawna...jednak bezskutecznie. Dlatego wierzymy, że po zebraniu podpisów lokalnej społeczności będziemy mogli w k... »


Raszówka. Spotkanie z delegacją Parlamentu Europejskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2013 — komentarze: brak komentarzy

Raszówka.  Spotkanie z delegacją Parlamentu EuropejskiegoWójtowie i Burmistrzowie gmin: Lubin - Kunice - Ruja - Miłkowice - Prochowice - Ścinawa, członkowie Społecznego Komitetu „STOP Odkrywce" informują: w dniach 30 - 31 maja br. tereny zagrożone planami budowy odkrywkowej kopalni węgla brunatnego wizytować będzie delegacja Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego. Misja śledcza parlamenta... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.229 sek.Lubin 1.0