Poniedzialek, 20 stycznia 2020 r.   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 28

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Bezpłatne badania mammograficzne w Osieku i Oborze Bezpłatne badania mamm...
Dolnośląski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu zaprasza mieszkanki Gminy Lubin do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych.... »Chroń życie – Noś odblaski. Bądź widoczny i bezpieczny na drodze Chroń życie – No...
Używanie elementów odblaskowych przez pieszych, przede wszystkim w okresie zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok i widoczność jest ... »Maraton Grozy w Kinie Helios Maraton Grozy w Kinie ...
Już 31 stycznia, specjalnie z myślą o wszystkich lubiących się bać, przygotowaliśmy zestaw filmów, w których groza gra pierwsze skr... »Wolontariusze KGHM rozdają prezenty. Dary dla podopiecznych Domu Krótkiego Pobytu Wolontariusze KGHM roz...
Nowy aparat fotograficzny, zmywarka do naczyń i maszyny do szycia trafiły do podopiecznych Domu Krótkiego Pobytu w Przemkowie. Dary przeka... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...3.11.1998 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Dariusz Milka a wiceprezydentami Mariusz Duży i Zdzisław Kozicki.

Magazyn elubin.pl

Gabinet Psychologiczny

polec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa petycja spośród 16966 artykułów.

3 LO w Lubinie zbiera głosy pod Petycją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 lipca 2018 — komentarze: brak komentarzy

3 LO w Lubinie zbiera głosy pod Petycją"Złożyłam dokumenty do klasy mundurowej i wie pani gdzie mnie dali? No gdzie? - Na fryzjerkę, mówi była uczennica Gimnazjum.  Inny uczeń dodaje - Ja też złożyłem dokumenty do klasy mundurowej, chciałem zostać strażakiem w przyszłości. Ale urzędnicy zadecydowali za mnie. Dali mnie do klasy mechanicznej w Chocianowie." To tylko dwa przykł... »


Nauka angielskiego – trendy w 2017 r.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Nauka angielskiego –  trendy w 2017 r.Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach powszechnie wymagana. Jakie trendy w nauce języka angielskiego obowiązują w roku 2017? W odróżnieniu od lat poprzednich coraz większą rolę przypisuje nauce samodzielnej. Jeszcze kilkanaście lat temu samodzielna nauka nie była tak prosta, jak jest obecnie. Nauka samodzielna wymaga... »


Gmina Lubin. Rodzice i młodzi chcą młodzieżowej rady gminy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Gmina Lubin. Rodzice i młodzi chcą młodzieżowej rady gminyDo urzędu gminy lubin została wniesiona 11 czerwca 2017 r. petycja dotycząca \"utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy Lubin\" W uzasadnieniu napisano że \"Młodzież jest przyszłością ludzkości, dlatego powinna uczyć się praktyk rządzenia nie tylko w samorządach szkolnych. Młodzież to nie tylko \"kujony\", \"nieuki\",... »


Lubin. Jutro zanoszą petycję do Prezydenta Lubina w sprawie Parku Leśnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2017 — komentarze: 1 komentarz

Lubin. Jutro zanoszą petycję do Prezydenta Lubina w sprawie Parku LeśnegoWe wtorek (11.04) o godzinie 8:00 przeciwnicy Parku Militarnego na Przylesiu zanoszą petycję do Prezydenta Lubina. Petycję podpisało około 2 tys. osób. – W rzekomo zdziczałym i opuszczonym Parku Leśnym wciąż jest bardzo dużo osób, cale rodziny z dziećmi i psami, seniorzy, dzieciaki i młodzież na rowerach. Tak będzie do ... »


Dziurawa droga odmieni się nie do poznania ?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 listopada 2016 — komentarze: brak komentarzy

Dziurawa droga odmieni się nie do poznania ?Łazek to wieś wyglądająca jak średniowieczna. Nie ma w niej kanalizacji,ani drogi asfaltowej. Właśnie pan Władysław Plata zwrócił się do Wydziału Dróg Gminy Wiejskiej Lubin. Pani mu odpowiedziała tak: "Proszę napisać 2 petycje w tej sprawie". Problem w tym,że petycja była składana dwukrotnie i to nic nie dało. Życzę tego żeby drog... »


Parzący problem na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lipca 2015 — komentarze: brak komentarzy

Parzący problem na Dolnym ŚląskuSilne poparzenia, reakcje alergiczne, choroby narządów wewnętrznych, nowotwory, a nawet śmierć - o skutkach kontaktu z toksyczną rośliną mówi się ostatnio w całym kraju. Wszystko z powodu inwazji barszczu Sosnowskiego, który z łatwością zadomowił się w Polsce i każdorazowo wywołuje postrach również wśród mieszkańc... »


Co zbudowałbyś w swoim mieście?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 stycznia 2015 — komentarze: brak komentarzy

Co zbudowałbyś w swoim mieście?Przestrzeń wokół nas, nie ważne czy mieszkamy w małej miejscowości czy dużym mieście, nieustanne się zmienia. Co roku powstają nowe ulice, parki lub budynki użyteczności publicznej, które mają poprawić komfort naszego życia. Od kogo zależy co powstanie w naszej okolicy? Wbrew pozorom nie tylko od lokalnych władz. Dużo do powiedzenia ... »


Wywiad z Lidią Geringer de Oedenberg
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2014 — komentarze: brak komentarzy

Wywiad z Lidią Geringer de Oedenberg Rok po misji śledczej Parlamentu Europejskiego na Dolnym Śląsku, władze naszego kraju nadal, mimo obietnic i zapowiedzi, nie podjęły dialogu z mieszkańcami zagrożonych odkrywką gmin... Tomasz Waśniewski (Społeczny Komitet „Stop Odkrywce”): - Dziękuję, że zgodziła się Pani udzielić odpowiedzi na nurtujące nas pytania, mimo n... »


Podpisz petycję w sprawie budowy schroniska dla zwierząt
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2013 — komentarze: 16 komentarzy

Podpisz petycję w sprawie budowy schroniska dla zwierzątFundacja dla zwierząt "Podaj łapę" wystosowała wczoraj petycję dotyczącą budowy schroniska dla zwierząt dla Lubina i okolic.  - Jak wiadomo nie ma u nas takiej instytucji jak schronisko, a jest ona niezbędna. Walczymy o to od dawna...jednak bezskutecznie. Dlatego wierzymy, że po zebraniu podpisów lokalnej społeczności będziemy mogli w k... »


Raszówka. Spotkanie z delegacją Parlamentu Europejskiego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 maja 2013 — komentarze: brak komentarzy

Raszówka.  Spotkanie z delegacją Parlamentu EuropejskiegoWójtowie i Burmistrzowie gmin: Lubin - Kunice - Ruja - Miłkowice - Prochowice - Ścinawa, członkowie Społecznego Komitetu „STOP Odkrywce" informują: w dniach 30 - 31 maja br. tereny zagrożone planami budowy odkrywkowej kopalni węgla brunatnego wizytować będzie delegacja Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego. Misja śledcza parlamenta... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4
Copyright © 2006-2020 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.261 sek.Lubin 1.0