Piątek, 31 marca 2023 r.   Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 23

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielomilionowe inwestycje KGHM w ochronę środowiska – trwają prace w Hucie Miedzi Legnica Wielomilionowe inwesty...
Miedziowy gigant niemal całkowicie wyeliminuje emisje arsenu i rtęci dzięki nowej Instalacji Oczyszczania Gazów Poprocesowych. To pierwsza... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Obwieszczenie o licytacjach Obwieszczenie o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 marca 2023     Kategoria: mieszkania 1. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość, lokalizacja: P... »Wynosili z piwnicy swój łup. Byli tak zajęci, że nawet nie zauważyli policjantów Wynosili z piwnicy swó...
Policjanci wydziału prewencji lubińskiej komendy, podczas wspólnego patrolu z kryminalnymi, przez okno piwniczne zauważyli dwóch wł... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1947 Uruchomienie produkcji w Fabryce Mechanizmów Pianinowych - obecnie Dolnośląska Fabryka Instrumentów Lutniczych DEFIL

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pociagi spośród 21143 artykułów.

Koleje Dolnośląskie po raz kolejny grają z WOŚP
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 stycznia 2023 — komentarze: brak komentarzy

Koleje Dolnośląskie po raz kolejny grają z WOŚPPrzejazd pociągiem w kabinie maszynisty, szkolenie w symulatorze jazdy, archiwalne papierowe rozkłady jazdy czy zestawy kolejowych gadżetów. To tylko kilka z dziesięciu aukcji Kolei Dolnośląskich na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przewoźnik kolejny rok z rzędu włącza się w zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących. Co więcej,... »


Pociągi z Legnicy do Lubina ominą cztery nowoczesne przystanki i stację
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pociągi z Legnicy do Lubina ominą cztery nowoczesne przystanki i stacjęBardzo oczekiwana modernizacja linii kolejowej z Legnicy do Lubina może okazać się źle odebrana społecznie. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zdecydował, że na wyremontowanych przystankach i stacjach między miastami nie zatrzymają się pociągi pasażerskie - informuje portal Rynek Kolejowy. Prace przy linii kolejowej 289 od Leg... »


Pociągi do Lubina dopiero w lipcu 2019
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 września 2018 — komentarze: brak komentarzy

Pociągi do Lubina dopiero w lipcu 2019Mimo zapowiedzi, pociągi pasażerskie nie powrócą w grudniu do Lubina. Reaktywacja nastąpi zapewne dopiero w lipcu 2019 roku – informuje Rynek Kolejowy. O uruchomieniu linii w październiku zapewniał też prezydent Lubina.  W lutym tego roku członek zarządu województwa dolnośląskiego Jerzy Michalak poinformował, że w grudniu ... »


Od grudnia 12 par pociągów do Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 06 czerwca 2018 — komentarze: brak komentarzy

Od grudnia 12 par pociągów do LubinaWedług aktualnych założeń, do których dotarł "Rynek Kolejowy", od grudnia ruszy 10 par bezpośrednich połączeń Wrocław - Lubin plus dwie z przesiadką w Legnicy. Nie uda się uruchomić części połączeń w październiku.   O planowanej na grudzień reaktywacji połączeń do Lubina – największego w tej części Europy miasta bez dostępu do k... »


Będą pociągi, teraz czekamy na Centrum Przesiadkowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 lipca 2017 — komentarze: brak komentarzy

Będą pociągi, teraz czekamy na Centrum Przesiadkowe Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wziął udział w konferencji prasowej, podczas której PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę wartą prawie 190 mln zł na modernizację 40 km linii Legnica – Rudna Gwizdanów. Głównym efektem inwestycji będzie poprawa systemu komunikacji na Dolnym Śląsku. Odnowionych będzie ... »


Pociąg widmo – czekając na linię 289
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 kwietnia 2016 — komentarze: brak komentarzy

Pociąg widmo – czekając na linię 289Ostatni pociąg pasażerski odjechał ze stacji Lubin Górniczy w 2010 roku. Dwa lata później zburzono tam budynek dworca. PKP od ładnych paru lat planuje remont linii kolejowej na trasie Legnica – Lubin – Rudna Gwizdanów, data wznowienia ruchu linii 289 wciąż jednak jest przesuwana. Jakie są szanse na to, że Lubini... »


Inter City jeździ przez Lubin Górniczy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 września 2013 — komentarze: 14 komentarzy

Inter City jeździ przez Lubin GórniczyPociągi pasażerskie znów kursują przez Lubin z powodu zamknięcia mostu w Brzegu Dolnym informuje nas czytelnik. Zapowiada się, że linia Legnica - Lubin Górniczy powstanie szybciej niż projekt urzędników z magistratu "Centrum Przesiadkowe", a pasażerowie po zburzeniu dworca PKP będą wysiadać w polu. W Brzegu Dolnym został zamk... »


Podróż pociągiem to prawdziwy koszmar
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 08 sierpnia 2009 — komentarze: brak komentarzy

Podróż pociągiem to prawdziwy koszmarTego lata remont międzynarodowej trasy kolejowej E-30 skoncentrował się na odcinku Legnica - Wrocław. Roboty obejmują nawet połowę tego 60-kilometrowego odcinka i dają się mocno we znaki pasażerom, którzy dojeżdżają z zachodniej części województwa dolnośląskiego do pracy we Wrocławiu.Z reguły poranne pociągi do Wrocławia mają op&... »


W Polkowicach chcą, by przez miasto jeździły pociągi
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 06 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

W Polkowicach chcą, by przez miasto jeździły pociągiPlan połączenia zagłębia koleją nie odszedł do lamusa. W Polkowicach może nawet powstać terminal- Polkowice są taką ślepą, kolejową uliczką - mówi burmistrz Wiesław Wabik. - Do miasta można dojechać pociągiem z Lubina, ale dalej już nie, bo nie ma torów. A władzom Polkowic bardzo zależy na uruchomieniu linii kolejowej łączącej mi... »


Areszt dla graficiarzy za zniszczenie pociągu
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 01 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Areszt dla graficiarzy za zniszczenie pociąguBlisko dwa tysiące złotych może kosztować dwóch młodych mężczyzn z Wrocławia wycieczka do Głogowa. 25-letni Marcin K. i o rok starszy Maciej J. przyjechali na głogowski dworzec kolejowy, aby "udekorować" farbami jeden ze stojących na bocznicy wagonów. Kibicowało im dwóch kolegów. Byli tak bardzo zaaferowani malowanie... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.504 sek.Lubin 1.0