Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 18

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...20.06.2001r. Nagrodę Miasta Lubina otrzymał pan Alfred Wołczyński -czek na kwotę 12 000 zł

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa polaczenia spośród 20770 artykułów.

Będzie połączenie kolejowe z Lubina do Polkowic?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Będzie połączenie kolejowe z Lubina do Polkowic?Dolnośląska Służba Dróg i Kolei ogłosiła przetarg nieograniczony na realizację studium lokalizacyjnego dla odcinka kolejowego pomiędzy Polkowicami, Lubinem i Głogowem.  Studium lokalizacyjne włączenia miasta Polkowice przez budowę nowej linii kolejowej łączącej się z odcinkiem linii kolejowej 14 oraz włączeniem się do linii kolejowej 2... »


Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to konieczność
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2018 — komentarze: 1 komentarz

Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to koniecznośćReaktywacja szlaków kolejowych była głównym tematem konwentu wójtów, burmistrzów i prezydentów Zagłębia Miedziowego, który odbył się w Lubinie. – To jest przyszłość i trzeba zrobić wszystko, aby przywrócić regularne połączenia kolejowe pomiędzy naszymi miastami – mówią zgodn... »


Nowe połączenia autobusowe na terenie gminy Lubin umożliwią dojazd do Krzeczyna Małego i Niemstowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 listopada 2009 — komentarze: brak komentarzy

Nowe połączenia autobusowe na terenie gminy Lubin umożliwią dojazd do Krzeczyna Małego i NiemstowaOd 3 listopada linie komunikacji miejskiej docierać będą do dwóch kolejnych miejscowości: Krzeczyna Małego oraz Niemstowa. Dzięki temu komunikacją zbiorową objętych zostanie 15 wsi w gminie Lubin. Umożliwia to porozumienie międzygminne zawarte pomiędzy Urzędem Gminy Lubin i Urzędem Miejskim w Lubinie. Gmina Lubin dopłaca do przewozów... »


Podczas wakacji tańsze połączenia kolejowe i lotnicze
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 02 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Podczas wakacji tańsze połączenia kolejowe i lotniczeLiczba ofert przewoźników sprawiła, że w wakacje możemy samochód zostawić bezpiecznie w garażu. Co więcej, wcale nie jesteśmy skazani na jeden środek transportu. Można sobie wybrać, w jaki sposób dotrzeć z Wrocławia nad polskie morze. Samolot do Gdańska za ponad 260 zł to świetna alternatywa dla tych, którzy nie n... »


Kolej likwiduje i skraca połączenia
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 11 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Kolej likwiduje i skraca połączeniaOd przyszłego poniedziałku, 16 marca, przestaną kursować pociągi na trasie: Wrocław Główny - Wałbrzych Miasto (odjazd 7.39) i Wałbrzych Miasto - Wrocław Główny (odjazd 10.32).Nie pojedzie też pociąg z Legnicy do stacji Rudna Gwizdanów (odjazd 14.57). To nie koniec zmian, które czekają pasażerów. Niektóre p... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.420 sek.Lubin 1.0