Środa, 21 luty 2024 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 37

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
UWAGA NA FAŁSZYWE E-MAILE UWAGA NA FAŁSZYWE E-MA...
Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości informuje o kolejnej kampanii, która polega na rozsyłaniu przez cyberprzestępców w... »LSSE i Fundacja LSSE dbają o środowisko. W szkołach z regionu rusza akcja „Rośnij razem z nami” LSSE i Fundacja LSSE d...
W otoczeniu partnerskich szkół Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, będ... »Konsultacje społeczne dotyczące terenów przy Hucie Miedzi „Głogów” Konsultacje społeczne ...
KGHM Polska Miedź S.A. oddział Huta Miedzi Głogów, w związku z rozpoczęciem procedury sporządzenie planu urządzenia lasu dla lasów ... »Repertuar Kina Muza w Lubinie (22.02.2024 – 29.02.2024) Repertuar Kina Muza w ...
    22.02 Czwartek 14:45, 17:00, 19:15 > Sami swoi. Początek > Pol / ds 15:00, 17:15, 19:30 > Priscilla > USA / ms &n... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...31.08.1982 Demonstracja w drugą rocznicę podpisania porozumień sierpniowych między Solidarnością a rządem PRL która przeradza się w trzydniowe starcia. W trakcie jej pacyfikacji oddziały ZOMO użyły broni palnej wskutek czego zginęli : Andrzej Trajkowski, Michał Adamowicz i Mieczysław Późniak.

Magazyn elubin.plTanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa polaczenia spośród 22123 artykułów.

Będzie połączenie kolejowe z Lubina do Polkowic?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Będzie połączenie kolejowe z Lubina do Polkowic?Dolnośląska Służba Dróg i Kolei ogłosiła przetarg nieograniczony na realizację studium lokalizacyjnego dla odcinka kolejowego pomiędzy Polkowicami, Lubinem i Głogowem.  Studium lokalizacyjne włączenia miasta Polkowice przez budowę nowej linii kolejowej łączącej się z odcinkiem linii kolejowej 14 oraz włączeniem się do linii kolejowej 2... »


Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to konieczność
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2018 — komentarze: 1 komentarz

Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to koniecznośćReaktywacja szlaków kolejowych była głównym tematem konwentu wójtów, burmistrzów i prezydentów Zagłębia Miedziowego, który odbył się w Lubinie. – To jest przyszłość i trzeba zrobić wszystko, aby przywrócić regularne połączenia kolejowe pomiędzy naszymi miastami – mówią zgodn... »


Nowe połączenia autobusowe na terenie gminy Lubin umożliwią dojazd do Krzeczyna Małego i Niemstowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 listopada 2009 — komentarze: brak komentarzy

Nowe połączenia autobusowe na terenie gminy Lubin umożliwią dojazd do Krzeczyna Małego i NiemstowaOd 3 listopada linie komunikacji miejskiej docierać będą do dwóch kolejnych miejscowości: Krzeczyna Małego oraz Niemstowa. Dzięki temu komunikacją zbiorową objętych zostanie 15 wsi w gminie Lubin. Umożliwia to porozumienie międzygminne zawarte pomiędzy Urzędem Gminy Lubin i Urzędem Miejskim w Lubinie. Gmina Lubin dopłaca do przewozów... »


Podczas wakacji tańsze połączenia kolejowe i lotnicze
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 02 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Podczas wakacji tańsze połączenia kolejowe i lotniczeLiczba ofert przewoźników sprawiła, że w wakacje możemy samochód zostawić bezpiecznie w garażu. Co więcej, wcale nie jesteśmy skazani na jeden środek transportu. Można sobie wybrać, w jaki sposób dotrzeć z Wrocławia nad polskie morze. Samolot do Gdańska za ponad 260 zł to świetna alternatywa dla tych, którzy nie n... »


Kolej likwiduje i skraca połączenia
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 11 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Kolej likwiduje i skraca połączeniaOd przyszłego poniedziałku, 16 marca, przestaną kursować pociągi na trasie: Wrocław Główny - Wałbrzych Miasto (odjazd 7.39) i Wałbrzych Miasto - Wrocław Główny (odjazd 10.32).Nie pojedzie też pociąg z Legnicy do stacji Rudna Gwizdanów (odjazd 14.57). To nie koniec zmian, które czekają pasażerów. Niektóre p... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2024 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.458 sek.Lubin 1.0