Piątek, 31 marca 2023 r.   Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 37

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielomilionowe inwestycje KGHM w ochronę środowiska – trwają prace w Hucie Miedzi Legnica Wielomilionowe inwesty...
Miedziowy gigant niemal całkowicie wyeliminuje emisje arsenu i rtęci dzięki nowej Instalacji Oczyszczania Gazów Poprocesowych. To pierwsza... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »Obwieszczenie o licytacjach Obwieszczenie o licyta...
Licytacje opublikowane dnia: 30 marca 2023     Kategoria: mieszkania 1. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość, lokalizacja: P... »Wynosili z piwnicy swój łup. Byli tak zajęci, że nawet nie zauważyli policjantów Wynosili z piwnicy swó...
Policjanci wydziału prewencji lubińskiej komendy, podczas wspólnego patrolu z kryminalnymi, przez okno piwniczne zauważyli dwóch wł... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...03-05.09.1999 Podczas Dni Lubina zorganizowano plener ceramiczny "Świeżo wypalone". Przedstawiono prace dzieci i młodzieży działających przy pracowni ceramicznej przy fundacji im. brata Alberta oraz pracowni ceramicznej przy MDK w Lubinie

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa polaczenia spośród 21143 artykułów.

Będzie połączenie kolejowe z Lubina do Polkowic?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Będzie połączenie kolejowe z Lubina do Polkowic?Dolnośląska Służba Dróg i Kolei ogłosiła przetarg nieograniczony na realizację studium lokalizacyjnego dla odcinka kolejowego pomiędzy Polkowicami, Lubinem i Głogowem.  Studium lokalizacyjne włączenia miasta Polkowice przez budowę nowej linii kolejowej łączącej się z odcinkiem linii kolejowej 14 oraz włączeniem się do linii kolejowej 2... »


Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to konieczność
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 stycznia 2018 — komentarze: 1 komentarz

Połączenia kolejowe w Zagłębiu Miedziowym to koniecznośćReaktywacja szlaków kolejowych była głównym tematem konwentu wójtów, burmistrzów i prezydentów Zagłębia Miedziowego, który odbył się w Lubinie. – To jest przyszłość i trzeba zrobić wszystko, aby przywrócić regularne połączenia kolejowe pomiędzy naszymi miastami – mówią zgodn... »


Nowe połączenia autobusowe na terenie gminy Lubin umożliwią dojazd do Krzeczyna Małego i Niemstowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 listopada 2009 — komentarze: brak komentarzy

Nowe połączenia autobusowe na terenie gminy Lubin umożliwią dojazd do Krzeczyna Małego i NiemstowaOd 3 listopada linie komunikacji miejskiej docierać będą do dwóch kolejnych miejscowości: Krzeczyna Małego oraz Niemstowa. Dzięki temu komunikacją zbiorową objętych zostanie 15 wsi w gminie Lubin. Umożliwia to porozumienie międzygminne zawarte pomiędzy Urzędem Gminy Lubin i Urzędem Miejskim w Lubinie. Gmina Lubin dopłaca do przewozów... »


Podczas wakacji tańsze połączenia kolejowe i lotnicze
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 02 lipca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Podczas wakacji tańsze połączenia kolejowe i lotniczeLiczba ofert przewoźników sprawiła, że w wakacje możemy samochód zostawić bezpiecznie w garażu. Co więcej, wcale nie jesteśmy skazani na jeden środek transportu. Można sobie wybrać, w jaki sposób dotrzeć z Wrocławia nad polskie morze. Samolot do Gdańska za ponad 260 zł to świetna alternatywa dla tych, którzy nie n... »


Kolej likwiduje i skraca połączenia
Kategoria: Gazeta POLSKA — Data dodania: 11 marca 2009 — komentarze: brak komentarzy

Kolej likwiduje i skraca połączeniaOd przyszłego poniedziałku, 16 marca, przestaną kursować pociągi na trasie: Wrocław Główny - Wałbrzych Miasto (odjazd 7.39) i Wałbrzych Miasto - Wrocław Główny (odjazd 10.32).Nie pojedzie też pociąg z Legnicy do stacji Rudna Gwizdanów (odjazd 14.57). To nie koniec zmian, które czekają pasażerów. Niektóre p... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1
Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.470 sek.Lubin 1.0