Poniedzialek, 22 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Leona, Kai, Heliodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 83

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Mini Maraton Avengers w kinach Helios! Mini Maraton Avengers ...
W piątek, 26 kwietnia, specjalnie z myślą o fanach superbohaterów, w kinach Helios zaprezentowany zostanie Mini Maraton Avengers. Na widz&... »Wielkanoc – początek nowego cyklu życia Wielkanoc – pocz...
Wielkanoc to dla chrześcijan święto najważniejsze – celebrowanie zwycięstwa nad śmiercią i radość z obietnicy życia wiecznego.   To ... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 19 kwietnia 2019 r.  SPEC... »Po czterech miesiącach walki o zachowanie granic, widać światełko w tunelu – wywiad z wójtem Tadeuszem Kielanem Po czterech miesiącach...
W najnowszych wydaniu Wiadomości Gminnych Gminy Lubin ukazał się wywiad z Gminy Lubin Tadeuszem Kielanem. Głównym tematem rozmowy jest wal... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...30.06.2000r Rozporządzeniem Rady Ministrów do Legnickiej Specjalnej Sterfy Ekonomicznej włączono nowy obszar lubiński obszar 27, 83 ha.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 15970 artykułów.

Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policyjne działania ,,Bezpieczny weekend – Wielkanoc 2019” Zbliżają się Święta Wielkanocne. Na drogach powiatu lubińskiego pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli dbających o bezpieczeństwo. Okres świąteczny to dla funkcjonariuszy wielu pionów przede wszystkim czas wzmożonej pracy na rzecz mieszkańców. Policyjne działania pod kryptonimem ,,Bezpieczny weekend - Wielkanoc 2019&... »


Policjant z pasją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjant z pasją Starszy aspirant Piotr Balul jest policjantem Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, który na co dzień zajmuje się problematyką wykroczeń. Jego życiową pasją jest Karate Goju Ryu. Posiada stopień mistrzowski pierwszy dan w tej sztuce walki. Policjant propaguje aktywny i sportowy tryb życia w śród młodzieży i ... »


Lubińscy policjanci ewakuowali rodzinę z płonącego domu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubińscy policjanci ewakuowali rodzinę z płonącego domuFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie wspólnie z kolegami ze straży pożarnej uczestniczyli w akcji ratowniczej w związku z pożarem w jednym z domów jednorodzinnych w Lubinie. Policjanci, którzy pojawili się pierwsi na miejscu zdarzenia, ewakuowali mieszkańców budynku, w tym dwójkę dzieci i 84-letn... »


Wspinał się po balkonach i kradł rowery. Usłyszał 23 zarzuty
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wspinał się po balkonach i kradł rowery. Usłyszał 23 zarzutyNawet 15 lat więzienia grozi 23 – letniemu mężczyźnie podejrzanemu o dokonanie serii kradzieży i włamań na terenie Lubina. Dzięki własnym informacjom i pracy operacyjnej policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili i zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Lubina, podejrzanego o szereg włamań i kradzieży na terenie miasta. ... »


Przedświąteczne zakupy – lubińscy policjanci ostrzegają
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Przedświąteczne zakupy – lubińscy policjanci ostrzegająZbliża się Wielkanoc. Okres przedświąteczny to między innymi czas zwiększonej ilości robionych zakupów w sklepach znajdujących się zarówno w pobliżu miejsca zamieszkania oraz w dużych centrach handlowych i galeriach. Często zdarza się, że w gorączkowej atmosferze, przy udziale całej rodziny, w tym również naszych najmłodszych z... »


Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Akcja policji
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Akcja policji Z danych statystycznych wynika, że blisko 38% ofiar wypadków drogowych w Polsce stanowią „niechronieni” uczestnicy ruchu drogowego. Niestety jak wiemy wraz z rozwojem motoryzacji wzrasta również zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Niezwykle istotnym zagadnieniem w tym zakresie jest bezpieczeństwo niechronio... »


Uwaga!!! Będą utrudnienia w ruchu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Uwaga!!! Będą utrudnienia w ruchu Lubińscy policjanci informują o utrudnieniach w ruchu drogowym, w związku z Drogą Krzyżową i organizowanymi procesjami przez lubińskie parafie. Utrudnienia będą miały miejsce w dniu 12 kwietnia br. od godziny 16.00   Pierwsza procesja planowana jest na osiedlu Przylesie o godzinie 16.00. Zgromadzeni wierni przejdą uli... »


Szlochał do telefonu. Przedstawił się jako syn. Chciał wyłudzić 20 tysięcy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Szlochał do telefonu. Przedstawił się jako syn. Chciał wyłudzić 20 tysięcy Na telefon stacjonarny mieszkanki Lubina zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się za jej syna. W trakcie rozmowy szlochał, aby jego głosu nie dało się rozpoznać. Poinformował, że miał wypadek, jest kilka osób w ciężkim stanie, a on potrzebuje kwotę 20 tys. złotych, które musi przekazać policji, aby nie trafić do więzi... »


Narkotyki trzymał w kuchni za meblami
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Narkotyki trzymał w kuchni za meblami Policjanci znaleźli w mieszkaniu 42 – letniego mieszkańca Lubina blisko 700 porcji marihuany, wagę elektroniczną oraz substancję psychotropową w postaci amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.   -Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem prz... »


Przeszukują Odrę, szukają zaginionego mieszkańca Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Przeszukują Odrę, szukają zaginionego mieszkańca LubinaDziś rano w Głogowie rozpoczęto akcję poszukiwawczą za zaginionym mieszkańcem Lubina. Policjanci z psami tropiącymi sprawdzają brzegi rzeki, a strażacy przeszukują Odrę, Służby poszukują 68-letniego Lucjana Studziennego. który ubrany był prawdopodobnie w popielatą ortalionową kurtkę z kapturem. Gdy ostatni raz go widziano, poruszał się samo... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.108 sek.Lubin 1.0