Czwartek, 24 maja 2018 r.   Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 73

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Po Lubinie pełzają groźne żmije Po Lubinie pełzają gro...
- Uwaga, dzisiaj widziano żmiję przy wjeździe do salonu Switoń - Paczkowski. W tym roku mamy plagę tych zwierzątek. Ugryzienie szczegó... »Dawid Kwiatkowski i V Festyn Rodzinny z okazji Dnia Strażaka Dawid Kwiatkowski i V ...
W dniu 25 maja o godzinie 15:00 w lubińskim Rynku odbędzie się uroczysty Apel z okazji Dnia Strażaka. W dniu 26 maja o godzinie 15:00 na lubiński... »Zapisy na III Gminny Rajd Rowerowy Zapisy na III Gminny R...
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapisów i udziału w trzecim już Rajdzie Rowerowym przez Gminę Lubin.  Rajd odbędzie się 17... »KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych KGHM planuje przeznacz...
KGHM planuje przeznaczyć ponad 11 miliardów złotych na realizację inwestycji krajowych w Spółce KGHM Polska Miedź w latach 2018 &nd... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1.10.2002r. Nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Lubina - Profesorowi Marianowi Zembali, wybitnemu polskiemu kardiochirurgowi

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll

Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 14694 artykułów.

Lubin. Spłonął bus na Przylesiu. Ranna kobieta
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Spłonął bus na Przylesiu. Ranna kobietaWczoraj przed 21.00 doszło do pożaru samochodu bus na os. Przylesie w Lubinie. Dokładne przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Według relacji świadków, na parkingu marketu Polo na ulicy Wyszyńskiego stał stary bus Lublin, w którym mieszkali bezdomni. W momencie pożaru w pojeździe przebywała bezdomna kobieta, który został... »


Zatrzymani dwaj sprawcy kradzieży samochodów z terenu Lubina
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zatrzymani dwaj sprawcy kradzieży samochodów z terenu LubinaPolicjanci z Lubina zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży 3 samochodów marki Mercedes. Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego. Już usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. –Funkcjonariusze wydziału kryminalnego lubińskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn... »


Sprawcy pobicia znajomego zatrzymani
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Sprawcy pobicia znajomego zatrzymaniW Chocianowie 3 mężczyzn oraz jedna kobieta wieku od 18 do 34 lat dokonali pobicia swojego kolegi. W dniu 11 maja w Chocianowie 4 mężczyźni dokonali pobicia swojego kolegi. Byli dobrze znani pokrzywdzonemu. Wśród nich była 20 letnia kobieta. Odpowiedzą oni za pobicie oraz naruszenie miru domowego. W dniu 11 maja w Chocianowie 3 mężczyzn or... »


Ukradł okna a kilka dni później wrócił po… ramy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2018 — komentarze: 1 komentarz

Ukradł okna a kilka dni później wrócił po… ramyTrzech mężczyzn. Jeden z nich odpowie za kradzież okien i ram, kradzieże z włamaniem do piwnic i kradzież telefonu komórkowego. Pozostali dwaj odpowiedzą za przestępstwo paserstwa. Łączna wartość strat  -7 tys. złotych. Do lubińskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży okien z domku jednorodzinnego będącego w budowie. Kilka dni ... »


Nieletni amatorzy rowerów namierzeni, a rower odzyskany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Nieletni amatorzy rowerów namierzeni, a rower odzyskanyLubińscy policjanci zatrzymali nieletnich, którzy w majowy weekend dokonali kradzieży dwóch rowerów spod centrum handlowego w Lubinie. Jednoślady zostały pozostawione na stojakach, a ich właściciele na chwilę weszli do sklepu. Niestety z okazji, że rowery nie miały żadnego zabezpieczenia, skorzystali dwaj nieletni Lubinianie. ... »


Piknik – Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Piknik – Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa w Lubinie W sobotę 19 maja br. lubińscy policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Lubina i okolic na Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa. Piknik będzie miał miejsce na parkingu Regionalnego Centrum Sportowego, przy ulicy Odrodzenia 28b w Lubinie w godzinach 10.00-14.00. Wśród wielu atrakcji przewidziane jest kompleksowe, bezpłatne badani... »


Przestrogi dla działkowców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Przestrogi dla działkowców Okres wiosennego grillowania i spędzania wolnych chwil na świeżym powietrzu to czas, w którym często uaktywniają się działkowi złodzieje. Pozostawiony wartościowy sprzęt staje się dla nich łatwym i cennym łupem. Dlatego też lubińska policja przypomina o kilku istotnych zasadach, jakimi należy się kierować, aby uniknąć kradzieży oraz ... »


Lubin. Zmiana na stanowisku oficera prasowego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 maja 2018 — komentarze: 1 komentarz

Lubin. Zmiana na stanowisku oficera prasowego Po 25 latach służby w Policji na zasłużoną emeryturę odszedł asp. szt. Jan Pociecha -Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie. Jego miejsce zajęła st. asp. Sylwia Serafin. Komendant Powiatowy Policji w Lubinie insp. Tomasz Gołaski uroczyście pożegnał odchodzącego oficera prasowego i powierzył jego obowiązki nowemu. ... »


Mając blisko 3 promile „opiekowali” się 9 –miesięcznym dzieckiem
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Mając blisko 3 promile „opiekowali” się 9 –miesięcznym dzieckiem Lubińscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanych rodziców 9-miesięcznego chłopca. W mieszkaniu panował bałagan, a dziecko leżało w brudnej pościeli. Dzięki szybkiej reakcji pracowników MOPS-u, policjantów i ratowników medycznych, chłopiec jest już bezpieczny.   7 maja br. lubińscy policja... »


Czterolatek latek trafił w ręce mamy, a starsza pani do domu…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 maja 2018 — komentarze: brak komentarzy

Czterolatek latek trafił w ręce mamy, a starsza pani do domu… W pierwsze dni majowego weekendu, lubińscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu. Oprócz ujawniania przestępstw i wykroczeń pomagali zmartwionej mamie szukać jej 4-letniego dziecka, a starszej kobiecie, która nie była w stanie o własnych siłach dojść do domu, bezpiecznie dotrzeć do miejsca z... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.106 sek.Lubin 1.0