Sobota, 16 listopada 2019 r.   Imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Lubin. 18 – latek uciekał policjantom i spychał radiowóz z drogi. Chciał, by było jak na amerykańskich filmach Lubin. 18 – late...
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mężczyźnie, który jadąc samochodem osobowym marki Volkswagen nie zatrzymał się do ... »Ostatnie dni, aby zgłosić się na konferencję „Mieć Wpływ” organizowaną przez KGHM Ostatnie dni, aby zgło...
KGHM we współpracy ze Związkiem Pracodawców Polska Miedź i przy partnerstwie merytorycznym IESE Business School oraz Instytutu Huma... »Młodzi ludzie w Polsce są coraz bardziej zadłużeni – dlaczego? Młodzi ludzie w Polsce...
Zaległości w spłatach zadłużeń wśród młodych Polaków (czyli grupy wiekowej 18-24) przekroczyły już 1 miliard złotych. Ta liczba i... »Helios zaprasza na seanse filmu „Proceder”! Helios zaprasza na sea...
Już dzisiaj, w sieci kin Helios, fani mocnych filmowych wrażeń z niebanalną muzyką w tle będą mogli obejrzeć premierowe seanse „Procederu&r... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...09.1999 Zakończono I etap remontu Szkoły Podstawowej nr 1 oraz przekazano ją do użytkowania

Magazyn elubin.plpolec prawnika.pl


silesianseo.pll

Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 16734 artykułów.

Lubin. 18 – latek uciekał policjantom i spychał radiowóz z drogi. Chciał, by było jak na amerykańskich filmach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. 18 – latek uciekał policjantom i spychał radiowóz z drogi. Chciał, by było jak na amerykańskich filmach Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mężczyźnie, który jadąc samochodem osobowym marki Volkswagen nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący nie stosował się do poleceń policjantów i nie zatrzymał się. Młody mężczyzna wyrzucał z samochodu wszystko co mi... »


„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” - działania lubińskich policjantów.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” - działania lubińskich policjantów. Na terenie powiatu lubińskiego policjanci prowadzą wzmożone działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, podczas których zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych. Cyklicznie prowadzona akcja ma za zadanie zmniejszyć liczbę zdarzeń drogowych oraz uświadomić uczestnikom ruchu drogowego jakie z... »


#Lubin. Policjanci odzyskali skradzione audi warte 85 tysięcy zł
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

#Lubin. Policjanci odzyskali skradzione audi warte 85 tysięcy zł Lubińscy policjanci namierzyli i odzyskali skradziony na początku listopada samochód warty 85 tysięcy złotych. Luksusowe audi udało się namierzyć w jednym z kompleksów leśnych na terenie powiatu bolesławieckiego. Samochód został skradziony z posesji na terenie gminy Lubin - informuje asp. szt. Sylwia Serafin, oficer pra... »


Kolejny wyeliminowany pijany kierowca. Miał w swoim organizmie blisko 3 promile.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kolejny wyeliminowany pijany kierowca. Miał w swoim organizmie blisko 3 promile. Policjanci z lubińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu od mężczyzny siedzącego za kierownicą. Badanie wykazało, że 34-latek zdecydował się na jazdę swoim samochodem mając w swoim organizmie blisko 3 promile. Grozi mu tera... »


Policjanci w ramach programu „Świadomy Junior” rozmawiali z młodzieżą o cyberprzemocy i odpowiedzialności prawnej osób nieletnich.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci w ramach programu „Świadomy Junior” rozmawiali z młodzieżą o cyberprzemocy i odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Cyberprzemoc jest coraz częściej występującą formą przestępstwa, której ofiarami jest nie tylko młodzież szkolna ale także osoby dorosłe. Narzędziem wykorzystywanym do cyberprzemocy jest przede wszystkim telefon komórkowy w którego posiadaniu jest większość z nas. Aby zapobiegać tego typu przestępstwom, funkcjonariusze ... »


Lubin. Radny pod wpływem?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Radny pod wpływem?W poniedziałek (11.11) lubińska policja zatrzymała na terenie Gminy Lubin 44-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał odmówić poddania się badaniu alkomatem i stawiać opór przy zatrzymaniu. W poniedziałek około godz. 15:00 kierowca pojazdu marki Ford został ujęty przez policjanta z Polkowic,... »


Myślał, że podając się za brata, oszuka policjantów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Myślał, że podając się za brata, oszuka policjantówPolicjanci ruchu drogowego lubińskiej komendy zatrzymali kierowcę fiata do kontroli drogowej. W trakcie interwencji mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów i próbował oszukać funkcjonariuszy, podając dane brata. Szybko wyszło na jaw, dlaczego zatrzymany chciał ukryć swoją tożsamość. Mundurowi ustalili, że 51-latek był poszukiwany do... »


Zabierał wartościowe przedmioty pozostawione w autach przez pokrzywdzonych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zabierał wartościowe przedmioty pozostawione w autach przez pokrzywdzonychUsłyszał 14 zarzutów. Legniccy policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili podejrzanego o serię włamań do samochodów, jakie miały miejsce na terenie tego miasta. Młody mężczyzna usłyszał łącznie 14 zarzutów. Straty w tej sprawie oszacowane zostały na kwotę blisko 12 tys. złotych. W związku z tym, że zatrzymany dopuścił się ... »


Robiła zakupy kradzioną kartą. Usłyszała 42 zarzuty.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Robiła zakupy kradzioną kartą. Usłyszała 42 zarzuty. 40-letnia lubinianka usłyszała łącznie 42 zarzuty za kradzież karty płatniczej i włamania na konto bankowe. Kobieta została ustalona i zatrzymana przez policjantów po informacji od pokrzywdzonego, który jak się okazało, kilka dni wcześniej pił z podejrzaną alkohol. 40-latka w krótkim odstępie czasu, dokonała 41 transakc... »


Prawo jazdy miał od 2 miesięcy. Stracił za jazdę pod wpływem.....
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

Prawo jazdy miał od 2 miesięcy. Stracił za jazdę pod wpływem..... Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi 18 letniemu mieszkańcowi powiatu wołowskiego, podejrzanego o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Młody mężczyzna wpadł w ręce policjantów w Ścinawie. Funkcjonariusze zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy, które jak się okazało miał od 2 miesięcy. 18-latek został zatr... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.116 sek.Lubin 1.0