Środa, 21 luty 2018 r.   Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 63

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Dzień otwarty dla kandydatów do pracy w szeregach POLICJI Dzień otwarty dla kand...
21 lutego 2018 roku w godzinach 8.00-15.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kad... »8. Wiosenny Obóz Przelotowy LUBIN 2018 8. Wiosenny Obóz Przel...
Ruszyły zapisy do udziału w 8. Wiosennym Obozie Przelotowym LUBIN 2018 Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Celem 8. WOP Lubin 2018 jest: doskonaleni... »Absolutorium dla zarządu OSP w Raszówce Absolutorium dla zarzą...
W 13 akcjach ratowniczych – ośmiu pożarach oraz 13 likwidacjach miejscowych zagrożeń uczestniczyli w 2017 roku strażacy z Raszówki. ... »KGHM: „dobre porozumienie” dotyczące wzrostu wynagrodzeń na 2018 rok KGHM: „dobre por...
Po negocjacjach płacowych uzgodniono, że „tabela z kategoriami osobistego zaszeregowania ulegnie zmianie i płaca zasadnicza każdego pracown... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...19.11.2002r. Prezydentem Miasta zostaje Robert Raczyński a Przewodniczącym Rady Miejskiej Paweł Niewodniczański

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 14331 artykułów.

Dzień otwarty dla kandydatów do pracy w szeregach POLICJI
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Dzień otwarty dla kandydatów do pracy w szeregach POLICJI21 lutego 2018 roku w godzinach 8.00-15.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 27) w związku z kolejnym dniem otwartym dla kandydatów do pracy w szeregach Policji. Wszyscy chętni będą mogli uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej ... »


Czujni seniorzy nie dali się oszukać
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Czujni seniorzy nie dali się oszukać W ostatnim czasie oszuści na terenie Lubina próbowali wyłudzić pieniądze od osób starszych podając się za członka rodziny i policjanta.  Dzięki czujności i wiedzy o sposobach działania przestępców, seniorzy nie stracili swoich wszystkich oszczędności. Lubińscy policjanci apelują o ostrożność, k... »


Zmarł pilot dolnośląskiej policji, współtwórca policyjnego lotnictwa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Zmarł pilot dolnośląskiej policji, współtwórca policyjnego lotnictwaZ ogromnym smutkiem informujemy, że nagle zmarł nasz Kolega – policjant, pilot śmigłowca Sekcji Lotnictwa Policyjnego w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – aspirant sztabowy Janusz Sławik. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego ws... »


Paser w rękach policjantów. Czy poznajesz te rzeczy?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Paser w rękach policjantów. Czy poznajesz te rzeczy?Wymiana informacji pomiędzy trzema wydziałami Komendy Powiatowej Policji w Lubinie doprowadziła do zatrzymania 54 letniego pasera. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli rzeczy pochodzące z różnych kradzieży o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie. Cała sp... »


Wybił dziurę w pawilonie handlowym
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Wybił dziurę w pawilonie handlowymMieszkaniec Lubina usłyszał hałas. Zauważył mężczyznę wchodzącego do pawilonu handlowego przez wybitą dziurę. Powiadomił policję. Mieszkaniec Lubina w nocy usłyszał hałas to go zaniepokoiło. Zaobserwował jak mężczyzna przez wybitą dziurę w pawilonie handlowym wchodzi do środka. Niezwłocznie o tym powiadomił dyżurnego lubińskiej policji a ten na mi... »


Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkole
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Lubińska Policja kontra przemoc i dyskryminacja w szkoleMłodzież ze szkół podstawowych z powiatu lubińskiego debatowała o dyskryminacji, na podstawie filmu ,, Cudowny chłopak”. Spotkanie zorganizowane było przez dyrekcję kina ” Helios” w Lubinie. Do działań w zakresie profilaktyki włączyła się lubińska policja. 08 lutego 2018 r. w kinie „Helios” w Lubinie odbyło się... »


Tragedia w Lubinie. Młody człowiek umiera na drodze. Świadkowie stoją przy nim i nie pomagają.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Tragedia w Lubinie. Młody człowiek umiera na drodze. Świadkowie stoją przy nim i nie pomagają.Dziś rano w okolicach Castoramy w Lubinie, doszło do potracenia młodego mężczyzny. Ofiara wypadku zmarła mimo reanimacji. Do śmiertelnego potrącenia doszło na drodze krajowej nr 36 w okolicach Castoramy, na przejściu dla pieszych w kierunku Miroszowic . Młodego mężczyznę potrącił autobus rejsowy jadący w kierunku Wrocławia. Czwartek przed go... »


Znów śmiertelny wypadek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Znów śmiertelny wypadekDziś rano w okolicach Castoramy w Lubinie, doszło do potracenia młodego mężczyzny. Ofiara wypadku zmarła mimo reanimacji.   Do śmiertelnego potrącenia doszło na drodze krajowej nr 36 w okolicach Castoramy, na przejściu dla pieszych w kierunku Miroszowic . Młodego mężczyznę potrącił autobus rejsowy jadący w kierunku Wrocławia. Na miejsc... »


Coraz mniej czasu zostało na rozliczenie z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

Coraz mniej czasu zostało na rozliczenie z ZUSTylko do końca lutego masz czas na to żeby poinformować ZUS o swoich dodatkowych dochodach. Nie muszą sobie tym zawracać głowy osoby, które już osiągnęły powszechny wiek emerytalny, czyli 60 lat kobiety i 65 mężczyźni. Sprawdź, która zasada dotyczy właśnie ciebie. Jeśli jesteś już „pełnoprawnym” emerytem, czyli masz ustal... »


UOKiK ostrzega: uważaj – oszustwo! Praca w domu… zarabianie w internecie itp..
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lutego 2018 — komentarze: brak komentarzy

UOKiK ostrzega: uważaj – oszustwo! Praca w domu… zarabianie w internecie itp.. Prezes UOKiK ostrzega: uważaj na oszustwa i „inwestycje” alternatywne, które mogą wykorzystywać model piramid finansowych. Mogą kusić „inwestycjami” w złoto, diamenty, grunty, odpady, kryptowaluty, udostępnianie reklam, przedmioty kolekcjonerskie, jak np. alkohole lub zegarki. Uważaj na oferty obiecujące duży i sz... »


Copyright © 2006-2018 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.109 sek.Lubin 1.0