Wtorek, 18 czerwca 2019 r.   Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 94

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Najlepsi uczniowie wyróżnieni przez KGHM Najlepsi uczniowie wyr...
KGHM wręczył wyróżnienia stypendystom naukowym i uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w przedmiotach... »Działania lubińskich policjantów pn. „Prędkość” Działania lubińskich p...
Od rana na terenie powiatu lubińskiego, trwają działania kontrolno-prewencyjne policjantów ruchu drogowego pod nazwą „Prędko... »Finał corocznych symultan szachowych Finał corocznych symul...
Rozgrywkami w Siedlcach i Szklarach Górnych zakończył się cykl szachowych zmagań wójta Tadeusza Kielana z uczniami gminnych szk&oac... »50 lat CK 50 lat CK "Muza"
Centrum Kultury " Muza" zaprasza mieszkańców Lubina i okolic do lubińskiego Rynku, gdzie świętować będziemy „50 lat kultury w Lubini... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...02.06.2000 Prezydentem Miasta Lubina zostaje Roman Sadowski a wiceprezydentami: Zofia Heksel, Daniel Cyganowski i Wojciech Trzeciak.

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 16180 artykułów.

Działania lubińskich policjantów pn. „Prędkość”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Działania lubińskich policjantów pn. „Prędkość” Od rana na terenie powiatu lubińskiego, trwają działania kontrolno-prewencyjne policjantów ruchu drogowego pod nazwą „Prędkość”. Głównym celem działań jest ograniczenie zagrożeń wynikających z przekraczania dopuszczalnych prędkości oraz niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. ... »


Konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie wspólnie z Policją
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie wspólnie z Policją Policjantka Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, wzięła udział w konkursie „Bezpieczny świetliczak” zorganizowanym dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 8 w Lubinie. Poprzez zabawę i konkurencje dzieci miały możliwość nie tylko wykazać się umiejętnościami, ale również po... »


Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzystki.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzystki. Kwadrans przed godziną 13.00, dnia 11 czerwca 2019 roku, na ul. Ścinawskiej w Lubinie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki. W wyniku tego zdarzenia 69-latka trafiła z poważnymi obrażeniami do szpitala. Niestety dzień później kobieta zmarła. Na miejscu pracowali lubińscy policjanci. Teraz funkcjonar... »


Pijany motorowerzysta wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednego dnia. Miał ponad 3 promile.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Pijany motorowerzysta wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednego dnia. Miał ponad 3 promile. Lubińscy policjanci w ciągu jednego dnia, dwa razy zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca gminy Lubin ponad 3,3 promila alkoholu. Tłumaczył funkcjonariuszom, że wybrał się po piwo do sklepu. Nieodpowiedzialny kierowca trafił do poli... »


Wypadek z udziałem rowerzystki
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Wypadek z udziałem rowerzystki Kwadrans przed godziną 13.00, dnia 11 czerwca 2019 roku, na ul. Ścinawskiej w Lubinie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki. W wyniku tego zdarzenia 69-letnia kobieta trafiła z poważnymi obrażeniami do szpitala. Na miejscu pracowali lubińscy policjanci. Teraz funkcjonariusze będą szczegółowo wyjaśni... »


Kolej na Gminę Lubin. Pociągi zatrzymają się już w poniedziałek
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Kolej na Gminę Lubin. Pociągi zatrzymają się już w poniedziałekOczekiwane przez mieszkańców Gminy Lubin zmiany w rozkładzie jazdy  pociągów wejdą w życie już od najbliższego poniedziałku, tj. 17 czerwca 2019 r. Procedury związane z korektą siatki połączeń trwają zwykle kilka tygodni. Tym razem wystarczyły… dwa dni. To efekt protestu, zorganizowanego przez mieszkańców Rasz&oacut... »


Policjanci apelują- nie zostawiaj dziecka w samochodzie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci apelują- nie zostawiaj dziecka w samochodzie W związku z wysokimi temperaturami, lubińscy policjanci apelują do osób dorosłych o szczególne zadbanie o dzieci, zwierzęta i osoby starsze. Jadąc na zakupy, nie pozostawiajmy śpiącego dziecka w zamkniętym samochodzie. Wystarczy kila minut, by samochód nagrzał się do temperatury, która może narazić na bezpośredni... »


Złodziej Jaguara i dwóch paserów zatrzymanych…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Złodziej Jaguara i dwóch paserów zatrzymanych… Policjanci z lubińskiej komendy ustalili i zatrzymali 3 mężczyzn. Jeden z nich, 35 - letni mieszkaniec Lubina, podejrzany jest o kradzież samochodu osobowego marki Jaguar XJ o wartości około 150 tysięcy złotych. W ręce policjantów wpadło również 2 paserów. U jednego z nich funkcjonariusze znaleźli części skradzionego po... »


Połączenia kolejowe w Gminie Lubin zostaną przywrócone
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 09 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Połączenia kolejowe w Gminie Lubin zostaną przywróconeW Raszówce na pewno, a może także w Gorzelinie i Chróstniku, najpóźniej od września zatrzymywać się będą pociągi Kolei Dolnośląskich – taką deklarację złożył mieszańcom Raszówki i pobliskich miejscowości Tymoteusz Myrda, członek zarządu Województwa Dolnośląskiego. To pokłosie protestu zorganizowanego właśnie... »


Policjanci rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 czerwca 2019 — komentarze: brak komentarzy

Policjanci rozmawiali z przedszkolakami o bezpieczeństwie Lubińscy policjanci wiedząc jak ważna jest edukacja od najmłodszych lat, przekazują wiedzę i uświadamiają dzieci już w przedszkolach, jakie zagrożenia mogą czekać na nasze pociechy podczas różnego rodzaju zabaw, czy w czasie poruszania się po drogach. Dzięki współpracy z Fundacją KGHM Polska Miedź, funkcjonariusze przekazują e... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.114 sek.Lubin 1.0