Środa, 20 pazdziernika 2021 r.   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 42

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Heliosowy zawrót głowy! Heliosowy zawrót głowy...
Najbliższy piątek to aż cztery premiery, a wśród nich: dwie dla najmłodszych widzów, nowość z gatunku science fiction oraz doskonał... »ZOO Lubin - Perlice w wiejskiej zagrodzie ZOO Lubin - Perlice w ...
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami do wypuszczonych kilka tygodni temu zielononóżek kuropatwianych dołączyły kolejne ptaki - p... »Znak bezpieczeństwa KRUS – gwarancją bezpiecznej pracy Znak bezpieczeństwa KR...
Rolnik wykonuje jeden z najbardziej niebezpiecznych zawodów, dlatego też bardzo ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu oraz odzieży... »W kościele w Niemstowie znaleziono kapsułę czasu W kościele w Niemstowi...
W piątek 7 maja 1976 r. ukończono gruntowny remont wszystkich dachów tutejszego Kościoła pod wezwaniem świętego Antoniego. Mocno zniszczon... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...25.01.1999 Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim w Lubinie a KGHM "Polska Miedź" S.A. - PARTNERSTWO: LUBIN-POLSKA MIEDŻ

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll
Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 19336 artykułów.

Kryminalni odzyskali skradzione rowery i elektronarzędzia
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Kryminalni odzyskali skradzione rowery i elektronarzędziaZa kradzież z włamaniem odpowie 29 – letni mieszkaniec Głogowa, który na terenie Lubina włamał się do dwóch domów jednorodzinnych, lokalu usługowego i agencji reklamowej. Łączne straty jakie spowodował mężczyzna, to blisko 20 tysięcy złotych. Łupem sprawcy padły między innymi elektronarzędzia, rowery, aparaty fotograficzn... »


Gotowi do zimowego utrzymania dróg w sezonie 2021/2022
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Gotowi do zimowego utrzymania dróg w sezonie 2021/2022Kilka tysięcy osób będzie pracować w trakcie sezonu zimowego przy zwalczaniu śliskości i odśnieżaniu dróg krajowych, za które odpowiada GDDKiA. Do ich dyspozycji będzie około 2500 pojazdów, m.in. pługi, pługosolarki czy pługi wirnikowe, a także 292 magazyny soli.   Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autost... »


Ambasador Polski 2021 – znamy laureatów plebiscytu KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Ambasador Polski 2021 – znamy laureatów plebiscytu KGHMStrażacy, piłkarze, fizyk, tancerz - KGHM Polska Miedź S.A. po raz kolejny nagrodził wybitnych Polaków, którzy swoimi działaniami przyczyniają się do promocji Polski na świecie. Rozstrzygnięty został plebiscyt miedzianego giganta Ambasador Polski 2021. Uroczystą galę swoim patronatem objął Prezydent RP Andrzej Duda. Plebiscyt Ambasad... »


CZAD-CICHY ZABÓJCA! PRZECZYTAJ, ABY OCHRONIĆ SIEBIE I SWOJĄ RODZINĘ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

CZAD-CICHY ZABÓJCA! PRZECZYTAJ, ABY OCHRONIĆ SIEBIE I SWOJĄ RODZINĘTrwa sezon grzewczy, a wraz z nim wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Lubińscy policjanci ostrzegają przed jego zabójczym działaniem. Silny wiatr, brak odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, bądź niesprawne piece opałowe, czy piecyki gazowe, często powodują poważne w skutkach zatrucia tlenkiem węgla. Podczas zimy zagrożone są tez osoby bezdomn... »


Pijany jechał do pracy. Zasnął za kierownicą i wjechał do rowu
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Pijany jechał do pracy. Zasnął za kierownicą i wjechał do rowuPolicjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który wykazał się ogromną lekkomyślnością. Mężczyzna wsiadł do swojego samochodu i ruszył w podróż, pomimo tego, że wcześniej pił alkohol, a dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Nieodpowiedzialny kierowca zasnął za kierownicą, zjechał na pobocze i dachował. Miał w... »


O CYBERZAGROŻENIACH I BEZPIECZEŃSTWIE PODCZAS SPOTKANIA Z MŁODZIEŻĄ
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

O CYBERZAGROŻENIACH I BEZPIECZEŃSTWIE PODCZAS SPOTKANIA Z MŁODZIEŻĄPolicjanci regularnie spotykają się z dziećmi i młodzieżą, po to by uświadamiać im, jakie niebezpieczeństwa wynikają z nieodpowiedzialnego korzystania z Internetu. Uczą jak chronić swoje dane, jak bronić się przed cyberprzemocą i nie stać się ofiarą oszustów internetowych. Cyberzagrożenia były głównym tematem spotkania, jakie odbyło s... »


Piraci drogowi, pijani kierowcy i z zakazem prowadzenia pojazdów
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 13 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Piraci drogowi, pijani kierowcy i z zakazem prowadzenia pojazdów Pomimo wielu apeli policjantów o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, wciąż ujawniani są piraci drogowi, którzy lekceważą bezpieczeństwo swoje i innych. Funkcjonariusze ruchu drogowego lubińskiej komendy, realizując zadania w ramach grupy SPEED, zatrzymali kilku kierujących, którzy swoim zachowaniem stworzyli ... »


Senior oszukany metodą „na policjanta”. Stracił 30 tysięcy złotych. Przestępcy zamówili dla niego taksówkę, aby było sprawniej
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Senior oszukany metodą „na policjanta”. Stracił 30 tysięcy złotych. Przestępcy zamówili dla niego taksówkę, aby było sprawniej 77 – letni mieszkaniec Lubina po telefonie od „fałszywego policjanta”, zgodnie z zaleceniami oszusta, udał się do kilku placówek bankowych, aby wybrać pieniądze z konta. Mężczyzna był pewien, że w ten sposób pomaga policji w prowadzonej sprawie dotyczącej nieuczciwego pracownika banku. Przestępcy zamówili dl... »


POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED SPOOFINGIEM!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 11 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED SPOOFINGIEM! szustwo metodą „spoofingu” jest coraz częściej powodem strat oszczędności całego życia. Spoofing to nowa metoda wyłudzania danych wrażliwych lub pieniędzy. Polega na wykorzystaniu oprogramowania do zmiany numeru telefonicznego lub nazwy dzwoniącego połączenia, które widzi na wyświetlaczu swojego telefonu je odbierający. Policja... »


Sprawna akcja lubińskich policjantów. Po kilku godzinach od zgłoszenia odnaleźli skradzione auto.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 października 2021 — komentarze: brak komentarzy

Sprawna akcja lubińskich policjantów. Po kilku godzinach od zgłoszenia odnaleźli skradzione auto.Kilka dni temu doszło do kradzieży samochodu osobowego marki Audi. Policjanci wydziału kryminalnego kilka godzin później odzyskali pojazd i zatrzymali podejrzanego o ten czyn mężczyznę. Jak się okazało, sprawca wykorzystał okazję, gdyż właściciel zostawił w drzwiach swojego mieszkania plik kluczy. Wśród nich był kluczyk od samochodu. ... »


Copyright © 2006-2021 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.010 sek.Lubin 1.0