Sobota, 24 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 67

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
Bank czy listonosz? Co wybierają seniorzy. Bank czy listonosz? Co...
Każdego miesiąca ZUS na Dolnym Śląsku wypłaca 697 106 emerytur i rent. Większość emerytów i rencistów woli dostawać świadczenia z Z... »IPLA - codzienna porcja doskonałej rozrywki IPLA - codzienna porcj...
Współczesna telewizja często nie spełnia już naszych oczekiwań. Żyjemy w ciągłym biegu i chcemy otrzymywać takie treści jakich akurat sz... »Nowe stawki wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli już oficjalnie Nowe stawki wynagrodze...
Od 2782 do 3817 zł będzie wynosić od września minimalne wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli. Rozporządzenie płacowe ukazało się w Dzienniku Usta... »Zajęcia gitarowe w MDK - zapisy Zajęcia gitarowe w MDK...
Z dniem 2 września 2019 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie rozpoczyna zapisy na stałe zajęcia w ramach koła gitarowego. Oferta zajęć adresowan... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1968 Uzyskano pierwszy koncentrat miedzi w skali przemysłowej

Magazyn elubin.pl

silesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 16426 artykułów.

25- latek odpowie za uprawę marihuany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

25- latek odpowie za uprawę marihuany Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie w wyniku dobrego rozpoznania rejonu służbowego ujawnili, a następnie zlikwidowali plantację konopi innych niż włókniste. Rośliny w różnej fazie wzrostu znajdowały się na terenie działki ogrodowej. Zatrzymany sprawca zajmujący się upraw... »


Lubin. Areszt dla 31-latka za rozbój, uszkodzenie ciała i kradzież z włamaniem.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Areszt dla 31-latka za rozbój, uszkodzenie ciała i kradzież z włamaniem. Trzy najbliższe miesiące w areszcie spędzi 31-latek z Lubina. Mężczyzna został zatrzymany przez lubińskich policjantów po tym, jak napadł na 78- letnią kobietę i dokonał rozboju na 12- latce. Ponadto funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie dwie kradzieże z włamaniem. Teraz mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat więzienia. ... »


Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem Polski
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Konkurs KGHM. I TY możesz zostać Ambasadorem PolskiKGHM, miedziowy potentat,  ogłasza konkurs "Ambasador Polski" w którym każdy może wziąć udział i zgłosić własnych faworytów. Zwycięzców poznamy na początku października. Kto z Polaków swoją postawą, o której usłyszał cały świat, zasłużył na tytuł "Ambasadora Polski"? Kandydatów do tego tytułu może zgł... »


„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios!Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, przebojowej komedii kryminalnej. Sieć kin Helios zaprasza widzów na premierowe seanse filmu „Na bank się uda”! Historia rozpoczyna się od brawurowego napadu na bank, którego dokonuj... »


Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Czterech kierowców w jeden dzień straciło prawo jazdy. Zostali zatrzymani przez policjantów z grupy „Speed” Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy, zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami czterem mężczyznom, którzy rażąco naruszyli przepisy ruchu drogowego. Funkcjonariusze realizując zadania grupy „Speed”, patrolowali drogi powiatu lubińskiego w radiowozie nieoznakowanym, wyposażonym w wideorejestrator. M... »


Poszukiwany europejskim nakazem aresztowania zatrzymany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Poszukiwany europejskim nakazem aresztowania zatrzymany Policjanci wydziału ruchu drogowego lubińskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 30 – letniego mieszkańca powiatu lubińskiego, który rozmawiał przez telefon, kierując samochodem osobowym marki Renault. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany europejskim nakazem aresztowania za p... »


Speed. Kolejny pirat drogowy został ukarany
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Speed. Kolejny pirat drogowy został ukarany Funkcjonariusze ruchu drogowego lubińskiej komendy, pełniąc służbę na drodze S3 w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator, zauważyli w pewnym momencie pędzące z dużą prędkością auto marki Volkswagen. Kierowca tego pojazdu został zatrzymany i ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i otrzymał 10 punktów karnyc... »


Lubin. Niebezpieczny pościg na drodze S3
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Lubin. Niebezpieczny pościg na drodze S3 Policjanci z Lubina zatrzymali po pościgu 23 – letniego mieszkańca Legnicy, który na drodze S3 nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pojazd, którym poruszał się mężczyzna nie miał tablic rejestracyjnych i to zainteresowało funkcjonariuszy. Kiedy policjanci za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbo... »


Przywłaszczył kartę bankomatową i dokonał kradzieży z włamaniem na konto innej osoby. Policjanci poszukują sprawcy.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Przywłaszczył kartę bankomatową i dokonał kradzieży z włamaniem na konto innej osoby. Policjanci poszukują sprawcy. Do przywłaszczenia karty bankomatowej doszło w miesiącu maju br. Nieznany mężczyzna przy jej użyciu dokonał kilku płatności zbliżeniowych w sklepach na terenie miasta. Policjanci upubliczniają wizerunek podejrzewanego mężczyzny, prosząc o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie p... »


Blisko 3,5 promila alkoholu i brak prawa jazdy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 12 sierpnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Blisko 3,5 promila alkoholu i brak prawa jazdy Funkcjonariusze ruchu drogowego lubińskiej komendy zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który kierował samochodem mając w swoim organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. O podejrzeniu co do stanu trzeźwości kierującego, policjantów powiadomili świadkowie. Jak się okazało, zatrzymany do kontroli kierowca nie dość, że był kompletnie ... »


Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.112 sek.Lubin 1.0