Sobota, 23 września 2017 r.   Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 85

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Kiedy podstawowa opieka medyczna za granicą nie wystarczy? Kiedy podstawowa opiek...
Wyjazd za granicę to bardzo ważne przedsięwzięcie, w którym udział może być prawdziwą przyjemnością i doskonałą zabawą. Jednak w pewnych... »Jakie  korzyści   dla pracodawcy wynikają z  zatrudniania  pracowników  po 50 roku życia? Jakie korzyści dla ...
Dla pracodawców, którzy coraz częściej zaczynają doceniać doświadczonych i dojrzałych pracowników, państwo przygotowało w... »KGHM z Certyfikatem Systemu Zarządzania Energią KGHM z Certyfikatem Sy...
KGHM jest największą firmą, której udało się uzyskać certyfikat Certyfikat Systemu Zarządzania Energią zgodnego z normą ISO 50001... »Waloryzacja rent i emerytur 2018. Ile wyniesie? Waloryzacja rent i eme...
Jak wynika z komunikatu Centrum Informacyjnego Rządu, Rada Ministrów „proponuje Radzie Dialogu Społecznego pozostawienie zwiększ... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...Poseł z Lubina uczestniczył w rozmowach z delegacją z Szanghaju, która odwiedziła nasz kraj, czy poseł zna chiński?

Reklama
Magazyn elubin.pl

silesianseo.pllWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 13697 artykułów.

Policja poszukuje świadków pożaru w miejscowości Tymowa
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Policja poszukuje świadków pożaru w miejscowości TymowaPolicjanci z Komisariatu Policji w Ścinawie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy umyślnego podpalenia budynku stodoły w miejscowości Tymowa, w Gminie Ścinawa, w dniu 24 września 2016 roku. Nadpaleniu i spaleniu uległy ściany i drewniane elementy dachu, sprzęt rolniczy, baloty słomy oraz zginął pies rasy mieszanej, maści czar... »


Z myślą o kombatantach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Z myślą o kombatantachW ramach akcji ,,Seniorski Szlak – Żołnierz Września’’, która odbyła się w Domu Dziennego Pobytu Senior w Lubinie, kombatanci nie tylko wysłuchali wspomnień patriotycznych, ale także mieli możliwość uczestniczyć, w spotkaniu z policjantką z KPP w Lubinie, która korzystając z okazji poruszyła temat dot. zagr... »


Bezpieczeństwo osób pieszych
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Bezpieczeństwo osób pieszych Nieuchronnie zbliża się bardzo niebezpieczna pora roku dla osób pieszych. Od października do końca stycznia policja odnotowuje niemal 2 razy więcej wypadków z ich udziałem, niż w okresie letnim. Lubińska policja wychodząc naprzeciw ograniczeniu wypadków drogowych z udziałem niechronionych uczestników ru... »


Dziecko wpało do studzienki w Żelaznym Moście
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Dziecko wpało do studzienki w Żelaznym MościeDo tragicznego wypadku doszło 17 września w Żelaznym Moście w Gminie Polkowice.  Do oczka wodnego wpadło 1.5 roczne dziecko. Do wypadku doszło na prywatnej posesji. Ze wstępnych informacji wynika, że rodzice przyjechali z dziewczynką do znajomych. Opiekunowie byli trzeźwi. Przed przybyciem służb na miejsce zdarzenia RKO prowadzili rodz... »


Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka”Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka" - największego bezpłatnego programu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa skierowanego do uczniów I klas szkół podstawowych.  Zapraszamy szkoły z całego województwa dolnośląskiego do udziału w tym bezpłatnym programie. Już po raz IX, wystartowała „Akade... »


Zabił matkę, bo jej nienawidził
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 września 2017 — komentarze: 1 komentarz

Zabił matkę, bo jej nienawidziłZabił matkę z "nienawiści"- tak mówił przesłuchującym go prokuratorom 24-letni Piotr W. Stwierdził, że czuł się tłamszony zachowaniem matki wobec niego. Z jego wyjaśnień wynika, że jej nienawidził. W niedzielę wieczorem policjanci znaleźli ciało 59-latki, która otrzymała liczne ciosy ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. Od ... »


Zaatakowany, dotkliwie pobity, a następnie okradziony
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zaatakowany, dotkliwie pobity, a następnie okradzionyPolkowiccy policjanci współpracując z policjantami z Chocianowa zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 37 podejrzanych o dokonanie rozboju na 27-latku. Do zdarzenia doszło 10 września br., we wczesnych godzinach rannych, na terenie Chocianowa. Sprawcy zaatakowali mężczyznę bijąc go po całym ciele, w efekcie czego strac... »


Ona wjechała w drzewo, on wylądował na rondzie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Ona wjechała w drzewo, on wylądował na rondzieW miniony weekend lubińscy policjanci zatrzymali dwoje kierujących. Oboje zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich samochodów będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta zakończyła swoją jazdę uderzając w przydrożne drzewo. Natomiast mężczyzna został zatrzymany po policyjnym pościgu w trakcie, którego wjechał na pas zieleni na rondzie us... »


Zdemolował mieszkanie bo chciał się zemścić
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Zdemolował mieszkanie bo chciał się zemścićPolicjanci lubińskiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o zdemolowanie mieszkania i klatki schodowej. Zatrzymany mężczyzna niszczył wszystko co spotkał na swojej drodze. Nie oszczędził nawet dziecięcego rowerka. Teraz młody chłopak wraz ze swoją dziewczyną odpowiedzą przed sądem. Wczoraj przed godz. 21.00 u dyżurnego lubińskiej komendy roz... »


Przez wiele lat znęcał się psychicznie nad rodziną…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 września 2017 — komentarze: brak komentarzy

Przez wiele lat znęcał się psychicznie nad rodziną…Dzisiaj ruszyła kampania społeczna lubińskiej policji pn. „Przemoc psychiczna zabija po cichu” Kampania skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszego powiatu, a ma na celu podwyższenie świadomości lokalnej społeczności na temat zjawiska przemocy psychicznej w rodzinach. Przemoc fizyczną prawie zawsze widać, w przeciwi... »


Copyright © 2006-2017 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.088 sek.Lubin 1.0