Piątek, 02 grudnia 2022 r.   Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 14

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Aby było bezpiecznie na drodze… Aby było bezpiecznie n...
Na terenie powiatu lubińskiego doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego, kierowca fiata nie ustąpił pierw... »Drabiny i głośnik były łupem włamywacza. Sprawca zatrzymany, a przedmioty odzyskane przez policjantów. Drabiny i głośnik były...
Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili, a następnie zatrzymali 29-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem d... »Wolontariuszki Roku 2022 Wolontariuszki Roku 20...
Grażyna Balewicz ze Składowic i Anna Kuc ze szkoły podstawowej w Szklarach Górnych otrzymały w tym roku zaszczytny tytuł Wolontariusz Roku... »Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1974 Powstają przedsiębiorstwa ELPO (obecnie "LUBINEX") i PGO

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa policja spośród 20773 artykułów.

Aby było bezpiecznie na drodze…
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Aby było bezpiecznie na drodze…Na terenie powiatu lubińskiego doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego, kierowca fiata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Audi. W wyniku tego manewru 25-letni kierowca audi wjechał do rowu. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracowali ... »


Drabiny i głośnik były łupem włamywacza. Sprawca zatrzymany, a przedmioty odzyskane przez policjantów.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 01 grudnia 2022 — komentarze: brak komentarzy

Drabiny i głośnik były łupem włamywacza. Sprawca zatrzymany, a przedmioty odzyskane przez policjantów.Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili, a następnie zatrzymali 29-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do dwóch samochodów. Mężczyzna z jednego ukradł dwie drabiny, a z drugiego głośnik. Wszystkie przedmioty zostały odzyskane przez funkcjonariuszy. Lubinianin usłyszał już zarzuty. O jego dalszy... »


22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą.Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów w Lubinie. Mężczyzna przyznał się do swoich czynów. Jak ustalili policjanci sprawca kradł rowery głównie sprzed szkół i przedszkola. Straty jakie m... »


Auto w rowie, kierowca w szpitalu.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 30 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Auto w rowie, kierowca w szpitalu.Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu i dachował. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci apelują o... »


Trzech skrajnie nieodpowiedzialnych amatorów jazdy „na podwójnym gazie” wpadło w „Andrzejki”.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 29 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Trzech skrajnie nieodpowiedzialnych amatorów jazdy „na podwójnym gazie” wpadło w „Andrzejki”.Lubińscy policjanci w trakcie trwających przez weekend działań "Andrzejki - 2022" wyeliminowali z dalszej jazdy po drogach i ulicach powiatu kolejnych trzech pijanych kierowców. W organizmie niechlubnego, weekendowego rekordzisty krążyło ponad 2,7 promila alkoholu. Mężczyzna o mało nie potrącił pieszego na pasach. Kolejny z zatrzymanych miał... »


Uciekał przed policjantami z koszem na śmieci. Ukrył w nim ponad kilogram marihuany.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 28 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Uciekał przed policjantami z koszem na śmieci. Ukrył w nim ponad kilogram marihuany.Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających przed sądem odpowie 30-letni mężczyzna, zatrzymany przez lubińskich policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany. Lubinianin próbował uciec stróżom prawa z koszem na śmieci, w którym miał ukryte narkotyki. Decyzją sądu został tymczasowo are... »


Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany przez ścinawskich policjantów. Spędzi w więzieniu ponad 6 lat.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany przez ścinawskich policjantów. Spędzi w więzieniu ponad 6 lat.Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ścinawie zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mieszkańca tej miejscowości. Mundurowi zauważyli 26-latka idącego chodnikiem. Mężczyzna ten poszukiwany był dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności łącznie na 5 lat i 8 miesięcy. Od 2021 roku ukrywał się w Holandii. Policj... »


Włamywacze i złodzieje w rękach lubińskich policjantów.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 23 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Włamywacze i złodzieje w rękach lubińskich policjantów.Funkcjonariusze wydziału kryminalnego lubińskiej komendy ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do dwóch pojazdów ciężarowych. Sprawcy z wnętrza samochodów zabrali CB radio, trójkąt ostrzegawczy, latarki i inne drobne przedmioty. Policjanci udowodnili im również ... »


Ponad 2 promile alkoholu miał mieszkaniec powiatu lubińskiego, zatrzymany przez patrol drogówki.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 listopada 2022 — komentarze: brak komentarzy

Ponad 2 promile alkoholu miał mieszkaniec powiatu lubińskiego, zatrzymany przez patrol drogówki.Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Audi. Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Tłumaczył policjantom, że chciał tylko przejechać kilka kilometrów. 33 – latek stracił już swoje prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Sytuacja miała miejsce w mi... »


Piesza weszła na przejście na czerwonym świetle, mając 2,2 promila alkoholu. Została potrącona przez kierowcę osobówki.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 listopada 2022 — komentarze: 1 komentarz

Piesza weszła na przejście na czerwonym świetle, mając 2,2 promila alkoholu. Została potrącona przez kierowcę osobówki.Do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jak wstępnie ustalili policjanci, 41-letnia kobieta weszła na pasy, w momencie kiedy sygnalizator wskazywał światło czerwone. Badanie alkomatem wskazało, że miała w swoim organizmie 2,2 promila alkoholu. W wyniku doznanych obrażeń ciała, 41-latka trafiła do szpitala. Policjanci kolejny raz... »


Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.201 sek.Lubin 1.0