Niedziela, 26 marca 2023 r.   Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 28

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Wielkanocne 2 w 1 – jaja w skorupkach faszerowane kiełbasą Wielkanocne 2 w 1 R...
Czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole? Oczywiście kiełbasy i kurzych jaj! To produkty od razu kojarzące się ze świątecznym posiłkiem. Ni... »Oszuści próbują podszyć się pod ZUS Oszuści próbują podszy...
Po raz kolejny Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega klientów przed oszustami, którzy wysyłają fałszywe wiadomości w celu wyłudze... »Pożyczki dla zadłużonych – jakie oferty warto rozważyć? Pożyczki dla zadłużony...
Nie da się ukryć, że ponad połowa dorosłych Polaków posiada długi. Niekiedy długi te są niewielkie, gdy np. mamy do spłacenia debet na kon... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawc... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...18-21 10.2001r. W Centrum Kultury "MUZA" odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa powiat spośród 21123 artykułów.

Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 24 marca 2023 roku.  ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH POD ZIEMIĄ... »


Obwieszczenia o licytacjach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 24 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Obwieszczenia o licytacjachLicytacje opublikowane dnia: 23 marca 2023   Kategoria: inne 1. nieruchomość, lokalizacja: Świętoszów. cena wywoławcza: 84000,00, zobacz obwieszczenie 2. udział wynoszący 1/6 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, wolnostojącym, położonej przy ulicy Polnej 7A w granicach działki nr 205/... »


Obwieszczenie o licytacjach
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Obwieszczenie o licytacjachLicytacje opublikowane dnia: 21 marca 2023     Kategoria: grunty 1. Udział w nieruchomości gruntowej zabudowanej, lokalizacja: Moczydlnica Klasztorna. cena wywoławcza: 29850,00, zobacz obwieszczenie 2. nieruchomość gruntowa, lokalizacja: Radwanice. cena wywoławcza: 150000,00, zobacz obwieszczenie 3. grun... »


DWA POTRĄCENIA NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

DWA POTRĄCENIA NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH.Opady deszczu, refleksy świateł – to wszystko niekorzystnie wpływa na percepcję i widoczność kierowców, dlatego tez podczas takiej pogody, należy zwiększyć czujność i ostrożność, zwłaszcza kiedy zbliżamy się do pasów. Przykładem jest zdarzenie na ul. Wrocławskiej w Lubinie, gdzie około godziny 19.00 doszło do potrącenia dwoje na... »


KAS i Policja rozbiła grupę organizującą nielegalny hazard
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 21 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

KAS i Policja rozbiła grupę organizującą nielegalny hazard Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali 6 miejsc na Dolnym Śląsku, w których prowadzono nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczyli 27 nielegalnych automatów oraz gotówkę ponad 326 tys. zł. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej interweniowali z pomocą funkcjonariuszy Komend... »


Kradzionym samochodem pojechał na włamanie. Zdziwił się, kiedy do bramy jego garażu zapukali policjanci
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Kradzionym samochodem pojechał na włamanie. Zdziwił się, kiedy do bramy jego garażu zapukali policjanciNawet do 15 lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi, który podejrzany jest o liczne kradzieże z włamaniem do marketów znajdujących się na terenie Lubina i Polkowic. Policjanci zatrzymali mężczyznę w jego garażu, kiedy cieszył się swoim łupem i pakował go do worków. Funkcjonariusze odzyskali skradzione między innymi papierosy,... »


Dostałeś alert, powiadomienie e-mail lub sms-a z informacją o konieczności dopłaty małej kwoty? Uważaj, to mogą być oszuści!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 19 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Dostałeś alert, powiadomienie e-mail lub sms-a z informacją o konieczności dopłaty małej kwoty? Uważaj, to mogą być oszuści!Dostałeś sms-a z informacją, że masz zaległości na rachunku telefonicznym lub za prąd? A może kurier przysłał informację, że otrzymasz paczkę jak uregulujesz niedopłatę. Któż z nas po otrzymaniu takiej wiadomości, dla świętego spokoju nie zapłaci drobnej kwoty wskazanej w sms-ie czy e-mailu. Zwłaszcza, że do wiadomości załączony jest link uł... »


Lubiński policjant jadąc do pracy zatrzymał pijanego kierowcę
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Lubiński policjant jadąc do pracy zatrzymał pijanego kierowcęPolicjantem jest się całą dobę. Sierżant Piotr Czycz z Wydziału Prewencji lubińskiej komendy jadąc do pracy zauważył auto poruszające się „wężykiem”. Mając podejrzenie, że kierowca jest nietrzeźwy, pojechał za nim, zatrzymał go na stacji paliw i zadzwonił po kolegów będących w służbie. Kierowca wydmuchał ponad 1,5 promila. 16 ma... »


Oferty pracy PUP Lubin
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Oferty pracy PUP LubinPrzedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe do pracodawców dostępne są w urzędzie pracy i na jego stronie internetowej. Poniżej prezentujemy propozycje aktualne w piątek, 17 marca 2023 roku. OPERATOR KOPARKI – 12 wolnych miejsc, wymagane doświadcz... »


Lubinianka nie dała się nabrać fałszywemu „doradcy z banku”
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 16 marca 2023 — komentarze: brak komentarzy

Lubinianka nie dała się nabrać fałszywemu „doradcy z banku”Lubińscy policjanci ostrzegają przed tzw. oszustwami „na policjanta”, czy „doradcę bankowego”. Przestępcy działający tymi metodami wciąż próbują oszukiwać. Ostatnio informowaliśmy o oszukanej seniorce na „policjanta”, wczoraj do innej lubinianki zadzwonił fałszywy „doradca z banku”.   Co... »


Copyright © 2006-2023 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.198 sek.Lubin 1.0