Niedziela, 26 maja 2019 r.   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 92

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>
Wiadomości z Lubina
VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” VII REGIONALNY KONKURS...
25.05.2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się VII REGIONALNY KONKURS WOKALNY DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWOWISKO II” ... »Żółty pył na samochodach. Skąd się bierze… Żółty pył na samochoda...
Żółty pył na samochodach? Od kliku dni kierowcy widzą co rano żółtą maź lub pył, który pokrywa karoserię ich aut. Nie jest t... »Oferty pracy PUP Lubin Oferty pracy PUP Lubin...
Przedstawiamy najnowsze oferty pracy dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubinie. Oferty są aktualne w piątek, 24 maja 2019 r.  KIEROWCA... »Helios Lubin - Maraton Matrix Helios Lubin - Maraton...
31 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Świętuj z Nocnymi Maratonami Filmowymi 20. rocznicę pojawienia się na srebrnym ekranie... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...1985 Przekazanie nowego stadionu piłkarskiego - GOS

Magazyn elubin.plsilesianseo.pll
Magazyn elubin.plWyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa pracownicy spośród 16099 artykułów.

Krótki film o bezpieczeństwie. W roli głównej pracownicy KGHM
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

Krótki film o bezpieczeństwie. W roli głównej pracownicy KGHMŻyć na co dzień zgodnie z dobrymi zasadami. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w pracy czy ze swoimi bliskimi. To główne motto filmu edukacyjnego, przygotowanego przez KGHM. Bezpieczeństwo wszystkich pracowników to jedna z najważniejszych wartości Spółki. Żyć na co dzień zgodnie z dobrymi zasadami. Niezależnie od tego, czy jest... »


od Wrocławiem rozpoczął działalność zakład do przeglądu i naprawy silników samolotowych m.in. Lufthansy
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 22 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

od Wrocławiem rozpoczął działalność zakład do przeglądu i naprawy silników samolotowych m.in. LufthansyPowstający za miliard złotych zakład XEOS w Środzie Śląskiej, gdzie do przeglądu i naprawy trafiają najnowocześniejsze silniki wykorzystywane m.in. w samolotach Lufthansy, rozpoczął już działalność. Właśnie rusza drugi etap inwestycji – budowa specjalistycznej komory do testowania silników samolotowych. Taki element ma n... »


Edukacja z przyszłością. KGHM przystąpił do Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 18 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

Edukacja z przyszłością. KGHM przystąpił do Dolnośląskiego Klastra EdukacyjnegoKGHM Polska Miedź S.A. dołączył do Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego. Deklarację Partnerską Przystąpienia do „Klastra Edukacyjnego Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej” 17 maja podpisali członkowie zarządu KGHM – Wiceprezes ds. Produkcji Radosław Stach i Wiceprezes ds. Rozwoju Adam Bugajczuk  oraz Prezes Zarządu LSSE K... »


Zalety zakładów bukmacherskich przez internet
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 10 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

Zalety zakładów bukmacherskich przez internetZakłady bukmacherskie przeżywają w Polsce renesans, ponieważ od kwietnia 2017 roku zmieniło się prawo hazardowe w Polsce i tylko firmy posiadające licencję wydawaną przez Ministra Finansów mogą oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Nastąpił w tym czasie odwrót cieszących się do tej pory ogromną popularnością w Polsce zag... »


NIK. Kontroli nie ma, promienie harcują
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 08 maja 2019 — komentarze: 1 komentarz

NIK. Kontroli nie ma, promienie harcująNIK o działaniach organów administracji publicznej w zakresie ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym pochodzącym od urządzeń telefonii komórkowej Organy Inspekcji Ochrony Środowiska oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie są przygotowane ani organizacyjnie, ani technicznie do kontroli pola elektromagnetycznego. To dlate... »


KGHM Polska Miedź S.A zaprasza do uczestnictwa w obchodach Dnia Hutnika
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 02 maja 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM Polska Miedź S.A zaprasza do uczestnictwa w obchodach Dnia HutnikaOficjalna Akademia rozpocznie się o godz. 16.00 w Sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie (Plac Konstytucji 3 Maja 2). Podczas  Akademii Hutniczej pracownicy hut KGHM za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych otrzymują odznaczenia państwowe przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Ministra Energ... »


Przywrócono ruch samochodowy pod częściowo zawaloną kładką dla pieszych w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 17 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Przywrócono ruch samochodowy pod częściowo zawaloną kładką dla pieszych w LubinieKierowcy znów mogą korzystać z odcinka drogi krajowej nr 3 pod kładką dla pieszych w Lubinie, która dwa dni temu częściowo się zawaliła. Piesi nadal nie mogą z niej korzystać. Pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zabezpieczyli już przeprawę. Wkrótce zapadnie decyzja, czy kładka zostanie zburzona, cz... »


KGHM i Gmina Rudna monitorują wpływ środowiska na zdrowie mieszkańców
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 14 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

KGHM i Gmina Rudna monitorują wpływ środowiska na zdrowie mieszkańcówNa Obiekcie Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych (w skrócie OUOW) Żelazny Most, którego eksploatacja trwa nieprzerwanie od 40 lat, a także na terenach przyległych do zbiornika, nieustannie prowadzone są różnego rodzaju badania. Gromadzone i analizowane są między innymi liczne specjalistyczne dane, pozwalające na bieżą... »


Na kłopoty w biznesie układ z ZUS
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 04 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

Na kłopoty w biznesie układ z ZUSDolnośląscy przedsiębiorcy, którzy mają długi w ZUS tylko w minionym roku podpisali układy ratalne na ponad 250 mln zł. 90 proc. kwot rozłożonych na raty jest spłacanych przez małe, jednoosobowe firmy, które mają problem z płaceniem składek. Każdy właściciel firmy, którego firma przechodzi trudności finansowe, który ma n... »


30 groszy co miesiąc tyle wynosi najniższa emerytura na Dolnym Śląsku
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 20 marca 2019 — komentarze: brak komentarzy

30 groszy co miesiąc tyle wynosi najniższa emerytura na Dolnym Śląsku30 groszy, co miesiąc wpływa na konto wrocławianki, która w swoim życiu przepracowała zaledwie cztery miesiące i uzbierała niespełna 80 zł składek. Najwyższą emeryturę wypłaca ZUS mieszkańcowi Wałbrzycha. 13 tys. złotych dostaje pan, który na emeryturę przeszedł dopiero po ukończeniu 72 lat, po 53 latach pracy. - Gdy spojrzymy na prz... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Copyright © 2006-2019 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.102 sek.Lubin 1.0