Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Witaj, Społecznosć Lubina gość! Zarejestruj się lub Zaloguj do serwisu | Ilość osób online 22

Portal Lubina


UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to) ->>


Wiadomości z Lubina
Nowe limity już od 1 grudnia Nowe limity już od 1 g...
Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący... »22-latek z Lubina kradł rowery. Został zatrzymany. Usłyszał także zarzut za kradzież rozbójniczą. 22-latek z Lubina krad...
Kryminalni z Lubina zatrzymali 22-latka, który podejrzany jest o kradzież kilku rowerów z terenu miasta, a także kradzież rozb&oacu... »Auto w rowie, kierowca w szpitalu. Auto w rowie, kierowca...
Lubińscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na drodze relacji Jurcz-Zaborów. Kierujący ... »MIKOŁAJKOWY MARATON HORRORÓW MIKOŁAJKOWY MARATON HO...
Już 9 grudnia zagramy Mikołajkowy Maraton Horrorów z trzema przedpremierami, w tym najmocniejszym horrorem tego roku - TERRIFIER 2. MASAKR... »

» archiwum wiadomości


Twoja wyszukiwarka

Zdrowie
Edukacja
Miasto
Lokale

Czy wiesz, że...?
Czy wiesz, że?...w Lubinie funkcjonuje lotnisko z Portem Lotniczym Lubin, z którego dzięki odprawie celnej są możliwe odloty do sąsiednich krajów?

Magazyn elubin.pl

iParts.pl - części samochodowe

Tanie części zamienne w Ucandopolec prawnika.pl

silesianseo.pll


Wyszukiwanie w Lubinie

Wyniki wyszukiwania słowa prezesi spośród 20770 artykułów.

#Terytorialsi - Legnica cieszy się z Waszej obecności!
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 maja 2022 — komentarze: brak komentarzy

#Terytorialsi - Legnica cieszy się z Waszej obecności!To było wyjątkowe wydarzenie i nie przypadkowo zostało zorganizowane w Legnicy. W niedzielę 22 maja na tamtejszym Rynku odbyła się uroczysta przysięga wojskowa połączona z promocją służby wojskowej w 16 Dolnośląskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Przysięga wojskowa jest jednym z najważniejszych i najbardziej podniosłych wydarzeń w życiu każdego ż... »


LSSE. Nakłady na infrastrukturę strefową oraz wyniki finansowe w obecnej kadencji.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

LSSE. Nakłady na infrastrukturę strefową oraz wyniki finansowe w obecnej kadencji.W czwartek 24 czerwca Wiceprezesi Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (LSSE S.A) Przemysław Bożek i Piotr Wojtyczka podczas konferencji prasowej podsumowali nakłady na infrastrukturę strefową oraz wyniki finansowe w obecnej kadencji   Infrastruktura strefowa: Nakłady na infrastrukturę strefową w latach 2018 -2020 wyniosły niemal ... »


Edukacja i rzeczywistość pracodawców – KGHM dba o przyszłe kadry
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 15 czerwca 2021 — komentarze: brak komentarzy

Edukacja i rzeczywistość pracodawców – KGHM dba o przyszłe kadryZapewnienie kadr przyszłości dla kluczowych projektów – KGHM dba o szkolnictwo wyższe na Dolnym Śląsku wspierając najbardziej pożądane na rynku pracy zawody. Miedziowy gigant objął właśnie patronatem kierunek „automatyka i robotyka” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Porozumienie w tej sprawie podpisali Wice... »


Nowa jakość w lubińskiej kulturze?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 kwietnia 2021 — komentarze: 3 komentarze

Nowa jakość w lubińskiej kulturze?Po kilku tygodniach funkcjonowania Centrum Działań Twórczych na facebookowej stronie internetowej widać, że nowo powstała instytucja szykuje się by „zamieszać” w lubińskiej kulturze. Spośród zaprezentowanych już przez nią propozycji i działań warto zwrócić uwagę przede wszystkim na list intencyjny podpisany przez CD... »


Olga Semeniuk: W pierwszej kolejności będą odmrażane sklepy detaliczne i centra handlowe.
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 stycznia 2021 — komentarze: brak komentarzy

Olga Semeniuk: W pierwszej kolejności będą odmrażane sklepy detaliczne i centra handlowe.Jeżeli rząd zdecyduje się na poluzowanie części obostrzeń od 1 lutego, to w pierwszej kolejności pracę będą mogły wznowić sklepy detaliczne i centra handlowe. Decyzja o luzowaniu bądź wydłużeniu restrykcji ma zapaść w tym tygodniu i będzie uzależniona m.in. od statystyk dotyczących zakażeń i zgonów oraz syt... »


MDK. Co z tą lokalnością?
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 03 września 2020 — komentarze: brak komentarzy

MDK. Co z tą lokalnością?Druga połowa XX wieku była okresem niezwykłego rozkwitu idei regionalizmu i lokalności. Region, regionalizm, kultura regionalna, dziedzictwo regionalne, mała ojczyzna, zakorzenienie – to pojęcia, które dzisiaj wymieniane są we wszystkich przypadkach, również w Lubinie. Jedną wypowiedź - często cytowaną w aspekcie k... »


MIK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (5)
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 26 sierpnia 2020 — komentarze: 3 komentarze

MIK. Gitariada lubińska – wycieczka archeologiczna (5)Miejski Impresariat Kultury (1999-2002). Od dnia 10.10.1996 r. w Lubinie rozpoczęła funkcjonowanie, nowa instytucja kultury pn. Miejski Impresariat Kultury, powołana do życia uchwałą Rady Miejskiej w Lubinie z dnia 28 grudnia 1995 r. Pierwotnie z siedzibą przy ul. Księcia Ludwika I nr 3. Bezpośredni nadzór nad instytucją sprawował Zarząd Mia... »


#KGHM. Elektromobilne Zagłębie Miedziowe
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 27 listopada 2019 — komentarze: brak komentarzy

#KGHM. Elektromobilne Zagłębie MiedzioweKGHM Polska Miedź S.A., samorządowcy, przedstawiciele świata nauki i prezesi spółek podpisali list intencyjny dotyczący współpracy na rzecz rozwoju elektromobliności na terenie Zagłębia Miedziowego. Sygnatariusze zadeklarowali wspólne działania na rzecz rozwoju zrównoważonego, niskoemisyjnego transportu, inicjowanie i pr... »


I LO w Lubinie na podium szkół przyszłości w Polsce
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 25 kwietnia 2019 — komentarze: brak komentarzy

I LO w Lubinie na podium szkół przyszłości w PolsceWśród szkół średnich w Polsce, które najbardziej sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych u uczniów, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie zajęło 3 miejsce w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii. Nagrody dyrekcji szkoły zostały wręczone przez partneró... »


Nowy prezes MUNDO w Lubinie
Kategoria: Wiadomości — Data dodania: 07 lutego 2017 — komentarze: 2 komentarze

Nowy prezes MUNDO w LubiniePrzetasowania w miejskich spółkach trwają. Po zmianach prezesów, w MUNDO został pusty fotel prezesa do obsadzenia. W ubiegłym tygodniu Ryszard Zubko, wieloletni prezes MUNDO zmienił stanowisko na prezesa MPWiK w Lubinie, po także wieloletnim prezesie Jarosławie Wańtule. Nowym prezesem MUNDO został Marek Dłubała, który... »


Aktualnie przeglądasz stronę: 1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8
Copyright © 2006-2022 Portal miasta Lubina.
Strona wygenerowana w 0.372 sek.Lubin 1.0